Odpouštět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 15:44:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odpouštět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Davat další šanci??  (Hlasování ukončeno: 19. Říjen 2006, 22:12:45)
ano - 23 (60.5%)
ne - 15 (39.5%)
Celkem hlasů: 37

Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Odpouštět?  (Přečteno 26103 krát)
Letec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Únor 2007, 18:09:58 »

V zásadě jsem pro druhou šanci, ale záleží, co bylo důvodem k rozchodu. Třeba zrovna nevěru bych nerozdejchal. Jinak jsem schopnej odpustit. Každej děláme chyby.
I když naposled jsem neodpustil a pořád mi to leží v hlavě  Podivený
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #26 kdy: 27. Únor 2007, 21:57:20 »

Ehm myslim ze je uplne jedno jestli clovek dava druhou sanci nebo ne, pokud mam pritelkyni kterou miluju a stane se nam nejaka trampota urcite ji druhou sanci dam, ale pokud mam slecnu kterou mam jako tak rad jsem s ni ale slintam po jinych tak pri prvni prilezitosti kdy neco provede druhou sanci nedam, pac nemam duvod, je to otazka okolnosti, nejde tak s urcitosti rict jestli se druhe sance davat maji nebo ne.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Březen 2007, 23:55:24 »

Já na slepované vztahy nevěřím. Sice znám lidi, kteří se rozršli a zase sešli a tvrdí, že je to v pohodě, ale mně přijde, že jak už to jednou takhle zahapruje, tak to prostě není ono. Když pak člověk hledá vyloženě stabilního životního partnera, tak už vůbec ne - život je i tak dost nesnadný, ještě ho nemusím trávit s někým, s kým už mi to zaskřípalo před tím, než vůbec začalo o něco jít.
Zaznamenáno
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 06. Březen 2007, 19:24:35 »

Říká se Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale někdy (pouze někdy) by se dala udělat vyjímka.
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06. Březen 2007, 20:02:18 »

Citace: "Johnny"
Říká se Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale někdy (pouze někdy) by se dala udělat vyjímka.
Nekdo uz to tu resil, ze tohle prislovi je o necem jinem. Tedy o tom, ze reka tece a kdyz do ni stoupnes, tak uz tam bude jina voda, protoze ta stara odtekla.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Březen 2007, 08:29:59 »

kdyz se dva rozejdou kvuli vaznym neshodam dejmeztomu v osobnostnich rysech povah, tak to urcite smysl nema, ale pokud se rozejdou treba proto, ze jeden ma casove narocneho koncika nebo jde studovat nekam daleko, tak pak to podle me jde.

Napr segra travila veskery volny cas ve skautu, vymyslenim programu atd, az se s ni pritel rozesel, a kdyz ze skautu cca po 2 letech odesla, dali se zase dohromady a byli spolu 3 roky, nez doslo k tem problemum s osobnostnimi rysy.
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 07. Únor 2010, 15:36:27 »

Zalezi na okolnostech. Pokud se mate strasne radi a rozesli ste se kvuli nejakemu uletu myslim zbytecne hadky atd a ten partner o vas vazne stoji tak sanci bych dal ale pokud je to takovej partner ktery vas podvadi, vse hodi na vas, ignoruje vas a potom se ozve tak do toho po mych skusenostech bych uz nesel
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS