To se mně zas něco povedlo :)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:22:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  To se mně zas něco povedlo :)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: To se mně zas něco povedlo :)  (Přečteno 2937 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2010, 14:55:21 »

Tak jsme byli včerá na disko, no a už když jsme chtěli odcházet tak jsem se tam zakecal s jednou holkou a vyloženě nezájem poznat nebyl. Jenže času bylo málo a když už jsme museli opravdu jít, tak jsem si řekl o číslo, vytáhl telefon a hle – baterka v háju  Kroutící očima  Tak jsem jí nadiktoval své číslo a řekl ať mě prozvoní, což udělala (viděl jsem to). No a jak myslíte že to dopadlo? Doma samozřejmě žádný zmeškaný číslo  Smějící se Buď tam byl blbej signál, nebo to spíš nechala moc krátce. Říkal jsem jí že jí napíšu, takže si říkám, že pokud bude mít opravdu zájem, pouvažuje o možnosti že to číslo nemám a sama se ještě připomene. A pokud zájem nemá, tak by mně ani to číslo stejně nepomohlo  Úsměv Každopádně z toho plyne ponaučení pořád si kontrolovat stav baterky. Tak třeba příště no  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2010, 20:28:50 »

Jdi dál. Nečekej že napíše. Holky nikdy nepíšou samy od sebe. Leda bys musel získat titul Superstar, herec či něco podobného. Holkám se věřit nedá.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2010, 20:59:57 »

Jít na bar a poprosit o papír a tužku. Tak pro příště Úsměv A jestli se ozve, tak to sem napiš, zajímá mě to.
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2010, 21:31:19 »

Jít na bar a poprosit o papír a tužku. Tak pro příště Úsměv A jestli se ozve, tak to sem napiš, zajímá mě to.
To mě v tu chvíli nenapadlo, myslel jsem že je to prozvonění jistý a navíc už právě nebyl čas něco goumat, museli jsme na vlak. Jako nepočítám s tím že se ozve, ani to neřeším, každopádně dám vědět, kdyby něco  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS