forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: Noon 14. Červenec 2012, 15:27:24Název: Léto u moře :-)
Přispěvatel: Noon 14. Červenec 2012, 15:27:24
Zdravím lidi, napadla mě taková věc. Jelikož jsem nikdy neměl moc kamarádů a těch málo kterých mám na tom finančně letos není zrovna nejlíp, chtěl jsem se zeptat jestli by se tu nedala dohromady nějaká malá parta lidí co taky nemá s kým k moři a chtěla by. Myslim, že by toakovej "trip" moh bejt super, nejen v získání kámošů, ale taky v tom, si to pořádně užít(hlavně ženskejch) :-D. Za poslední půl rok jsem ve své hře pořádně postoupil a už by to chtělo s někým vyměnit skilly :-D Kdyby někdo měl zájem, piště do PM. Zatim čágo  =;


Název: Re: Léto u moře :-)
Přispěvatel: puzzle 16. Červenec 2012, 23:08:17
Je super, že něco podobného organizuješ. To oceňuju.

Já upřímně nemám tolik peněz, abych jel. Abych úplně nekecal, tak druhá věc, kvůli které nechci jet, je ta, že každý den pracuju na svém podnikání (ze kterého zatím nemám ani korunu :D leč to půjde :)). Jsem v týmu lidí, kteří se businessu věnují, prakticky na denní bázi jsem v kontaktu s člověkem, který vydělává statisíce měsíčně a nechci si dovolit být mimo jeho dosah, ptž to, že je ochotný mě učit je pro mě neuvěřitelně přínosné a chci to co nejvíc využít. Takže se jedná o kombinaci peněz a času a také jde o moje priority.

Každopádně nějaký výlet na víkend bych uvítal. Pokud bys na něco přišel, můžem to probrat, budu rád.


Název: Re: Léto u moře :-)
Přispěvatel: Noon 17. Červenec 2012, 18:45:16
Hoj, jo jasný, kdyby něco bylo tak dám vědět. Tady zatím nikdo nenapsal, tak jsem to zkusil na lidech, že hledám partu na dovču a napsali mi docela dvě pěkný holky, už se dokonce ujali organizace :-D JInak nabídka stále platí, potřeboval bych alespon jednoho parťáka...pač hlaně ty holky asi se mnou samotnym nepojedou :-D


Název: Re: Léto u moře :-)
Přispěvatel: puzzle 17. Červenec 2012, 23:15:41
Tak ať to vyjde :) Já budu většinu času trávit v Praze, tak kdybys měl cestu sem, dej vědět, můžem něco podniknout tady. Pak ještě můžu nabídnout výlet za Arfim do Ostravy příští pátek. Jenom na pátek a v sobotu zase pojedu s kámošema zpátky směr Praha.


Název: Slovensko
Přispěvatel: Daidalos 07. Srpen 2012, 18:16:48
Ahoj chlapy, nechce se mi zakládat nové téma, ale nebyl by ochotný jet někdo teď se mnou v nejbližší době na Slovensko? Jen na kratší dobu, řekněme 2-3 dny. Předpokládané výdaje okolo 2000 Kč (cesta tam a zpátky cca. 900 Kč). Stačí mi říct, zda-li by byl někdo ochotný do toho jít a já vše rád zorganizuji :)