Co delat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:21:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co delat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co delat?  (Přečteno 11761 krát)
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« kdy: 29. Září 2006, 11:27:13 »

Cau vsichni. Pred necelym tydnem se se mnou rozesla moje holka. Jako duvod mi rekla, ze od naseho vztahu cekala neco jinyho, ze asi potrebuje jinyho kluka (jako ze ja sem fajn ale...) atd. Problem byl v tom, ze sem se nechoval uplne prirozene jako driv, kdyz jsme spolu jeste nechodili, treba jako kdyz si kecam s nejakou moji kamoskou. Choval jsem se proste jinak a kvuli tomu jsem asi dostal kopacky. To ale neni to, proc to pisu. Mam problem, ze na ni porad (tim slovem porad myslim OPRAVDU porad) myslim. Asi ji jeste stale miluju, i kdyz vim, ze uz to asi nema cenu. Za mesic se s ni cca 5 dni uvidim a tak me porad napada, co se o ni jeste pokusit ale vzapeti mi dojde, ze uz asi o mne nestoji. Jak mam svymu mozku rict, ze je proste konec, ze uz nema cenu na ni porad myslet, a myslet si ze je nejaka nadeje? Jako asi mi poradite, abych si nasel jinou holku, ale takovejch je malo a navic mi ted pripada ze zadna nemuze bejt tak fajn jako byla ona. Diky
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Září 2006, 12:42:47 »

Zkus si najít nějaký koníček, který ti zabere hodně času. Třeba se zabav nějakým fyzicky náročnym sportem. Při tom nebudeš mít čas myslet na něco jinýho a nebo tak často. Mezi fyzicky náročné sporty nepočítej posilovnu.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
07Tlap



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Září 2006, 12:51:36 »

Mám tři rady:
1) Trpělivost! Týden je moc krátká doba.
2) Přečti si diskuzi pod článkem Jak přežít rozchod (či tak nějak). Je hodně dlouhá, ale poučná.
3) Zbav se všeho, co ti jí připomíná: společné fotky, dárky, vymaž si její číslo z mobilu... prostě se od ní poctivě odstřihni, jinak se z toho budeš hrabat několikrát déle.
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Září 2006, 12:56:11 »

Nebuď sám a nenuď se. Najdi si co nejdříve jiný obejkt nebo se pokus vsugerovat mozku, že se jedná o špatnou věc. Funguje to. Zjednodušeně jde o to, že když příjde nějaká představa, nesnaž se jí rozvíjet ani zatlačit někam pryč do podvědomí, ale uvědomit si jí, dívat se na tu představu s nadhledem, odněkud z jiné osoby pak k této představě připoj nějaký špatný pocit. Mě třeba napadla situace, když jsem nedávno příšerně zmokl a byla mi zima, všechno se na mě lepilo. Pak když jsem chtěl na ten obrázek znovu vzpomenout, rozhodně jsem neměl pocit, že by mi ta holka chyběla. Úsměv Samozřejmě nestačí jednou, kdykoliv přišla taková přestava já jí chytl a obalil do takového hnusu, že už si to ta moje hlava sakra rozmyslela. Zkus to je to legrace.

Tuhle techniku, i když trochu složitěji, používal jeden psycholog a hypnoterapeut pro lidi s nadváhou. Neznám už jeho jméno, ale mě se tohle osvědčilo u hodně věcí.  Šťastný

Problém je taky ten, že ze začátku ti bude všechno připomínat jí . Zvlášť si budeš hodně všímat zamilovaných párů an ulici. Najdi si rychle někoho jiného a rozhodně za ní nedolizej. Až s ní budeš, buď v pohodě. Chovej se k ní mírně arogantně. Buď na ní hodný způsobem jakým jsme na otravné děti na ulici nebo na návštěvě. Máš své cíle, a ty se snažíš splnit, nemáš čas myslet na lidi, kteří o tebe nestojí.
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Září 2006, 13:15:08 »

Dik za rady. Sportuju celkem casto, a pri sportu nebo kdyz sem nekde s kamosema tak na ni nemyslim ale kdyz jdu od nekad domu nebo tak, tak je to horsi. Ale uz je to lepsi, nez prvni dny, to byl horror.

EDIT: Jak tak nad tim uvazuju, tak mi postupne dochazi, ze si porad myslim ze je jeste nejaka sance ze se dame zase dohromady. Ted mi doslo, ze je to ten problem co mam. Kdybych vedel, ze na u ni vubec nemam sanci (napr. je na mne nastvana atd.) tak bych na ni nejspis vubec nemyslel ale neco mi rika, ze az se s ni zase uvidim tak ... No to je jedno, je to DOST slozity...

Tahle holka se mi asi rok libila, ale nic sem ji nerek, protoze sem si myslel, ze u ni v zadnym pripade nemama sanci. Co se pak ale nestalo? Prisla ona za mnou nejdriv s takovym flirtovanim a postupem casu jsme se dali dohromady. Takze kdyz sem si predtim myslel, ze nemam zadnou sanci a nakonec opravdu byla, tak proc by to tak nemohlo byt i ted?
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Září 2006, 14:09:15 »

Na polemizovani o druhe sanci se vazne vykasli. Opakuj si, pokud ti rekla, co ti rekla, tak predevsim ztratila sanci ona u tebe. Nenech o tvem zivote rozhodovat ji, v tom je nejistota, rozhodni se sam, rozhodni, ze ona ne, a ztracenou jistotu ziskas zpet.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Září 2006, 14:12:38 »

Citace: "travis"
Tuhle techniku, i když trochu složitěji, používal jeden psycholog a hypnoterapeut pro lidi s nadváhou. Neznám už jeho jméno, ale mě se tohle osvědčilo u hodně věcí.  Šťastný


Mam pocit, ze holky tohle maji vrozene Úsměv. Videl jsem to mnohokrat, jak si sveho byvaleho zamerne osklivi az demonizuji. Jo, autosugesce je mocna carodejka Úsměv.
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Září 2006, 14:36:29 »

To je fakt, možná že to dojde tak daleko, že při každém setkání s holkou která mi zlomila srdce, se začnu automaticky osušovat ručníkem.  Úsměv
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Září 2006, 20:38:36 »

Když jsi si stoprocentně jistý, že nic nebude, tak se opět   Vykřičník obrazně uplatňuje  Okiho rada: Běž ven a ošukej 10 jiných slečen. Samozřejmě obrazně, přece nebudeš největší povrchní přelétavec. Prostě jdi někam do společnosti, kde jsi se svojí milou nebyl, třeba nějakej klub, nezávazně se tam s nějakou seznam a můžeš se jí třeba vypovídat....a přes den sportuj, no, co víc říct Mrkající  Každej to známe, každej si to zažije Podivený
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Září 2006, 20:48:20 »

2 Ondras: Jo, to me taky napadlo. Hacek je ale v tom, ze mi dneska napsala e-mailem pranicko ke svatku. Kdyby to bylo normalni, tak bych si rek OK, jsme kamosi to je v pohode, ale stylem jakym to bylo psany mi to nepride jako zrovna psany kamosovi. Bylo v tom vic jakoby takovejch hezkejch sluvek atd. Muzu se mylit a pise to proste jen ze si na mne vzpomela a to ze to psala trochu jinym tonem je jen nahoda ale co kdyz ne? Proste musim pockat, az se definitivne uvidi jestli mezi nama jeste neco je anebo ne.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Září 2006, 10:24:25 »

až jí uvidíš tak poznáš jestli o tebe má zájem nebo ne ... věř tomu Mrkající
třeba já jsem včera poznal že už asi nebudu víc než jen kámosch  Úsměv  a to mě těší protože na ní konečně můžu přestat pořád myslet
Zaznamenáno
Phu

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Září 2006, 11:38:43 »

Tady se hodí dvě věci:
 
 První je "Sejde z očí, sejde z mysli" , já kdybych chtěl na holku zapomenout, tak se pokusím ji vídat co nejméně (což teda zabírá)

 Druhá je ta, že by sis měl vzpomenout na její špatné vlastnosti a taky na situace, kdy se Ti třeba i vyloženě hnusila (třeba falešně zpívala ožralá na kalbě nebo tak) a pořád si ty situace připomínat..

U mě tyto dvě věci zkombinované dohormady dělají divy (rozuměj - it se vytrácí)
Zaznamenáno

eel like home...
MayDaySK



Karma: 0
Místo: Galanta
Příspěvků: 3


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 15. Říjen 2006, 02:31:00 »

Čti qark.net ja sem se z toho dostal tak že sem četl ty zajímavé články na quar.net-u  Smějící se

Je už moc neskoro/pozdě ale zítra tu založím svoj Topic... Mám pocit že autor stránok bude mať ktomu čo povedať...
Zaznamenáno

omáš
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS