forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: Rysan 06. Říjen 2011, 22:21:05Název: Vulgární mluva před rodiči
Přispěvatel: Rysan 06. Říjen 2011, 22:21:05
Určitě se tady nenajde žádný svatoušek, který by v životě neřekl ani jediné sprosté nebo ho dokonce neznal. A pokud ano.."Tak seš divnej!" :)

Nedávno jsem se zamyslel, což si tak občas dělám :D a napadlo mě, kdy vlastně jsem začal před rodiči mluvit sprostě. V současné době mi nedělá problémy říct před našima kur*a, kok*t, pi*ovina, zm*d  a spousty jiných dalších nadávek ve všech možných pádech a tvarech, které naše mluva obsahuje. Samosebou, tak neoslovuji příslušníky naší rodiny, ...vyjímku tvoří pouze moji sourozenci. A to použiju, jenom když není (nebo si to alespoň myslím) nikdo další na doslech.
Ale nejvíc mě zajímá ten zlom, kdy jsem začal před rodiči takto mluvit a nikdo se nad tím nepozastavil, ani brvou nehnul.
Možná to bylo, když jsem omylem řekl mojí máti "ty vole" a nebo leknutím zařval od počítače "PI*A!!" na celý barák....Nevím.

Nepravděpodobnější verze je, že se s tím nějak smířili postupem let, jak se začaly vyskytovat první vulgární "vlaštovky". A asi k tomu přispělo i to, že s rodiči už několik let nebydlím. Ale kdy to začlo... v 18 letech, míň nebo víc...

Mluvíte vy sprostě před rodiči, klejete a není vám hanba, pamatujete si, kdy jste tak začli mluvit?

Tohle a mnohem více najdete v komentech, tedy pokud mi někdo odpoví. Díky! :)


Název: Re: Vulgární mluva před rodiči
Přispěvatel: D9 07. Říjen 2011, 07:53:14
"ty vole" jsem říkal před rodiči běžně už tak v 15ti... jinak sprostě před rodiči mluvím normálně, ale až cca v posledním roce... do takových 22 let jsem sprostě před nimi neřekl nic... taky nevím, proč se to zlomilo


Název: Re: Vulgární mluva před rodiči
Přispěvatel: Buchy 07. Říjen 2011, 21:54:16
Já si spíš vzpomínám, jak jsem v sedmnácti poslouchal jedno album kontrafaktu, kde sprostá slovíčka létala sem a tam. Rodiče z toho pak nebyly nadšení. Nedivím se jim :-)
A je to asi rok zpátky, kdy jsem začal z ničeho nic mluvit sprostě... a to zrazu hned i před rodiči. Teď mi to přijde jako docela blbej zlozvyk... Dalo by se říct, že se za sprostou mluvu trochu stydím. No ale nějak se mi už zažila...
No a s bráchou si ze srandy říkáme i před rodičema např. "Čau pochvo/pí*o" apod...