Moj rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:03:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moj rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moj rozchod  (Přečteno 9571 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« kdy: 16. Březen 2009, 23:31:01 »

Ahojte,

tak som vas prisiel po dlhsej dobe znovu navstivit. Dnes som sa rozisiel so svojou priatelkou. Zaujimave na tom je, ze sme sa dali dokopy 5 dni pred jej narodeninami a dnes, ked mam 5 dni do svojich narodenin, tak sme sa rozisli. A ja som este dufal, ze konecne budem narodeniny slavit s niekym, koho lubim, no nakoniec som nevydrzal a ukoncil to. Nejdem tu vypisovat nic take srdcervuce. Samozrejme, ze mi je to trochu luto, ale v poslednej dobe to nebolo bohvieco. Nevidavali sme sa tak casto, cokolvek som navrhol, tak ona s tym nesuhlasila a nespali sme spolu uz od januara. mal som taky pocit, ze ona to chce ukoncit uz niekolko krat, ale napokon to vzislo z mojej strany. Ked sme sa lucili, tak sa ma spytala, ze ci to znamena rozchod a tam som pocitil, ze ona by to aj dala znova dokopy. Ja som jej dal moznost asi tri krat sa vyjadrit, ze ci to citi rovnako ako ja (rozchod), ale nikdy neodpovedala priamo. Tak som to nakoniec nechal tak. Ja by som to dal znova dokopy, ale nechcem spravit ten prvy krok, pretoze ma dost stval ten nas vztah a keby som sa s nou dal znova dokopy, tak by sa hrozne vela veci muselo zmenit. Takze momentalne ostavam single a tesim sa na spoznavanie novych dievcat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Březen 2009, 23:33:15 »

Pereš to sportovně, docela. To ti přeju.
(I když i truchlit se má, protože jinak smutek držíš zbytečně v sobě a tak se s ním nemůžeš vyrovnat...)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Březen 2009, 22:04:09 »

Tak od vcera tu mame taky maly update. Momentalne sme ten nas vztah nazvali "je to komplikovane". Cize sme nieco medzi rozideni a spolu. Na obed mi telefonovala, ze ma chcela pocut, ale volali sme kratko. Povedala mi, ze jej je smutno a mne vlastne bolo tiez smutno. Tak som za nou vecer dosiel, porozpravali sme si par veci. Ja som citil, ze sa nechce len tak uplne rozist a vlastne som to nechcel ani ja, tak som jej povedal, co sa mi nepacilo. Ona nemala este usporiadane myslienky, ze co sa jej nepacilo a ako si to predstavuje, tak som jej nechal cas. Nechcem sa do toho vztahu len tak hrnut, ale pokial sa niektore veci zmenia, tak som ochotny o tom uvazovat. Zatial sa s nou budem len tak stretavat, v nedelu som ju pozval na oslavu mojich narodenin a chcem ju vytahovat na rande, lebo poriadne rande sme uz nemali dlho.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Březen 2009, 22:21:46 »

Wow Úsměv Vzorově.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Březen 2009, 00:11:29 »

A mozes mi povedat, ze preco? Zeby mi nieco uniklo?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Březen 2009, 00:34:09 »

A mozes mi povedat, ze preco? Zeby mi nieco uniklo?
Protože nešílíš? Protože to bereš s chladnou hlavou? Protože jí dáváš čas a hned jí někývneš na návrat? Podle mně je tohle správný přístup a postup.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2009, 23:52:32 »

Dalsia aktualizacia. Vcera som sa jej cely den neozval, ale zato som na nu myslel skoro cely den. Rano mi zavolala a fakt ma potesila. Vecer mi zavolala znova, ze ide okolo kancelarie a ci tam nahodou nie som, tak som ju pozval dnu. Isli sme sa prejst, cestou som ju chytil za ruku, uplne spontanne a ona mi povedala, ze jej to velmi chybalo to drzanie za ruku. Na konci sme si dali pusu, resp. ja som sa jej spytal "a co pusa". Dostal som vasnivy bozk. Citim sa teraz fakt skvele. Tazko povedat, ze ci sme znovu uplne spolu alebo este nie. Ale je to na dobre ceste.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Březen 2009, 00:14:28 »

S priatelkou sme stale spolu, ale po tyzdni zase nieco skripe. Neviem, co to je. Normalne sme spolu, je nam celkom fajn, ale nieco tam je. Skusal som sa s nou o tom pobavit, co teda velmi nechcela, povedala,z e to momentalne nechce riesit. Ale ze to nie je znova, ale este stale to, co bolo pred tym. Hovorila, ze by chcela trochu spomalit, ze to je na nu nejake rychle.

Napada ma asi trosku sa jej menej venovat, mat svoje zaujmy, proste byt napr. len tak doma, riesit si svoje veci alebo ist niekedy sam von. Ale potreboval by som aj nejake navody na to, ako ju zviest, ako s nou flirtovat. Nemyslim si, ze je to uplne moja chyba, aj ked ja urcite tiez nie som bez viny. Vec sa ma proste tak, ze sice sa so mnou stretava, ale radsej by robila nieco ine. je to uzavretejsi typ holky, ktora sice je mila na ludi, ale nema tolko vela priatelov, lebo je skoro stale doma. Na diskoteky nechodi, dost je placha. Mate nejake napady, co mozem robit? Vec sa ma tak, ze v podstate sa az tak vela nedeje, len chcem ten nas vztah trochu ozivit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Březen 2009, 22:07:34 »

Tak se jí chvíli věnuj míň a pak jí něčím překvap Úsměv Nevim. Jsi zas v tom samém jak předtím. Ona ti asi nevěří nebo co. Myslím, že tím, že se o tom nebudete bavit se to dostane tam, kde to bylo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Březen 2009, 22:41:09 »

Vyzera to tak, ze tu vedieme dialog my dvaja...

Nastastie sa uz o takychto veciach rozpravame. Boli sme cez vikend na korculiach, bola rada, dokonca bol aj sex po dlhej dobe, ale potom mi povedala, ze sa jej to viacej pacilo pred tym, ze ona tam potrebuje citit nieco viac. Ze ma chce spoznavat. No ona je uplne ina ako ostatne baby. Ma 22, ale sex zazila az so mnou. Verit mi veri. Ona je taka od vychovy, ze hlada vo vsetko problemy, ale zase potom je taka, ze mi sama zavola, spyta sa, ako sa mam. Ze jej je uz lepsie a vie byt taka mila. No tazko tu asi nieco radit. Vravi, ze ma chce spoznat, aby zistila, ci chce so mnou byt. Ja to citim tak nejak podobne. No mame taky divny vztah. Aj ma to tesi niekedy, ale su veci, ktore by som rad zmenil. Uvidime, ako sa s tym vysporiadame obaja.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Březen 2009, 22:46:11 »

Je mozny ze se ted spletu, ale jako namet k zamysleni dam mozny problem - neni to tim, ze ona ma pocit ze te ma moc jisteho? Ze uz pro ni nejsi takova ta "neznama"? Je mi jasny, ze ve vztahu nema smysl delat nejake "hry", ale mozna by nebylo na skodu ji nejak ukazat, ze by si mela uprimneho a otevreneho pristupu taky trochu vazit (formu necham na tve fantazii) => udelat z tveho pristupu neco, co i kdyz je "vsedni" (nebo cokoli co ona ma v hlave spojeny s pojmenovanim toho problemu, realita neni podstatna), tak ve skutecnosti by si toho mela vazit (nabalit tam treba v hovoru nejakou asociaci,...).
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Březen 2009, 00:08:06 »

Jo, to zní celkem rozumně.

Hlavně nesmíš zapomínat Bobo, že ti ženská neřekne nikdy to co si myslí. Ani sama to neví Mrkající Dost možná se ten váš vztah nějak hodně naboural. A ona je teď ve fázi, kdy pro ní hrozně moc znamenáš, ale najednou jí chybí ta jiskra. A nějak nechce přijmout to, že by tě už třeba nemusela milovat. Tomu neporučí.

Tomu by odpovídalo i to, že chce zpomalit. Ona si není jistá a nechce, abyste se chovali jako že se milujete, když ona sama neví. Neznamená to, že to chce ukončit, ale možná je řešením snaha, aby se znovu zmilovala. To, kterou cestu zvolit je ruská ruleta. Buď budeš mít všechno nebo nic Úsměv Do hlavy jíá nikdo nevidí. Když jí budeš moc ignorovat tak si třeba uvědomí, že jí chybíš a probudí se to v ní, nebo se ti ještě víc odcizí. Já bych na to šel asi spíš cestou "hodného blbce", lehce modifikovanou v tom,ž e bych nebyl blbec Úsměv Ale rozhodnutí není na mně.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Březen 2009, 08:39:51 »

S priatelkou sme stale spolu, ale po tyzdni zase nieco skripe....Skusal som sa s nou o tom pobavit, co teda velmi nechcela, povedala,z e to momentalne nechce riesit.
.
Vidím v tom její nejistotu, nerozhodnost. V ní něco je a kvůli tomu se chová divně. Ty se jí zeptáš "Však mi to řekni, nebo mi nevěříš?" Ona odpoví: "ale věřím, jen to nechci řešit" - jenže v hloubi mysli se jí objeví: "já mu věřím...ale nechci to s ním řešit, tudíž mu asi nevěřím!!". Potom jseš z ní podrážděný ty, ona z tebe a je to v pytli.

Z toho by sis měl vzít ponaučení, že to bude lepší neřešit a brát věci tak jak jsou. Anebo se jí alespoň neptat na tyhle věci, protože to začne vzbuzovat nedůvěru.
Na druhou stranu ona musi mit pocit ze ti neni lhostejna a ze se o ni zajimas. Takze to chce skloubit tyhle dve veci dohromady (ac to vypada ze to moc nejde - ono u zenskych je dost takovych paradoxu)
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Březen 2009, 22:48:40 »

Vsetky vase nazory zneju rozumne a v kazdom je kus pravdy. Ona mi v podstate ani nedava sancu, aby som si ju nevsimal, pretoze mi sama vola, dotyka sa ma, objima. Teda aspon dnes tomu tak bolo, bol som z toho normalne v soku, ale pacilo sa mi to. Dokonca sa ma pytala, ci sa dnes uvidime a ja ze ci che prist. Povedala, ze ano, ale hned na to mi volala, ze si spomenula, ze ma toho dost na ucenie. Tak som povedal, ze nech sa teda radsej uci. Za hodinu mi volala, ze predsa len pride, ze ma chce vidiet a dokonca som ju ani nemusel vyzdvihnut autou, ale prisla autobusom. Pacilo sa mi to.

Este k tomu, ze ked riesime vaznejsie veci, tak sa vacsinou netvarim podrazdene. Praca s ludmi ma naucila, ze to nema zmysel. Ale niekdy na mne vidno sklamanie.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS