Nečakany rozchod po 18 rokoch

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:36:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nečakany rozchod po 18 rokoch
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Nečakany rozchod po 18 rokoch  (Přečteno 17364 krát)
ajfel

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Listopad 2008, 14:47:32 »

asi maš pravdu.Myslim že to už nezvladam, že mi na nej zaleži ale jej som ukradnuty.Ale ked ja neviem zabudnuť to sa neda len tak vymazat a ist dalej,všetko mi ju pripomina každa vec a miesto kde sme boli spolu. Nemožem ani poriadne spavat,je to pre mna riadna rana osudu a hlavne nečakana. Ked ja stale dufam že sa možno vrati ale sam tomu neverim.Ona si žije svoj život a pritom ma aj rodinu.Lenže ako viem tomu jej priatelovi už všetko vadi-že chodi somnou nakupovať že chodime spolu domou že vrobote sa rozpravame ale jej to nepovie ibe kamaratovi. Vzdať to alebo čakať čo prinesie čas?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Listopad 2008, 15:26:18 »

Nevzdávej to, ale taky se tomu nepoddávej. Žij, jakoby se už neměla vrátit... To tobě pomůže, ona si možná uvědomí, že by tě mohla nadobro ztratit (což třeba nechce a teď využívá toho, že jsi svolný k tomu, aby to bylo podle ní) a navíc, když na ní ten její zatlačí, aby to s tebou skončila, tak to musí skončit konfliktem a ty můžeš z toho všeho vyjít jako "vítěz". Ale musíš stát pevně, aby ona měla vůbec důvod se k tobě vrátit. Ženám bude imponovat víc chlápek, který to dokáže skousnout než někdo, kdo se hned sesype (ne, že bys na to neměl právo). Jestli jí chceš zpět, tak to musíš ustát IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ajfel

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Listopad 2008, 15:03:28 »

Dik za radu.Asi to tak urobim,nevzdam to lebo mi na nej zaleži ale nebudem to ani tlačiť.Uvidim čo pride,beriem to tak že som ju už stratil ale dufam že čas ukaže čo a ako.Uvidime dokedy vydrži ten jej priatel znašať jej dvoji život. Podivený Podivený
Zaznamenáno
ajfel

Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Listopad 2008, 17:01:53 »

ako tak sledujem toto forum tak zistujem že vela je toho spoločneho len sa to liši niektorimi detajlmi,neviem čim to je prečo sa to deje a očo tam ide. Ved každy vztach je na začiatku krasny  apo rokoch pride stereotyp ale to sa stane aj z toho noveho vztahu ktory niektory vyhladavaju.Ja som zatial nijak nepokročil stale mi cyba a stale neviem čo robiť. Ona si uživa a ja len trpim aj ked viem že by som sa mal pozbierať len neviem ako.Držim všetkym palce ktory su na tom podobne akurat neviem nič poradiť-sam som na tom zle. Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Listopad 2008, 18:26:41 »

Lidi sou obecně blbí a krátkozrací Úsměv Proto volí ČSSD, která nabízí okamžitý užitek (= nižší ceny, zrušení poplatků, ...) aniž by mysleli, že se to stejně nějak musí zaplatit do budoucna. A nikdo to za nás nezaplatí. Takže než aby si trošku "utáhli opasky" tak raději rozhazují dál (a ti co uvažují dál než do zítřka doufají, že stihnou umřít, než se to bude muset platit). A ze stejného důvodu vyhledávají nový vztah, protože MOMENTÁLNĚ chtějí aby je to bavilo a neřeší, že to za čas bude stejně stereotipní (ne-li horší).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 12. Listopad 2008, 20:58:53 »

Prosím zde žádnou diskusi o politice  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS