Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:24:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115434 krát)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 05. Listopad 2006, 22:29:10 »

Citace: "daemoniack"

Ja si tedka vybavila, kolik jsem toho v zenskych sprchach videla a vlastne nevim, co je idealni - teda, jasne,ze to ma kazdy individualni, ale co trebas fakt ne??

Tak o pralese snad netreba se bavit  Smějící se  nebo je snad nekdo PRO? Jinak me se libi uplne vyholeni, nebo 'nejakej malej utvar' - ne zadny rozlehly plochy - nejsme zemedelci  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 05. Listopad 2006, 22:55:03 »

Jeden z mnoha důvodů, proč mám rád moderní dobu:

http://img137.imageshack.us/img137/3519/14blahblahso5.jpg
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 05. Listopad 2006, 23:01:26 »

Preferuji úplně oholený...případně čím menší tím lepší.
A sám jednou za týden vezmu žiletku a oholím tvář, podpaží a pohlaví (to zastřihnu a oholím)zbytek by mě ani nenapadl...teda vlastně kecám, když sem byl v nemocnici, musel sem si holit i jednu nohu:-P
Zaznamenáno

Life is outside!
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 05. Listopad 2006, 23:02:39 »

Citace: "Tomassimo"
vlastně kecám, když sem byl v nemocnici, musel sem si holit i jednu nohu:-P


Tu prostřední co?  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 06. Listopad 2006, 08:46:40 »

Úsměv) zemedelci, pekne...
No, videli jste film sexmise?? Nezapomenutelny zazitek, kdyz jsem to sledovala v muzske spolecnosti a u sceny, jak dva posledni zijici samecci jedou vytahem a zastavej se na patre z bazenem, tak cele osazenstvo unisono proneslo: "Juu, bobri"
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 06. Listopad 2006, 09:37:06 »

Citace: "daemoniack"
Úsměv) zemedelci, pekne...
No, videli jste film sexmise?? Nezapomenutelny zazitek, kdyz jsem to sledovala v muzske spolecnosti a u sceny, jak dva posledni zijici samecci jedou vytahem a zastavej se na patre z bazenem, tak cele osazenstvo unisono proneslo: "Juu, bobri"


sakra, tuhle scenu jsem asi zrovna zaspala Úsměv)) nejak neustale unika mym pametovym engramum... Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ddg

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 07. Listopad 2006, 20:03:43 »

Padlo neco o tom ze plavci a cyklisti si holej nohy Úsměv
Panove (a mozna i damy)- Ja delam triathlon a rikam ze 90% lidi co plavou/jezdej na kole si nohy neholi... ve vode to neni potreba- neopren chlupy obstojne schova Úsměv A na kole si oholit nohy je sebevrazda- jednak je rozdil s oholenyma nohama a chlupatyma cca na 30 km 4 desetiny sekundy (!) A hlavne kvuli padum-> neni nic horsiho kdyz vam do sedreny nohy zacnou zarustat chlupy (znam a vrele nedporucuju)
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 07. Listopad 2006, 20:15:46 »

I když jsem ještě benjamínek určitě holátko... Mrkající
Zaznamenáno

Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 07. Listopad 2006, 22:19:45 »

Bavil jsem se na tohle tema nedavno s kamoskou (bouzel .. jen s kamoskou Smutný ) .. dneska uz se holeni podpazi povazuje za nutnost .. intimni partie .. je prijemny kdyz si je chlap udrzuje Úsměv .. to samy ze zadkem (tim spis z hygienickych duvodu) .. ovsem nesmi se to prehanet (na vyholovani obrazu u chlapu je jeste brzo Úsměv)
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 kdy: 08. Listopad 2006, 16:36:35 »

No u holek - prales nerad , preferuju uplne , ale je fakt ze ke kazdy slecne se hodi neco jinyho...
Ja to dole zastrihavam, podpazdi holim
Na hrudniku mi nic neroste - jen takovy blby dlouhy chlupy kolem bradavek - to trham pinzetou tech par chlupu stejne jako srustajici oboci Úsměv
Za metrosexuala se nepovazuju Úsměv
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 08. Listopad 2006, 21:26:43 »

Ještě k tomu "rozpouštědlu" - ono to nerozpouští, ty chloupky se pak jakoby setřou, ale na silnější chlupy to moc nefunguje, nebo by to tam člověk musel nechat moc dlouho, a to bych se skoro bála Úsměv
Strhávání voskem se snese na rukou a na nohou, je to nepříjemný, ale člověk si zvykne. V citlivějších partiích to ale bolí strašně, nedoporučuji.
Pak je depilátor, něco jako holicí strojek, ale chloupky to neholí, ale vytrhává. Platí totéž, co pro vosk - ruce, nohy ano, jinak to děsně bolí. Má to výhodu, že se s tím dají snadno udržovat místa, která už jsme chloupků zbavili jinak a zatím tam raší nových jen pár.
Tolik vyčerpávající přehled Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 08. Listopad 2006, 23:13:18 »

a kdbyste si zacali se slecnou a ona nebyla upravena dle vasich predstav... co byste delali..
rekli ji to
navrhli spolecne oholeni...
nebo co??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 09. Listopad 2006, 07:32:00 »

Citace: "daemoniack"
a kdbyste si zacali se slecnou a ona nebyla upravena dle vasich predstav... co byste delali..
rekli ji to
navrhli spolecne oholeni...
nebo co??


No trochu jsem o tom přemejšlel a říkal jsem si že by sem byl uplně v prd*li... protože neoholený se mě to opravdu nelíbí a říct jí aby se oholila mě přijde tak trošku divný... Smějící se
Zaznamenáno

Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 09. Listopad 2006, 09:18:01 »

Citace: "daemoniack"
a kdbyste si zacali se slecnou a ona nebyla upravena dle vasich predstav... co byste delali.. rekli ji to.. navrhli spolecne oholeni... nebo co??


Ano! A nejlepe ve spanku a zubama Úsměv.

Nebo by se proste hlasovalo. Kdo se na toho certa musi koukat? Ja, ona, jeji gynekolog. Gynekolog nema hlasovaci pravo, ten je za praci placen. Ona se samozrejme zdrzi, neb jde o jeji klin a nebyla by nezaujata. Cili to znamena, ze tu mame 100% shodu pro devegetaci Šťastný.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 09. Listopad 2006, 16:36:13 »

Citace: "Mourn"
Citace: "daemoniack"
a kdbyste si zacali se slecnou a ona nebyla upravena dle vasich predstav... co byste delali.. rekli ji to.. navrhli spolecne oholeni... nebo co??


Ano! A nejlepe ve spanku a zubama Úsměv.

Nebo by se proste hlasovalo. Kdo se na toho certa musi koukat? Ja, ona, jeji gynekolog. Gynekolog nema hlasovaci pravo, ten je za praci placen. Ona se samozrejme zdrzi, neb jde o jeji klin a nebyla by nezaujata. Cili to znamena, ze tu mame 100% shodu pro devegetaci Šťastný.

pobavil si me nevidane  Smějící se    Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 09. Listopad 2006, 16:40:23 »

Citace: "Mourn"
Ano! A nejlepe ve spanku a zubama Úsměv.


Oj...tve slecne nezavidim Mrkající)) ale na druhou stranu, vse se da nejak oplatit  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 09. Listopad 2006, 21:27:25 »

Indianky vykusujou indianum chlupy, nebo si to pletu?? Ale nake prirodni narody to delali..
No, ale asi bych byla pro evropske zpusoby :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 09. Listopad 2006, 21:28:50 »

Citace: "daemoniack"
Indianky vykusujou indianum chlupy, nebo si to pletu?? Ale nake prirodni narody to delali..
No, ale asi bych byla pro evropske zpusoby :-D

no tak tedy dobrou chut  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #68 kdy: 10. Listopad 2006, 19:58:10 »

nejlepsi je to vsude bez chlupu S jazykem (ne ze bych to ja dodrzoval, ale u holek bych to povazoval za vhodne  Smějící se )
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 05. Únor 2007, 14:25:35 »

k tomu weetu a jinejm chmeickejm rozposutedlum - na jak dlouhy chlupy to ucinkuje? mam je treba nechat v puvodni delce, oholit je ziletkou(to je kravina, ale pro uplnost ze Smějící se ), nebo je treba zkratit zastrihovacem? a jestli zkratit, tak na jakou delku? verim ze maj holky co to pouzivaj dost zkusenosti, pri jakej delce to jeste funguje a pri kterej tam treba moc kratky chlupy jeste zustanou... s tim souvisi dalsi otazka a to  za jak dlouho po pouziti weetu ho nanasite znovu?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 05. Únor 2007, 19:23:41 »

me prijde podpazi hlavne u zen, ze by melo byt vzdy oholene, nejenze to lip vypada, tak se i lepe nanasi antiperspirant, co se jinych casti zenskeho tela tyce, tak se akorat upravuju, at neni bobr, ale dohola, nebo skoro do hola, to bych nechtela a nohy si holim jen, kdyz mam mit kratkou sukni nebo kratasy, popripade jdu treba na ples, coz jsou jevy asi stejne caste jako pad meteoritu...

Ale to je zas tim, ze mam relativne svetle a jemne chloupky na nohou a z metru to ani nejde videt...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 05. Únor 2007, 21:44:52 »

Citace: "afi"
k tomu weetu a jinejm chmeickejm rozposutedlum - na jak dlouhy chlupy to ucinkuje?

s tim souvisi dalsi otazka a to  za jak dlouho po pouziti weetu ho nanasite znovu?


jen nuzkama zkratit na pul cm az cm aby se ti snadneji holily...jinak to ucinkuje i na dlouhe chlupy, kdyz to poradne naneses... oholeni mi vydrzi max tri dny, ale ja mam hodne tuhe korinky... spolubydlici se pak nemusi holit treba dva nebo tri tydny. Je to dost individualni...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 05. Únor 2007, 22:35:00 »

Citace: "noghri"
Citace: "afi"
k tomu weetu a jinejm chmeickejm rozposutedlum - na jak dlouhy chlupy to ucinkuje?

s tim souvisi dalsi otazka a to  za jak dlouho po pouziti weetu ho nanasite znovu?


jen nuzkama zkratit na pul cm az cm aby se ti snadneji holily...jinak to ucinkuje i na dlouhe chlupy, kdyz to poradne naneses... oholeni mi vydrzi max tri dny, ale ja mam hodne tuhe korinky... spolubydlici se pak nemusi holit treba dva nebo tri tydny. Je to dost individualni...


diky. a muze se to pouzivat i na intimni partie a zadek napr.? jo a vyzkousel sem to na podpazi, nevim jestli sem tam toho dal malo, ale pak mi jeste zustali tak milimetrovy chlupy tam, proste jak kdyz se oholim ziletkou tak o dva dny dyl... vim ze to neni vosk a korinek to asi neznici, ale  trochu do hloubky by to ten chlup zlikvidovat mohlo ne? jinak nevidim duvod pouzivat drahej weet oproti ziletkam...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 05. Únor 2007, 23:04:02 »

Sekretariat slecny Noghri: chlupy si musi na weet zvyknout, takze to ucinkuje tak po druhem, tretim holeni, poradne. A na jedno podpazi ti staci hrudka velikosti bonparu


No, ja jsem pro ziletku... kdyz pouzijes penu a takove ty nesmysly, vydrzi to stejne dlouho (aspon me...tj. 10 dni nez musim znovu holit)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 06. Únor 2007, 00:21:59 »

Citace: "daemoniack"
Sekretariat slecny Noghri: chlupy si musi na weet zvyknout, takze to ucinkuje tak po druhem, tretim holeni, poradne. A na jedno podpazi ti staci hrudka velikosti bonparu


No, ja jsem pro ziletku... kdyz pouzijes penu a takove ty nesmysly, vydrzi to stejne dlouho (aspon me...tj. 10 dni nez musim znovu holit)


10 dni??? to ale asi neni uplne hladky a ty chlupy pak jdou trosku videt ne? teda ja mam cerny, tak by to byl problem... beru to podle holeni tvare, kdy uz dalsi den jdou vousy videt. sice malinko alei videt jsou. a neholit si xicht 10 dni tak vypadam jak houmles. a nevereim ze u podpazi to je jinak:)
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS