Jak na náladového/arogantního nadřízeného ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:58:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na náladového/arogantního nadřízeného ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na náladového/arogantního nadřízeného ?  (Přečteno 3986 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 13. Leden 2011, 12:23:06 »

Určitě jste se s tím taky někdy setkali....
Mě nedávno přemístili na jiné pracoviště. Zaučuje mě chlápek...a je to docela dobrej krenén občas. Popíšu dál....

Tenhle týpek je totiž pěkně náladovej a občas dost arogantní, nechápu jeho jednání... jednou přijde nasranej a za 10 minut se baví zas uplně v klidu jako že nic...
Má mě zaučovat a nejvíc si libuje v tom když něco nevim. Prostě dement...když sem tam novej tak asi musí vědět že hromadu věcí nevim.
Takže se ho na něco ptám a většinou dostávám odpovědi typu : Ty pičusi, jak to že to nevíš a bla bla bla.... no prostě vysvětlí uplný kulový. Ale fór je v tom že třeba za půl hodiny přijde a uplně v pohodě se začne bavit jak největší kámoš.
Já tohle chování nechápu...

Štve mě když od něj něco potřebuju, takže si skoro všechno dělám sám, ale porstě je to blbý že se v něm nevyznám, nevim co od něj čekat a nevim jak s nim jednat.
Nikdy jsem s těmahle povahama neuměl vycházet...
Dost lidí si na něj stěžuje ale bojí se mu to říct do očí. Práce co dělám je jinak v pohodě za fajn peníze, takže nechci měnit. Musim toho kokota nějak vyřešit.... poraďte  Super!
Co vy na to? Jak s těmahle lidma jednáte? Když on ostře tak mam bejt na něj taky ostrej? Nerad sebou nechávám manipulovat...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Leden 2011, 13:14:59 »

podle mě když mu ukážeš, že si z toho nic neděláš, zasměješ se před níma sem tam ho popíchneš taky, tak se časem srovná nebo tě aspoň začne víc brát.

Citace
Ty pičusi, jak to že to nevíš a bla bla bla....
asi bych reagoval nějak tak:

"Pičus provede, pane, ano pane, pane!" a u toho bych se zašklebilúzasmál. Dokud si z toho děláš velkou hlavu, tak se tím budeš trápit. Když mu ukážeš, že se přes to přeneseš a nepoděláš se z něj, tak ti bude líp.... můj názor....

a taky si pamatuj, že znám takové lidi, kteří jsou zaměstnanci na vedoucí pozici a takhle machrují, ale na takové svině se ta voda vaří.....
Když se vše naučíš a budeš svou práci dělat dobře, tak budeš v pohodě, uvidíš. On si na tebe nebude mít proč dovolovat. Pokud by to ovšem přerostlo v nějakou šikanu, šel bych za vedením.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS