Co vás poslední dobou vytočilo...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:06:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co vás poslední dobou vytočilo...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk
Autor Téma: Co vás poslední dobou vytočilo...  (Přečteno 167137 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 08. Září 2011, 10:56:29 »

Trochu mě vytočilo, že někteří lidé nejsou ochotní respektovat můj pohled na tuhle událost. Jak říkám, je to smutné. Stejně jako je smutné, že denně zahyne další spousta lidí. A já skutečně nevidím důvod, proč třeba jít zapalovat svíčku na Staromák nebo si měnit mojí krásnou profilovku na Facebooku kvůli někomu, koho jsem znal jenom skrz televizi. Místo toho se radši budu věnovat věcem, které se mě osobně týkají. Zajímavý je, že tímhle názorem jsem pro spoustu lidí naprostý odpad, který je bez špetky citu Úsměv Každopádně stojím si za tím a dál se podle toho budu chovat.
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #276 kdy: 08. Září 2011, 11:06:47 »

Trochu mě vytočilo, že někteří lidé nejsou ochotní respektovat můj pohled na tuhle událost. Jak říkám, je to smutné. Stejně jako je smutné, že denně zahyne další spousta lidí. A já skutečně nevidím důvod, proč třeba jít zapalovat svíčku na Staromák nebo si měnit mojí krásnou profilovku na Facebooku kvůli někomu, koho jsem znal jenom skrz televizi. Místo toho se radši budu věnovat věcem, které se mě osobně týkají. Zajímavý je, že tímhle názorem jsem pro spoustu lidí naprostý odpad, který je bez špetky citu Úsměv Každopádně stojím si za tím a dál se podle toho budu chovat.

Keby mam napisat svoj pohlad na vec, tak napisem to iste co ty len po slovensky. Tiez som odpad pretoze si nemenim profilovky, nepridavam sa do skupin a nezaujimam sa o to. A nakoniec to aj tak vela ludi na FB robi len z pózy. Ale keď je pre niekoho vrchol úspechu 20 lajkov tak je to jeho problém Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 08. Září 2011, 15:18:55 »

Mám asi stejnej názor jako Puzzle a Matko. Je to tragedie ale stává se to.

Dneska mě neskutečným způsobem naštvali některé spolužačky svymi chytrými výroky vuči mě a zbytku spolužákům.. Měl jsme je za inteligentní holky, ale to se rychle změní.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 08. Září 2011, 15:37:15 »

Zaprvé: letadla nepadají každý den... bylo by to hrozné neštěstí, i kdyby tam byli běžní lidé... zadruhé: asi to nechápete... větší tragédii tahle země zažila naposled před 10ti lety (když do vlády nastoupil Gross Šťastný). Tím, že to zlehčujete řečmi typu "stává se to," nejste frajeři, jak si myslíte, že jste. Ani nejste výjimeční, dělá to tak spousta lidí. Naopak výjimečnost je dokázat si uvědomit, kdo ti lidé byli, a jaké emoce díky nim prožily miliony lidí. Byli to národní hrdinové (ano, to říkam bez nadsázky a nejsem žádnej sportovní magor) a umřeli předčasně a takovýmhle způsobem... tak projevte trochu respektu, mg...
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 08. Září 2011, 16:08:27 »

D9, napsal jsi to dobře. jo před 2lety jsme díky ním zažili pocit vítězství..
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 08. Září 2011, 16:51:06 »

Jediná emócia čo vo mne Demitra zanechal bol hnev keď 13 sekúnd pred koncom v semifinále OH nedal Kanade za stavu 2:3 gol do poloprazdnej branky Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 08. Září 2011, 17:19:05 »

Tohle si snad pamatuje každej, ne?

http://www.youtube.com/watch?v=alV92Y9h8vY

A kvůli těmhle emocím (který to ve mě mimochodem vyvolává, i když se na to dívam ted po roce a půl) jsou ti lidi výjimeční, a když se stane něco takovýho, tak by se prostě nemělo reagovat chladně ve stylu "je to hrozné, ale stává se to, a nazdar"... :/ to jako sry,, ale to se přece nemůžete divit, že vás za to někdo odsoudí
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 08. Září 2011, 17:27:14 »

Rachna kachna toto letělo!:D
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 08. Září 2011, 20:03:42 »

D9, to nemění nic na tom, že sám sebe mám radši než 3 lidi, které znám jenom z televize - byť ve mně na chvíli vyvolali pozitivní emoce, za což je obdivuju, protože hokej teda váleli perfektně.

Nechci být výjimečný díky tomuhle názoru, jen se chci chovat podle svého vnitřního přesvědčení, které je prostě takové, jaké prezentuju výše. Moje priority jsou jasný a tahle smutná událost je nijak nepokořila, takže nemám důvod se chovat jinak.

A ano, divím se, že mě za libovolný názor někdo odsoudí. Holt já názory jiných respektuju i když s nimy nesouhlasím. Takže jak to tak bývá, tak podle sebe se dívám na ostatní, proto mám nějakou představu, že se ostatní budou chovat stejně. Každopádně chápu, že pro některé je to těžké, protože s nima už den mocně cloumají emoce a nejsou schopní žádné produktivní práce...

Jinak se samozřejmě dál můžeme dohadovat o tom, proč si lidé nevzpomněli, když se Markovým narodil malý kluk? Proč radši neoslavovali narození dítěte místo nynějšího kolektivního zapalování svíček? A pokud ty jejich životy tak žiješ, tak vzpomněl sis, když se před 4 měsíci narodil malý Honzík?
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 08. Září 2011, 20:19:38 »

Mě na tom mrzí, že většina drží minuty ticha za naše tři kluky, a zbytek týmu a pasádka jsou během chvilky zapomenuty. Můj názor je, když se někdo rozhodne uctít jejich památku, měl by uctít památku všech ,  a bude-li chtít tak speciálně těch, jež pro něj byli nejbližší, měl k nim jakýsi citový vztah. Přijde mi nemorální opomenout 40 spoluhráčů (tím spíš, že hokej je týmovej sport). Osobně jsem se k tomu na sociálních sítích nějak nevyjadřoval (až na výše napsanou myšlenku) a nepřidával se do žádnejch skupin. Vnímám tu hranici mezi upřímností a pózou jako hodně tenkou, a přece jenom se najde pár "lajk-hunterů", co budou chtít ukázat jak sou strašně citliví a dobří lidé. Nechtěl sem se řadit mezi ně. S kamarádem jsme se shodli, že úcta se dá vyjádřit zavzpomínáním, vyhledání si nějákejch informací, věnování přípitku na baru, uvědomění si , že pro národ byli přínosem a spojovali lidi u televizních obrazovek, kde se zapomělo na starý spory a jenom se fandilo. Ale abych si do statusu hodil svíčku, napsal kdo nepláče neni čech a vyzýval k přeposlání dál? Ne děkuju.

Mimoto pro média je to neskutečná emoční pračka, ze který se snažej vyždímat co to dá. A z toho bych blil.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 08. Září 2011, 21:07:47 »

Původně jsem se nechtěl zapojovat do diskuse, ale nedá mi to.
Souhlasím s Attovou druhou částí příspěvku. Pokud někdo napíše do statusu RIP nebo vzpomínáme apod. nebo věnování přípitku mě přijde v pohodě, protože to byli lidi co něco dokázali (jak pro lidi, tak pro sebe), ale vadí mi to vylívání srdíčka jaký to je hrozný, zapalovávání svíček, emoční zhourcení a já nevím co ještě.
K první části. Víš ty ostatní lidi, co byli v letadle nejsou pro náš národ známí. Jsou to prostě jenom nějací lidé, kteří letěli v letadle, které spadlo. My je neznáme nic nám neříkají, proto nad nimi netruchlíme. Je to asi stejné, když bys slyšel z obecního/městského rozhlasu, že umřel pan Vomáčka ve věku 97 let. Řekneš si, že je to smutné, možná, že je to pěkné dožít se takového krásného vysokého věku. Je to proto, že ti pan Vomáčka nic neříká.
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 08. Září 2011, 21:34:21 »

Jo to jo, máš pravdu. Nevim, snad mi příroda nadělila do vínku trochu víc empatie, ale když v Izraeli bouchne auto a zabije 8 lidí, přemejšlim nad tim. Ptám se sám sebe, kdy to skončí? Proč se to děje? Stojíš na ulici, všechno je normální a pak jeden telefonát a hlavní třída se promění v peklo, skoro až cejtíš ten dotyk smrti. Pád dvojčat, bomby v Londýně, bomba v Oslu, masakr na tom ostrově, genocida ve Rwnadě, kde svět se založenejma rukama nečinně přihlížel a do tý doby spásná Amerika, otřesená operací Gothic Serpent (Somálsko) nehla ani brvou, a další... Nikoho z těch lidí sem neznal. Ale způsob, jakym je náhoda, kdy byli ve špatný čas na špatnym místě, připravila o život (na rozdíl od pana Vomáčky, jež odešel přirozenou cestou) mi vyvolává neskutečný mrazení v zádech. Osoby skákající z dvojčat? Co se jim honilo hlavou? Pád těch budov samotnejch měl na ty lidi obrovskej emoční dopad. Záběry z norskýho ostrova posetýho bezvládnejma tělama z nichž vyprchal život... Nikoho z nich vůbec neznám a stejně se mě to poměrně dotýká...

Jak lidi psali RIP naši hokejisti, tak mi to přišlo asi takhle: Úživatel: RIP našim mistrům světa (na zbytek letadla seru, nikdo je neznal, nikoho nezajímaj)

A přitom kromě emočního spojení jsou si všichni rovní. Na to sem se snažil upozornit. Nicméně, já se považuju za člověka ze ,,starý školy" a většina vrstevníků to dost možná vidí jinak...
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 08. Září 2011, 21:56:33 »

Jo tohle taky člověka (aspoň mě) zamrazí, bude si klást otázky: proč, z jakého důvodu? co tím chtějí říct?...... ale nikdy mě to nezamrzí tolik jako naši, kteří dokázali v době MS spojit lidi, dát lidem pocit radosti při legendární hlášce "Rachna kachna toto letělo Úsměv". Nejvíc mě štve to nepochopení toho, že se nechovám jako stádo, které se začalo přidávat do skupin Truchlíme, Minuta ticha, Pojďme zapálit svíčku na náměstí, zítra jdu v černém apod. Kdybych přišel v černém tričku jako asi 2/3 naší školy, tak by se na mě hned neslítali narážky, že je nemám rád, prolétla i necitlivá svině atd.
Aspoň mi to pomohlo poznat lidi i z jiné strany aneb jak se říká všechno zlé je pro něco dobré.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 09. Září 2011, 10:29:27 »

Dá se k tomu napsat spousta. můj názor je takovej, jak jsem ho na FB vyjádřil:

není to hokejová tragédie, ale osobní, to co cítí rodina nikdy nechci poznat, ale je dost pravděpodobný, že i to člověka potká. Dělat akce na facebooku mi příjde jako výkřik do tmy, ale těch chlapů je mi líto. Protože z takovejch většinou nerostou šmejdi, ale vzory pro mladý kluky a takovejch je škoda. Děda vždycky říkával, že škoda je jen dobrýho člověka.

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 18. Září 2011, 02:03:25 »

K tématu (opět aktuální) http://www.unisona.com/o-anicce-davidovi-a-emocich-v-socialnich-mediich/

David mimochodem nezahálí a opět glosuje https://twitter.com/#!/DavidGrudl/status/111446701788758016 Úsměv
« Poslední změna: 18. Září 2011, 02:09:19 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #290 kdy: 06. Říjen 2011, 10:04:47 »

Ozvalo se mi po třech letech starý zranění, takže mě bolí rameno jak prase, že nemůžu ani chytnout kliku. K tomu jsem předevčírem dostal brutální křeč do nohy a ještě dnes kulham (možná to bude mít nějakej následek). Každej den několik minut ležim na posteli kvůli bolestem hrudníku (problémy se žaludkem a jícnem, který jsem zdědil). Školu vůbec nestíham, do příštího tejdne musim napsat několik prací, kde jsem ještě ani nezačal se shromaždováním materiálů k nim. Do toho mi neodepisuje slečna na sms, přestože vim, že může. Zjistil jsem, že mi zmizely z účtu skoro všechny prachy jen kvůli poplatkům za vedení účtu. A neustále se snažim najít drogu, která zaručí pocit štěstí, ale bohužel asi neexistuje... Smutný
Zaznamenáno

Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #291 kdy: 24. Listopad 2011, 23:10:57 »

Koncert kapely Smashing Pumpkins, který jsem si nechal ujít:cry:...
Bohužel pochybuju, že se sem ještě vydají.
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #292 kdy: 25. Listopad 2011, 13:51:59 »

Bába na prodej opencard mi zavře před ksichtem, že zavírá i když může v rychlosti provést transakci..fakt WTF na důchodce. Znepokojený
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #293 kdy: 30. Listopad 2011, 19:09:11 »

Kvůli hokeji byl facebook a celá věřejnost naruby.Když zemře skromný člověk jako Zdeněk Miler nikdo si ani nevzpomene.Snad všichni jako malí koukali na krtečka.Tenhle pán zasvětil celej svůj život dětem a kreslení pohádek.
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 30. Listopad 2011, 20:23:47 »

Milera je skoda, krtecek byl nejvetsi hrdina mych ranych let.. :'-(
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #295 kdy: 30. Listopad 2011, 21:28:21 »

Souhlasím s Váma hoši.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #296 kdy: 30. Listopad 2011, 23:03:38 »

Amen
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #297 kdy: 03. Prosinec 2011, 11:44:24 »

Poslední dobou jsem pořád nachcípanej nebo úplně nemocnej. To pak můžu sotva dělat věci, co mě baví.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #298 kdy: 05. Prosinec 2011, 15:19:41 »

Musím chodit spát. Dokážu si představit mnohem lepší využití času, ale moje tělo to nějak neumí pochopit...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #299 kdy: 05. Prosinec 2011, 20:16:06 »

Usl jsem při "předehře".. Byl jsem děsně unavenej a kočka se rádá tulí..
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS