Hlada sa panic!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 04:02:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hlada sa panic!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] Tisk
Autor Téma: Hlada sa panic!  (Přečteno 124758 krát)
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 29. Prosinec 2008, 16:36:04 »

Pořád nic.. Šťastný Šťastný Šťastný, ale už mě to vůbec nijak netrápí... však uvidíme... Super!
Zaznamenáno
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #276 kdy: 30. Prosinec 2008, 12:28:15 »

Mě je 19 a ještě jsem panic. I když jeden pokus byl.
Ale chci s tím skoncovat, jen co to půjde. Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 30. Prosinec 2008, 13:09:29 »

Silvestr je skvělá příležitost
Zaznamenáno

Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 30. Prosinec 2008, 13:44:03 »

Spíš jak na Nový rok, tak po celý rok Šťastný
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 30. Prosinec 2008, 13:54:35 »

Silvestr je skvělá příležitost

Na sex určitě, ale na odpanictění asi ne. To bych nechal na jindy Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 30. Prosinec 2008, 13:57:01 »

Proč? mě to přijde jako skvělá příležitost na oboje
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 30. Prosinec 2008, 14:07:11 »

No přijde mi, že Silvestr neni vhodnej okamžik na "poprvý". Ale asi to je jenom můj dojem. Soudim podle sebe, protože moje poprvý bylo nic moc. Spíš nic než moc. Takže bych to zrovna na Silvestra zažít nechtěl.
Ale jednou sem chodil s holkou, se kterou sem se seznámil asi v půlce listopadu a poprvé sme se spolu vyspali na Silvestra. Vlastně na novej rok Šťastný Do tý doby to byly jenom finger a mouth game
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 12. Červenec 2010, 22:31:25 »

je to stare forum ale neodpustim si dve poznamky k dvoum rozsirenym postojum urcitych skupin lidi ktere mi prijdou zcela anbsurdni

ad 1] >20ti lety Panic ktery odmita nezavazny sex
jako pokud to nepisou homosexualove, asexualove a tak, kteri na tohle forum chodi jen aby me nastvali, tak zcela nechapu jejich logiku. To se asi urcite ani nedivaji na po*no a nehoni si? Budto je to jenom poza, a na neco si hraji (proste se jen stydi to priznat verejne), nebo proste musi mit nejakou sexuologickou anomalii, ale pak nechapu proc se o tom bavi kdyz jim o to vlastne ani nejde? Pochopim ze nechteji jit do bordelu, to se mi taky nechce, protoze nez platit nejake druhorade ojete prostitutce ktera te (coz je hlavni) nechce (takze ti to sebevedomi jeste zhodi a citis se provinile) tak je uz lepsi si pustit nejake po*no nebo si neco predstavit (kdyz ma clovek tu fantazii) a udelat si to sam, precijen k svym predstavam clovek aspon neco citi.
Nemuzu si pomoct ale pripada mi ze tohle je vylozene o tom, ze ti lidi maji tak hluboko zafixovane (virtualni) spolecenske konvexe a sebekontrolu ze si to odmitaji priznat, nebo spise ze se to zdrahaji priznat i na anonymnim foru. To ze chteji predevsim dlouhodobou partnerku a citovy vztah je v celku jasne a pochopitelne, ale to se prece nijak nevylucuje, a kazdy kdo ma nejaky fyzicky zajem o holky prece musi brat ze nezavazny sex (s holkou ktera to dela z vlastni vule) je aspon neco, a ze z toho musi mit radost ze ho chce.
Tak 90% plodnych zen kdyby me samy chtely bych sex neodmitl, u nekoho to muze byt vyrazne mene (treba 30%, tak dobre ti jsou vazne moc vybiravi) ale nehrajte si na biblicke postavy
ad 2] "Nemuzete byt tak vybiravi"
To me uz uplne vytaci jak vsechny zeny (maminka, 1. i 2. babicka, psycholozka, asi 2 spoluzacky, dextra, a od mnohych dalsich z vlastni skusenosti ) a dokonce i muzi (Otec, Spolupracovnik u mamky v praci, alespon 1 kamarad) nejsou schopny pochopit ze tim byt panic stoji uplne normalni uprimna neschopnost, a ze neni nic nadprirozeneho na tom neco neumet, vzdyt jsou o obvykle docela komplikovane ritualny ve kterych se da udelat vice chyb nez v diktatu. Kdyz uz chapeme ze existuji disledktici, proc je tak tezke pochopit ze existuji lidi nechopni dostat zenu do postele? To ze to nechapou zeny - ok, z jejich pozice je celkem pochopitelne ze maji vzity postoj, ve kterem je vyhrou kdyz se najde dost dobry napadnik aby ho mohly s cistym svedomim akceptovat. Ale nechapu ten postoj u muzu. To snad muzou rikat jenom nejaci naturalove a ultrasamci na ktere holky letely snad od narozeni samy. Vzdyt je tu prece nejaka selekce, od toho prece ten sexualni vyber v evoluci slouzi, tak je snad kurva jasne ze nekdo neuspeje ne? Na co by to jinak bylo? Na co je hra ve ktere kazdy vyhraje, nebo vyberove rizeni ve kterem berou vsechny uchazece?
Budto se takove plky "Nemuzete byt tak vybiravi" rikaji jako falesna utecha, nebo fakt nevim na co ti lidi pri tom mysli.

zas jako konstruktivni pristup je jedna vec, ale zakryvat si pravudu absurdnima utechama je jina
« Poslední změna: 12. Červenec 2010, 22:40:29 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 12. Červenec 2010, 23:04:15 »

0254: Je nutno přijmout fakt, že těch, kteří mají PROBLÉM sehnat si holku podle svých představ je minimum. Osobně jich nejvíce nacházím ve (blbě řečeno) vyšší společnosti (tj. ZŠ > Gympl > VŠ atp.). Určuje je především urychlený vývoj, co se týče inteligence (kterýžto může byýt snadno časem ale smazán) - tj. v období puberty jsou trochu dál inteligenčně, ne však mentálně, což je diskvalifikuje z prvnotních "letních lásek" v období 12-15 let. Nedostatkem těchto zkušeností, kdy holky jsou otevřenější vztahu a berou ho jako srandu, jsou pak poznamenáni dále, kdy se z balení stává věc víc promyšlená.

Ale těhle lidí je AMHE (According to My Humble Estimation) tak 4-5%. U holek to není tak patrné, díky efektu "nabízet se a čekat".

ad 1) Někdo může odmítat racionálně z obavy z toho, že netušený úúspěch v něm probudí city, které zlstanou neopětovány Mrkající Ale osobně to taky nechápu. Asi jsem holt cynický realista, když umím oddělit lásku a sex Úsměv
ad 2) Něco pravdy na tom je. Můusí být nějaký kompromis mezi očekáváními - krásná, přítulná nymfomanka se kterou se dá mluvit o čemkoli včetně filosofie, ADnD (DrD), MtG, počítačů a politiky - a skutečně reálnými požadavky - aby mě měla ráda, aby se mi líbila, abysme si rozuměli v některých věcech. Je to jako s tou slečnou,  co čeká na quaterbacka s doktorátem. To je prostě přehnané očekávání vzhledem k její vlastní hodnotě.

BTW: To mi připomíná moje nedávné zamýšlení nad hledáním vlastní hodnoty uvnitř a vně sebe. Většinou se razí "neřeš, co si o tobě ostatní myslí", ale dovedeno ad-absurdum to vede na tyhle nereálé požadavky... pak.

Projitím mého social circle se zdá, že průvodním jevem dlouhodobé osamělosti je extrémní hloubavost (resp. neschopnost jí na chvíli vypnout), případně "hodňoťuňťovství", oboje kombinované s minimální sociální aktivitou (mimo okruh rodiny).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 13. Červenec 2010, 07:37:22 »

Citace
Ale těhle lidí je AMHE (According to My Humble Estimation) tak 4-5%.
No vidis, to mas vyzsi odhad nez ja, ja sem odhadoval tak 2% (a myslim ze sem to i nekde cetl), to jednak neni malo (~2000 lidi v kazdem rocniku v CR, tedy 30 000 lid ve veku 15-30) To je vice nez napr. ucitelu na strednich a zakladnich skolach dorhromady, a ucitele kazdy nejakeho zna a vubec se jeho existenci nedivi kdyz ho potka.

No ale prece tohle forum a pickup metody jsou primarne urcene pro takove lidi, vzdyt Qark, The game, Mystery method, PUA to vsechno predem v uvodu se zameri na takove publikum, a uvadi priklady toho jak oni byli taky takovi. To ze se do toho ted serou lidi kteri vlastne zadny problem puvodne nemeli, jen jsou nenazrani je jina vec.

Takze pokud se na foru primarne urcenem pro (alespon puvodne) neschopaky obevi thread o panicich, tak je dost absurdni reakce jako "Nemuzete byt tak vybiravi". To je asi jako prijet do somalska a kroutit hlavou nad tim ze to s tou dietou trochu prehani, jestli nejsou bulimici.

A teda z lidi ktere zman mela nejaky romanek (jakkoli neviný) pred tim nez sla na vysku tak nanejvys polovina. Uznavam ze alarmujici ale je stav kdy se odchodem na vysku mnozstvi socialnich kontaktu a nabehu na nejaky romanek naopak drasticky snizi. To je v tom pak asi jeste neco jineho nez ono "zameskani letnich lasek ve veku 12-15let" A po vysce uz to zacina vypadat teprve krizove, protoze clovek uz neni ani zaclenen do nejakeho socialniho kolekivu, a vsichni znami uz maji svoje druzky a zadne potencialne parovaci akce nevyhledavaji. Teprve v tom okamziku nastava skutecny problem, ale opet bych nerekl ze pocet takovych lidi je zanedbatelne maly (jiste alespon 1000 v CR).
« Poslední změna: 13. Červenec 2010, 08:05:15 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 13. Červenec 2010, 09:57:46 »

0254:

Ad 2) ale vždyt je to pravda... ta vybíravost a totální absence soudnosti u většiny mužů je přeci hlavní důvod jejich neschopnosti "si někoho najít"... kluci s málo zkušenostma se často buď přímo zaměří na nějakou konkrétní nedosažitelnou holku nebo touží po nějaký nerealný holce... a protože pak všechny holky srovnávají s tim uplnym ideálem, kterej chtěj, tak nejsou nikdy spokojený... navíc kvůli jejich nedostatku zkušeností s holkama mají zásadní problém a to je neznalost vlastní ceny... (stejnej problém mají i holky bez zkušeností s klukama)...

Vlastní cena totiž definuje, co všechno si můžeš dovolit k ostatním lidem. Uvedu malej příklad: nedávno si mě smazala jedna kamarádka z facebooku (taková pipka), já si toho teda nevšim, řekl mi to kamarád, že mu to řekla... tak jsem jí na ICQ napsal, proč si mě smazala... a ona, že se k ní nechovam hezky Šťastný... tak jsem se to snažil nějak normálně obvykle zachránit a ona, že mi "dá šanci jí ukázat, že jsem kamarád" a chtěla po mě, abych s ní šel nakupovat hadry... takže co jsem udělal? poslal jsem jí do prdele... nestála mi za to, abych pro ní něco dělal, ale to ona nevěděla - neznala svojí cenu a totálně se přepočítala... a výsledek? přišla o kamaráda Úsměv

Proč to říkam? Abych dokázal, že z neznalosti vlastní ceny pramení často sociální problémy... a měl bys začít u toho, abys získal sebesoudnost... možná pak zjistíš, že jsi přitažlivý pro 1% holek a všechno se tim vysvětlí... Úsměv

Ad 1) - tu poznámku o homosexualech jsem nepochopil... homosexuálové jsou nejvíce promiskuitní skupina! Obecně platí podle průzkumů a statistik, že nejvíc sexualních partnerů za život mají homosexuální muži, pak heterosexualní muži, pak heterosexualní ženy a nejméně homosexualní ženy...
Mimochodem, nechtít nezávazný sex je popravdě dost racionální v dnešní době. Já jsem nezávazný sex provozoval a zjistil jsem, že ruku v ruce s tim přichází spousta problémů (neni to taková nezávazná sranda, za kterou to všichni mají).... líbí se mi, jak máš ve všem jasno a na všechno máš utvořený názor, když o tom v podstatě nic nevíš Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 13. Červenec 2010, 12:06:02 »

D9:
ad 2) Tohle prostě někdo kdo je mainstream a je přitažlivý osobností a vzhledem pro nadpoloviční většinu ženské populace nikdy nepochopí. To prostě není o vybíravosti ve smyslu "hmm... tak tuhle chci, žádnou jinou". To je o tom, že nemůžeš chodit s holkou, která tě nepřitahuje. Matematicky: Z 1000 žen jsi (vezmeme-li 50% šanci, že se ti bude líbit a mainstream, kterému bys odpovídal, jako 50% holek) vzájemně vhodný s 250. Někdo jako 0254 má 60% (protože z principu má menší výběr a širší měřítka tím pádem) a 1%. Tím pádem z 1000 holek je vzájemně kompatiblilní s 60ti. Takže aby měl stejnou šanci jako ty, tak musí být 4x aktivnější. Což ve spojení s neúspěchy, logicky nižším sebevědomím, menší sociální inteligencí a dalšími věcmi, které jsou důsledkem neúspěchu znamená, že je to "teoreticky" nedosažitelná meta.

Ad znalost vlastní ceny: nevim, jestli je to jen nevhodně zvolený přiklad, nebo tohle udělá snad každý soudný člověk, ne? Úsměv

ad 1) "nechce sex s holkou" => asi bude na kluky, že jo Šťastný Snaž se trochu víc chápat, co dotyčný chtěl říct a nesnaž se hned vyvolávat konfrontaci.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 13. Červenec 2010, 17:59:19 »

D9 > ad 2 To co rikas muze platit po jistou mez, dokud nejsi zoufaly. Kdyz zacne jit do tuheho zacne se zcela prirozene cena komodity odvozovat na trznim zaklade ( Kdyz umiras zizni zaplatis klidne 1000$ za litr hnusne brecky ). Na druhou stranu - musi ti k necemu byt. Nezaplatis 1000$ za neco z ceho by ses otravil, nebo ceho je tak malo ze te to stejne nezachrani.

jinak jo, to 1% tak nejak predpokladam ( i kdyz doufam ze je to pouze cena na maistreamovem trhu, a ze teda to 1% nejsou zrovna tluste stare homeless cikanky ale treba psychicky vysinute nesmele intelektualky).

ava > Pekne, jen mala korekce 1000 * 60% * 1% = 6 ne 60. Jicmene doufejme ze "Libim se ji" a "Libi se me" nejsou nezavisle jevy ale ze maji pozitivni korelaci.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 04. Srpen 2010, 22:15:07 »

Lvl. 16 a snad u toho i skončim  Smějící se
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 12. Srpen 2010, 23:29:24 »

Osobne jsem skoncil na lvl 17 (5 mesicu zpatky) a od ty doby jsem spal 'uz' se dvema holkama. Jestli muzu neco doporucit, tak pokud to jde, nespat poprvy s neznamou holkou (hodne kluku, vcetne me a jak vim, tak i par kamaradu) ma pri jejich poprvy problem s erekci a pokud je ta holka nejaka jednodussi, mohli byste se divit, co o sobe prisi den uslysite. Nervozita je svine. A nemusi se to stat jen nesebevedomejm klukum - mezi ne totiz urcite nepatrim a jak rikam, poprvy stalo za ho-no Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 10 11 [12] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS