forum.QARK.net

Pokecání => O chlapech => Téma založeno: ulala 15. Duben 2011, 22:12:36Název: jeho mama
Přispěvatel: ulala 15. Duben 2011, 22:12:36
Mam problem (neoficialny) s priatelovou mamou. Ako riesit, ked sa stale do nas stara, ma komentare voci nasmu vztahu a blbe pripomienky voci mne? Tie blbe pripomienky dokaze zabalit do takych viet, aby som im chapala iba ja a priatel ich prehliadal, ja na tie reci nereagujem. Priatel to nevidi, ked sa s nim snazim o tom hovorit, tak som ja ta najhorsia, pritom som na jeho mamu nikdy nepovedala nic zle a ani nepotrebujem mat s nou ziadne konflikty.
Prestala som k nim chodit, ale on mi obcas cituje co sa doma povedalo... Toto mu vadi, ale na to len povie, ze on nevie preco to povedala...
Mame 25 rokov a zda sa mi trochu dost blbe, aby sa do nasho vztahu niekto staral, komentoval ho a snazil sa nam organizovat cas nepriamo cez priatela (obcas ho komanduju ako maleho)... Ja sa to snazim ignorovat, ale nici nam to vztah, obcas to uz neznesiem a skoncim ja ako ta najhorsia (nehadame sa, diskutujeme), napriek tomu, ze by sme mali drzat v tomto spolu. Ako na nho v takejto situacii? Lebo mam pocit, ze nam to uplne znici vztah, teda ak sa tak uz nestalo.


Název: Re: jeho mama
Přispěvatel: joei 17. Duben 2011, 20:06:52
buď ty a nebo ať je u maminky... dal bych upltimátum. Pokud je někdo, kdo s mámou o tom může mluvit, tak by to měl být on a to že to přehlíží ukazuje buď na nedostatek emoční inteligence nebo na mamáčkovství.


Název: Re: jeho mama
Přispěvatel: Artist 17. Červen 2011, 10:09:24
poznal som pár maminkárov.... a vśetci do jedného mali spoločnú vlstnosť: vo vzťahu to boli úplní blbi a časo v 50 starí mládenci.

upltimátum bude fungovať.  :)