Comanchovi semináře

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 16:14:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Comanchovi semináře
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk
Autor Téma: Comanchovi semináře  (Přečteno 86601 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 17. Červenec 2010, 15:30:01 »

Jo me tam taky chybela ta praxe, sem doufal ze Barzziny bude chtit nekam jit, takhle sem se musel spolehat na magii tramvaje c.22  Smějící se
hlavne mi prislo dobre ze sem ziskal uplne jiny obrazek zucasnenych o lidech. Treba se mi libilo ze Artist je taky tak ochotny bezbozne teoretizovat jako ja, a pak mi byl z nejakeho neznameho duvodu dost sympaticky Rend. Trochu bylo divne ze lenny jako z teoretickeho hlediska jediny novacek se moc na nic neptal.

btw. snad to takto vizualne bude jasnejsi Šťastný http://nanosurf.fzu.cz/people/Prokop/blbosti/maslov-piramide.png
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 17. Červenec 2010, 20:55:11 »

Seminář se mi líbil. Pokecali sme a dozvěděl jsem se pár nových věcí. Taky jsem pochopil na 100% Comanchův kvadrant, dává mi to už všechno smysl.
Místo konání bylo v pěkném a příjemním prostředí.

Comanch: dík za zorganizování semináře, rád jsem Vás opět všechny viděl a poznal pár nových tváří.
Rend: za krkem mě nebolí  Úsměv
Zaznamenáno

Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 18. Červenec 2010, 01:48:19 »

Čaw borci  Úsměv ,

Tááákže seminárik máme za sebou . Komanč písal že je to seminár, nie workshop, takže prax sa logicky nekonala  Úsměv . Tú si možme dorobiť dodatočne.

Sprvoti som dosť rozmýšlal, či mám na seminár prísť, krátko pred ním som mal jedno nepodarené rande. Stretol som koćku, zadala sa fakt prima, roztomilý úsmeva  že je úplne v pohode. Prišiel som za ňou a ona že si nestihla ešte zbailť, takže nič a odchádza na 2 týždne! Trocha som na ňu za to vyletel. Potom ale navrhla ísť si zafajčiť / ona, ja nie/ a tak sa rande konalo na balkóniku koleje. Prvých 30 minút mi autonómne rozprávala všetky svoje zdravotné problémy / že má narazený zadok, poškodenú chrbticu, kratšiu nohu-vobec to nebolo vidieť, že trpí hyperaktivitou a jej mozog prejavuje rovnaké znaky činnosti ako u bláznov.... Ježišmária!!! Podivený Smějící se/ . Následne sme sa bavili o jej "ťažkej" karíere - je Mgr. histórie umenia a chystá sa na doktorandské štúdium - že je to na nič práca a stále iba študuje a píše diplomky a bla bla bla... Bola sexi, povodne som uvažoval o LTR, teraz pochybujem že dojde na FC.

Ale nakoniec som sa dal na cestu. Keď som vošiel do baru, pozdravil som barmanku a tá sa na mňa milo usmiala. Prešiel som do seminárnej siene a prve, čo mi odrelo do nosa bola neuveriteľne intenzívna voňa mužských kolínskych kombinovaná s potom  Smějící se . Komanć vstal a uvítal ma. Musím sa priznať, že ma jeho vzhľad celkom prekvapil. Ćítal som jeho denník a na základe neho som čakal skor ohromne sebevedomého holivúdskeho krásavca a lámča sŕdc a on to bol vcelku bežný chalan. Ale aj tak si myslím, že som jeho tajomstvo šarmu prekukol  Mrkající . Ale to neprezradím  Šťastný  .

  Téma rozhovoru bola v celku zaújmavá, najviac ma zaujali Komančove poznatky ženského poľadu na vzťahy. Napr. ja keď stetnem babu rozhodujem sa len či je vhodná na FC alebo nie. Zvyśok nechám na neskor Úsměv . Ani to rozhodnutie nebýva vždy definitívne. Tiež nesúhlasím s trvdením, že pekná žena má o úspech v živote postarané. Mnohé z nich majú aj rozum Úsměv . Najme vysokoškoláčky / ale nie tá "moja" Úsměv / Ďalej si pametám, že sme sa zhodli, že Václavák je na pickup celkom prefláknuté miesto a zaújmavá alternatíva sú sídlištia. ´Dalśie ustanovenie bolo, že pickuper by sa mal oblečením odlišovať, byť nápadnejśí od zvyšku. Kilt a kožená bunda nie je na škodu  Smějící se . Oslovovanie a openeri sú vecou cviku a nie je dobré používať len rutiny, na začiatok keď neviete ako na to sú užitoćné / holavne sa nepýtajte koćiek na václaváku na hru s klamaním Šťastný /. Nenegujte nepekné dievćatá a nelichotte kráskam. Jedni to nepochopia, druhé sú na to zvyknuté. Pokiaľ je dievća zakočené pickuperom / napr. oslovením/, dajte jej ćas na spametanie. Nevie čo ká robiť a musí si rozmyslieť. preto sú prirodzené reakcie odmietavé.Dajte jej do ruky napr. číslo s vašim telefónom a dajte jej papá, ona sa neskor može sama ozvať. ´Dalej sme rozoberali sebezničujúco osobnosť Dvestopedesiatštvorky  Úsměv . Hlavne tému, že pokiaľ nemáte sex, nemožte byť vedcom  Smějící se  Smějící se . Povodne som myslel, že sa jedná o Maslowovu pyramídu o ktorej Dvestopedesiatštvorka hovoril. Tu je:
http://www.miro-vesely.sk/kniha-3/foto/maslow-pyramida.png . Je pravda, že sex je naspodku, ale sú tam i iné potreby, nap. dýchanie. Beztak nebudeš svoj svetonázor stavať na jednom stupídnom grafe, ktorý bohviekto navrhol  Podivený Smějící se . U mňa je to už tiež nejaký ten pátek ale kompenzujem si to niečim iným - tréningmi. Najme pestným bojom. Nie je to dokonalá substitúcia, ale zatiaľ sa dá... Tiež sa mi nedostáva moc "lásky" a čo? Ak sa na ľudí nemožem usmievať, možem ceriť zuby! / obrazne povedané/. Hľadaj vo svojich problémoch príležitosti. Mňa absencia žien motivuje k práci na sebe a okolo seba.

ďalej aby som nezabudol...

Komanć robil reklamu Carnegiemu. Takže, ako som povedal, kniźka dobrá ale v celku nebezpečná. Jedná sa predovśetkým o obchodný a firemný styk, do bežného života  to berte s rezervou. / Napr. : jeden śéf bol na zamestnacov pes, potom zmenil spravanie na milućkého a záver: Milý šéf je úspešnejśí než zlý. Blbosť, pointov bola tá zmena správania  - "pritahni na 3 závity, potom jeden uber a ľudia budú spokojní.  Neopodstatnený úsmev je znakom submisivity a pod.../ Doporúčam porovnať s nasledujúcim ćlánkom: http://www.svadeni.cz/baleni-svadeni/vztahy/pravidla-manipulace .
http://knihynainternetu.cz/antikvariat/varia/809136-Dale-Carnegie-Jak-zaskavat-pratele-a-pusobit-na-lidi.html je vhodnejśia kniha, zeditovaná o Carnegieho omyly.

Vinikajúce knihy ako sa stať alfou píśe John C. Maxvell, napr. http://www.arara.cz/product/140452. Je to písané z manažérskeho pohľadu, ale tú knihu nejde než doporučiť. Jedna z najlepších, aké sa mi dostali do ruky.

Ako som spomínal, najlepśie kniha z oblasti rétoriky aká sa mi dostala do ruky: http://knihy.cpress.cz/knihy/kariera-a-rozvoj-osobnosti/osobni-rozvoj/retorika-pro-kazdeho-co-nas-mohou-aristoteles-lincoln-a-homer-simpson-naucit-o-presvedcovani/

Rend, pošli mi link na tie tú predjňu s červenými jeanmi   . Práve som uvažoval o upgradovaní image: Ćierne štýlové  kožené topánky, tmavočervené jeany, čiena vesta a  štýlová tmavočervená košela s rozhalenou, nejaké accessories a vhodný úćes... Niečo na štýl Blood rayne  Šťastný http://www.shadowdalecreations.com/bloodrayne_katie_small.jpg Ale mužská verzia. Tá baba je riadna fuchla, ale oblek je super! Film Bloodrayne 1 tiež.

Komanć bude musieť ešte rochu popracovať na svojich organizačných schopnostiach, ale seminár bol dobrý. Neváhaj požiada´t o pomoc s prednášjkou niekoho iného, napr. Rend má veľké vedomosti v oblasti pickupu, može si spraviť svoje okienko. Ostatní tiež. 

Čo ma seminári najviac zaujalo bol ten intenzívny zápach voňaviek a potu. Dokonalý Pussy magnet!!!!  Smějící se Keď šli okolo Komanćova sestra a barmanka, boli z toho úplne na šrot! Bolo to na nich dobre vidieť.  Keby prišli nejaké dievčatá je o veselý večer a noc postarné  Šťastný .  Po seminári som skúsil dostať čílso z barmanky, Bolo to nejako takto:

ja: Čo som dlžný?
ona: štyri minerálky, [cena].
Ja: a za paralen? / bolo mi blbo, tak som oň požiadal/
ona: nić, je zadarmo.
ja: ja ti ale zaň zaplatím: dám ti moje ćíslo. Ale je drahé, takže mi na oplatku budeš musieť prihodiť to svoje.

súhlasila. Potom som ešte hádal jej meno a sám sa prestavil. Keď som ale píslal jej číslo, bolo mi fakt fyzicky blbo a ruka sa mi tak triasla, že som ho dal napísať jej, aby si ničoho nevšimla. Dnes som jej poslal sms, neodpísala, čo len potvdzuje moju teóriu - bolo úplne jedno, ćo som v tej chvíli povedal, bola z vone tak na sračky, že odviesť ju na záchod by nebol príliś veľký problém... napadlo ma to ale až neskor.
Musíme zorganizovať čosi podobné a pozvať baby! Bude sranda!!!!! Fakt neuveriteľné... 9 mladých sympatických dobre oblečených balićov a sexuálna príťažlivosť ako prasa Super! Provokatér .

Borci šli po seminári ešte niekam, ja som si to ale rozmyslel, sorry, ľudia, ale nebolo mi dobre. Možno z tréningu, málom som dostal KO a tiež celkom pekne cez držku, alebo by to mohla byť peľová alergia. Neviem. Dnes to nebolo o moc lepšie, ľahol som na posteľ a zaspal o osmej. Asi únava z tréningu... Po dnešnom zápase mám na xichte 3 podliatinky, vśetky pri ľavom oku. Ten mal ale hák!  Provokatér  Smějící se

Rád pojdem s niekým na sarge a club game, ak sa vám chce, určite mi pošlite PM, vymeníme si čisla a dohodneme sa.

Komanč, bolo to dobré, len tak ďalej. Chcelo by to robiť diskusné skupiny častejšie, bude to potom omnoho efektívnejšie. Po nich nejaký workshop v teréne  Provokatér .

Hastalavista, borci a teším sa na ďalšiu akciu!  Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 18. Červenec 2010, 07:46:41 »

Artist > Protoze sam vidim to setkani hlavne jako skvelou prilezitost dat si "zpetnou vazbu" aby clovek mohl opravit neco ceho si sam nevsimne (a jsem rad ze si mi ji na seminari z casti taky dal) tak si dej pozor na to ze tvoje chovani vypada casto trochu "needy". Jednak napr. tim jak tady pises dlouhy prispevek se spoustou odkazu a smajliku, ktery ti dal jiste spoustu prace, jednak v tom jak jsi tam mluvil (argumentoval si vehementne jako ze ti hrozne zalezi abys mel pravdu, a hlavne si u toho mluvil rychle a odsekavana, trochu jako to holky obcas delaji pri nejakych povinych prezentacich na VS). Jako ja nemam co mluvit, delam to asi jeste vice, ale k tvemu suverenimu zevnejsku me to hrozne prekvapilo. Samozdrejme, na tom seminari to nevadi, tam je dobre ze mas nejaky vecny prinos, ale pri sve Game si na to dej pozor, pokud to delas taky. V druhe casti si se navic jaksi odmlcel, sedl si do kouta, a vypadals trochu urazeny nebo tak, asi to bylo tou bolesti hlavy.

Fakt bych byl rad kdyby mi nejake podobne pozorovani rekl nekdo taky o me. diky.

Jinak,  
Citace
Hlavne tému, že pokiaľ nemáte sex, nemožte byť vedcom. Povodne som myslel, že sa jedná o Maslowovu pyramídu o ktorej Dvestopedesiatštvorka hovoril. Tu je:
http://www.miro-vesely.sk/kniha-3/foto/maslow-pyramida.png . Je pravda, že sex je naspodku, ale sú tam i iné potreby, nap. dýchanie. Beztak nebudeš svoj svetonázor stavať na jednom stupídnom grafe, ktorý bohviekto navrhol  Podivený Smějící se . U mňa je to už tiež nejaký ten pátek ale kompenzujem si to niečim iným - tréningmi. Najme pestným bojom. Nie je to dokonalá substitúcia, ale zatiaľ sa dá... Tiež sa mi nedostáva moc "lásky" a čo? Ak sa na ľudí nemožem usmievať, možem ceriť zuby! / obrazne povedané/. Hľadaj vo svojich problémoch príležitosti. Mňa absencia žien motivuje k práci na sebe a okolo seba.
Vsak jasne, prave ze tady:
http://nanosurf.fzu.cz/people/Prokop/blbosti/maslov-piramide.png
1] Aby piramida stala a neodpadavy z ni rohy, tak by mely byt alespon trochu uspokojive zaplneny vsechny nosniky (napr. kdyz mas jidlo, vodu, a nemas vzduch tak to porad nefunguje)
2] Hlavni problem je pak na patre 3 (spoluparticnost) ktere skoro kompletne chybi, a na nem pak paradoxne stoji hypertrofovana nadstavba - nemelo by se to zhrouti?
(to abys videl ze sem taky hrozne needy, vyrabel sem to tak 2hodiny  Smějící se )
« Poslední změna: 18. Červenec 2010, 08:11:29 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Wow

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 18. Červenec 2010, 08:49:59 »

Plánujete další semináře teďka přes prázdniny? Zkušenosti s holkama skoro 0 ale CHCI to změnit Úsměv
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 18. Červenec 2010, 09:59:27 »

Rend, pošli mi link na tie tú predjňu s červenými jeanmi   . Práve som uvažoval o upgradovaní image: Ćierne štýlové  kožené topánky, tmavočervené jeany, čiena vesta a  štýlová tmavočervená košela s rozhalenou, nejaké accessories a vhodný úćes...

Já je sehnal v obchodě H&M na Chodově. To jsou normální, úzký, sytě červený džíny za 600 Kč. Cestou do toho obchodu jsem ale viděl ještě jedny (taky na Chodově)... Byly z obchodu Mondo (obchod s extravagantním oblečením, jen je docela drahej). Byly o trošku míň sytě červený, vepředu trochu vyšisovaný a měly jakési malé roztržení u kolena... Stály 2 000 Kč Mrkající

P.S. Za krkem už mě taky nebolí... Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 18. Červenec 2010, 12:13:23 »

Ahoj,
takže stejně jako loni, tak i letos sem první seminář nějak prokaučoval. Ten topic sem na foru nějak přehlídl, bohužel.
Nicméně bych se příště určitě rád zúčastnil. Takže jestli nějaké příště bude, a já si sem téměř na 100% jistý, že bude, mi prosím Honzo napiš PM nebo na icq. Rád se zúčastním a zase po hodně dlouhé době uvidím známé tváře Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 18. Červenec 2010, 18:00:55 »

0254: Keď to tak po sebe ćítam, odstavec o tebe sa mi zdá trochu ofenzívny, vśimol som si to len teraz. Urćite to tak nebolo mienené, ospravedlňujem sa, že to tak vyznelo. Tomu pravému grafu som úplne neporozumekl, možeš mi to ešte raz vysvetliť? Ćo tam ja vidím, že osa ťažiska prechádza jeho podstavou i pri absencií tehlićky sexu, taklže pyramída stále stojí. Prúser nastane až keď ti niekto odobere vzduch a vodu. Smějící se

K druhej ćasti.... Mohlo vyznieť zvláštne, že som na úvod písal príspevok o nepodarenom rande ale jeho účelom bolo implicitne povedať: mal som pokazenú náladu, ak som bol niećím nepríjemný, nebolo v tom nič osobné. No, teraz to píšem priamo. Áno, presne ako píšeš: rýchla reč, trhaná gestikulácia a trošku hádavosť. Snažil som sa to ovládať, ale nikto nie je dokonalý. Bolo mi blbo, drnelo mi v hlave a keď som si sadol do rohu, od vydýchaného vzduchu a paralenu som málom zaspal. Naozaj, nič osobné. Je to hlúpe takto písať, ale všetci úćastníci "kurzu"  Úsměv mi boli sympatickí. Dúfam, že to bolo vzájomné.

Needy? Myslím, že viem ako to myslíš. Kočiek sa to netýka Úsměv . Každý človek má v živoste, vo spoločnosti svoje miesto. To moje je organizovať, budovať a viesť. Nevybral som si ho sám. Veľmi ma nadchlo, že sa zorganizovalo niečo formálne, je to skvelá vec. Pozeral som, v zahraničí existujú asociácie pickuperov, majú právnu subjektivitu a pravidelnú činnosť. Veĺmi sa mi myšlienka páči a som ochotný v budúcnosti organizovať alebo pomáhať pri organizácií niečoho podobného. Preto tie smajlíky - znamená to "Like"  Super! . Okrem toho, mám v oblasti publicistiky a pickupu nejaké podnikateľské nápady, inšpirácie, ale to až naneskor. Inak, díky za feedback, to čo mi píšeš sa svojim sposobom týka managementu, ćo ja študujem. Budem to brať v úvahu.

Štandardný postup pri seminári je, že sa po odprezentovaní spíše nejaký výstup, čo som presne spravil. Mrzí ma, že som si nepriniesol pero a papier, mohol som si robiť poznámky. Účel: asi nie je prekvapivé, že informuje nezúčastnenú verejnosť a ujasňuje závery zúčastnením. Klasika, nevidím v tom nič neobvyklé.    Ostatní, ak si pametáte niečo významného, čo na seminári padlo/ ja som bol celkom kaputt, sorry Úsměv / tak to sem hoďte.

ešte som zabudol: pre aziatského pickupera / dvakrát po sebe som zabudol tvpoje meno, som hrozný Kroutící očima /: Sk boxing Praha - dobré na techniku, box, thaibox, majú to tam dobre zariadené. Je tam i posilovňa. Lannagym: trénujú predovśetkým thaibox, je tam najlepśí tréner, akého som v živote stretol. Cez prádzniny ale majú obmedzenú prevádzku. Boxclub Žižkov a Standa Tišer: dá sa dobre sparovať, je tam veľmi príjemná atmosféra. Trénujú v lete každý deň.

Nuž, aby som nebol needy tak to ukončím. Ako píšem, toto sú veci, ćo ma berú, ale asi by som sa mal starať o "svoje"  Úsměv. Díky Komanč za seminár. Bolo to dobré.

Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 18. Červenec 2010, 18:11:06 »



Já je sehnal v obchodě H&M na Chodově. To jsou normální, úzký, sytě červený džíny za 600 Kč. Cestou do toho obchodu jsem ale viděl ještě jedny (taky na Chodově)... Byly z obchodu Mondo (obchod s extravagantním oblečením, jen je docela drahej). Byly o trošku míň sytě červený, vepředu trochu vyšisovaný a měly jakési malé roztržení u kolena... Stály 2 000 Kč Mrkající

1400 Kč za dve diery? Tie si spravím doma a zdarma!  Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 18. Červenec 2010, 18:30:58 »

Artist > Prave naopak tvoje chovani mi bylo velmi sympaticke, pripominalo mi totiz moje, nebo jednoho mojeho kamarada (ktery je asi nejinteligentnejsi clovek ktereho znam), ten je ti mozna prave dost podobny v te aktivite, a je obecne taky velmi uspesny (trochu i u holek, ale predevsim v praci), nicmene takova trochu horlivost a afektovanost pusobi "roztomile" coz nevim jestli chces. Aspon na me, zatimco jak si prisel pusobil si jako Machr/Macho - coz osobne nemam rad, ale holky asi jo - pak jak si zacal horlive resit veci, tak si mi zacal byt mnohem sympaticteji, protoze sem si rekl ze to zadny MACHO neni a da se snim mluvit). Rozhodne si nemyslim ze si tim pusobil nejak neprijemne na kohokoli z osazenstva, jen sem te na to chtel upozornit, protoze mi prislo ze image ktery si snazis budovat je stim nekompaktibilni.

Citace
0254: Keď to tak po sebe ćítam, odstavec o tebe sa mi zdá trochu ofenzívny
pokud mel byt ofenzivni, tak sem to nepochopil  Šťastný moje schopnost cist mezi radky je totiz prachmizerna.

K pravemu grafu - problem neni ani tak v tom nejnizsim patre, jako spise v pratre 3. To patro skoro chybi, poddimenzovane rodine a kamaradske vztahy tezko udrzi nabubrely achivement, selfactualization a creativityi. Kvuli absenci intimacy selfesteem nema podporu ze spoda, a jen visi na achivementu a respektu okoli, ty jsou ale prvni na rade co upadne priste pokud se patro 3 neopravi.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 22. Červenec 2010, 10:58:58 »

Taktéž bych chtěl Honzovi poděkovat za jeho seminář.
Myslím, že letos to už mělo tu správnou "šťávu" a věřim, že si z toho
každý něco odnesl.

Sám za sebe mohu říct, že mě velice překvapila vysoká účastnost a nadšení kluků
ze semináře obecně. Začal jsem více chápat Comanchův kvadrant, který je vcelku výstižný a hlavně =>
konečně vím jak vypadá jeho slečna.  Mrkající

Jinak omlouvám se těm, kteří chtěli někam vyrazit => dáme to příště.

Určitě ho mohu doporučit každému, kdo ještě váhá. Stojí zato ten čas do toho investovat.

Enjoy chlapi
Zaznamenáno
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 23. Červenec 2010, 01:17:58 »

Seminář byl dobrej, díky Comanch, žes ho uspořádal.. jinak jsem upřímně rád, že jsem se všema zůčastněnýma poznal osobně. Určitě to beru jako motivaci do budoucna Úsměv
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
Benik
Host
« Odpověď #137 kdy: 26. Červenec 2010, 12:09:32 »

Jaaa chciiiiii taaakyyyy  Smějící se
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 28. Červenec 2010, 09:17:44 »

Teď jsem si vzpomněl - na semináři jsem vám říkal o tom, jak se The Game objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě... Vzpomínáte? Úsměv

Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 30. Červenec 2010, 18:07:13 »

Teď jsem si vzpomněl - na semináři jsem vám říkal o tom, jak se The Game objevila v seriálu Ordinace v růžové zahradě... Vzpomínáte? Úsměv


// OT
Mě spíš zaráží ten porcelánovej penis vedle  Úsměv
Zaznamenáno
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 23. Srpen 2010, 13:13:32 »

Koukam ze seminare meli uspech a mohla to byt sranda Šťastný
Nejsou v planu nejake dalsi?
Zaznamenáno

Inferi

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 18. Říjen 2010, 11:37:46 »

Taky bych měl zájem o seminář.S kamarádem jsme obevily tuto komunitu nedávno.A chtěli by jsme byt soucasti této komunity.Zatím jsme četli knihu the game,takže už tak nějak víme o co jde.Radi by jsme zašli na seminář aby jsme se naučili jak na to Mrkající
Zaznamenáno

V dnešní společnosti strávíme příliš mnoho
času přemýšlením a debatováním a přitom bychom mohli šoustat. David X
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 18. Říjen 2010, 14:16:33 »

Pokud by byl seminář, taky bych se s radostí přidal Úsměv...
Bohužel Comanch psal, že už je nedělá.. ale uvidíme Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: 1 ... 4 5 [6]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS