Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 09:03:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: Věkové rozdíly MUŽ-ŽENA/ŽENA-MUŽ  (Přečteno 54546 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 31. Leden 2008, 13:05:36 »

proč se drtivá většina diskuzí po čase přemění na Aldamirovo poradnu? Šťastný
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 31. Leden 2008, 13:50:23 »

protoze potrebuje nasi pomoc Mrkající (doufam ze uz chodis behat aldi!)
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 31. Leden 2008, 17:42:56 »

D9: protože mě maj prostě všichni rádi... S jazykem

afi: ne, ale dělám spoustu jinejch užitečnejch věcí... Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 31. Leden 2008, 17:45:59 »

to by me zajimalo co Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 31. Leden 2008, 18:32:53 »

např píše na fórum
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 31. Leden 2008, 20:48:45 »

Galileo: u seznamování přes net to jde, to mi věř... Mrkající Třeba najdu, ale na žádnou sem zatim netrefil...
Už jsem ti to někde tuším psal, vykašli se na seznamování přes net, alespoň do té doby než se to s holkama trochu naučíš.

Musíš se naučit takový to: potkám ve svém okolí holku, která se mi líbí - popovídám si s ní - zjistím, že se mi dobře s ní povídá, tak ji někam pozvu - když odmítne, neřeším to a poohlídnu se po jiné - když přijme tak ji co nejdříve políbím - po pár schůzkách ji pozvu domu, kde bude sex - budeme se dále scházet - během pár týdnů poznám. jestli nám to spolu pujde a bud se s toho stane trvalý vztah nebo se rozejdeme.

Rady na tomto i jiných serverech jsou primárně určeny pro reálné seznamování. I qarkuv konkurent na poli balící literatury ve své knize varuje před přílišnou preferencí seznamování přes net.

Zkus si na pár měsíců smazat všechny profily na seznamkách na netu a oslovuj reálné holky. Já to udělal a donutil jsem se naučit zvát holky ve svém okolí.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 kdy: 31. Leden 2008, 21:16:20 »

Musíš se naučit takový to: potkám ve svém okolí holku, ...
Tohle bude asi ten kardinální problém...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 31. Leden 2008, 22:08:09 »

to Galileo:

s tema seznamkama mas pravdu, to je uplne k nicemu. Muzu napsat co chci, jak chci a komu chci a NIC. Neobtezuji se ani napsat "nemam zajem", to je fakt zbytecny.

to Augi:

vystihls' to dobre ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 31. Leden 2008, 22:10:45 »

Moc dobře nechápu, co oba myslíte tím "to bude ten kardinální problém".
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 31. Leden 2008, 22:15:41 »

tak treba v "mem okoli" se holka objevila naposledy pred cca 3 roky (a zaujala me az moc). Jinak uz jsem to zkusil i v busu (to je mimo moje okoli) a dokonce jsem dostal cislo - tim to taky ovsem skoncilo.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 31. Leden 2008, 22:23:10 »

tak rozšiř okolí .. bus může být v okolí. Nevyšlo to jednou, vyjde to podruhý. Koneckonců když jsi získal to číslo, tak jsi dál, než řada kluků tady.
Dále může být v okolí ulice, obchody. Nebo choď někam, kde je víc holek.
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 01. Únor 2008, 00:20:00 »

Galileo: no jo pořád... já to beru opačně, na rande přes net si zkoušim komunikaci s holkama a třeba se časem dohrabu k tomu, že budu zvát normálně holky i v reálu (teda já to občas dělám, ale zatim žádná nešla, tady mám aspoň jistotu, že půjde, protože chce aspoň vědět, jakej sem doopravdy)... jinak souhlas s výše napsaným, holky moc nepotkávám a na seznamování se s úplně cizíma holkama, který potkám na ulici fakt nemám... mimochodem, s jednou holkou z netu bych se měl v sobotu vidět, tak uvidíme... Úsměv

ja: jasně, já třeba v životě napsal asi dvěma holkám na inzerát, to totiž nemá smysl, kluci maj na seznamovacích portálech většinu a když se tam náhodou objeví nějaká zajímavá holka, tak má po pár hodinách plnou poštu mailů, často i od různejch úchyláků... a tak se nemůžeš divit, že neodpoví všem... takže musíš mít svůj inzerát a nechat holky, aby psaly tobě... S jazykem
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 01. Únor 2008, 00:22:53 »

proč se drtivá většina diskuzí po čase přemění na Aldamirovo poradnu? Šťastný

Teď jsem to chtěla napsat , Aldamir - nebude tohle nakonec jádro problému ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 01. Únor 2008, 01:02:35 »

Galileo: no jo pořád... já to beru opačně, na rande přes net si zkoušim komunikaci s holkama a třeba se časem dohrabu k tomu, že budu zvát normálně holky i v reálu (teda já to občas dělám, ale zatim žádná nešla, tady mám aspoň jistotu, že půjde, protože chce aspoň vědět, jakej sem doopravdy)... jinak souhlas s výše napsaným, holky moc nepotkávám a na seznamování se s úplně cizíma holkama, který potkám na ulici fakt nemám... mimochodem, s jednou holkou z netu bych se měl v sobotu vidět, tak uvidíme... Úsměv
Já ti jen radím, aby jsi nedělal tu chybu jako já. Přes net se fakt žádnou komunikaci s holkama nenaučíš, takže je to jen zbytečně vynaložený čas. Nejvíce se naučíš právě tím, když budeš zvát reálné holky. Takže žádný "časem s dohrabu k tomu...", ale udělej to hned Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 01. Únor 2008, 07:48:50 »

na netu se da natrefit na zajimavou slecnu, se kterou by to klapalo, ale pokud ste treba trochu stydlivejsi, nebo nemate s holkama zkusenosti, muzete si nakrasne pres net pokecat a na zivo je uplne jine, protoze se stydite, ste nervozni, rekli byste treba spoustu veci, ale najednou nemate ten net jako ochrannou barieru... takze pokud neumite s holkama kecat normalne, muze se vam dost casto stat, ze po setkani po internetove komunikaci, ktera vypada slibne, moc velky dojem neudelate.

a neni to jen tim, ze holky si podvedome vybiraji starsi kluky. Hodne znamych v mem okoli si zase schvalne vybira mladsi holky. Jeden muj kamarad si vybiral skolacky kolem 15 i kdyz mu bylo pres 20, protoze ho pry pritahuje kdyz holka ma dva culicky a to proste vetsina dospelych nenosi... a ted ma jednu asi o 5 let starsi nez on, s mimcem a je prekvapenej, ze ta holka vi co chce, a neni to nedospely trestidlo. Rozumel si dobre s obema.

Takze to chce vzit pres zajmy, konicky, spolecny temata a pak je jedno, jestli je vekovej rozidl - nebo +, protoze vy prece jdete po te holce, ktera s vama bude chodit na stenu a bude se tesit na nejnovejsi startrek a uz vam bude jedno, jestli je mladsi, nebo starsi, protoze to stejne nepoznate a budete prvotne resit uplne jiny veci, nez vek.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS