forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: pix 12. Listopad 2013, 22:57:03Název: S holkou do vířivky
Přispěvatel: pix 12. Listopad 2013, 22:57:03
Ahoj, už nějaký dobu chodím jedno za čas zrelaxovat do vířivky. Dřív jsem tam chodil hlavně s přítelkyní - tu jsem poslal před časem do háje, tak jsem s sebou začal tahat milenky. Sleduju na to pozitivní reakce, většina holek to moc nezná, a takové naložení do teplých bublinek s flaškou vína při klidné hudbě a intimním osvětlení je pro ně docela lepidlo.

Nutno říct, že normálně příliš "romantickej" nejsem, takže je to další "stránka" kterou holkám ukazuju. Navíc to podávám spíš stylem "jdu si odpočinout do vířivky, beru si tě s sebou" (repektive, tak to opravdu je :). Je to určitě i super do LTR na odbourání stereotypu.

Na Internetu se dost špatně hledají nějaké ucelené informace o tom, kam se dá konkrétně do vířivky v Praze zajít. Založil jsem nedávno web http://prahavirivka.cz (http://prahavirivka.cz), kam se snažím nacpat přehledně info o všech možných pronájmech v Praze. Časem tam začnou přibývat i konkrétnější recenze.

Pro super atmosféru vám můžu doporučit rovnou třeba privátní wellness centrum v Chateau st.Havel (http://prahavirivka.cz/virivka/chateau-st-havel/ (http://prahavirivka.cz/virivka/chateau-st-havel/)). To mám asi nejradši.


Název: Re: S holkou do vířivky
Přispěvatel: joei 13. Listopad 2013, 09:55:17
Super, pokud bys měl od někoho reference i na zbytek republiky, tak se rád přiučím. Mladou chci vzít do výřivky už delší dobu.


Název: Re: S holkou do vířivky
Přispěvatel: Milhaus 14. Listopad 2013, 18:12:59
Super nápad, dík za tip. Mladá bude mít za pár dní svátek. Myslím,že už vím kam se půjde...  :) 8)