Co vám poslední dobou udělalo radost...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:35:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vám poslední dobou udělalo radost...
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18 Tisk
Autor Téma: Co vám poslední dobou udělalo radost...  (Přečteno 190835 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 06. Říjen 2011, 16:57:57 »

Jsem za Tebe rád, že se Ti daří. Přeju Ti to, jsi mojí školou;-)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #301 kdy: 06. Říjen 2011, 18:11:57 »

Vykouřila, spolykala, těší se na další číslo a pořád je to jen HB9,5? Co by musela udělat na HB10? Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 02. Prosinec 2011, 22:35:08 »

Po dlouhé době jsem dal NCčko, kurva jak já mám radost Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 02. Prosinec 2011, 22:46:17 »

 Smějící se
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 02. Prosinec 2011, 23:14:18 »

Ezio - YES! Dlouho jsem čekal, až opět něco napíšeš  Šťastný
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 02. Prosinec 2011, 23:40:21 »

Pokud vše půjde podle plánu, tak napíšu report z datu, teď je ale přeci jenom trošku brzo něco slibovat S jazykem
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 03. Prosinec 2011, 10:43:47 »

Po dlouhé době mam LTR Úsměv
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 03. Prosinec 2011, 12:33:57 »

Tak hodně úspěchů !
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 03. Prosinec 2011, 13:28:35 »

Hodně štěstí a pevné nervy
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #309 kdy: 06. Prosinec 2011, 18:05:16 »

Dneska jdu na 999. koncert Chinaski.
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #310 kdy: 06. Prosinec 2011, 20:07:47 »

Jedna z mála věcí co závidim pražákum Šťastný přístup na všechny tyhle akce Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #311 kdy: 08. Prosinec 2011, 18:21:47 »

Radost mi dělá spousta věcí, i maličkosti jako tenhle příběh...

Šel jsem dneska ze školy docela utahanej. Navíc dopoledne jsem byl v práci. A vůbec, dnešek nebyl moc extra den, protože už ráno jsem byl při otvírání očí unavený. Prostě zdravotně jsem poslední dobou rozseknutý, furt nějaký rýma, furt mě mírně bolí v krku, žádná sláva jako za slunečních letních dnů - i když zimu miluju, moc rád lyžuju. Samozřejmě si za to můžu sám, protože odmítám si dát týden pořádně klid a vyléčit se.

Takže vyhlídky na nějaký spontánní seznámení prakticky nulový Úsměv Však víte, je to hlavně o energii.

Nicméně stala se docela zajímavá věc. Vycházím z metra na Můstku, už skoro tma a hlavně zima. V klidu si vykračuju na vlak. Jdu po takovém kousku chodníku, kde je ten povrch hladký, po těch kočičích hlavách se mi jde dost blbě Úsměv A samozřejmě se mi nechce uhýbat Úsměv Ne že bych si hrál na alfu a radši do lidí narážel než uhnul... zase nejsem magor Šťastný Ok, co dál? Určitě znáte, jak před Vánocema chodí různý brigádnice a vybírají penízky na nejrůznější dobročinné účely - osobně tohle tahání peněz z lidí nemám rád, jenže to je mimo téma. A samozřejmě jak na potvoru dvě stojí přímo na tom mém krésném kusu chodníku, po kterém si vykračuju. "Tak to ne, před těma neuhýbám, aspoň bude sranda," byla první myšlenka co mi projela hlavou, když jsme se poprvé setkali pohledem Šťastný

Hned mi začaly nabízet ty jejich samolepky. Jenže narozdíl od ostatních se jí pořád dívám do očí a hlavně jdu - začínám se s ní bavit až po chvíli. Takže začíná couvat a jde pozpátku Šťastný Tohle nám vydrží asi 30 metrů. Pak to vzdá, za což dostane vynadáno, obhajuje se, že všichni se jinak zastaví. Nicméně zkouší to znova a jde zase přede mně, jenže se to celé opakuje, znova couvá asi 20 metrů, bavíme se, smějeme se a u toho se skoro pořád díváme navzájem do očí. Znova to holčina vzdává, ok, trochu přibržďuju, o něčem se bavíme (jsem utahanej, jedním uchem tam, druhým ven Šťastný), pak se mi představuje a podává mi ruku. Nikola. Sakra, tohle jméno miluju a nenávidím zároveň Úsměv Pak na chvilku stojíme, ona už chce jít pryč, ještě se jí na něco ptám, trochu se vrátí, nicméně nemá to moc cenu, fakt už je na odchodu a já dávno nejsem z těch, co by plýtval energií tím, že by jí v téhle situaci dál balil.

Nikola odešla a na její místo se nacpala její kámoška, která to celou dobu sledovala a vlastně šla furt vedle nás. Zase jde přede mě a celé se to opakuje tentokrát s touhle šelmičkou. Zase mi jako tamta nejdřív vyká - pak to zase utnu, to je moc formální - a stejně tak mi nejdřív chce prodat ty její samolepky. To mě nebaví, tohle vykládá každýmu, jenže já chci něco víc, vždyť se už několik minut se mnou jenom směje, tohle jen tak nezažily, to jsem si jistej. Takže asi po 200 metrech, kdy přede mnou couvá, dívá se ma mě, smějeme se, povídáme si o všem možném - zejména já chci vědět, čemu se chce v životě věnovat, a co jinak dělá (prostě to běžný, co o holce chci vědět, když s ní mám být v kontaktu jinak než jako kámoš) - a já jí dotekama naviguju aby zase tak moc nebourala do sloupů a lidí, zjišťuju, že to je taky Nikola. "To snad ne, tohle debilní jméno je tak krásný, že ho musí mít každá," mi projíždí hlavou. Ok, pak už jí couvat nenechám a jde mě ještě vyprovodit kus na vlak, i když to pro ní znamená si pěkně zajít Šťastný

Tím to ukončím, těch pár dalších minut kecání a doteků už bylo víceméně jako vždycky, když je ta holka pro mě trochu víc než jen kámoška. Tak snad jen, že Nikola si zaslouží jít se mnou ven, což spolu spácháme někdy tak do týdne.

Závěrem chci říct, že tohle je pro mě street-game, ne nějaké trapné běhání za každou v přesně vyhrazeném čase, navíc s kumpánama (čti pickuperama) za zády. Takhle se to dělá. Dominance, zábava, doteky, spontánnost. Ámen, já končím, stejně jsem se zase rozkecal až to není hezký Šťastný
« Poslední změna: 08. Prosinec 2011, 18:26:51 od puzzle » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #312 kdy: 09. Prosinec 2011, 23:19:23 »

Před chvílí jsem doma ve schránce objevil osobně vhozenou kartičku s přáním k mým narozkám od holčiny z dramaťáku Šťastný Dá se říct kámošky, dřív po mě jela a tak poslední dva měsíce jsem jí dal ignore, protože mě v létě pravidelně dost štvala, tak jsem to utnul a od té doby se s ní skoro neviděl a nemluvil s ní.

Tohle mě mile překvapilo, vůbec jsem takovýhle dáreček nečekal.
« Poslední změna: 09. Prosinec 2011, 23:27:27 od puzzle » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #313 kdy: 13. Prosinec 2011, 22:37:02 »

Jdu na date s fakt geniální holkou Šťastný Navrhnul jsem sraz na date v půl pátý ve středu. To má běžně brigádu, kterou si hned kvůli mě přeložila na jindy. Dneska večer mi psala, že na půl pátou to sotva stíhá a jestli to můžem přeložit o půl hoďky. Ok, na půl pátou to mám taky dost natěsno, tak už smolím SMS, že teda pohoda a sejdem se v pět. Než jí odešlu, přijde mi od ní další zpráva, že teda přijde v půl pátý, že nejde na franzouštinu Šťastný Ta by díky mě zrušila i vlastní pohřeb Šťastný
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #314 kdy: 13. Prosinec 2011, 23:04:19 »

 Smějící se  Potlesk
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #315 kdy: 15. Prosinec 2011, 17:16:40 »

1.místo na závodech v Polsku! ( jednotlivec ) .. Dostali na prdel kuciiii polštíí  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #316 kdy: 15. Prosinec 2011, 17:59:36 »

Tak už zas nemám LTR xDD
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #317 kdy: 15. Prosinec 2011, 18:46:33 »

To byla rychlovka!:D  ale néé, jsme s tebou:D
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #318 kdy: 15. Prosinec 2011, 19:46:14 »

 Šťastný proč mi něco napovídá, že to L v té zkratce znamená long S jazykem Šťastný Každopádně nemyslím to zle, jen si rád ze všeho dělám srandu Šťastný

====================

Včera day2 s tou geniální holkou, co se tak krásně časově přizpůsobila. Docela dlouho jsme se líbali, akorát jsem to trochu přepísknul, budu muset mírně zvolnit. No což, lepší než neudělat nic, s tímhle jsem v pohodě a nastat včerejšek znova, udělám to stejné.

Dneska mě oslovila stejně stará korejka. Tak za 8,5 a z té cca půl hoďky mi připadá milá a chytrá. Tak půjdem asi zase bruslit Mrkající
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #319 kdy: 15. Prosinec 2011, 23:13:36 »

Puzzlík si tu vede deník normálně:P Ne každopádně gratuluju, jsem za tebe rád.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #320 kdy: 16. Prosinec 2011, 11:58:17 »

tak mam zas LTR... ale ted nějak nevim, jestli to dávat do tohohle topicu nebo do toho druhýho.... Šťastný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #321 kdy: 16. Prosinec 2011, 12:44:44 »

tak mam zas LTR... ale ted nějak nevim, jestli to dávat do tohohle topicu nebo do toho druhýho.... Šťastný
podle toho, jestli je to s tou stejnou nebo ne:-D


btw, puzzle, Long může být pro někoho i třeba 14 dní:-D znám typany, kteřá s holkou vydrží 3 dny a pak se na to vybodnou, protože jim nechce dát.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #322 kdy: 16. Prosinec 2011, 22:55:44 »

Se to tu rozjelo, to je fajn. Možná to už má i více stran než negativní bratříček, to bych ocenil Šťastný

Deník... už na to kašlu... i jsem chvíli uvažoval, že si nový deník založím, chvílema by mě to i bavilo psát, jenže nakonec asi ne.

Tak jasný, já jsem taky takovej rychlej, tak to je i pro mě docela long Šťastný nadruhou stranu si nemyslím, že to je to long, co tím Mystery myslel - nebo kdo tyhle zpropadený zkratky zavedl.
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #323 kdy: 18. Prosinec 2011, 23:06:20 »

Tenhle tejden mně pár věcí připoměl. Sice to vzešlo ze špatnejch věcí, ale chci to brát jako pozitivní zkušenost.

Středa: Cestou ze školy sem míjel nehodu, tramvaj nabrala auto na čelní přípoj (to beranidlo). Nebyl to hezkej pohled.  Směrovka život může skončit během několika vteřin

Středa večer: Potkal sem známýho, má už pár let po čtyřicítce. Po mnoha letech opustil svůj pracovní flek, sralo ho to. Vracel se ze třetího pohovoru a v očích sem mu viděl nejistotu.
Směrovka Vážim si víc svý práce/brigády i když je to otročina - nemuselo by bejt nic. + člověk cejtí nutnost realizovat se všude možně, aby byl v budoucnu pro pracovní trh žádanej a zajímavej.
P.S. netvrdim, že to neměl dělat. Ale má na krku rodinu, splácí auto - život se může dostat do vývrtky ani nevíš jak - a mam pocit, že on to věděl moc dobře.

Neděle: Pár minut po obdrží informace o úmrtí V. Havla sem se dozvěděl, že mýho nejlepšího kamaráda (co ho před cca 3 tejdnama srazilo auto) přepadlo a pořezalo pět cikánů, díky bohu že je více méně v pohodě.
 Směrovka Lidi, který berem jako samozřejmost a o kterejch si myslíme, že s náma budou do konce života, můžou o ten svůj záhy přijít (a my o svý iluze)...

Nejsem si úplně jistej, že to sem patří, nicméně topic "Co se vám poslední dobou přihodilo" tu neni  Úsměv Mimoto si z toho každej můžem vzít ponaučení, případně "zocelit" sami sebe, aby byl ten náš život radostnější  Úsměv
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #324 kdy: 21. Prosinec 2011, 21:24:42 »

Sníh, jenom mě trochu děsí ta sračka, co přes noc zmrzne.  Šťastný
k tomu bych si dovolil přidat dvě tématická videjka:
http://www.youtube.com/watch?v=pxfE0SSgjMw
http://www.youtube.com/watch?v=e7sapA36szE
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS