Texty, obrázky či videa k zamyšlení..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:34:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Texty, obrázky či videa k zamyšlení..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Texty, obrázky či videa k zamyšlení..  (Přečteno 82200 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« kdy: 27. Červenec 2011, 01:36:24 »

Někdy nás zaujmou věci, které nás nutí přemýšlet o nich či svádí naše oči k větší pozornosti zahledět.
Založil jsem tedy téma, které je z části i psychologické (?) - Nevím, nedokážu rozeznávat psychologii, parapsychologii a já nevím, co ještě existuje. Ale je to určitě zajímavé téma ("Psycho"). Pokud se budete nudit nebo už dokonce o něčem víte, co stojí za příspěvek, neváhejte.   Šťastný

Začnu. Tohle mě zaujalo trochu o tom i popřemýšlet:

Příběh dvou miminek

1. Věříš v život po porodu?
2. Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu hlavně proto, abychom se připravili na to, co bude pak.
3. Blbost, žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat?
4. To přesně nevím, ale určitě tam bude více světla než tady. Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou.
5. No to je přece nesmysl! Běhat se nedá. A jíst pusou, to je úplně směšné! Živí nás přece pupeční šňůra. Něco ti řeknu. Život po porodu je vyloučený - pupeční šňůra je už teď moc krátká.
6. Ba ne, určitě něco bude. Jen asi bude všechno trochu jinak, než jsme tady zvyklí.
7. Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život není než vleklá stísněnost v temnotě.
8. No já přesně nevím, jak to tam bude po porodu vypadat, ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará.
9. Mámu? Ty věříš na mámu? A kde má podle tebe být?
10. No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom vůbec nebyli.
11. Tomu nevěřím! Žádnou mámu jsme nikdy neviděl, takže je jasné, že žádná není.
12. Ale někdy když jsme zticha, můžeme zaslechnout, jak zpívá nebo cítit, jak hladí náš svět. Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom…

A také nějaký ten obrázek:







Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Červenec 2011, 01:47:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=jWGUnbydtCk&feature=player_embedded Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Červenec 2011, 10:33:15 »

To bolo na zamyslenie, alebo na zasmiatie?
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Červenec 2011, 10:39:05 »

Myslím, že i dříve byla příroda schopná rozpoutat peklo na zemi, jen možná neumíralo tolik lidí, protože jich tolik nebylo nebo se o tom nevědělo, protože nebyla media a nebo v té době nehledala senzace. Podívej se na zprávy... Někoho unesou a pak se píše o každém únosu, protože se to dobře prodává.

Který je ten pravý "bůh".... proč by měli třeba křesťané mít toho pravého boha? Proč ne třeba muslimové nebo jiné národy....? Tady máš otázku k zamyšlení
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Červenec 2011, 12:23:39 »

joei: jenže ono je to tak, že třeba Hospodin a Aláh je ten samý bůh... akorát různé kultury ho nazývají rozdílnými jmény a interpretují si ho jinak
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Červenec 2011, 12:30:12 »

aha, tak tady mám mezeru:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Červenec 2011, 12:34:24 »

joei: jenže ono je to tak, že třeba Hospodin a Aláh je ten samý bůh... akorát různé kultury ho nazývají rozdílnými jmény a interpretují si ho jinak
"In the past 10,000 years there have been roughly 10,000 religions and 1,000 different gods."
Michael Shermer
Publisher of Skeptic magazine
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Červenec 2011, 14:06:36 »

Jasně že polyteistická náboženství jsou něco jiného... Odin, Zeus a Jupiter asi nebude jeden a ten samý :/   ...
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Červenec 2011, 17:45:15 »

Maximálně bych se pousmál u toho, jak na tom semináři (či co to bylo) zmizel z povrchu zemského.  Šťastný
Ale jinak je to k zamyšlení.  Mrkající (Poznáš dle topicu)
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Červenec 2011, 23:23:06 »

Jouda: Jo, je to zajímavý zamyšlení, jestli když se teď hned něco pos**re, tak jestli bys něčeho litoval. A naopak čeho bys nelitoval. Já se (byť teda nevěřim) snažim žít podle "Buď připraven, protože neznáš ani den ani hodinu". Jediný co to komplikuje je lenost Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Červenec 2011, 23:41:45 »

Jediný co to komplikuje je lenost Šťastný
A ještě laxnost  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Červenec 2011, 23:48:35 »

Av4: když se "teď hned něco posere" (chápu to správně jako smrt, ne?), tak jak bych mohl ještě něčeho litovat, když o tom ani nebudu vědět, wtf? Šťastný... umřít teď hned mi naopak přijde nejmilosrdnější... když to člověk ani nepostřehne a nestihne řešit, zda je nebo neni připravený. Či-li sorry, ale tahle úvaha se rozpadá přímo před očima... Šťastný
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Červenec 2011, 23:56:44 »

Pokud teď hned zaslechneš ve zprávách o letícím asteroidu mířený na nás, který zníčí naprosto celou zemi, tak ještě pár minut či sekund zbývá   Provokatér
edit: Nebo to může být záblesk atomový bomby nebo 3. světová válka - to by byl taky konec. Můžeš se psychicky připravit..  Šťastný a nebo udělat hodně hluboko v zemi skrýš s jídlem atd.  Šťastný
« Poslední změna: 01. Srpen 2011, 00:01:05 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Srpen 2011, 00:24:05 »

Až se něco z toho stane, tak ti dam vědět
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Srpen 2011, 01:20:36 »

jo, určitě mi brnkni  Mrkající

Kdysi jsem našel na novinkách.cz článek o záhadném klavíru, který se z ničeho nic objevil na floridském ostrůvku - Byly na to různé názory. Později se však ukázalo, že to byl nápad kluka 16ti let, který měl sen dostat se na uměleckou školu. No, myslím, že ho přijali:- ). Nápadité a celkem proslavené.



Video: (Mě osobně šel mráz po zádech, už jen z toho na to koukat s vědomím, jaké má kluk své ambice.
http://www.youtube.com/watch?v=qhqMLZG5AGw
« Poslední změna: 01. Srpen 2011, 01:45:37 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Srpen 2011, 02:04:39 »

Chudáci děti, každý den se ptají: "When is daddy coming home?", ale už může být pozdě.
Někdo právě zaklepal -Toť okamžik osudný; manželka jde otevřít a zjišťuje osudnou tragedii - Až teprv si uvědomíme, my všichni, jak nám na druhých doopravdy záleželo.

Rodiny se rozpadají z absurdních hádek, měly by zažít něco podobného, aby se probraly, že? Protože tyhle rodiny spolu žijí, až do smrti.
 S jazykem

http://www.youtube.com/watch?v=gsrYP8sdgTk&feature=player_embedded
« Poslední změna: 01. Srpen 2011, 02:23:15 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Srpen 2011, 04:39:36 »

Svět nezměníš, protože nezměníš lidi.
Dneska se mnoho partnerství a manželství rozpadá jen proto, že spolu lidé nedokážou mluvit, nedokážou si říct ve vztahu to svoje a dusí v sobě něco, co jim vadí - frustrují se.

Pak je jen otázkou času, kdy to praskne. Proto je ve vztahu důležitá komunikace a kdo to nepochopí, nebude pravděpodobně dlouhodobě šťastný.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Srpen 2011, 11:13:26 »

Máš pravdu joei. Já znám zase spíš rodiny, kde se hádají kvůli penězům. U nás jsou hádky jen kvůli tomu - peníze, peníze a peníze..
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Srpen 2011, 14:56:08 »

Když už jsme u toho zamyšlení - pokud ve zprávách oznámí kolizi budoucí asteroidu se zemí, klidně se může jednat o navracející se posádku z ISS, která má na palubě černocha (za předpokladu, že tvůrce zpráv je rasista) a výzvu o její sestřelení.

Média si nechutně, nechutně přibarvujou vše možný.

Vzpomínáte si, jak nařkli Vernera že se zabruslil na narozeninách Kima Čonga Ilů? Jediný co udělal bylo, že se zúčastnil tradičních závodů konajících se každoročně už cca 30 (!) let, čili ničeho výjimečného na počest Kima. Mam to téměř z první ruky, táta se před pár dny vrátil ze Severní Korei, kde se o tom bavil s našima velvyslancema. Ty vyprávěli, kterak si an Vernera koupili lístky za cca 30 euro (v Korei velký peníze) kvůli jeho 12ti minutám na ledě a následně absolutně nechápali reakci českých médií a veřejnosti. Nařknutí, poprask? Ano. Realita? Někde jinde. Veřejná omluva za pošlapání pověsti? O žádný se neslyšel.

Vzpomínáte si, jak nařkli Toyotu, že jejím vozům se samočině vytáčí motor což vede k potenciálně smrtelným haváriím? Všemožný média vyslali svý reportéry, aby připravili reportáž. Lidi, který se o auta nezajímaj, nevěděj o nich ani zbla, nevědí, že každý auto má větší brzdnou sílu než-li výkon motoru (= zarazim plyn do podlahy, zarazim brzdu do podlahy a stojim), nevěděli, že když vyndám klíče ze zapalování tak se vypne motor a auto přestane akcelerovat. A stejně vydaj zprávu, jak je Toyota nebezpečná... Příčina? Řidiči si pletli plyn s brzdou. Taková pi*ovina! A zkušení reportéři v terénu to celý otočili. Experti (skutečný) pak dokázali, že chyba byla skutečně na straně řidičů, ovšem až potom co "senzace" oblítla svět). Nařknutí s následkem poškození jména, prodejů, svolávací akce týkající se mnoha několika milionů vozidel? Jo. Realita? Jinde. Omluva? Slyšeli ste o nějáký?
 Směrovka A teď mi řekněte, když reportérská esa udělala tak velkou chybu, když se zabývali nečim, čemu za mák nerozumí a nic o to nevědí, tak jak důvěryhodný je jejich zpravodajství, který máme možnost každodenně sledovat v TV, v rádiu, v novinách?

Koukám, že se to krapet natáhlo, takže už toho nechám  Řekni to mé ruce . Hlavně, nevěřit všemu co vidim a slyšim a počítat s eventualitou, že pravda může být někde jinde. V dnešní době, kdy vládne medializace hýbající masama lidí je to těžký. Opět se vracíme k jednomu ze zlatých pravidel pick-upu, nebát se vystoupit z produ a jít proti němu.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Srpen 2011, 15:24:24 »

Media se dají dostat i na svou stranu.... respektive ne na svou stranu ale vyuzit je pro svou slavu.... viz nedavna akce Kazmy a Rytmuse.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 02. Srpen 2011, 20:13:11 »

To jsme se asi nepochopili  Mrkající Netrvrdim, že se média snaží úmyslně špinit jména jinejch lidí nebo společností. I když podle zákona 90/10 je 10% novinářů, co jsou holt mrchy a rádi špínu vypustěj  Úsměv
Co sem měl na mysli - média občas vypouštej do světa zprávy založený na špatnejch informacích, či na tom, co se dozvěděli z doslechu. A ruku na srdce, v dnešní době je spousta lidí (mě nevyjímaje) více či méně sugestibilní vůči informacím co se na nás derou ze všech stran a zakládáme na tom své názory. Kdybych o autech věděl kulový, chtěl si koupit rodinnej hatback a přečet si, že se Toyotě zasekává plyn, šel bych se podívat za konkurencí. Paradoxně, krédem Toyoty je bezpečnost, spolehlivost a kultivovanost. A ona sama od sebe zrychluje? Na to se*u!

Proto to považuju za předmět hodnej zamyšlení. Je důležitý snažit se propracovat až k jádru problému, pokusit se nestát se člověkem, jemuž názory slepě vtiskují média, už jen proto, že média dělaj chyby.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Srpen 2011, 23:32:04 »

Ono jak který média... na internetu existují informační portály (hlavně zahraniční), kde je ta autenticita a věrohodnost na dost vysoký úrovni.... co se týče toho, co popisuje Atto, to je záležitostí především Novy a dalších komerčních mediálních subjektů (tu Novu zmiňuju, protože ta je v tom absolutně nejhorší)... já osobně tenhle typ komerčně-zábavních médií nenávidim...

(z tohoto důvodu, mimochodem, televizi vůbec nesleduji už několik let)
Zaznamenáno

pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Srpen 2011, 23:43:03 »

K Toyotě: Přece když sešlápnu spojku a vyhodim rychlost, tak se motor může točit do nebe a nezrychlím ani o píď, ne? A brzda to kdyžtak jistí.  Šťastný
Nejlepší jsou ve zprávách ty hysterie. E.coli, lidi přestali nakupovat nejdřív klíčky, pak okurky nebo co, ale zapomněli, že to jsou jenom dohady a není to potvrzenej zdroj. Neuvědomují si, že bakterie může být obsažena i v mrkvi, kterou s chutí chroustají doma u televize Šťastný (no jó to přece na TV nova nebylo Smějící se). V kauflandu byli švábi, lidé přestanou úplně chodit do kauflandu. Švábi se snad vyhuběj a je pokoj ne? Ne, lidi se mu budou vyhýbat ještě tak měsíc. Stejně jich tam našli určitě pár. Teroristické útoky 11. září, lidé přestávájí létat.
Tyhle hysterie jsou vžycky chvíli a ve zprávách to je 2 dny jako hlavní zpráva dne, což umocňuje paniku. Lidé si ale neuvědomují, že tohle může nastat kdykoli a kdekoli. Viz. letadla, kde nebudou uskutečňovat útok hned, ale počkají si až nebude v letectví takový humbuk.
Já jsem se na tyhle zprávy začal dívat skepticky. Pro mě to je nejlepší řešení jak se vyhnout zbytečné panice. Šťastný
Zaznamenáno
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 02. Srpen 2011, 23:46:52 »

Já se na zprávy nedívám vůbec. To důležitý se nějak dozvím nebo si to najdu, ušetřím čas a zbytečně se nestresuju. Občas si přečtu Respekt, tam se dozvím ty důležitý věci a to celkem objektivně, občas zajdu s kámošema na pivko, občas něco uslyším v rádiu, kdekoliv...
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 03. Srpen 2011, 00:08:02 »

D9 - souhlas, jak který. Vsázel bych, stejně jak řikáš, na ty zahraniční. Pravděpodobně CNN/BBC, ale přiznávám se, nejsem moc informovanej jak na tom jsou. Musim zmínit tradiční scénu z mhd - lidi si čtou blesk, aha, šíp a já nemám slov. Přijde mi to... Hledám vhodný slova  Úsměv
Naše nejmeNOVAná televize je nepochybně králem, ale ona i veřejnoprávní, česká, tedy naše, televize za moc nestojí.

pata07 - problém byl, že si lidi pletli plyn a brzdu - to znamená, že šlo o lidi, co je řízení asi moc nebere a to znamená, že si nejspíš alespoň v duchu neprošli krizový situace (natož v reálu - škola smyku, nácvik někde na parkovišti s bandou...). Tudíž by v situaci, kdy auto vystřelí kupředu dost nepravděpodobně vyšláply spojku a zkoušeli mačkat brzdovej pedál, jestli se nechytne, zapli výstražný blinkry a v nouzi nejvyšší se opřeli bokem o svodidla a  zpomalovali třenim... Líbí se mi, co jednou prohlásil J. Clarkson - "Anatomie člověka mi nic neřiká. Medicína mě nezajímá. Tak přece nebudu nikoho operovat! Takže pokud se někdo absolutně nezajímá o auta, dost možná se ani nezajímá o řízení, a na silnici je potenciálně nebezpečnej! Proč teda řídí?" - volně parafrázováno. Řikal to s lehkou nadsázkou, ono zakázat neznalejm lidem řídit jen tak nejde...

Jedenáctka - osobně mam těžký najít tady rozumnou hranici. Na zprávy se nekoukám - shodneme se, že je to vpodstatě sestřih černý kroniky. Zároveň sem si ovšem určil cíl mít všeobecnej rozhled, vědět, co se děje a sledovat světový trendy (nemyslim módu). Dřív sem se skutečně před médiama uzavřel a ano, člověk má iluzi, že je šťastnější - pak se ale dostaneš do diskuze a nevíš, netušíš. Nebo se rozhodneš investovat - bohužel nevíš, co teď frčí. To samý se dá aplikovat na vícero témat okolo nás. Člověk je lhostejnej k dění okolo, pak ho jednou vzbudí dcera a řekne "Táto, Rusové sou tady!!" "Řekni jim, ať počkaj dole, hned tam budu..."

PS: D9, Hoď mi sem (nebo do pm), prosimtě, odkazy na věrohodný weby (čeština, angličtina, jiný jazyky moc neovládám). Díky
« Poslední změna: 03. Srpen 2011, 00:14:27 od Atto » Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS