Muj rozchod: problemy, ktere k nemu vedly, soucasna situace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:30:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Muj rozchod: problemy, ktere k nemu vedly, soucasna situace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Muj rozchod: problemy, ktere k nemu vedly, soucasna situace  (Přečteno 24354 krát)
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« kdy: 18. Březen 2010, 20:09:43 »

Pokusim se tu strucne popsat problemy, ktere vyustily k rozchoudu po vice nez 2 letech. Muj vek 22, jeji 20.

Nas vztah fungoval bez problemu, rozumeli jsme si v hodne vecech. Jen ne v jedne zasadni, tou byl vztah k druhym lidem, ja jsem clovek, co ma svoji malou skupinu pratel, ktere znam uz dlouho, nepotrebuju vyhledavat nove lidi. Ve volnem case se venuju sportu. Ona je clovek, ktery nema temer zadne stale pratele a zajmy, ale zna spousty lidi, s kterymi muze prohodit par slov, rada poznava nove lidi. Je to zajimave, ale kdyz jsme spolu byli jen my dva, tak vsechno fungovalo skvele. Ale jak jsme spolu nekam vyrazili, coz se moc nestavalo, tak jsme se vetsinou jen hadali. Vadilo ji, ze jsme spolu nikam nechodili, ale prechazeli jsme to, protoze kdyz jsme spolu byli sami, tak nam nechybelo nic.

Tak zacla chodit mezi lidi beze me, ale to se vyskyt dalsi problem, ktery se nelibil zase mne- nechala se zvat na piti od neznamych kluku, kteri ji balili. To jsem prekosnout nemoch a tak jsem urcil pravidla, ze se balit nenecha a nebude se s nima bavit. Poslechla me, i kdyz ji to vadilo. Nedokazala totiz poznat kamarada od toho, co ji bali. Jsem asi moc zarlivy, ale nakonec mi priznala, ze jsem mel vetsinou pravdu. Rekla mi, ze se s nimi muze bavit, i kdyz od toho oni cekaji vic, ale ona od toho nic vic neceka. To sice mozna mohla byt pravda, ale ja nemoch prekousnout tu predstavu, ze moje holka je nekde s klukem, co ji bali. Diky temhle neshodam, ze ji omezuju, jsme se malem parkrat rozesli, ale ja byl celkem klidny, protoze jsem si myslel, ze se stejne prizpusobi mne.

Tak to vsechno fungovalo az do nedavna, kdy zacla jezdit na hory se svymi kamarady, ja tam s ni nejezdil, protoze mi lyzovani nikdy nebavilo, to ji taky vadilo. Naposled se vratila a zacla se chovat uplne jinak, rikala, ze ji vztah se mnou nevyhovuje, ze jsem ten vztah celou dobu ridil ja a ji doslo az ted, ze to chce jinak. Pro me to byl docela sok, protoze se mi vratila prakticky ze dne na den jina holka. Ja byl rozcilenej, jak se chova, protoze jsem nedokazal pochopit, jak muze takhle ze dne na den zmenit nazor, pak mi rekla, ze uz se ji to zdalo dyl, ale delala vsechno podle me, abychom byli stastni. Nejvic litovala toho, ze se s ni nebudu bavit a bude ji chybet sex, coz mi na jednu stranu dost lichotilo a na druhou dost urazelo, protoze jsem si myslel, ze jsem toho nabid vic. Tak jsme se rozesli.

V soucasne dobe si spolu obcas pisem a probehne nekdy i sex. Me to porad hodne mrzi, ona se s tim vyrovnava lip. Kdyz jsme spolu sami, tak si porad rozumime a fyzicky se pritahujem. Tak nevim, jestli je dobry si porad spolu psat a soulozit, kdyz vim, ze ten sex chce, tak mi fyzicka pritazlivost k ni nedovoli rict ne:) Nedokazu si predstavit, ze se prestanu bavit s holkou, ktery jsem se pres 2 roky se vsim sveroval. Snazim se ten kontakt omezovat, ale moc to nejde.

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Březen 2010, 20:22:48 »

pokud se toho chceš zbavit... a to bych ti doporučovat, přeruš s ní veškerý styky...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Březen 2010, 22:38:16 »

To bych taky rad, ale nedari se mi to. Asi neni nejlepsi napad nechavat to postupne vysumet, ale je pro me hrozne tezky vypustit ze zivota jednoho cloveka, ktery pro me byl hrozne dulezitej a s kterym si mam bohuzel co rict i ted
Zaznamenáno
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Březen 2010, 00:48:56 »

Nikdo nikdy neřekl, že rozchody jsou lehká záležitost.Souhlasím s joeim.Přerušit styky,bude to těžký to je jasný.Pokud se budete dál stýkat tak to budeš mít čím dál tím těžší.A až si najde někoho jiného bude stejně všemu konec.
 
Popřípadě se s ná stýkej dál,možná se k sobě vrátíte, ale jak zde bylo 1000krát omíláno, takové vztahy nemají dlouhého trvání.Pouze za předpokladu, že se oba změníte.Změníte pohled na sebe navzájem apod. Ale to by jste museli chtít oba Vykřičník
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Březen 2010, 09:12:01 »

Evidentne ti to občasné stýkanie nevyhovuje. Takže je to na tebe, pokiaľ to neutneš, bude ti to stále pripomínať spoločný vzťah.

Na druhej strane, tento stav sa nedá prevádzkovať dlho, stýkanie prestane keď si ona, alebo ty nájdete nového partnera. Pokiaľ si ich nájdete obaja, je možné že sa spolu opäť dokážete baviť ako priatelia. Inak bude pri stretnutiach stále niekto ťahať sa ten slabší emočný koniec, čo si momentálne evidentne ty.

Neodpustím si, aj keď si sa na to vlastne nepýtal, príčinou rozchodu bolo zrejme to, že si sňou nejazdil na akcie. Prečo? Skús sa trocha premôcť, možno ťa to začne baviť a získaš širší social circle a pomôže ti to zlepšit svoju osobnosť. Určite si u nej dosť klesol ak si odmietol to lyžovanie... Aj keď môžno chápem dôvody, skús si to prebrať kvôli budúcim vzťahom. Mrkající

 
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Březen 2010, 10:42:55 »

Blessere, s tou zmenou jsem to zkousel, ale vetsinou jsem udelal maly krok kupredu a ten vetsi musela udelat ona. Ani mi neveri, ze bych se dokazal zmenit, divit se ji nemuzu, protoze jsem tech zmen moc nepredved. Takze ten navrat je velice nepravdepodobny.

Maxxi, urcite jsem ten slabsi konec, snazim se s tim neco udelat, nedari se. Ty jeji akce mi vetsinou nebavili, s temi jejimi prateli jsem si moc nerozumel. Nemel jsem ani moc potrebu nekam chodit, holku jsem mel, kamose taky, zajmu dost. Nez jsme spolu chodili, tak jsem chodil mezi lidi celkem casto, ale to bylo z duvodu, abych neco sbalil, to uz jsem pri vztahu nepotreboval. S tim lyzovanim mas taky pravdu, jenze me to proste nebavi a nikdy mi to k tomu netahlo. Urcite by bylo lepsi, kdybych byl vic spolecenskej, ale nejak to v sobe nemam.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Březen 2010, 11:34:31 »

Urcite by bylo lepsi, kdybych byl vic spolecenskej, ale nejak to v sobe nemam.
A víš, kdo to měl na starost ? Rodiče. Rodiče nemají ponětí, jak správně vychovat dítě tak, aby bylo společensky nadaný, sebevědomí, talentovaný, inteligentní Směrovka duševně zdraví.
Nezazlívám jim to (do určité míry), v dnešní době to tak prostě je v 90% případech.
Rodiče neumí dítěti naslouchat, motivovat, sedí pořád doma - nechodí na návštěvi, 90% - kritizují a 10% chválí, což znamená, že ti řeknou 9x co nesmíš dělat (vynadaj ti) a 1x tě pochválí. Je to pro dítě hrozný psychický dopad.
- až budu mít ditě, budu se snažit o to, aby měl v sobě vnitřní klid, rovnováhu.

A jestli o tom pochybujete, řekl by vám to každý pedagog, psycholog nebo kniha v této oblasti.
« Poslední změna: 19. Březen 2010, 11:48:10 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Březen 2010, 11:49:15 »

Rees.Tak jí to dokaž.Né řečma, ale činama.Rozchod tě buď zlomí nebo naopak vnitřne posílí.Zkus si přečít nějaké jiné příběhy zde na foru lidí, kteří to mají zasebou.Jednou pochopíš, že život je moc krátkej na to, aby si se tím nějak stresoval.Jseš ještě mladej, tak toho využij a hraj hru podle svých pravidel a né jiných.
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Březen 2010, 12:18:54 »

Musíš si říct, že si na tom zase líp o to, že s ní máš aspoň ten sex, nebo tohle ti právě vadí chápu, že si myslíš, že to nebrala vážně a šlo jí jen o to...
Někdo by ti tady pomalu záviděl, že si s partnerkou lezli na nervy a jediné co by od toho chtěl byl sex...
taky mám po rozchodu pár příspěvků jsem na tohle téma, nebo svůj problém nechal.. pořád mě to mrzí, ale vždycky se snažím vzpomenout na ty hádky a peklo a jediné za co by stál návrat do toho vztahu by byl bohužel ten sex pokud by se nezměnila.

Ty bys měl vědět co je pro tebe nejlepší já si zase myslím, že to, že s tebou chce sex tak snad i někde v koutku srdce pořád něco cítí a doufá, že se to změní... píšeš, že má spoustu kamarádů takže myslím, že v tomhle by tě mohl když by chtěla lehce někdo nahradit... uvidíš zkus to nějak změnit okořenit, jak tu píšou podnikej s ní něco cos předtím nedělal - třeba ty hory... vím, že se ti nechce když to nebaví, ale zkus to...
v každém vztahu musíš něco obětovat, ale pokud myslíš, že na to nemáš tak to opravdu radši utni, protože se může stát, že si nakonec někoho najde a zruší i ten sex a tebe to dostane ještě víc.
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Březen 2010, 13:19:17 »

kvaposaku, s tema horama je to dobrej napad. Moch bych se pokusit to jeste zachranit, prece jenom v tom vztahu fungovalo snad vsechno az na ty spolecny akce. Jeste si promyslim, jestli mam na to skutecne se zmenit...
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Březen 2010, 14:56:27 »

Rozhod jsem se, ze ty hory zkusim. Dohodli jsme se, ze tam pojedem nekdy pristi tyden. Nevypada to moc nadejne na navrat, vadi ji, ze ted musim neco dokazovat, kdyz uz je pozde, ale jako s kamaradem tam se mnou pry pojede. Zazraky od toho necekam, ale zhorsit uz to nemuzu
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Březen 2010, 00:26:28 »

NJ, takhle to dopadne, když se dá dohromady extrovertka a žárlivej introvert Šťastný Proplesknout, probrat se a pochopit, že bys měl být s někým, kdo ti nebude vadit samotnou svojí přirozeností Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Březen 2010, 14:53:25 »

Uz ty hory zkouset nebudu, stejne by mi tu sanci nedala, bavili jsme se na to tema. Musim se s tim holt smirit, prestat ji mit rad a najit v sobe chut balit. Protoze je temer jisty, ze si nekoho najde driv nez ja, me to pak bude pekne srat. Aspon si z toho rozchodu vezmu ponauceni pro priste, ze se nebudu snazit prevychovavat:) Bylo by asi lepsi, kdybych byl vic spolecenskej. S komunikaci nemam problemy, kdyz se s nekym bavit chci nebo neco potrebuju. Ale neni ve mne ta potreba poznavat novy lidi, takze to spolecensky chovani uz asi nezmenim. Nejsem na fejsbuku, kde je dneska kazdej, ani mi nelaka si ho zalozit, staci mi icq.

Ava, s tim zarlivym introvertem a extrovertkou to asi fakt fungovat nemuze. Mozna je to k neuvereni, ale krome toho vztahu k druhym lidem, jsme si rozumeli snad ve vsem.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Březen 2010, 15:17:33 »

Tak ste se taky třeba v ničem jiném nelišili Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Duben 2010, 16:44:44 »

Uz je to mesic a pul od rozchodu. Kontakt s ni se mi prerusit nepodarilo. Kdyz vydrzim ja nenapsat ji, tak napise ona mne, ja v sobe zase nenajdu silu ji neodepsat, prece jenom jsme spolu stavili kus zivota. Parkrat jsme spolu nekde byli a skoro pokazde to skoncilo sexem. Minuly tyden jsem byl presvedceny, ze ten kontakt utnu uplne, chtel jsem se dustojne rozloucit, napsal jsem ji, ze za veschno dekuju, ze to bylo skvely a ze bude lepsi si nepsat vubec. Pak si se mnou zacla psat a byl jsem v tom zpatky. Priznala se mi, ze vzdycky, kdyz me videla, chtela se ke mne vratit, ale rozum, ze ji rika ne. Takze je z toho ve vysledku pak nestastna. Shodli jsme se, ze uz se umyslne vidat nebudem, bydlime od sebe 3km, obcas se potkame, i kdyz nechcem. zbyva prerusit jen to psani. Sverila se mi i s tim, ze ma i napadnika, s kterym si skvele rozumi, snad se ji i celkem libi, ale nepritahuje ji fyzciky. Ale to si myslim, ze uz je jen otazkou casu. To mi paradoxne celkem pomaha, protoze se mi tim dost znechutila, on mi prijde pekne osklivej, si rikam, ze uz se musela zblaznit:) Ted uz mi tizi jen ty vzpominky, ktery jsou bohuzel vyborny.
Zaznamenáno
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Duben 2010, 22:39:22 »

Vzpomínky tady byly,jsou a budou(Bohužek,bohudík?)Jde o to jak si to člověk přebere.Někde jsem četl, že lékem na lásku je jedině ještě více lásky,tzn najít si jinej objekt,což je pro někoho hračka pro druhého kámen úrazu. Měsíc a půl je pravděpodobně brzo na nějaký závěry.

Head UP!
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Květen 2010, 11:50:48 »

Za poslednich 14 dni jsem udelal celkem velky pokrok. Kontakt jsem omezil, ale stejne mi obcas napsala, ale bylo to jen ku prospechu veci. Kdyz mi rika, co ted dela, tak se mi jeji chovani hnusi. Z jeji chovani vyplyva, ze skutecne nevi, co chce. Ted uz mi jen vrta hlavou, jak se z ty skvely holky, s kterou jsem si tak rozumel, mohla stat takova blbka. Driv mi prisla rozumna, vedela, co dela. Naopak ted se vrha do vseho po hlave bez rozmyslu. Aspon 2x tydne se ozere a nekdy i ozrala zavola, to si rikam, ze uz vazne klesa na dno. Vlastne tomu kontaktu s ni vdecim za to, ze se citim lip. Jeste pred mesicem jsem se citil uplne hrozne, jakoby muj zivot ztratil smysl. Ted to sice jeste neni uplna parada, ale uz na to nemusim myslet kazdou chvili a nepochybuju o tom, ze ten rozchod byl spravna vec.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Květen 2010, 18:47:30 »

rees: Jestli to spíš nebylo tím, že takováhle skutečně je a jen kvuli tobě se snažila "chovat dospěle" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Květen 2010, 23:19:43 »

Nedava mi to smysl, ze by to vydrzela celou dobu hrat. Takovej nahlej obrat si nedokazu logicky vysvetlit. Jeste pred ctvrt rokem jsem byl nejvesti milacek, planovala spolecnou budoucnost a dneska uz pomalu nevi, ze existuju. Prijde mi, ze to hodila za hlavu jako nic a jen cumel jak puk. Ona je ted stastnejsi, ja uz jsem aspon z nejhorsiho venku, ale stastnejsi nez tenkrat si rozhodne nepripadam. Sere mi, co jsem pro to vsechno obetoval, a ona se mnou zamete jak s hnojem
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Květen 2010, 16:40:02 »

Spousta extrovertů se přizpůsobuje společnosti. Někdo (povětšinou introverti) tomu říká přetvařvání ale v praxi je to užitečný social skill Mrkající Přetvařování to není především proto, že to dělají přirozeně a mimoděk. Stejně tak jim často nedělá problém se stylizovat do určité role.

A tohle je přesně ten stav IMO. I když ten pevný vnitřní stav byl "free puberťačka", tak jí nedělalo problém se přeskupit do role "dospělá holka, co ví co chce" a dost možná to pro ní bylo i přirozené...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Květen 2010, 23:22:46 »

Ava: s tim chovanim mas nejspis pravdu, ja jako introvert to nemoch pochopit

Dozvedel jsem se, ze si nasla kluka, hlavne kvuli tomu, aby se odprostila ode me. Ani ji nepritahuje a nechce s nim zatim spat, ale hodne si s nim rozumi, vselijak ji nadbiha. Dokonce mi priznala, ze ho ma jako vyprostovak. Prijde mi to jako dost divna situace, ze si zacina vztah s nekym, kdo ji nepritahuje, jen kvuli tomu, aby se zbavila zavislosti na mne. Uz na pohled se k sobe nehodi, ona je ten typ holky, co se libi vsem, on vypada jak brouk pytlik- takova dvojice bije do oci. Tohle bych necekal, docela mi to prekvapilo. Ve vztahu vzdycky hodnitila kluky svych kamaradek docela prisne, spoustukrat mi rikala, ze nechape, jak s nima muzou byt, pritom skoro vsichni ti kluci vypadali lip nez tenhle.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Květen 2010, 23:32:11 »

Vzhled není vše S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Květen 2010, 09:39:23 »

Čau chlape, já bych to viděl spíš na "zevšednění" ve vztahu a v té chvíli uviděla, že život může být i barevnější a zajímavější. To tak už ve vztazích bývá, že společně plánujeme budoucnost, uvažujeme o společných dovolených, společně stráveném čase, atd. Je to zkrátka bezmoc, když se s Tebou ten druhý rozejde, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že s postupem času ty rozchody bolí čím dál míň. Taky jsem kvůli rozchodu se svou první holkou brečel, nechtěl jíst a nesl to vcelkově těžce. Každá radost je ve dvou dvojnásobná a starost poloviční. Je to tak, čím víc se máte rádi, tím víc ten rozchod pak bolí.
Nemusela si ho najít primárně za účelem "na jednu noc", ale protože samota je zlá... ikdyž víme, že vzájemné sblížení je jen otázkou času...
Většinou to dělají holky s nízkým sebevědomím a sebedůvěrou, které proto, aby si za svým rozchodem stály a lépe ho snášely, musí mít u sebe někoho jinýho, s kým bude trávit čas a nebude myslet na tebe a co by jste spolu podnikali. Teď momentálně, když není nikdo jiný na blízku a nemá na výběr, slevila ze svých požadavků na fyzickou krásu... Drž se chlape a hlavně optimismus. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Květen 2010, 14:12:39 »

Dik, Alesi. Z nejhorsiho uz jsem venku, i kdyz mi to porad mrzi. Nizky sebevodomi nema, napadniku mela taky dost, jen nikoho nechtela a prala si zustat sama. S tim jejim chodit nechtela, i kdyz si s nim rozumela, protoze se ji nelibil. Jenze ji uhanel tak dlouho, az dosah svyho. Nenapadlo by mi, ze uhanecka strategie muze fungovat Šťastný Hlavne u ni, kdyz jsme spolu chodili, tak vetsinu kluku svych kamaradek hodnotila podle vzhledu vetou:"jezis, ten je hroznej, s tim bych chodit nemohla", pritom vypadali o dost lip nez tenhle. Fascinuje mi ten jeji obrat v mysleni.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Květen 2010, 20:02:42 »

Hlavne u ni, kdyz jsme spolu chodili, tak vetsinu kluku svych kamaradek hodnotila podle vzhledu vetou:"jezis, ten je hroznej, s tim bych chodit nemohla", pritom vypadali o dost lip nez tenhle. Fascinuje mi ten jeji obrat v mysleni.
Mala vzťah s tebou ---> vysoké sebavedomie, silné reči.
Vzťah s tebou skončil ---> otvorila sa prvému čo do nej hustil, pretože sebavedomie sa stratilo. To že ho vlastne až tak moc nechce dokazuje to, že s ním nespí.

Práve mám tú česť sledovať rovnaké správanie   Ďábelský Šťastný
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS