Sex na prvním rande

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 01:25:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex na prvním rande
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: Sex na prvním rande  (Přečteno 77958 krát)
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 11. Červen 2007, 19:58:23 »

Knihovník z neviditelné univerzity rulez!

tak nevím, jestli je to zrovna lichotka  Smějící se
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #101 kdy: 11. Červen 2007, 20:21:00 »

sorry... s tim co sem napsala, jako třeba kluci nahodny sex oceni - nekteři, samosrejme. jsou taci, jsou taci co ne. ok??
Ok Úsměv
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 13. Červen 2007, 22:15:26 »

Co se týče Zeměplochy tak dle mého Mrakoplaš rulez. Pak už jen SMRT.

Jinak co se týče kdo co ocení (sex na prvním rande atd.) Vždycky na to musí být dva (a víc)..takže holky a kluci na tom jsou 50na 50 a nemají si co vyčítat  Vykřičník  Mrkající
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 23. Červen 2007, 13:06:16 »

Tak jsem sem zase po dlouhý době zavítala, že to asi zamknu, jestli se tu nic neděje, ale to se nestačim divit Úsměv

Ode dne zadání jsem celkem pokročila, takže myslim, že pokušení na prvním rande už odolám, když mi o toho kluka fakt půjde, protože není důvod to někam hnát, že..  Super!

Navíc je tahle virtuální fackovačka evidentně potřeba, takže se tu osočujte dál, budu z povzdálí přihlížet a zase se do věci vložim  Mrkající ale fakt se mi tu líbilo, že Lee napsal, že ku*va není jenom ta holka, ale že jsou v tom oba stejně; to bylo krásný a odvážný  Stydlivý dík!
Zaznamenáno
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 24. Červen 2007, 17:54:04 »

Taky je zajimava otazka, co myslite tim 1. randetem? Jestli 1. oficialni schuzku, kterou jste si smluvili, po tom, co jste se nekde potkali, nebo uz to samotne potkani se??
Jestli to 1., tak muj jiz temer rocni vztah je vlastne taky sex na 1. rande, a opravdu nemuzu rict, ze bych si sve pritelkyne nejak nevazil za to, ze to dopadlo takhle.
Rek bych, ze se na to kluci koukaj ze spatnyho hlediska:Kdyz mi zena podlehne na 1. rande, neni to proto, ze je devka, ale protoze nedokazala odolat me uzasne osobnosti, to je preci jasne, ne?! Šťastný
Zaznamenáno
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 24. Červen 2007, 21:27:15 »

Sex na 3. rande, odvezl mě k sobě, s čímž jsem nepočítala...Bylo 12 v noci a pak jsem šli spát a tak nějak..prostě se to stalo, ani jeden z nás to neplánoval, pokazilo to všechno a už bych to nikdy neudělala. Pak jsem spolu nějakou dobu nekomunikovali, teď už ho beru jako někoho v podstatě cizího, občas si písnem, ale naštěstí už ho nemusim vídat.
 Probrečela jsem několik nocí a dost dlouho mě to trápilo, ale uznávám, že to byla chyba nás obou...
totálně jsme to pokazili..

Takže já jsem proti, podle mě to v naprosto mizivém procentu případů může vyjít, ale většinou je to průšvih :wink:aspoň u mě Kroutící očima Vykřičník ale ten kluk neni žádnej svatoušek, atkže taky záleží na protějšku
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 24. Červen 2007, 22:56:00 »

Bylo 12 v noci a pak jsem šli spát a tak nějak..prostě se to stalo, ani jeden z nás to neplánoval, pokazilo to všechno a už bych to nikdy neudělala.
On to planoval S jazykem Šťastný A jestli myslis, ze ne, tak mi ver, ze se mas co ucit Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 25. Červen 2007, 17:08:43 »

Sex na 3. rande, odvezl mě k sobě, s čímž jsem nepočítala...Bylo 12 v noci a pak jsem šli spát a tak nějak..prostě se to stalo, ani jeden z nás to neplánoval, pokazilo to všechno a už bych to nikdy neudělala. Pak jsem spolu nějakou dobu nekomunikovali, teď už ho beru jako někoho v podstatě cizího, občas si písnem, ale naštěstí už ho nemusim vídat.
 Probrečela jsem několik nocí a dost dlouho mě to trápilo, ale uznávám, že to byla chyba nás obou...
totálně jsme to pokazili..

Takže já jsem proti, podle mě to v naprosto mizivém procentu případů může vyjít, ale většinou je to průšvih :wink:aspoň u mě Kroutící očima Vykřičník ale ten kluk neni žádnej svatoušek, atkže taky záleží na protějšku

no koukam ze se nam rodi horkej kandidat na titul: NAIVKA ROKU!!! gratuluju Andílek
Zaznamenáno
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 25. Červen 2007, 17:20:11 »

no hlavně já nevěděla že jedem k němu vzhledem k tomu,že s námi jel i jeho kámoš, jeli z fotbalu, fakt jsem to nepředpokládala, že jedem k němu...taky jsem na něj byla pěkně naštvaná, ale jo asi to plánoval :Dtak to poopravím....já to neplánovala:-):-)aleje fakt, že u něj jsem to tak nějak čekala, ale prostě jsem nevěřila že by se takhle fakt zachoval....jako co se tý komunikace týče.Jinak je to už rok, za ten rok jsem z takovýhle naivity vyrostla, když si vzpomenu, co jsem si o něm myslela jak je čestnej atd a že to co o něm řikaj jsou kecy... :Dano, dneska se tomu fakt divim Mrkající
Ale byl to muj druhej kluk, takze se ta naivita da omluvit Stydlivý
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 25. Červen 2007, 21:13:51 »

Unixorn má zajímavou připomínku: při zakládání vlákna jsem tím prvním randetem myslela ten první okamžik, kdy se ty dva potkaj. Taky to tak všichni pochopili, ale co takhle když začnu chodit s kamarádem a potom se domluví to první "ofociální" rande a zvrtne se to  S jazykem no, podle mýho názoru je potom amen s kamarádem i se vztahem..  Otázka
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 25. Červen 2007, 21:21:38 »

Unixorn má zajímavou připomínku: při zakládání vlákna jsem tím prvním randetem myslela ten první okamžik, kdy se ty dva potkaj. Taky to tak všichni pochopili, ale co takhle když začnu chodit s kamarádem a potom se domluví to první "ofociální" rande a zvrtne se to  S jazykem no, podle mýho názoru je potom amen s kamarádem i se vztahem..  Otázka

souhla..jestli sou to jen kamarádi a pak na prvním "rande" se spolu vyspí tak to sou pak jen kamarádi co spolu spí...to není vztah. To je jen benevolentní přístup k sexu.. to neberu... Kroutící očima
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Pandora

Karma: 1
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 28. Listopad 2007, 21:02:05 »

myslim si, ze to zalezi na tech dvou... znam spoustu paru, u kterych dlouhodoby vazny vztah prave takhle zacal... proste ulitli, vyspali se spolu, neresili to, pak zase se vyspali, pak zase a najednou to byl oficialni par, protoze najednou zjistili ze se vlastne milujou a chteji byt jen jeden s druhym... protoze jestli nejaky lidi jsou kvalitni, tak podle mne naznak toho, ze jsou v necem kvalitni pozna i pri nezavaznym uletu, prtoze se musej prece spolu bavit aspon trochu a nejaky nazory atd. proste vylezou, zejo... takze i kdyz se pak spolu vyspej prvni vecer, ulet, tak chteji se dal poznat, protoze to byl vecer treba kdy par hodin spolu kecali a chteji spolu dal kecat a rozebirat nazory (a jako bonus se treba i vyspat) ale ze muze byt prvorady zajem i po tomhle uletu vic toho druheho poznat, pokud rekl neco zajimaveho behem toho prvni rande (nez doslo na sex:)
proste sex ci nesex na prvnim rande (s ohledem na dlouhotrvajici nasledny vztah) zalezi na tech lidech!

PS. pobavil me vomi, kdyz rozebiral proc se holka vyspi na prvnim rande: prej mysli to treba dobre, je nestastna, opila, ...... vsechno si nepamatuju, ale mezi tema duvody jsem nenasla: protoze ma rada sex.... holka musi byt fakt nestastna, opila, atd. aby chtela sex? Úsměv)
me zkusenosti jsou takove: mela jsem dlouhodoby vztah, ktery zacal s uletem a mela jsem dlouhodoby vztah, ktery se vyvijel postupne, pres vodeni se za rucicky a pusinky.......oboji melo svoje kouzlo (myslim tim zacatek) a nejde rict kategoricky, co je spravne a co ne.........
hlavne bych radila holkam necitit se blbe, kdyz maji nejaky ulet, proste stat si za tim, dospele a nevyvodit z jednoho pripadu nejaka pravidla, protoze jak rikam, zalezi to na lidech
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 29. Listopad 2007, 14:01:51 »

Jinak je to už rok, za ten rok jsem z takovýhle naivity vyrostla, když si vzpomenu, co jsem si o něm myslela jak je čestnej atd a že to co o něm řikaj jsou kecy... :Dano, dneska se tomu fakt divim Mrkající
Ale byl to muj druhej kluk, takze se ta naivita da omluvit Stydlivý
Tak tohle bych taky chtela...vyrust z te naivity. Vyrostla jsem z ni velice rychle, ale ne, co se tyce nej, zvláštní, hlavně, když vezmu v potaz, že te naivity mě zbavil on. Asi to je o chtění, nebo ja už vážně nevím...Pořád si říkám, že to přejde, jenže to stále nepřechází.Bohužel...
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 30. Listopad 2007, 09:40:27 »

souhla..jestli sou to jen kamarádi a pak na prvním "rande" se spolu vyspí tak to sou pak jen kamarádi co spolu spí...to není vztah. To je jen benevolentní přístup k sexu.. to neberu... Kroutící očima

Nesouhla...kde bereš tu jistotu Šokovaný? Mě se to tak přihodilo a zatim to funguje...řek bych dobře.
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS