Extrovertnost a jak na ní aneb je to možné?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:46:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Extrovertnost a jak na ní aneb je to možné?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Extrovertnost a jak na ní aneb je to možné?  (Přečteno 14448 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Listopad 2011, 00:27:38 »

Co mě třeba dostává, když má někdo 1000 přátel na FB a z toho je zná jen letmo. To je přesně ta stupidita alá sbírám pokémony:-D
To je právě IMO obrovský omyl. "Přátelé" je jen debilní názvosloví. Mnohem logičtější by bylo aby se jim říkalo "známí", ale to je jen slovíčkaření. Podle mého určitě znáš 1000 lidí o kterých bys řekl, že to jsou tvoji "známí". A z těch lidí máš třeba 200 kamarádů (tj lidí, který vídáš třeba jednou ročně) a pak máš pár "close friends" se kterýma se vídáš co týden nebo denně. Svoje updaty nastavíš viditelné pro friends/close friends, viditelnost věcí v profilu podle potřeby. A máš databázi 1000 lidí, které znáš, někde jsi je potkal a jednoho dne můžeš bejt rád, že na ně máš kontakt (email/telefon/etc.). Potkáš někde v baru týpka, a mezi řečí zjistíš, že dělá FB aplikace. Přidáš si ho na facebook do Známých. Kravina. Jo. Do doby než rozjedeš business, potřebuješ FB appku a vzpomeneš si, žes ho potkal. Nemusí ti jí třeba zrovna udělat, ale má přehled a někoho ti doporučí. To samé platí samozřejmně opačně. Zakecáš se s někým o tom, co děláš a třeba za rok se ti ozve, že to zrovna potřebuje. Když máš štěstí našel tě na netu někde. Když máš smůlu, tak ne. Měl tě mít na FB S jazykem

Kontakty na jiné lidi je to nejcenější co máme. Ať jsou jak chtějí povrchní...

Vřele doporučuju otevřít telefon a podívat se kolik máš kontaktů. Můj osobní tip je tak okolo 150-200. Přičemž tak 60-80% jsi nepoužil za poslední rok (pokud máš telefon delší dobu a neděláš pravidelné čistky). Ta paralela je snad jasná Mrkající

Úplně ideálně by to mělo být "People I met", ale to prostě nemá zvuk Úsměv A navíc se to "Friend" bere trochu jinak v zahraničí než přítel u nás (http://translate.google.cz/#cs|en|m%C5%AFj%20zn%C3%A1m%C3%BD)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Listopad 2011, 09:40:51 »

To dává smysl. Poslední dobou si také říkám, že i když je někdo z daleka a viděl jsem ho jednou v životě, tak ten kontakt na něj se může později hodit - ať už z mé nebo z druhé strany. Já mám takhle typicky několik holek, které jsem potkal, ony si vzali facebook, mám je tam, jenže jsem je víckrát neviděl, protože jsou z daleka a v Praze moc často nejsou. To stejný s klukama, které jsem potkal díky pickupu a jsou třeba z Ostravy. Dřív jsem už uvažoval, že si je smažu, každopádně to bych byl sám proti sobě ve všech ohledech.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS