Problém najít sebe samu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 16:10:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém najít sebe samu...
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Tisk
Autor Téma: Problém najít sebe samu...  (Přečteno 123046 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 12. Srpen 2008, 20:51:31 »

Mysli pozitivně, že?  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 12. Srpen 2008, 21:06:13 »

Asdf: no ja nevim na co to cislo chteli Šťastný Ale jeste nejakej ten patek tu budem, jsem tu na nasteve u pribuznych...tak kdo vi, kdyby se hodne snazili Šťastný
jinak mi prijde, ze na slovensku potkavam vic normalnich kluku, u nas v Praze kdyz jdu na koupaliste tak tam normalni kluci moc nebyvaji a kdyz jo tak jsou zadani Smutný
Asi si najdu nejakyho slovaka. U nas v rodine bude dalsi cesko-slovenskej parecek, a moje mama bude spokojena, ze konecne nekoho mam.  Šťastný

Ale tak diky dnesku vim, ze to jde...staci se vic koukat asi kolem sebe, a nekdo se i v ty praze musi najit.. Úsměv 
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 12. Srpen 2008, 21:35:02 »

Přesně to sem říkal na začítku týhle diskuse Nápad. Usmívej Šťastný se na všechny strany a ono to vyjde Vykřičník
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 12. Srpen 2008, 22:09:22 »

Adelaaa: tak vidis, ze to ide. Mimochodom pochvala Slovakom, dakujeme. Aspon v niecom sme od Cechov lepsi S jazykem

Inac s tym, ze kazda trochu krajsia holka akehokolvek veku je zadana, mozem len suhlasit. Jeden priklad za vsetko. Asi pred dvoma tyzdnami som si len tak vypytal po par vetach kontakt na jednu holku s tym, ze jej zavolam a skocime na kofolu. Kontakt mi dala a samozrejme, ze som sa jej nedovolal. Dnes som ju nahodou stretol v meste a ona povedala, ze sorry, nemohla som dvihat, bola som s priatelom a jemu sa to velmi nepaci. Ako chapem to, len nechapem, preco mi sakra dava cislo, ked vie, ze ma priatela a vie, o co mi ide.

Dnes som len tak oslovil na ulici dalsiu holku, zobral som ju na zmrzlinu a zase dalsia, co ma priatela. Do prcic. Uz ma to fakt serie.
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 13. Srpen 2008, 12:33:26 »

nj, to su take kravy co daju cislo, a ani to nemyslia vazne a beru to asi tak, ako keby niekomu popriali dobry den...To v zivote nepochopim. Sak je jasne, ze to cislo nechces na to, aby si ju doucoval kvantovu fyziku Úsměv
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 13. Srpen 2008, 18:58:57 »

Nebral bych to tak negativně a neříkal bych jim hned krávy. Kolikrát jsi udělal něco, cos nějak dvakrát moc nechtěl? Já dostkrát. Banální příklad: třeba jsem dal na charitu, i když už mě unavovali, kolik jich je - pokud mě dokázali přesvědčit. Stejně tak i slečna, která nemá zájem, ti dá číslo, pokud ji umíš dobře přesvědčit, ale pak ti to nezvedne, jakmile není "pod vlivem" (konverzace). To je její věc. Teda mě to taky štve, jasně, chci, aby to zvedla a skončila v mé náruči Úsměv Ale nešel bych na to hned tak zostra, jako že to jsou blbky.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 13. Srpen 2008, 19:26:35 »

Ked ma priatela, nech to povie. Co myslis, ze by sa bobo nastval a odtrhol jej hlavu? Úsměv Ak to nedokaze povedat, asi este nebude dost vyspela...Mne sa to tiez parkrat stalo, ze som dostal cislo, dokonca mi ho dali sami od seba, niezeby som ho pytal - a nakoniec sa neozyvali, alebo napisu ze rande nebude lebo to a to...To co je za naladovost, co mali PMS ked mi to cislo davali alebo co Úsměv
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #182 kdy: 13. Srpen 2008, 19:40:39 »

asdf: mozno si natrafil zrovna na take, ktore sa chcu iba pobavit (na tebe). normalna baba, ak ma o teba zaujem a pritahujes ju, tak by ten telefon urcite zdvihla a neda mi aby som sem nenapisal jednu prihodu Šťastný. raz ked som bol na brigade, tak sa ma jedna baba opytala kolko je hodin, co mimochodom nebola baliaca fraza, tak som sa s nou dal do pokecu a aj ked som sa vobec nesnazil, tak sama od seba neskor povedala nieco v tom zmysle, ze nema co robit po veceroch, co bola jednoznacne narazka na nepriame pozvanie na rande. dopadlo to sice ocakavane ale to nie je dolezite Šťastný. takze nevzdavajte to chalani, baby si vas mozno zbalia aj same Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 13. Srpen 2008, 19:42:21 »

No když ti ho dá sama od sebe a pak tě f*ckuje tak to je v  Směrovka. Kroutící očima.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 13. Srpen 2008, 19:46:12 »

když ti ho dává, tak je ji blbé tě odmítnout....ve chvíli, kdy má možnost si to promyslet, tak si řekne, že je blbá....
A já mám takové zkušenosti, že když si řekl o číslo a já řekla, že mám přítele....tak mě začal ukecávat, "ale to přece nevadí, můžeme si jen tak někam zajít" nebo "můžeme být kamarádi"
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 13. Srpen 2008, 19:52:14 »

hm, tak presne ten typ ja nie som...Mne by stacilo nieco ako "Dakujem mam priatela", "Si mily, ale xyz", ci hocico podane s usmevom a poprial by som akurat tak pekny den a hotovo Mrkající Nechapem, ako si moze niekto v takej situacii vykecavat zaujem  Šokovaný Som myslel, ze taki ani nie su...Ved slova mam priatela, aj ked ho ta baba nema, su najlepsie mozne a slusne odmietnutie, ake len moze byt...
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #186 kdy: 13. Srpen 2008, 19:55:07 »

pre niekoho to moze znamenat vyzvu, ze ma priatela.
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 13. Srpen 2008, 19:56:30 »

adsf:  Pokud by me oslovil napr. Bobo na ulici, a mela bych  zajem ho nejak dal poznat tak mu cislo pochopitelne dam, pokud ne, tak mu ho nedam,... jednoduche. A pokud bych byla zadana a nekdo chtel na me cislo s umyslem me treba sbalit, tak bych mu hnedka na rovinu rekla, ze mam pritele a nenechala bych se ani nekam pozvat.
Ti kluci z koupaliste vedeli, ze jsem z prahy a hnedka na zacatku vedeli co a jak, a kdyz i za teto situace chteli cislo a z me strany zajem byl,  tak jsem jim ho dala. Jeden se pak dneska ozval, tak jsem se dneska sesli a pokecali a jsme kamosi. Tak vsechni holky nejdou blbky, kdyz daji takhle klukovi cislo...
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 13. Srpen 2008, 19:57:47 »

ved teba som ani nemyslel, cislo si mu dala, na rande ste boli Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 13. Srpen 2008, 20:10:51 »

2 Adelaaa: Já si nemůžu pomoct, ale už sem tě viděl. Nebo seš někomu podobná, ale já ten tvůj obličej prostě odněkud znám.  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 13. Srpen 2008, 20:21:34 »

No mozny to je, svet je malem... Šťastný Ale spis si myslim, ze jsem nekomu jen podobna.. Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 13. Srpen 2008, 20:41:35 »

Citace
Jeden se pak dneska ozval, tak jsem se dneska sesli a pokecali a jsme kamosi

to mě zajímá. On se s tebou sešel jen kvůli tomu abyste byli kámoši?? Nebo z čeho tak usuzuješ?
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 13. Srpen 2008, 20:49:15 »

No mozny to je, svet je malem... Šťastný Ale spis si myslim, ze jsem nekomu jen podobna.. Úsměv

No říká se že každej má dvojníka :-D
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 13. Srpen 2008, 21:29:16 »

No divej:  ze zacatku jsme se bavili, ze jsme na vzajem sobe libili. Tak jsem si myslela, ze to bude prijemnej pokec na koupalisti, ale kdyz pak chtel po me to cislo, tak jsem taky nechapala proc, ale dala jsem mu ho, protoze je hrozne v poho. A dneska mi napsal, ze by chtel nekam nazavazne zajit, tak jsme sli. A mozna tim, ze jsme od toho nic velkyho necekali, tak to nase setkani bylo hrozne v poho. Kecali jsme uplne o vsem, jak kdybychom se znali celej zivot a proste se to nejak vyvinulo, ze jsme kamaradi. Ja se ho taky ptala, proc mi vlastne napsal a on, ze nevi, jen me chtel jeste videt...Po dnesku vim, ze s klukama je to tak: Ze bud najdes kluka na chozeni, nebo je blbej, takze nic a nebo potkas vyjimku jako ja a kamaradis s nim Úsměv

Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 13. Srpen 2008, 22:00:29 »

Mne ked holka povie, ze ma priatela, tak skusim aj tak vypytat si cislo s tym, ze mozeme len tak niekedy nezavazne pokecat, ze si rad rozsirujem okruh znamych. Po prve je to pravda a po druhe niekedy naozaj holka priatela mat nemusi, ale ked ta uvidi viackrat tak si uvedomi, ze si naozaj v pohode a ze teraz by ta uz chcela.

Adelaaa, ver tomu, ze keby bola dobra konstelacia hviezd, tak ta na tej ulici oslovim Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 13. Srpen 2008, 22:38:44 »

Citace
Kecali jsme uplne o vsem, jak kdybychom se znali celej zivot a proste se to nejak vyvinulo, ze jsme kamaradi.

a seš si jistá že on to cítí stejně??

Citace
Ja se ho taky ptala, proc mi vlastne napsal a on, ze nevi, jen me chtel jeste videt.

no já bych asi odpověděl to samý, neřekl bych asi na rovinu holce že se mi líbí a chci s ní mít něco víc...


ježiš já jsem byl tak blbej, když jsem vždycky s holkama jen pohodově kecal o všem, v domění že z toho bude něco víc, než kamarádství, teď vím jak to berou holky Šťastný
Zaznamenáno
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 13. Srpen 2008, 23:12:14 »

jojo jsem si jista. Ono, se to tezko takhle popisuje...Nebylo to tak, ze on chtel neco vic a ja chci byt jen kamoska. Ale proste mezi nama chybi to sexualni napeti z obou stran. On i ja si nedokazeme predstavit, ze bychom spolu spali nebo chodili, ale proste spolu kamaradit, a spis byt jak "sourozenci" tak to jo... Úsměv

Ja nerikam aby ses s holkama na rande nebavil o vsem moznym, ale tady to proste bylo v kamaradske rovine z obou stran...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 14. Srpen 2008, 08:15:19 »

Adelaaa: ty to vidis jinak nez kluk. Je sice mozne, ze s tebou chce byt kamarad - tomu davam 30%. Ze chce byt pritel si myslim na 70%. Vzdyt v kazde knize o baleni se ze zacatku rika o tom, ze muz musi dat zene pocit jistoty = reknu ji, ze budu kamarad, na to ona bez okolku pristoupi a sbalim ji az casem.

Takze to, ze ho beres jako kamarada je jen tvuj nazor  Mrkající. Sama rekni, jestli by jsi pripustila to, ze se do nej zamilujes. Asi ano. Jestli jses si jista na 100% ze ne, ale on do tebe jo, tak ho zklames.... To bude zajimavy pribeh, nejaky mesic pockam jak to dopadne  Kroutící očima
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 14. Srpen 2008, 08:33:02 »

Řeknu jí že budu kamarád a jí to bude divný a bude se ptát: to se mu nelíbím? Zdroj: Jak sbalit ženu. Já s tím ale nesoulasím. Viz tvůj případ.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 14. Srpen 2008, 08:37:46 »

Ja osobne tomu velku nadej nedavam. To by bol vztah na dialku, dokonca na hrozne velku dialku.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS