forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: Alucard 27. Únor 2012, 01:32:53Název: Rada pro další krok
Přispěvatel: Alucard 27. Únor 2012, 01:32:53
Zdravím,
nedávno jsem byl na kamarádově maturitním plese a uviděl tam  velmi pěknou dívku. Tak jsem si řekl: "nač váhat" a šel ji požádat o tanec a když souhlasila tak jsem šli tančit. Po jedné nebo dvou skladbách chtěla jít najít své kamarádky tak jsem jí za nimi doprovodil. Po celou dobu jsme si povídali a poté co jsme je našli jsem se na chvíli zdržel a po chvíli se omluvil a šel se podívat po svých přátelích.
Potom jsem se s ní ještě několikrát sešel na parketě a měl jsem pocit, že se mi povedlo získat "podporu" i jejích dvou kamarádek které tam měli přítele (pokaždé když mě někde potkali mi říkali, jestli bych s ní ještě nešel na parket, že je jim líto že tam s nikým není apod. někdy jsem šel, někdy si našel jiný program ).
Když jsem si jí na konci plesu řekl o telefonní číslo, tak mi ho dala a ještě se zeptala jaký operátor by se mi hodil více.  A na otázku jestli by nechtěla zajít do bazénu nebo podniknout něco jiného mi odpověděla kladně (při zpětném pohledu si říkám, že jsem měl zkusit rovnou domluvit nějakém konkrétním termínu, ale po bitvě je každý generálem ).

Po víkendu, kdy jsem byl zaneprázdněn jinak jsem jí napsal, kdy by měla čas, ale nedošla žádná odpověď.
Toto si vysvětluji třemi možnostmi.
1.) Dala mi špatné číslo - kdyby mi chtěla dát špatné číslo, proč by se mě ptala na operátora který se mi hodí více.
2.) Udělal jsem chybu při jeho psaní k sobě do telefonu - kdybych si špatně opsal, tak by se mi měla vrátit informace, že zprávu nelze doručit nebo by se ozval někdo, že to je   "omyl"
3.) Nebo neměla zájem - toto je další možnost (ta se mi líbí nejméně, protože se nemůžu vymluvit na techniku...  8) ) , ale proč v takovém případě nepoužila nějaké "nezávazné" odbytí něco jako: "někdy, možná, uvidíme"...

Proto by mě zajímalo, co by jste mi poradili vy. Samozřejmě nemam problém si říct: "Pro jedno kvítí slunce nesvítí" a kašlat na to. Ale na druhou stranu se mi docela líbila a tohle je pro mě situace kterou jsem ještě nezkoušel(být odkázán jen na tel. číslo  takže je to příležitost k rozšíření obzorů na poli svádění), protože dřív když jsem se snažil sbalit nějakou dívku, tak to byla bud dívka kterou jsem "dokázal potkat dle potřeby" nebo jsem nebyl vázán odvozem Kamarádů a nebo ona neměla odvoz takže jsem jí ho jako pravý džentleman mohl nabídnout  :twisted:...


Předem děkuji za všechny rady a postřehy


Název: Re: Rada pro další krok
Přispěvatel: joei 27. Únor 2012, 07:52:12
Navecer ji zavolej;)


Název: Re: Rada pro další krok
Přispěvatel: lustrigol 27. Únor 2012, 09:04:43
Podle mě je nejlepší problém v tomhle
Citace
jsem jí napsal, kdy by měla čas, ale nedošla žádná odpověď.

Už hodněkrát se mi neosvědčilo, když jsem se holky ptal kdy má čas a ať mi dá vědět. Ty musíš být ten iniciativní a navrhovat místo a čas setkání, obzvlášt v takovýhle situaci. Jak tady správně radí joei, večer jí zavolej, připomeň se a domluv si date. Dobrý je na domlouvání používat alternativní metodu. To znamená ptát se třeba máš čás v úterý nebo ve čtvrtek, co ti vyhovuje víc? Takže má na výběr 2 možnosti a žádná jiná neexistuje. Když chce, tak si ten čas udělá, když ne, tak nejspíš nemá zájem.  :)


Název: Re: Rada pro další krok
Přispěvatel: Alucard 27. Únor 2012, 11:02:19
Citace
Ty musíš být ten iniciativní a navrhovat místo a čas setkání, obzvlášť v takovýhle situaci.

Jj, to mě taky napadlo... ale bohuzel jak se říká "pozdě bycha honit"  8)
Ale když to budu brát z té pozitivní stránky tak si alespoň vyzkouším něco nového....  :D A když se to bere jako "hra" tak koho by to bavilo, kdyby se občas nevloudila nějaká chybka.  :lol:


Název: Re: Rada pro další krok
Přispěvatel: lustrigol 27. Únor 2012, 16:25:54
Citace
A když se to bere jako "hra" tak koho by to bavilo, kdyby se občas nevloudila nějaká chybka.

Tak to každopádně.  :) Chybama se člověk učí.  O:)