Jednoducho Bobo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 14:30:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jednoducho Bobo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk
Autor Téma: Jednoducho Bobo  (Přečteno 83554 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 03. Srpen 2008, 21:09:09 »

Jej, nastalo trošku nedorozumění, nějak jsem si neuvědomil, že je to psané v 1. pádu  Neutrální Tohle bohužel můj příběh není, ale prostě mě strašně zaujal. Tak si právě říkám, co kdyby jednou. Ale pravděpodobnost takového seznámení je asi fakt mizivá, skoro zázrak. Takže ať tak nebo tak, budu zkoušet oslovovat dál no  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 12. Srpen 2008, 22:16:58 »

Skusam vsetko mozne dalej. V inych topicoch su nejake moje pokusy. Dnes pridam zase dalsi sem. Isla pekna slecna z prava ku mne a nase cesty sa spojili.

Ja: Prosim ta, aspon trochu sa usmej.
Ona: (usmiala sa). Nevedela som, ze vyzeram az tak vazne.
Ja: A preco sa vlastne neusmievas?
Ona: Premyslam.
Ja: No taka baba moze premyslat o nakupoch.
Ona: nie, nakupovat nejdem.
Ja: Mozem ti trochu osladit zivot?
Ona: A ako?
Ja: Pojdes so mnou na zmrzku?
Ona: No dobre.

Fakt to islo uplne jednoducho a priamociaro. Predstavili sme sa, trochu pokecali o tom, co robi, co robim ja. Odporucil som jej este zucastnit sa jednej sutaze o auto, lebo som vypisal zadarmo na ulici rano taky letak a nahodou sme isli znova okolo, potom zmrzka, vypytal som si cislo a vyslo z nej, ze nebude uz byvat v nasom meste a ze ma priatela. Stale ta ista pesnicka. Nemozem najst nezadanu holku a ked ju uz najdem, tak robia problemy. Nepomohlo vcera ani to, ze som sa konecne odhodlal dat nejakej pusu a dat tak jasne najavo svoj zaujem. Rozmyslam, ze holky asi budem oslovovat aj nadalej, ale len taka nezavazna komunikacia, bez toho, aby som si vypytal cislo. Ja uz totiz fakt neviem, ako dalej a je mi z toho dost blbo.
Zaznamenáno
dares1m
Host
« Odpověď #152 kdy: 12. Srpen 2008, 22:24:45 »

mas akorat smulu na to koho najdes... proste hledej dal Úsměv

to ze se nechala pozvat znamena ze nejaky zajem tam byl... nebo ma holt rada zmrzku zadarmo S jazykem
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 13. Srpen 2008, 12:05:22 »

Ja by som povedal, ze asi prijala pozvanie preto, ze: som bol jediny, kto ju oslovil, nevzbudzoval som ziadne negativne pocity, skratka to bolo take nezavazne pozvanie na zmrzku, nic viac. Najvacsia haluz je, ze mi povedala odkial je a vcera som na nete na pokeci kecal s jednou mojou kamoskou, o ktorej som nevedel odkial je a potom vysvitlo, ze sa obe baby poznaju. Ta druha (na pokeci) je podla vsetkeho nezadana a ma aj problem si niekoho najst. Som si 100% isty, ze sa bude kontaktovat s tou, co som ju pozval na zmrzku. Teraz uz len dufam, ze o mne pojdu dobre referencie Úsměv

Ale idem to skusat vsetko dalej. Nie je predsa mozne, aby sa jednemu cloveku cely zivot nedarilo.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 16. Srpen 2008, 01:41:04 »

Kym pojdem spat, chcem sa s vami podelit o moje vecerne zazitky. Boli u nas nejake slavnosti, na ktorych som sa postretaval s kopec znamymi, takze radsej prejdem rovno k bodu, kedy som ostal sam a rozmyslal, co dalej.

1.dievca na lavicke, velmi pekna brunetka s rovnymi vlasmi. Najprv som len tak presiel okolo, lebo zjavne niekoho cakala, ale potom som si povedal, ze preco nie a prisiel som naspat. Sedela tak na lavicke a oslovil som ju s tym, ze si prisadnem, ci jej to bude vadit. Na moje pocudovanie bola naopak stastna, ze jej aspon niekto sprijemni vecer. Smiala sa cely cas, ale bola trochu opatrna, co sa tyka rozdavania telefonnych cisel, nebolo to take uvolnene. Ako som uz spominal, chcem sa dostat do stadia, ze sa s holkami idem len bavit a skusat, co to spravi, takze som sa len tak nezavazne bavil so slabymi naznakmi balenia. Cakala na kamarata, zobrala ma prejst sa. Potom som jej cital z ruky, ale nie podla knihy Hra, lebo tam som sa este nedostal, proste som si vymyslal veci, ju to bavilo celkom, isli sme na pivo. Vravela, ze super, ze ju aspon pozvem. Na to som zareagoval, ze nikto nepovedal, ze ju pozyvam. Zobrala to v pohode, ze si zaplati. Ja som na to ale hodil otazku: A co keby si pozvala ty mna? Odpovedala, ze v pohode, ze moze. To som ostal sokovany. Ale povedal som jej, ze nech to necha tak, ze si za seba zaplatim. Potom prisiel jej kamarat, takze za nim odisla s takmer plnym poharom piva.

Ja som si zobral svoje pivo a isiel sa poprechadzat po namesti. Na podiu som uvidel dve holky, tak som k nim prisiel, ze im idem spravit spolocnost. Hned sa ma spytali, ze ci som pil. Na to som zareagoval, ze iba jedno pivo, takze mi povolili robit im spolocnost. Vobec som si neuvedomil, ze ich takto oslovilo uz asi mnozstvo opitych ludi a tak nemali zaujem bavit sa s dalsim opilcom. Kecali sme o vselicom, hadali sme si vek, povolanie. Kedze sa boli vyvetrat z diskoteky, tak som sa spytal, ze ci rady tancuju. Odpovedali, ze ano. Dal som im zahrat kamen, papier, noznice a tu, ktora vyhrala som vybral tancovat priamo na namesti. To ich celkom pobavilo, tak sme kecali dalej. Na konci som sa spytal, ci si mozem zobrat cislo. Jedna nemala pri sebe mobil, ale druha mi dala a povedali, ze sa rady so mnou cez tyzden uvidia. Mali 17 a 16 rokov a boli tiez velmi pekne.

Potom som oslovil 4 kamaratky, ci sa najdu medzi nimi nejake, co si so mnou zahraju biliard. Kym som ich vsak prehovaral, ktosi obsadil stol a kedze mi to dalo dost namahy a neboli az take pekne, isiel som domov. Pri vychode som oslovil este jednu trojicu s tym, ze ci im mozem spravit naladu. Odbili ma riadne, ale prisadol som si. Bolo to o nicom, potom prisiel este nejaky debil, ktory na mna blbo cumel, pozrel sa na moje hodinky, ze vyzeraju draho a ze by som mu ich mohol dat, potom utrusil daku blbu poznamku na baby (poznali sa). Ja som sa teda radsej rozlucil, nemalo vyznam sediet tam dalej a isiel som domov. Zaujimalo by ma, ako by ste taku situaciu, ked prides k stolu nahle nejaky debil, riesili vy.

Poznatok na zaver: Oslovovat naozaj pekne holky sa oplati. Vobec nehryzu a s dvoma z nich sa da aj stretnut. Dokonca aj s tou tretou, ale povedala, ze sa musime stretnut nahodne. Vsetky tri boli usmievave, mile, priatelske. Nic lepsie si clovek nemoze priat. Naopak tie, ktore ma odmietli, boli vyzorovo uplne chudery. Aj sa tak spravali. Oslovil som ich len za ucelom treningu.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 18. Srpen 2008, 10:50:22 »

Podstatne ale je, ze z toho nic nakoniec nie je...Ja by som ti to uz aj prial, za tolku snahu Mrkající Ja som to posledny tyzden dva skusal aj cez net, ale nic. Najst nejaku kde su vzajomne sympatie, to je tazsie nez zostrojit atomove hodiny...Jak je to mozne, ze ti to (ci nam) stale nevychadza?
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 18. Srpen 2008, 11:14:46 »

Ja by som zas tak nepovedal, ze z toho nic nie je. Pisal som, ze do toho idem trochu s inym cielom ako hned niekoho balit. Cislo mam, dokonca boli celkom rady a mame sa stretnut, tak uvidim, ci to vyjde.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 18. Srpen 2008, 21:32:45 »

Tak na zajtra mam s tymi holkami dohodnute stretnutie na tanecnych kurzoch. Dokonca mi same telefonovali. To je celkom dobre znamenie Úsměv
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 19. Srpen 2008, 21:45:52 »

Jak je to mozne, ze ti to (ci nam) stale nevychadza?

Nic si z toho nedělejte kuci, já su na tym podobně, ikdyž teda moje snaha je žádná sláva... Každopádně su zvědavej jak dopadne Bobo s těma dvěma  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 19. Srpen 2008, 21:55:46 »

Ako som dopadol? No v podstate celkom v pohode, ale nic viacej. Ale ani som to nejak nelamal. Proste sme sa stretli, isli sa pozriet na nas tanecny kurz. Tancujem jeden latinsko americky tanec, nechcem ho tu radsej uvadzat, nech nie som az taky znamy Úsměv Sadli si ku baru a pozerail sa ako nam to ide. Velmi sa im to pacilo. Potom, ked skoncil kurz a bola pustena len tak hudba, tak som vytiahol najprv jednu, potom aj druhu, hoci tancovat este na zaciatku nechcela. Samozrejme, ze tieto tance su same o sebe o dotykoch, takze sme sa dotykali, ako sme len mohli a velmi sa im to opat pacilo. Potom som ich isiel odkopnut na bus a samozrejme som zistoval situaciu. Jedna ide studovat do ineho mesta a nie je takmer ziadna sanca, aby sme sa stretavali cez skolsky rok. S tou si rozumiem lepsie. Ta druha (mladsia) studuje sice v nasom meste, ale ked som sa jej spytal na otazku, ze ci ma pride niekedy do nasho mesta pozriet, povedala, ze nevie. A nesiel z nej teda velmi zaujem, ze by chcela prist. Ale na kurzy sa mozno prihlasi, ked sa zacnu nove zaciatocnicke, takze tam by som nejaku sancu na stretnutie videl.

Neviem, ci to mam cele hodnotit ako uspech alebo neuspech. Ja som sa cely vecer bavil, ony asi tiez. Vzajomne sympatie tam asi nejake su, ale slecny nemaju az taky velky zaujem stretnut sa. No uvidime. Nejdem to lamat cez koleno, tentoraz tomu necham taky volny priebeh. O dva dni odchadzam na dovolenku, kde bude 8 bab a my 4 chalani. Kazdy z tych chalanov, tam bude mat svoje dievca, a z tych zvysnych 5 bab poznam len jednu. Tak uvidim, co nastane na dovolenke. Budem po dlhom case v situaci, ze by sa baby mali byt o mna a nie ja o ne. Nejdem tam vsak s cielom nejaku zbalit, ale predovsetkym sa zabavit a vyskusat si to, ako vzbudzovat v druhych zaujem o svoju osobu. Iidem si to hlavne cele uzit.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 20. Srpen 2008, 08:14:02 »

mozno by si mal byt viac akcny. Mne to pripada, akoby ta kazda jedna brala od 1. sekundy za kamarata - akoby to mas napisane na cele, a ty proti tomu zda sa nic nerobis. Preco ich pozyvas na tanecny kurz a neviem kam, mal si jednu z nich pozvat na rande (aby bolo hned jasne o co kraca) Mrkající

Citace
Nic si z toho nedělejte kuci, já su na tym podobně, ikdyž teda moje snaha je žádná sláva...

Hej, nebudeme si z toho nic robit, potom sa za 5 rokov obzriem, a zistim ze najlepsie roky zivota som totalne premrhal (co je ciastocne pravda uz aj teraz)...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 20. Srpen 2008, 11:35:35 »

Bude na tom nieco pravdy. Ono napr. tieto dve som nepozyval tancovat, ked som s nimi bol v piatok. Len som sa ich spytal, ci so mnou zajdu tento tyzden von a ony povedali, ze ano. To, ze z toho bol nakoniec tanec, sme sa dohodli az v druhom telefonate. No uprimne neviem, ako by sa zatvarila ta druha baba, keby som jednu z nich pozval von na rande pred tou druhou. Teraz si to uz mozem dovolit, kedze mam cisla na obe. Lenze jedna je stale prec a ta druha nejavila nejaky zaujem. Mozem to urcite skusit, ale az po tej dovolenke. Uz ma pozna, nemusi mat zo mna strach a stat sa moze vselico. Ked ja na druhej strane mam zaujem o inu babu, ktora ma toho tak vela, ze sa so mnou nejak nechce stretnut. Boli sme uz spolu par krat a nikdy nerobila problemy so stretkom, nemusel som ju prehovarat, dal som jej dokonca pusu, co sa mi snazila vyhovorit, ale tam je nejaky problem, ze je z cohosi sklamana (z prace) a este ma milion povinnosti a nemozem jej to dat akosi za prioritu, aby si so mnou nieco zacala. Takze momentalne vyckavam a oslovujem dalsie baby zatial.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 20. Srpen 2008, 11:49:59 »

Hej, nebudeme si z toho nic robit, potom sa za 5 rokov obzriem, a zistim ze najlepsie roky zivota som totalne premrhal (co je ciastocne pravda uz aj teraz)...

Neber to tak, že nemít babu je mrhání životem. Já to teda vidím obdobně, že roky letí, ale nemyslím si, že by kvůli tomu měl člověk páchat sebevraždu a naříkat že prostě neměl v mládí babu.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 20. Srpen 2008, 11:58:06 »

Ne, spíš je to tak, že během mládí bys měl mít babu, protože to je na to nejlepší období. Až budeš starší, tak zas můžeš mít dobrou kariéru, protože střední věk je na to nejlepší období. Ale nalhávat si, že v době, kdy nic pořádnýho neděláš a jsi na vrcholu fyzických sil není nemít babu mrhání... no nevim.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 20. Srpen 2008, 12:26:18 »

presne tak. Ono to cloveku chyba, a to aj po fyzickej aj po psychickej stranke Mrkající Ja som to naposledy zazil v 20tke, co je setsakramentsky daaavno, tie dalsie roky pravdupovediac boli take polovicne, a nemam pocit zeby som zil naplno - nieco mi chyba. A je jedno, ci mam na kazdy den nejaky zaujimavy program alebo nie, jednoducho viem, ze o vela prichadzam a mam takpovediac poslednu sancu s tym nieco este spravit, kym nebude neskoro...Za rok skoncim skolu, a potom uz to pojde este tazsie...Tak to vidim ja Mrkající
« Poslední změna: 20. Srpen 2008, 12:32:14 od asdf » Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 20. Srpen 2008, 14:32:17 »

Nu dobrá, dostali jste mě, taky si myslím že i přes veškerý aktivity a zájmy mi prostě pořád něco (spíš někdo) chybí a občas se cítím fakt osamělej a hodněkrát si říkám, že už by to prostě fakt někoho chtělo.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 30. Srpen 2008, 20:21:59 »

hm, vcera sa mi zas stala dalsia prihoda, co ma este viac frustrovala Úsměv bol som na vylete na strednom slovensku, a vcera vecer som zasiel na pivo len tak sam, a zbadal som tam strasne sympaticku barmanku, aj sme sa dali do reci, kedze sa mi nechcelo sedet samemu pri stole - ten bar bol ludoprazdny. Cislo by mi urcite dala, ale kedze to mesto je vzdialene vyse 200km, bolo by mi na 2 veci, tak som si ho ani nevypytal...Preco sa mi take nieco nestane sakra aj doma?? Zacinam mat pocit, ze cim viac chcem, tym viac to nejde a ako naschval sa mi stavaju taketo veci. Idem jeden jediny raz na pivo niekde v tramtarii, a pomaly hned nejaku skoro zbalim, pricom doma idem von x-krat, ale tu sa mi nikdy nic take nestane...Uz ma to zacina stvat. Nejde mi to ani cez net, ani v reali doma, ale ked idem niekam na druhy koniec sveta, tak tam to ide ako po masle...
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 31. Srpen 2008, 11:41:49 »

Ci to nebude nahodou tym, ze ked si niekde inde, tak si povies, ze ti o nic nejde a skratka len tak kecas. Mne sa stalo nieco podobne teraz na dovolenke. Skusim to tak nejak popisat od zaciatku.

Isli sme taka skupinka 4 chalani a 8 dievcat. Povodne sme sa mali poznat skupinka 5 ludi a skupinka 7 ludi, ale nahoda to chcela trochu inac. Ked sme sa zoznamovali pred autobusom, tak mi hned jedna baba hovorila, ze sa pozname, ja som ostal fakt dost sokovany a nevedel som odkial. Potom som si spomenul, ze som ju tyzden pred tym oslovil v meste, co sme zasli spolu aj na pivo. Tak som si hovoril, ze parada, pekna baba, ktora sa so mnou celkom bavila, ze mam sancu za ten tyzden sa nejako zblizit. Realita bola nakoniec uplne ina. Takmer vsetky tie baby boli take nejake uzavrete, komunikovali len medzi sebou. Trvalo par dni, kym sa ich podarilo aspon trochu rozkecat mojmu kamaratovi. To bola fakt ukazka toho, ako by sa malo s babami komunikovat. Ten si zo vsetkeho robil srandu, neodradil ho ziadny neuspech, proste kecal a kecal, az sa tie baby zacali aspon trochu s nim bavit, teda s nim trochu aj viac a s nami aspon tak trochu. Bol skratka iny ako my a ja som si po par dnoch uvedomil tu chybu, ktoru som robil, ze som sa snazil s nim tak trochu superit. On teda tam mal svoju babu, ale robil to perfektne, kedze tie baby vedeli, ze s nou chodi a on zase provokoval ju, kedze jej ukazoval, ze nie je jedina. Pre buduci raz by som skor zameral taktiku, ze nech on rozprava a ja sa pri nom tak nejak zveziem. Inac ja som si s nim dobre rozumel, takze to bolo fajn.

Predsa sa mi len ale podarila jedna vec. Stretol som tam dievca zo Slovenska, dokonca byva asi len 30 km odo mna. Robila tam animatorku, dali sme sa do reci a povedala mi, ze je jedna taka latino party v ten vecer. Tak som jej slubil, ze ju naucim trochu tancovat salsu. Ona sa to chcela naucit, lenze ju to nikto z tych ludi v Taliansku nedokazal naucit, vsetci s nou len zametali. Bol to nadherny vecer, ktory sme cely pretancovali, ja som ju samozrejme zaviedol do nasej skupinky, kde som vybral tancovat aj niekoho ineho, nech vidi, ze nie som odkazany len na nu. Cestou spat som ju bol odprevadit, ponukol som jej rameno, avsak po par krokoch som jej zobral do ruky celu dlan a tak sme isli celu cestu. Odmietla so mnou prejdenie po plazi, zevraj ma este az tak velmi nepozna, ja som na nu nenaliehal. Nechal som si od nej napisat telefonne cislo na ruku a sme dohodnuti, ze ked pride na Slovensko, tak niekam spolu skocime. Ten vecer sme sa fakt dobre bavili a myslim, ze z oboch stran bolo take prijemne napetie, druhy vecer to uz nebolo take, bola na diskoteke s kamaratmi a venovala sa viacej im ako mne. Ja som teda zacal tancovat s kamaratkami a celkom to jednu z nich bavilo. Je az zaujimave, ako lahko sa da tancovat a nadvazovat znamosti takto na dovolenke. Potom som chcel znova tu kamosku odprevadit domov, ale cestou stretla jedneho cernocha a tak sme sli traja. Bol to jej dobry kamos, ktory zase bol taky celkom balic, ze na neho leteli vsetky baby, dokonca sa mu podarilo na chvilu zobrat babu odo mna a tancovat s nou a ju to fakt bavilo. No uvidime, ako sa to bude dalej vyvijat, ci vobec budeme nieco riesit alebo nie, ale fakt ma ta baba zaujala a som rad, ze som ju tam stretol. Skoda len, ze to boli az posledne dva dni.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 31. Srpen 2008, 12:21:37 »

no skor je to sprosta zhoda nahod. Doma sa mi nikdy nestalo, ze niekam pridem, a prazdny bar, sympaticka barmanka, a dokonca nie nepristupna, a vobec vsetko ide az prilis lahko, a sympatie su obojstranne. To sa stane len raz za cas taka zhoda nahod, a samozrejme najcastejsie tam, kde mi je to na nic...Ty mas aspon vyhodu, ze si taky party typ, to ja tancovat neviem vobec, na to by som nezbalil ani poslednu upratovacku v tej diskoteke Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 31. Srpen 2008, 12:37:43 »

Tak s tym nieco zacni robit. Ja som na tance tiez bol uplne drevo, ale zacal som s tym nieco robit. Minuly rok som sa prihlasil na salsu a zacal som uplne od zaciatku. Dokonca sa to velmi hodi aj na diskoteky, pretoze to skoro nikto u nas nevie tancovat. Vsetko je to len o tom, ci si ochotny zo sebou nieco urobit. Zivot je o tom, aby si sa bavil. Si tu len raz a je len na tebe, ako ho prezijes. Ak nie si na tancovanie, tak si najdi nieco ine, v com si vynimocny. Qark o tom pisal aj v jednom clanku, napriklad to, ze sa naucit naspamat datumy menin aspon 20 najcastejsich mien. Mozem povedat, ze to funguje fakt dobre. Ja som sa ich sice neucil, ale ked sa obcas pozriem do kalendara, tak aspon priblizne viem, ked ma kto meniny. Aj teraz na dovolenke som sa len tak zmienil, ze ta slecna bude mat onedlho meniny, ostala z toho v soku a pytala sa, ze ako to viem. Odpovedal som tolko, ze dajme tomu, ze to je moje oblubene meno.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 31. Srpen 2008, 14:51:36 »

ja qarkove clanky moc vazne neberiem Úsměv Je to dobra inspiracia, kazdy si z toho moze nieco zobrat, aj ja som nabral odvahu hlavne vdaka jeho clankom za co mu dakujem, ale odtial potial - jeho clanky nie su vhodne vzdy a vsade a pre vsetkych. Navyse, ja som ja, a nie qark Mrkající S tym tancom je to horsie, ja som naozaj totalne drevo, a tu hanbu by som nerozchodil, keby sa dam na nejaky kruzok tak by som tam bol za maskota...Prave rozmyslam, na aky kruzok by som zacal chodit len tak, aby som sa naucil neico nove, ale nic ma nenapada...Hudba a tanec su pre mna spanielska dedina, a modelarsky kruzok ale to nie je moja zaujmova skupina. A dalsie ma nenapadaju. Este literarny, ale to si radsej oholim nohy hoblikom Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 31. Srpen 2008, 22:08:32 »

Na tych tanecnych je to tak, ze aj z dreva dokazu spravit dobreho tanecnika. To, ze si drevo, nie je zle. Tanecne su prave na to, aby take dreva ako si ty alebo ja, naucili tancovat a ono to fakt ide. Clovek sa nauci vsetko, co si zaumieni. Ked si sa ucil plavat, tiez si nic nevedel, s pisanim a citanim si to mal take iste. Len tam bol rozdiel ten, ze sa ta nikto nepytal, ci sa to chces naucit, ale jednoducho ta to naucili. Je to urcite dobra skusenost a aj na diskotekach si budes hned viac verit. Hovorim z vlastnej skusenosti.

A s inym kruzkom, to si vyber na co chces chodit. Moznosti je fakt hrozne vela. Ja keby som si mal vyberat, tak idem na nieco, kde je hodne ludi a co ma bavi. Cize nejaky sport alebo toto tancovanie. Nieco, co ti pomoze zvysit si sebadoveru. Nezabudaj, ze to, ze teraz nieco nevies, neznamena ze to nebudes vediet do konca zivota a ze vsetko sa da naucit.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 01. Září 2008, 20:52:11 »

Napisem to sem do svojho topicu. Objavil som jeden skvely sposob, ako zaujat dievca. A pritom je to taka uplne obycajna vec. ZAKYVAJTE NA NU.

Bol som s kamoskou na korculiach. Skusal som len tak z haluze zakyvat na 3 dievcata a dve z nich mi zakyvali spat. Jednej som sa prihovoril uz pred tym, ked zliezala z kopca, tam som na nu cosi zakrical po taliansky. Uplnu hovadinu. Potom ked som uz sedel v aute a isla okolo mna (aj s kamaratkou), tak som na ne zakyval a zakyvali mi naspat. Ked som ich znova predbehol, tak som na ne zatrubil a zakyvali mi znova. Na dovolenke som mal podobne skusenosti, takze to treba uz len vyskusat pri naozajstnom baleni.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 10. Září 2008, 22:28:43 »

Rad by som sa s vami podelil o novinu. Vyzera to tak, ze som si nasiel priatelku Úsměv

Dufam teda, ze to je tak. Totizto sme boli obaja mierne opiti. Takze vam to tu cele opisem.

Stretol som ju, ked som robil taku anketku na ulici. To bolo asi pred mesiacom. Hned na ulici som vedel o koho ide, ale neprezradil som to. Vedel som, ze je to sestra mojho kamarata. Vedel som aj to, ze ma priatela, takze som to bral naozaj len ako prilezitost do prace. Hned o den nato mi mama rozpravala, zevraj sa chvalila, ze stretla na ulici nejakeho fesaka. Pozna sa dobre aj s mojou sestrou. Tak to preto. Asi o dva tyzdne nato som stretol na ulici kamarata, ktory mi mimochodom povedal, ze to dievca bola jeho priatelka, ale ze sa rozisli. Tak sme sa stretli pracovne. Lenze ma sokovala tym, ze si ku mne prisadla a ze ma pozvala na kofolu. Tak som to vyuzil a povedal, ze ju nabuduce pozvem ja (cize som si nepriamo dohodol dalsie stretnutie). Spytal som sa jej potom na konci, ze kedy sa teda stretneme. Chcela hned na druhy den, ale to som ja bol prec. Tak sme sa stretli az o den nato. To vsak bola v praci, tak som ju na chvilu prisiel pozriet a tam sme sa dohodli, ze ju pozvem na pivo. Na pivo prisla aj so svojim byvalym, s ktorym sa stretli. Tak som ich zobral oboch. Vsak som s nim predsa kamarat. Potom on odisiel domov a ostali sme sami. Nic z toho, co sa stalo potom, som neplanoval, ale stalo sa to tak samo. Kupil som jej este jedno pivo. To trochu zaucinkovalo a bola tak mierne vysmiata. Potom sme nasli fotak, tak sme sa fotili, lenze sme nemohli najst tie fotky. Tak som jej povedal, ze nech necha mna fotit, ze to bude lepsie. A ze to bolo preto, ze mi na tej fotke musi dat pusu. Tak nastavila pery a ja som ju pobozkal na tie pery. Potom sme sa chvilu este bozkavali, ale len take letme bozky. Nic extra. Ani som nechcel a ani ona. Po skusenosti s minulou priatelkou som chcel, nech si trochu vazi tie moje bozky a nech sa snazi trochu aj ona. Bol som ju este odprevadit domov, kde sme sa nemohli spred jej domu vymotat. Nebozkavali sme sa cely cas, ale tak sme sa dost hrali, ze kto bude uhybat. Bolo to celkom zaujimave. Uz sa len modlim, aby to nedopadlo tak, ze ked bude uplne triezva, ze to bude pokladat za nejaky ulet. Ale myslim, ze som sa jej pacil aj pred tym, tak verim, ze to ostane tak, ako dnesny vecer. Nejdem radsej nic zakriknut a idem si vychutnat ten nadherny pocit.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 11. Září 2008, 08:01:29 »

Tyjo tak na tohle su zvědavej jak to dopadne. Snad to pujde podle plánů a očekávání
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS