sex až po svatbě??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:11:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  sex až po svatbě??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: sex až po svatbě??  (Přečteno 55257 krát)
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Únor 2009, 14:36:20 »

zzuzkii: To už je teda spíš můj osobní názor který možná nebude tak rozšířený, ale mně vadí, když holka odsuzuje názory se kterými nesouhlasí příliš radikálně aniž by se snažila vcítit do myšlení druhé strany... Logická souvislost se sexem až po svatbě tu moc silná asi není, to připouštím, ale pokud by holka měla takový způsob myšlení tak je to pro mně mínus... Kromě netolerantního myšlení jsem tam vyjmenoval ještě další podobné "neduhy" právě kvůli tomu aby se to pokud možno nevytrhávalo z celku, protože bych nerad, aby to vyznělo tak, že bych tu holku odsuzoval kvůli tomu že se se mnou nechce vyspat - tak to v žádném případě nemyslím... Jde spíš o to, že by mě to nejspíš chtě nechtě přimělo přemýšlet nad celkovým uvažováním a způsobem myšlení takové holky, a pokud by byla až moc tradicionalisticky a konvenčně založená (dogmatické dodržování pravd zjevených předkům atp.), což je možná to, co Ava nazval jako "až příliš věřící", tak by to pro mě bylo hodně negativní...
Ale uznávám, že tahle úvaha mého mozku asi není moc typická, takže tu část už nevnucuju jako všeobecný názor ale spíš to dávám jako možný námět k přemýšlení... Avův příspěvek je v tomhle ohledu o dost obecnější...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Únor 2009, 18:33:52 »

Ještě malá oprava předchozího příspěvku, už nemám aktivní tlačítko upravit tak se omlouvám že píšu dva za sebou...
v závorce ke konci sem myslel pravdy zjevené předky, ne předkům... a taky bych rád ještě dodal, že tím paušálně neodsuzuju katolíky, ale způsob myšlení, který jsem popsal... to jen pro upřesnění...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 14. Únor 2009, 20:15:33 »

Augi, myslím, že jsi v tom už sám.
Já to myslel retrospektivně (viz Tvé dva roky čekání) Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Únor 2009, 15:05:05 »

Jo, king666, vysvětlil jsi to podobně, jak to myslím.

Ne snad, že bych nějak odsuzoval rozhodnutí nechat sex po svatbě. To je každého věc. Jde jen o to, že takové rozhodnutí je s mým způsobem myšlení nekompatibilní a je velmi pravděpodobné, že časem by se objevili další podobné konfliktní věci.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #29 kdy: 15. Únor 2009, 16:01:04 »

Vzhledem k tomu, že v současné době si plánuju, že se ženit nebudu nikdy, tak nevim, nevim. Úsměv
Jinak, ty dva body, co vymyslel Avaranger jsou dobrý. Úsměv
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Duben 2009, 13:31:36 »

Netolerance k cizím názorům a sex až po svatbě patřej mezi vlastnosti který v mým životě nemaj místo... Když chce sex až po svadbě, jak můžu dopředu vědět že s ní bude dobrej? Chci holku která to chce, né další intelektuálně zaměřenou kamarádkou. Mimochodem rozmanitost přírody je natolik zajímavá, že nechápu lidi kterejm by na většinu života stačila jedna štěrbina.

ad svatební noc... dva sehraný  jedinci si to užijou líp, natož aby bylo prostěradlo od krve  Šokovaný
Svadba je pouze papírová záležitost a její hlavní výhoda sppočívá ve společném zdanění manželů... imho záležitost pro lidi který už jsou vyřáděný.
Jsem rád že jsem realista Úsměv
« Poslední změna: 15. Duben 2009, 13:37:25 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Duben 2009, 16:17:53 »

společné zdanění manželů už nefunguje.... ale i přesto má manželství určité výhody.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Duben 2009, 21:25:26 »

Ono manželství je především taková brzda, která brzdí všechna unáhlená rozhodnutí.. (rozchody a tak). Když je to takové nezýávazné chození, tak se člověk spíš trhne, než když to má na papíře a navíc by s tím měl další starosti... to si to radši rozmyslí...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Červen 2016, 15:09:55 »

Já už mám dávno věk na ženění, takže kdyby mi za to holka stála, tak bych určitě počkal Mrkající
Ale v Tvém věku nevím nevím komu by se chtělo čekat...možná takovejm naivkám jako mně a Avarang3rovi Šťastný
Tak si to tady čtu po letech a jo, bavím se  Šťastný
Takže abych to shrnula, do svatby jsem nečekala  Pssst!
Z bývalého přítele se mi povedlo taky udělat "naivku" jak píše Augi Šťastný (Po dvou letech "ničeho" jsme se rozešli a u dalšího přítele jsem tak dlouho nečekala Mrkající Neudělala jsem to schválně (i když si dokážu představit, co to s ním udělalo...) Nenazvala bych to čekání naivitou, jen chyběla ta správná chemie a asi jsem byla moc mladá. Prostě výmluva.)
Sama bych už nikdy nečekala na "po svatbě" taky bych se nemusela dočkat, že  Smějící se
Případ uzavřen.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Červen 2016, 16:36:20 »

Jo, to jsou ty věci, který se člověk naučí až zkušenostma Úsměv
A pak je ta věc, co bys poradila své dceři, kdybys jí měla poradit v rozhodování - jestli bys ji spíš odrazovala od toho čekání, nebo jí spíš říkala, že jí nic neuteče a ať počká Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS