Rodiče - problém?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:00:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rodiče - problém?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rodiče - problém?  (Přečteno 4153 krát)
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 16. Květen 2011, 18:40:42 »

Ahoj, je mi 18, mé slečně před měsícem taky. Chodíme spolu rok. Bohužel se za ten rok stalo hodně věcí a asi tak v půlce roku, jsme se pohádali, nebyli jsme spolu a rodiče to věděli. Možná proto to rodičům trochu trvalo. Moje dívka má rodiče, kteří mají svou výchovu a drží se jí, já ovšem nevím, jestli se můžu začít angažovat a posunout náš vztah dopředu nebo čekat až bude ten "správný čas". Vysvětlím situaci.
   
   Pomalinku jsem se začal dostávat do rodiny, z úplného nic jsem se za rok, plný strastí, dostal k dnešku kdy chodím k nim, jsem u nich na večeři, byl jsem u slečny na silvestra, pomáhám s prací na zahradě, slečna chodí k nám. Je to vlastně super vztah, teď už si nemám na co stěžovat, až na.. A to je to. Za celou tu dobu moje slečna nikdy nemohla zůstat u nás přes noc. Na čarodějnice mohla být semnou do půlnoci a pak jsem jí musel dovézt domů. Bydlíme v jednom městě. S tím i souvisí, že rodiče promlouvali do její duše s tématem ohledně sexu. Říkali,asi před měsícem, že nejsou hloupí a ví, že spolu budeme chtít něco mít a až budeme chtít,tak ať si za nimi zajde a řekne, že by chtěla prášky. Ovšem k tomu bylo dodáno, že má na vše moře času a kdyby jsme s tím začli už teď, tak si zkazíme to,co nás může čekat a omrzí nás to. Že můžeme teď dělat jiné věci. Jenže v našem věku... Prostě nespíme spolu každý den, ale myslím,že jako normální lidé se párkrát do měsíce pomilujeme, ale mně to nevyhovuje, chtěl bych,aby měla slečna prášky a hlavně aby se o tom "vědělo". Myslím, že kdyby to věděli rodiče, že je dceruška chráněna, tak jí i nechají u nás spát. Myslím, že tohle tak nějak berou pospolu. Chtěl bych teď o prázdninách třeba aspoň ve stanu spát přes noc u nich se svojí milou. Jenže jak toho docílit? Dá se s rodiči o tom mluvit, mám já sám prostě jít a zeptat se? Nebo ještě počkat, až s tím přijdou oni? Aby se to vůbec někdy stalo.  Milujeme se s prezervativem a stavy, kdy se bojím, že se něco stane mě už opravdu nebaví. Prostě bych chtěl antikoncepci pro svojí dívku. Nemyslím si, že si snad tím zničíme mládí nebo tak něco Úsměv V tomhle jsem jiného názoru a tohle bych vůbec neřešil, s mojí předchozí holkou to bylo úplně jiné, u ní jsem spal skoro dřív,než mě poznali rodiče, ale co teď s tímhle?

 
   
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Květen 2011, 22:24:36 »

O tomhle si dívka musí promluvit s nimi. Antikoncepce není jen na ochranu, ale snižuje bolesti při menstruaci, zvětší jí prsa (občas) atd. Antikoncepce v dnešním světě je potřebná. Nejlepší by bylo říct "pro jistotu" - člověk nikdy neví.

Ad s tím přespáváním, neporadím Ti, bohužel... Tohle je velmi těžké a nejlepší je asi počkat do těch 18-ti, když je to už za chvilku Úsměv
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Květen 2011, 15:31:40 »

rodičia sa do toho nemajú ćo pliesť. je to váš vzťah a váš sex, nie ich. A ste dospelí.

Antikoncepcia je správna. Ono sa s prezervatívom može tiež stať nehoda. Nepavdepodobné ale stáva sa. / navyše, ako trošku "ostarne", bude šukať ostošesť, takže kondomy vyjdu ćasom aj dosť draho... keď na to budeš mať chuť 5 krát za deň, tak to aby si si hľadal nejakú brigádu  Šťastný /
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Květen 2011, 18:57:16 »

No,
1) ty se do toho nepleť (s jejíma rodičema).
2) antikoncepci si může pořídit i sama, nota bene v osmnácti - když se na to složíte (je to asi 500/měsíc, případně 200 na týden náplast), tak k tomu rodiče nepotřebujete
3) s rodičema si to musí vyřídit sama, ale z toho jak to píšeš, tak mi přijde, že se jí jen snažili odradit od toho, abyste začali a když už je na odrazování pozdě, tak myslim nebudou dělat nějaké moc velké problémy.
4) ohledně přespávání - znám lidi, pro které by byl třeba problém to, že neznají tvoje rodiče, nebo jim přijde hloupé "odkládat" k někomu dcera na noc (s tim, že by se tam probudila, a potkala se s rodičema u snídaně a oni a mají z toho blbý pocit atp). U nás musela třeba moje první holka prvních pár návštěv spát se ségrou v pokoji a já spal sám Šťastný
5) neodkládat - s kondomem otěhotní 2-15 žen z tisíce během roku, s antikoncepcí (branou správně) 0,1 – 3 ženy za rok. Navíc pokud selže kondom -> účinek nula Úsměv Pokud si slečna nevezme pilulku -> nervy jako prase, ale účinost pořád třeba 80% Úsměv

Pokud by rodiče vypadali nějak nahnutě, tak je třeba ukázat, že to slečna (bejt tebou bych se toho neúčastnil, ale jak chceš) bere vážně a rozumně.

A pokud se bojíš s kondomem, tak je dobré mít v záloze Postinor (jen na předpis) jen pro případ, že by kondom vyloženě prasknul v nejblbější chvíli Úsměv Stačí ho brát do 72h po "nehodě" Úsměv Ale je to celkem humus a driák, takže nebrat "preventivně" Šťastný
« Poslední změna: 20. Květen 2011, 19:03:08 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Květen 2011, 18:46:38 »

Díky za odpovědi. Dobře, asi se do toho nebudu plést, byla by to hloupost a rodiče bych dostal do zvláštní situace, kdyby to museli řešit i semnou Úsměv Sama si jí pořídit může, to vím, ale ona dostala asi před měsícem kázání od rodičů, že nejsou hloupý a až budem chtít, ať za nima zajde, ale že má dost času atd. To už znáte. No a moje slečna měla asi před dvěma lety problém s prasklým kondomem, rodiče o tom tehdy taky nevěděli a byl obrovský průšvih. Proto teď když má mě, nového partnera, tak by chtěla vše v pohodě,s rodiči, aby jí mohli věřit. Prostě sama si tam jít nechce. Ale skoro si myslím,že rodiče jí na to řeknou, ať se tedy začnem nejprve mazlit a zkusíme to rukou ^^ Nevím jakou odpověď čekat, ale musíme to zkusit. S tím přespáváním bych byl rád, kdyby to bylo společně s HA, že by jim to dalo jistotu a nebáli by se. Díky za názory, budu se jich držet a řeknu slečně,ať to řekne sama.
  O postinoru vím, ale mně vadí i to,že se musíme pořád hlídat a stejně bych se bál, postinor se nedá brát furt, to je jasný... Bude to ještě oříšek Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS