Naušnice u kluka??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:37:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naušnice u kluka??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Naušnice u kluka??  (Přečteno 107109 krát)
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 07. Leden 2009, 19:20:44 »

tak mě osobně to s tou náušnicí taky pobavilo...
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 07. Leden 2009, 19:31:32 »

kdyz uz si myslim, ze horsi to uz snad nebude... tak zatim pokazde jsi zaperlil Debilnebil a vyvedl me z meho trapneho omylu... Kroutící očima
nevím kam tímhle míříš...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 07. Leden 2009, 19:32:57 »

debilnebil: delej, jak uznas za vhodny, ale fakt si myslim, ze tohle nebude zrovna duvod, proc ty eyecontacty neprobehly...
treba se ted nosis jak libovej frajirek, tak jsi vsem ukradenej nebo treba vypadas jako spravnej stredni proud... tak nejsi tak zajimavej.
a treba jsi jen chtel navazat eye kontakt, kdyz zrovna snezilo a to kazdej cumi do zeme, aby mu snih nelital do voci a nemrzla drzka...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 07. Leden 2009, 19:34:04 »

nevěnovala jsem tomuhle tématu moc pozornost, ale teď ho čtu a.....zajímavé a poučné....a jak smysluplné Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 07. Leden 2009, 19:38:50 »

debilnebil: delej, jak uznas za vhodny, ale fakt si myslim, ze tohle nebude zrovna duvod, proc ty eyecontacty neprobehly...
treba se ted nosis jak libovej frajirek, tak jsi vsem ukradenej nebo treba vypadas jako spravnej stredni proud... tak nejsi tak zajimavej.
a treba jsi jen chtel navazat eye kontakt, kdyz zrovna snezilo a to kazdej cumi do zeme, aby mu snih nelital do voci a nemrzla drzka...
No abych pravdu řekl tak tohle pozuruju od té doby co mám ty krátké vlasy (což je od začátku Vánočních prázdnin) kde jsem pořádně nezabodoval ani v klubu a dneska jsem si to už pevně potvrdil. Jinak to s tím sněhem mě nenapadlo, to je dobrý postřeh.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 07. Leden 2009, 19:56:50 »

kdyz uz si myslim, ze horsi to uz snad nebude... tak zatim pokazde jsi zaperlil Debilnebil a vyvedl me z meho trapneho omylu... Kroutící očima
nevím kam tímhle míříš...

Tím chtěla říct že ten tvůj nick bez druhý části tě vystihuje.
Aspoň podle mě.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 07. Leden 2009, 20:17:55 »

Na tvůj názor jsem se neptal...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 07. Leden 2009, 20:31:00 »

Na tvůj názor jsem se neptal...

Jen sem využil svý právo ho vyjádřit.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 07. Leden 2009, 20:32:37 »

hele, no tak jo. je mozne, ze kratke vlasy ti extremne neslusi a nebo tim, ze ses na pozorovani zacal soustredit KVULI strihu, tak si vsimas vic negativnich odezev nez jindy (jinak se tomu rika vyberovy efekt). ty negativni odezvy mohly byt i driv, jen ses na ne vedome nesoustredil a sly mimo tebe.

a dobre no muze to mit jistou logiku ze nausnice pod dlouhymi vlasy nebude videt tak ji mit nebudes, ale ja mam vlasy pres pulku zad a nejak mi to nebrani nosit nausnice a vubec... to by je pak zadna zenska nenosila, kdyby si toho nekdo nevsimal kvuli delce vlasu nebo ze by nausnice kvuli temuz nevynikly.

ale PROBOHA vubec se rozhodovat o propichnuti ucha jen podle toho, zda to vynikne nebo ne --> cili v podstate KVULI ostatnim Kroutící očima tohle mi prijde mno priznacne jak tvemu veku tak tvemu nicku. jak uz jsem tady nekomu jednou rikala, zijes svuj zivot pro sebe nebo pro ostatni? ty CHCES nausnici? tak si ji porid, vsechny ostatni duvody pro a proti ktere jsi uvedl totiz naznacuji spis, ze ji vlastne nechces. ty chces byt cool a myslis si, ze ti to nausnice umozni. s prominutim musim zvolat: Ale ho*no!
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 07. Leden 2009, 20:50:49 »

a noghri me bude umravnovat v projevu za pouziti sprosteho slova.... teda zenska!  Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 07. Leden 2009, 21:18:38 »

tohle mi prijde mno priznacne jak tvemu veku tak tvemu nicku.

Takže sem to trefil...

a noghri me bude umravnovat v projevu za pouziti sprosteho slova.... teda zenska!  Šťastný

Náhodou, někdy se to hodí.  Provokatér
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 07. Leden 2009, 21:20:46 »

noghri ráda umravňuje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 07. Leden 2009, 21:29:28 »

aaale, noghri taky umi nadavat sproste jak dlazdic a obcas to i dela, coz nic nemeni na tom, ze to neni spravne.  Stydlivý 

kdyz se podivate na vyrazove prostredky navstevniku fora vs. jejich vek pak je ta korelace az zarazejici Smutný otazka je kolik z nich si uvedomuji, ze zacinaji pouzivat sproste vyrazy jako citoslovce a vsuvky. za chvili u to bude same sproste slovo a mezi tim maximalne sem tam nejaka spojka... no neni to smutne, kam ten krasny jazyk cesky speje?

njn liwu, mozna je to tak trochu umravnovani... skoda, ze je vubec zapotrebi.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 07. Leden 2009, 21:33:20 »

aaale, noghri taky umi nadavat sproste jak dlazdic a obcas to i dela, coz nic nemeni na tom, ze to neni spravne.  Stydlivý 

kdyz se podivate na vyrazove prostredky navstevniku fora vs. jejich vek pak je ta korelace az zarazejici Smutný otazka je kolik z nich si uvedomuji, ze zacinaji pouzivat sproste vyrazy jako citoslovce a vsuvky. za chvili u to bude same sproste slovo a mezi tim maximalne sem tam nejaka spojka... no neni to smutne, kam ten krasny jazyk cesky speje?

njn liwu, mozna je to tak trochu umravnovani... skoda, ze je vubec zapotrebi.

Abych byl upřímnej tak bych radši uměl suprově anglicky, abych se taky někde domluvil... Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 07. Leden 2009, 21:36:31 »

Abych byl upřímnej tak bych radši uměl suprově anglicky, abych se taky někde domluvil... Úsměv

Tak uděláme bussines. Já tě naučím suprově anglicky a ty mě nadávat Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 07. Leden 2009, 22:44:11 »

a vite co jsem si rikal... ze by se i holka z tohohle fora dala sbalit na rutiny od styla a mysteryho.... v podstate ten flirt obratit v jednu velkou parodii na cely postup.... ale nevim, proc to pisu sem:-) asi proto, ze jsem tu zahledl noghri;)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 07. Leden 2009, 22:52:20 »

a vite co jsem si rikal... ze by se i holka z tohohle fora dala sbalit na rutiny od styla a mysteryho.... v podstate ten flirt obratit v jednu velkou parodii na cely postup.... ale nevim, proc to pisu sem:-) asi proto, ze jsem tu zahledl noghri;)

Zkus to přes PM. Veřejně to moc neklaplo Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 07. Leden 2009, 23:02:49 »

 Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 07. Leden 2009, 23:22:42 »

alw LiWu, ja uz ti vcera rikal, ze ji nebalim:-) a navic dneska pouzila jedno sproste slovo s hvezdickou, takze konec jako.... Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 08. Leden 2009, 02:11:19 »

OMFG ! Co se to tu dějě, takovej offtopík Úsměv Šup zpět k náušnicím Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 08. Leden 2009, 14:49:12 »

hele, no tak jo. je mozne, ze kratke vlasy ti extremne neslusi a nebo tim, ze ses na pozorovani zacal soustredit KVULI strihu, tak si vsimas vic negativnich odezev nez jindy (jinak se tomu rika vyberovy efekt). ty negativni odezvy mohly byt i driv, jen ses na ne vedome nesoustredil a sly mimo tebe.

a dobre no muze to mit jistou logiku ze nausnice pod dlouhymi vlasy nebude videt tak ji mit nebudes, ale ja mam vlasy pres pulku zad a nejak mi to nebrani nosit nausnice a vubec... to by je pak zadna zenska nenosila, kdyby si toho nekdo nevsimal kvuli delce vlasu nebo ze by nausnice kvuli temuz nevynikly.

ale PROBOHA vubec se rozhodovat o propichnuti ucha jen podle toho, zda to vynikne nebo ne --> cili v podstate KVULI ostatnim Kroutící očima tohle mi prijde mno priznacne jak tvemu veku tak tvemu nicku. jak uz jsem tady nekomu jednou rikala, zijes svuj zivot pro sebe nebo pro ostatni? ty CHCES nausnici? tak si ji porid, vsechny ostatni duvody pro a proti ktere jsi uvedl totiz naznacuji spis, ze ji vlastne nechces. ty chces byt cool a myslis si, ze ti to nausnice umozni. s prominutim musim zvolat: Ale ho*no!
Chtěl bych se zeptat holek, co se jim jako první honí hlavou, když vidijou kluka s naušnicou. tahle věta je napsaná v první zpávě tohohle tématu a to je taky důvod, proč jsem ho založil...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 08. Leden 2009, 14:55:01 »

Bože, s tebou je to jak do dubu ! Úsměv KDyž vidí hezkého kluka s náušnicí, tak si řeknou "to je hezký kluk" Úsměv A když bez, tak si řeknou "to je hezký kluk" a když se jim ten kluk nelíbí, tak je to jedno, páč na něj nekoukaj Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 08. Leden 2009, 16:01:17 »

a když se jim ten kluk nelíbí, tak je to jedno, páč na něj nekoukaj Šťastný

Neni pravda, neboť na vzhledu přece nezáleží  Šťastný Šťastný (jo jo, nechytejte mě za písmeno, je to myšlený jinak)

Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 08. Leden 2009, 16:04:13 »

Bože, s tebou je to jak do dubu ! Úsměv KDyž vidí hezkého kluka s náušnicí, tak si řeknou "to je hezký kluk" Úsměv A když bez, tak si řeknou "to je hezký kluk" a když se jim ten kluk nelíbí, tak je to jedno, páč na něj nekoukaj Šťastný
Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný Dneska se u toho cteni tady chcipam smichy
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 08. Leden 2009, 16:15:47 »

původně se náušnice dávaly, aby se rozeznaly holčičky od chlapečků....Takže to považuju (stejně jako růžové papučky) za módni doplněk pro ženské  Úsměv Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS