forum.QARK.net

Pokecání => O rozchodech => Téma založeno: Splinter 17. Listopad 2009, 12:53:17Název: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Splinter 17. Listopad 2009, 12:53:17
Zdarec chlapi, odpovídám z mého topicu

http://forum.qark.net/vase-velke-testy/moje-osobni-premena-na-sebevedomeho-balice/

Z mého posledního reportu to vyplynulo tak, že jsme se s tou holkou bláznivě zamilovali a jde to, i když jsme spolužáci ! Tím víc nás to zutužuje ! Ale mám hrozný problém  :cry: :cry: :cry: :cry: Prostě ona je fakt úplně bezvadná holka, sympatická, nepije, nekouří je s ní sranda, co je důležité moc mě miluje ! Přivedl jsem ji k nám domu, a tam nastal problém, ale strašlivý !  :cry: Mamka mi zemřela a bydlím jen se ségrou ( 15. let ) a s babičkou, táta jezdí málo domu z práce .. Ségře a babičče vůbec nesedla, ačkoliv nic hrozného na úvod neřekla ani neudělala, přinesla kafe , bonbošku atd. Ale babka ji začala nazývat učitelkou sexu, pi*ou atd. Vůbec nevím proč ... Tak jsem se s ní rafnul  ! Od té doby mě neustále vyhazuje z baráku a říká, že už k nám nikdy nevkročí ! Dost mě to mrzí a nevím , co mám dělat .. Moje holka mi řekla, že můžu bydlet u nich, přispívat na domácnost, i její rodiče s tím souhlasí, ale ja tam nechchi otravovat ! Poraďte pls, jestli s tím máte už nějaké zkušenosti  :cry: :cry: Fakt už si nevím rady, a co je horší, mám chuť udělat, aby mě babka vyplatila půlku baráku ( polovina je ségry ) a já odešel pryč ! Poslední dobou jsem začal pít na deprese a nevím, čeh se mám chytit  :roll: :cry: :cry: VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ !  P.S.: ještě doplňuju, že moje holka za mnou stojí, furt mě podporuje a říká mi, že u nich mám dveře otevřené ! MOC JI MILUJU I ONA MĚ , ale řekla, že k nám už nechce nikdy jít !  :cry: :cry: :cry:


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Beduin 17. Listopad 2009, 13:08:37
Čeho se chytit? V první řadě přestaň pít na deprese. Alkohol takovýhle stavy jen prohlubuje. Když máš pocit, že si za tohe nutně chceš ublížit, tak si zapal. Když to přeženeš, bude ti blbě, ale rozhodně se nebudeš tolik topit v depresích - budeš totiž myslet jen na to, jak ti je blbě. :P ... P.S. Ani kouření to nevyřeší, tak to taky nedělej. :D

Ale teď co bys teda měl dělat: Rozhodně si promluv s tvojí babičkou. Zkus z ní dostat co se jí na tvojí přítelkyni nelíbí. Třeba to je jen nějaký její předsudek, přesvědčení, jakékoliv nedorozumnění, které se dá jednoduše "srozumnět". (Osobně si myslím že když o ní mluví jako o "učitelce sexu", byla tvoje slečna moc vyzývavě oblečená na poměry tvojí babičky.)

Teprve když domluva nepomůže, bral bych nabídku na bydlení u ní. Máš nějaký stálý příjem? Nemám s tímhle sice žádnou zkušenost, ale myslím, že když její rodiče s tím souhlasí, tak se s nimi v tom případě domluvíš na částce, kterou budeš měsíčně přispívat, nebo něco takového.

V každém případě bych to napřed vyřešil u tebe doma.


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: D9 17. Listopad 2009, 14:27:18
panebože vždyt ti je nějak 15, ne?...

EDIT: aha 18...

Já osobně bych bral to bydlení u přítelkyně... jestli je to všechno v pohodě, tak bych neváhal.... ale každopádně musim říct, že moc nechápu celkovou situaci a nedokážu do toho nějak proniknout... nedovedu si představit, že v 18ti chodíš s holkou a myslíš si, že to bude navždy... nebo co.... aaa... jsem z toho uplně zmatenej, vůbec to nechápu :D zkus to nějak osvětlit


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: bezradnej 17. Listopad 2009, 14:51:41
Mně přijde, že je úplně jedno, jestli mu je 15, 18, 25, 50... pokud se jeho babička takhle chová k holce, kterou má rád a přitom si není vědom toho, že by udělala cokoliv špatnýho a zároveň mu babička neřekne jedinej kloudnej důvod, proč se chová jak se chová, tak je to prostě špatně. Navíc pokud ona jí vyhazuje z domu, kterej jí vůbec nepatří, jak jsem pochopil (polovina tvoje, polovina ségry?). Nebylo by pak od věci zkusit říct, ať odejde babička? Vím, je to drsný, ale ona se taky nechová v rukavičkách, takže si zase nenech kálet na hlavu, vysokej věk a příbuzenskej vztah není polehčující okolnost ani zásluha. Teď tohle přejdeš a za rok ti bude předepisovat, co si máš oblíkat a kdy si smíš jít hrát na zahradu...
Pokud by to nevyšlo, nebo to nechceš udělat, tak bych fakt táhnul, bejt na tvým místě, kamkoliv, jen bych tam nezůstával, protože tohle by tě mohlo pěkně zničit (ačkoliv tě neznám, třeba jsi hodně silnej). Ze svýho okolí znám podobnej případ, kdy se chlap rozešel s přítelkyní kvůli svý matce, který, čertvíproč, nesedla, přestože neudělala a nedělala nic zlýho. Chlap se zachoval takhle blbě (a zbaběle z mýho úhlu pohledu), pak k tomu taky přidal chlast a nakonec se úspěšne propil do invalidního důchodu...


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Comanch 17. Listopad 2009, 15:59:36
Řekl bych, že je na tebe babička dost fixovaná a ty společně s tvojí sestrou jste její zbývající smysl života. Snaží se odpálkovat tvou holku proto, že nechce aby jí tě sebrala. Podle mě když začneš vážně jednat o přestěhování se, tak babička vyměkne. Takže doporučuji jí třeba postrašit, ale rozhodně ne se stěhovat ke své přítelkyni. Tam totiž taky nebudeš moct být napořád a potom se budeš muset potupně připlazit zpátky.


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Av4 17. Listopad 2009, 21:05:11
Souhlas s Comanchem, přesně to samé mě napadlo.


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Maxx 17. Listopad 2009, 21:06:01
Navíc pokud ona jí vyhazuje z domu, kterej jí vůbec nepatří, jak jsem pochopil (polovina tvoje, polovina ségry?).
Píše ešte o otcovi, ktorý ale nechodí často domov. Takže ten dom pol na pol nebude. Každopádne sa podpisujem pod to čo si napísal, skúsiť pohroziť odchodom, prípadne by ma zaujímalo, čo na to otec... Myslím, že ak mu to vysvelí tak bude na jeho strane, dievča vyhadzovať nebude a babku uzemní otec, pokiaľ to nedokáže autor témy sám.


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Splinter 22. Listopad 2009, 12:59:29
Chlapi, sorry, ze odepisuju pozde, ale dva dny jsem nebyl doma, pac doma zas bylo dusno, tak jsem radsi vypadnul  :? Moc dekuju za Vase nazory ! je to tak, polovina je segry a polovina moje, je to udelane tak, aby se ty penize vyplatili v pripade zustani v tomhle baraku ! Otec je na strane segry a segra je na strane babky, takze to bude tezky ... Navic, moja furt husti, abych sel bydlet k nim, s jejima rodicema jsem si kotel sednul a nemam s nima VUEBC ZADNY PROBLEM ! ! ! Sami chteji, abych tam sel bydlet ! Myslim si, ze to udelam tak, jak rekl Comanch, reknu, ze pujdu bydlet k moji a uvidim, jaka bdue jeji odezva ! Myslim si, ze ji to bude, ale jedno ..


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Splinter 22. Listopad 2009, 18:18:49
tak chlapi, dnesek vyvrcholil maximalne ... Babka ji zacal tedka urazet, ze je spina, pi*ca atd. uz jsem to nervove nevydrzel a chytil ji pod krk !  :cry: Do toho se pridala moje sestra a obraila se maximalne proti mne, ze volala tatovi a ten uz me vyhazuje z baraku, vseci tri me vyhazuji ! Nedopadne to dobre, borci, to uz je na provaz  :cry: :cry: :cry: Nechapu proc se tak chovaji i ke mne, dopadne to spatne ...


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: bezradnej 22. Listopad 2009, 21:46:34
...nevím, co tam ještě děláš, radši odejdi dřív, než nastane další domácí zabíjačka. Dal bych tomu nějakej den na uklidnění a pak bych na ně vyrukoval s tím, že chceš okamžitě prachy za půlku baráku, nesral bych se s tím, oni se s tebou taky nemažou. Blbý, když se něco takovýho děje v rodině, ale zase tak neobvyklý to zkrátka není.
Pozitivní je, že máš kam jít a neskončíš pod mostem, na zimu by to bylo nic moc...

Jen mě napadla ještě jedna věc. Pokud se takhle babička nikdy nechovala a nikdy tak nemluvila... není nemocná? Je x chorob, který způsobujou, že začneš lidi verbálně napadat a mluvit jak dlaždič.

A ještě otázka- co říkaj za důvod, když Tě vyhazujou? Nějakej přece musí říct, nebo ne?


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Splinter 22. Listopad 2009, 21:59:25
Nemocna neni, ona je proste takova od narozeni ... Asik nese spatne stari, enbo jiny duvod fakt nevim  :roll: :roll: :roll: Rikala, ze kdyz jsem se s ni zacal tahat, ze jsem se zmenil, ale ja se chovam jak predtim ! Moja uz zarizuje brigadu pro sebe, aby jsme utahli naklady na dopravdu do skoly atd. Taky si neco musim najit a zmiznout z tohodle baraku, jinak to neznici jen me, ale i nas vztah  :cry: :cry: Moc dekuju bezradnej, ze mi naslouchas, moc si toho cenim !


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: bezradnej 23. Listopad 2009, 10:57:15
Každej člověk se mění, i když si to kolikrát neuvědomuje. Třeba fakt děláš něco, co jim hodně vadí.... hmm?
Jen je divný to řešit takhle...


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Raydeeen 23. Listopad 2009, 21:57:38
Tak něco v tomhle smyslu jsem si taky prožil, ikdyž to bylo horší. Co můžu doporučit - jestli máš nárok na ty prachy z baráku tak to z nich dostat a co nejdřív se odstěhovat pryč, nejlíp k té přítelkyni.. Nenapsal jsi, jak dlouho jsi s ní. Měl by sis bejt hlavně jistej, že to s ní vydržíš :)


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Splinter 24. Listopad 2009, 13:05:22
Tak něco v tomhle smyslu jsem si taky prožil, ikdyž to bylo horší. Co můžu doporučit - jestli máš nárok na ty prachy z baráku tak to z nich dostat a co nejdřív se odstěhovat pryč, nejlíp k té přítelkyni.. Nenapsal jsi, jak dlouho jsi s ní. Měl by sis bejt hlavně jistej, že to s ní vydržíš :)
Jsem s ni zhruba dva mesice ! A co jsi delal Ty, nebo jak by jsi mi poradil, jak to zvladnout psychicky atd. ?


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: redweed 24. Listopad 2009, 14:19:04
Splintere, já mám pořád dojem, že jsi něco podstatnýho nenapsal. takovýhle vztahy v rodině přece nejsou úplně standardní. Aby se syn a vnuk vyhazoval z domu jen kvůli tomu, že chodí s holkou. Buď se jim na tý holce něco hodně nelíbí, ale podle toho, co píšeš o ní mě připadá skoro jako světice. Nabízí ti bydlení, nyjde si kvůli tobě práci a nic nenamítá na dost odporný invektivy tvý babičky. Nebo je něco s vaší rodinou, možná tvůj vztah k nim nebylani předtím ideální. Babička je stará, ségra puberťačka, mohou mít své mouchy a nálady, ale tatínek? Co zásadního má proti tvé přítelkyni? Nebo proti tomu, abys ty s někým chodil?


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: Av4 24. Listopad 2009, 15:39:06
Mě někam zmiznul příspěvek, co jsem psal asi předevčírem, tak to napíšu znova.

Zatím jsi tady íčen jako velká obět. Jenže mě tu vyvstává jeden zásadní problém. Na ženskou bys vůbec neměl vztáhnout ruku. Natožpak na starého člověka, který se nemůže bránit. Splintere, tobě přijde normální chytnout babičku (byť se chová jakkoli) pod krkem?! To je jako někoho zastřelit protože ti vyhrožuje. To je prostě těžce nepřiměřený.

Takže osobně si myslim, že je někde mezi tím, co se stalo a tím co popisuješ nějaká ZÁSADNÍ nepřesnost. Souhlasím přesně s tím, co napsala redweed. Mít v rodině někoho hnusného je možné, mít nepřející rodiče je možné, ale neříkej mi, že celá tvoje rodina jsou nepřející lidi, kteří nemají dost svých starostí a tak tráví svůj čas tím, že se ti snaží překazit vznikající vztah.


Název: Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - (
Přispěvatel: 476 25. Listopad 2009, 20:25:15
Nechci se zastávat Splintera ani ho posílat do horoucích pekel. Prostě to co tu podal je jeho varianta příběhu a další se asi nedozvíme.
To "chitil ji pod krk" jsem bral obrazně. Nějak mě nenapadlo že by to bylo jinak.
Jen jsem si říkal, že by nebylo od věci připomenout holt některé věci nejsou jednoduché a o vztazích to platí dvojnásob:( Jinak by jsme tu neměli telenoveli na pokračování :o) Táta se mi po 30 letech nedávno rozešel s mámou a obavám se že vztahy v naší rodině jsou složitější než moje vyjadřovací schopnosti. To jen aby tu nebyla přílišná tendence se uchylovat k černobílemu vidění.
Bohužel radu nemam. Asi bych uvažoval o odchodu za případný peníz si koupil nějakej kamrlik abych neskončil pod mostem a čas ukáže...