Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
15. Květen 2024, 13:34:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 124277 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 09. Srpen 2008, 15:52:29 »

len na skok, okolo 300 km (Bratislava) Mrkající
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 09. Srpen 2008, 16:12:23 »

a když pojedeš za Adelou, nechceš to vzít  i ta mnou přes Ostravu? Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 09. Srpen 2008, 16:20:35 »

Hej hej nejake narazky na "pepiky" ? Úsměv Ja teda nejsem z Phy, ale prece kdyz clovek neoslovi kazdou druhou na ulici a kazde dvojici slecen neudela hned minimalne "test nejlepsich kamaradek" tak je "pepik co ma strach".. ?
No to jen tak na okraj, kazdopadne nechapu jak je mozne zaplnit x stran diskusi o tak pekne slecne (teda aspon podle te pidifotky, treti ruku nebo tak neco snad nikde neschovavas..  Šťastný)
Pokud chces pohled jednoho typickeho (uz lehce starsiho na zdejsi pomery) navstevnika tohoto fora (coz beru jako status ktery uz neco napovi..  Úsměv) tak na ulici bych te neoslovil (klid, to zadnou), na koupalisti asi taky ne (viz. poznamka z predchozi situace), ale kdybychom se sesli v ramci nejake mensi skupinky tak me urcite zaujmes a neco "bych zkusil" (a ted nevychazim ani tak z te uz zminovane fotky, ale spis z prezentace tve osoby jako takove, popravde by me tvuj "stav" zaujal asi vic nez kdyby jsi prohlasila ze jsi do 19 prolezla kazdou technoparty a mas haaaafo "zkusenosti"  Mrkající)

Mno, ber muj prispevek jako pohled z dalsiho uhlu, ale snazil sem se to podat tak aby to pusobilo aspon trosku pozitivne...

PS: kdyz uz mluvis o tech "pepicich", to asi studujes v Praze ze?
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 09. Srpen 2008, 16:35:17 »

ja myslim podobne ako ty, ze nie je naozaj normalne, aby Adeluu nikto ani len neoslovil - asi ma v partii len same baby, gayov a permanentne zadanych heterosexualov Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 09. Srpen 2008, 16:39:13 »

každej si řekne, pěkná holka-na ni nemám...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 09. Srpen 2008, 17:37:26 »

Adelaaa, si naozaj pekne dievca. S tym, ze si nikoho nemozes najst urcite nie je problem v tom, ako vyzeras, ale ako sa prezentujes, resp. tvoj taky vnutorny pocit, ked s niekym si. Ja napriklad, ked s niekym som, tak zo mna casto krat vychadza nervozita a preto to ten druhy clovek citi a ma odo mna nejaky odstup. Ale akonahle sa mi toto podari odburat, tak je to uz fajn. Rob na sebe aj dalej a uspech sa dostavi.
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #156 kdy: 09. Srpen 2008, 18:08:39 »

asdf: sadni na vlak. za 4 hodiny si v Prahe Mrkající
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 09. Srpen 2008, 18:44:46 »

Neverim, ze kdyz si zajdes v Prazne nekam do klubu a po nekom hodis oko, takze budou delat, ze te nevidej...
Zaznamenáno

Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 09. Srpen 2008, 22:59:07 »

to asdf: skoda, ze jsi tak z daleka. Ale ten vlak neni spatnej napad, a letadlem by to bylo jeste rychlejsi a v Ostrave je taky letiste.  Šťastný No a asi mas pravdu v tom, ze jsem ve spatnem prostredi. Moc nezadanych kluku kolem me neni, spis same baby a zadani heterosexualove. A kdyz uz si nekoho nekde vyhlidnu, tak je bohuzel zadanej.  Smutný

to tunopp: vsak ja nerikam, ze me musi oslovit kazdej kluk kteryho potkam, ale jeden by se mohl najit.  Kroutící očima No jinak k tomu co si napsal, opravdu 3 ruky, nohy, hlavy atd. nemam Šťastný Vsechno je na spravnym miste. No jinak se snazim nejak do nejake te male skupinky dostat a nebo do tohoto prostredi, ale nejak mi to nejde.
 
to bobo: Mas asi pravdu v tomto. Kdyz treba nekde jsem a nekdo me nekomu predstavi, a je tam min lidi, tak je vsechno ok. Ale kdyz je nekde vic lidi, kde i treba nikoho neznam, tak mi to dela trochu problemy, a nejsem zrovna ve svy kuzi, tak mozna na tomto by chtelo jeste zapracovat... Mrkající

to polo: ok, zitra mozna vecer nekam pujdu. Tak kdyz tam bude nekdo, kdo se mi bude zamlouvat, tak to zkusim a uvidime... Mrkající

Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 10. Srpen 2008, 11:20:49 »

No jo a ked ta tam nikto neoslovi, tak predsa len sa vyber ku nam na Slovensko a ked po mne pekne hodis ockom, tak sa ti prihovorim Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 10. Srpen 2008, 11:38:41 »

A pak že internetová seznamka nefunguje  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 10. Srpen 2008, 12:23:42 »

adelaa: ja sa skor cudujem, ze ta tu este nejaky prazak z fora nepozval na rande Šťastný
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #162 kdy: 10. Srpen 2008, 12:28:36 »

Kdybych nebyl zadanej, hned bych zval Úsměv
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 11. Srpen 2008, 22:14:42 »

Ahojte, momentalne jsem na vychodnim slovensku a zitra jdeme sestrenici balit slovaky na koupaliste. Tak uvidme, jestli se nekdo chytne a pokud ne, tak balim kufry a stehujem se do Bulharska Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 11. Srpen 2008, 22:31:10 »

Vychodniari to su zaujimavi typci. Hlavne s nimi neskusajte pit Šťastný Tak si hovorim, ze preco nas na strednom Slovensku stale obchadzas Smutný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 11. Srpen 2008, 22:51:24 »

Hej no to si děláš srandu néé?  Úsměv Taková havaj a pořád nic  Šokovaný Můžu se stavit do Prahy a pozvat Tě na něco?  Super!
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 11. Srpen 2008, 23:38:31 »

jj, do kosic ide, a v bratislave sa nezastavi Šťastný
Zaznamenáno
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 12. Srpen 2008, 12:11:02 »

upimne ja taky nechapu, proc nemas pritele....vzhledove jsi ok Mrkající Tak bud jsi ve spatnym prostredi, nebo jsi stydliva a nebo nejsi sexualne pritazliva.
Pokud se stydis, tak se nestyd nemas duvod!! Mozna se trochu bojis aby kluk pochopil, ze nemas zkusenosti...Uprimne hodne kluku da prednost prednost  rozumne holce bez zkusenosti nez nejake rozjezdene nane a stihacce.
Ta sexulni pritazlivost je hodne dulezita...Zkus to odkoukat od nejake kamosky, ktera to s klukama umi. Dulezitej je vzhled, s tim nemas problem a taky jak pusobis na lidi, pokud je problem tady, tak na tom zapracuj...Kluk se v tvy pritomnosti musi citit proste dobre a jeste jedna rada, delej veci, tak jak to citis...
A tedka to prostredi..nesmis sedet doma!!! Tedka jsou prazdniny, tak si uzivej, najdi si nejakou brigadu, chod ven napr, na ty koupaliste, proste se neboj poznavat...

Jinak nevim co ti poradit...Ja si myslim, ze to je otazku casu. Myslim si, ze jsi na dobre ceste a brzo  urcite nekoho potkas Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 12. Srpen 2008, 13:03:57 »

Adelaaa: Když tě vidim na tý fotce, tak vážně nechápu, že jsi sama. Teď si to neber osobně, ale napadlo mě, že musíš bejt buď úplně blbá nebo hrozná najivka.

Jako blbá by se eště dalo snýst (pro někoho), ale najivka typu "Ráda bych pomáhala zvířátkům v pralese, víš..." (nota bene, když je vitět, že bys to nikdy nedělala) se snese jen tězko.

Ale tak aspoň víme, že ne všechny hezký holky jsou zadaný. To potěší předdevším některé pány, kteří mi se svými soudy typu "nikdy si nikoho nenajdu protože každá hezká holka někoho má" lehce lezou na nervy.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 12. Srpen 2008, 19:56:11 »

Tak musim rict, ze slovaci jsou co se tyka baleni daleko vic pristupejsi Mrkající Stacilo si sednout, kouknout a jeden uz miril k nam Šťastný Tak jsme chvilku kecali, pak jestli mu dam cislo, tak jsem dala a bylo to... Smějící se Pak jsme se premistili na jiny misto koupaliste, kde byl pokec s klucinou a nakonec predani cisla.. Šťastný Takze celkem uspesne odpoledne...

Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 12. Srpen 2008, 20:17:06 »

Nic proti slovákům všeobecně Stydlivý, ale jeden mi chtěl nedávno zlámat ruce   Nemluvím s tebou...ale já sem fakt nevěděl že TA holka je JEHo holka Andílek.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 12. Srpen 2008, 20:20:52 »

Citace
Tak musim rict, ze slovaci jsou co se tyka baleni daleko vic pristupejsi Mrkající Stacilo si sednout, kouknout a jeden uz miril k nam Šťastný Tak jsme chvilku kecali, pak jestli mu dam cislo, tak jsem dala a bylo to... Smějící se Pak jsme se premistili na jiny misto koupaliste, kde byl pokec s klucinou a nakonec predani cisla.. Šťastný Takze celkem uspesne odpoledne...

zaujimave Mrkající Zaujimalo by ma, naco mu to cislo bolo, a naco si mu ho dala Mrkající Ved z KE asi do Prahy jazdit nebude, a do postele ta podla tvojich postov asi tiez nedostane Úsměv

Citace
Ale tak aspoň víme, že ne všechny hezký holky jsou zadaný. To potěší předdevším některé pány, kteří mi se svými soudy typu "nikdy si nikoho nenajdu protože každá hezká holka někoho má" lehce lezou na nervy.

To iba u vas v CR neplati, u nas je ina situacia Úsměv Mame 3x viac profesionalnych balicov, dokonca ti parchanti na kupku oslovuju aj zahranicne navstevy (vid Adelaaa) Šťastný U nas ak ma zena 2 oci, nos a zuby + krvny obeh, tak je zbalena a zadana Šťastný A potom sa snaz v takej konkurencii Úsměv
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #172 kdy: 12. Srpen 2008, 20:25:03 »

asdf: neprehanaj chlape. ja poznam niekolko prave nezadanych Šťastný a najlepsie na tom je, ze ani jedna nie je z mojho rodneho mesta Mrkající
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 12. Srpen 2008, 20:26:52 »

nekaz mi to Mrkající Inak ale, ja zas nepoznam ani jednu jedinu - fakt.
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #174 kdy: 12. Srpen 2008, 20:33:05 »

a vies co z toho vyplyva? ze 1 chlap ma minimalne 2 a viac bab Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS