nechápu..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:45:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nechápu..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: nechápu..  (Přečteno 54693 krát)
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Srpen 2009, 11:48:43 »

a presto se se mnou bavi stylem chtel bych zpatky

Promiň, ale trochu tě z tvých příspěvků občas nechápu. Psala jsi, že byl naštvanej, choval se odtažitě, spíš si mluvila ty ....
Podlě mě bys ho neměla navštěvovat pod nějakejma záminkama. Sama to vidíš, bere to energii nejen jemu, ale i tobě. Vim, že je těžký se od toho všeho odpoutat a nepřemýšlet nad tím, ale sama uvidíš, až tohle zvládneš, budeš se cítit jako by ti spadl kámen ze srdce.
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 21. Srpen 2009, 11:58:57 »

Napsala jsem to spatne, sorry...
Myslela jsem tenktrat jeste v dobe kdy mi psal a BAVIL se se mnou timto stylem..I kdyz si byl vedom ze moc dobre vim, ze nekoho ma.
Ten vcerejsek, to uz bylo opravdu v podobe nech me na pokoji, uz ti nemam co rict (z jeho strany). A zaminka to nebyla, jenom pro me dulezite veci, ktere potrebuji do skoly a on mi je vratil az ted. Chtela jsem to vyresit co nejdriv, pac uz s nim nechci komunikovat.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Srpen 2009, 12:21:27 »

Podle mě jste si to pokazili oba vzájemně. Nejdřív ti řekl, že chce milenku, ty jsi mu přestala věšit, pak on tobě, pak si ji našel, rožešli jste se a teď se akorát hádáte. A je docela možný, že by si tu holku stejnak našel i kdyby ti to neřekl. Uzavřel bych to s tím, že jste mladí a můžete si oba najít lepší partnery. Dost komunikace, prostě začít novou etapu života.
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Srpen 2009, 12:27:51 »

To urcite... Hlavne po tom rozchodu jsme spolu oba neskutecne bojovali, ani jeden nebyl schopnej ustoupit. Asi to tak melo byt Úsměv
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 21. Srpen 2009, 12:40:15 »

Podle mě žiješ pořád v minulosti, a to je chyba. Přetáčiš si spoustu věcí v hlavě z minulosti do současnosti (viz tvoje psaní), ale můžu se mýlit  Mrkající Držim palce, ať to zvládneš!
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 21. Srpen 2009, 14:46:13 »

Tak to se teda dobře vyvrbilo  Šťastný jako ne nic,nesměji se ti,mrzí mě co se ti stalo,ale spíš musím se smát jaký je on odiot,a to mi klidně strhněte karmu,protože on je idiot  Vykřičník
Nicméně,jak psal joei,ted si muže hledat sukni pod kterou by plakal,on si už 16-ti letou sukni dokonce našel.Podle mě není vyspělý,nemyslím fyzicky,ale duševně...

Toto je přesně článek,o tom dospělosti a nedospělosti

http://www.qark.net/clanek/chovas-se-jako-dospely-clovek?


Hele,řekněme si to takto,myslím že takového partnera si nezasloužíš,po světě běhají spousty jiných a lepších kluků/mužu
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 21. Srpen 2009, 15:41:14 »

 Šťastný Napriklad HOX.

Souhlasim s ostatnimi, tohle nema smysl resit. Prerus s nim kontakt, kasli na nej a vyraz nekam s kamaradkama. Mrkající
Je ti 20, pro holku nejlepsi leta, takze mene smutku a vyraz nekam na lov.
« Poslední změna: 21. Srpen 2009, 16:11:07 od Pecullus » Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Srpen 2009, 20:07:30 »

Tak ten kluk je vážně na pěst. Hele, prostě na něj kašli - takovej kluk si nezaslouží, aby ses kvůli němu nervovala. Budou lepší Úsměv Ano, dobře se to říká, ale většinou to tak je  Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 22. Srpen 2009, 07:38:00 »

Kaslu...do ted jsem se vzdy "bala", kdy se mi zase ozve a co zase po me bude chtit. Ted uz nastesti tahle obava presla, pac jsem ho natolik urazila, ze me musi opravdu proklinat Šťastný Šťastný Predtim to neslo tak jednodusse, byl mi moc blizko a navic mam dost narocnou skolu, nemohla jsem donekonecna resit jenom tohle...proto jsem to svym pusobem vzdy nejak presla a dal neresila....tyden co tyden Šťastný Ted vse vyvrcholilo a je konec...uz jenom z toho duvodu, ze mi skoncily ty stresy se mi neskutecne ulevilo
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 31. Srpen 2009, 00:07:11 »

... Navic tu informaci mi rekl i jeho nejlepsi kamos, ktery mi tim chtel naznacit ze je nejvyssi cas to ukoncit...
A nechtěl tím třeba spíš naznačit, že by ses měla víc v posteli snažit? Úsměv

Jako nechci se do tebe nějak trefovat, ale pokud bys mu vyhovala a dostačovala, tak nemá důvod hledat jinde. Ale ne že by to omlouvalo jeho debilní chování potom, ale nic není černobílý.

Každopádně nechápu, proč se s ním furt bavíš. Ignorovat někoho je velmi snadné. A překvapivě účinné.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 31. Srpen 2009, 06:48:58 »

 Úsměv no nechci si nak extra fandit, ale jsem si jista ze v tomhle problem nebyl.... Naopak sam nebyl schopny ujasnit si co chce, pry se boji ze by si za par let rekl, ze toho malo zazil Šťastný... Asi mel potrebu si neco dokazat..
Tim, ze vim ze ma slecnu, jsem mu pry zkazila jeho plan a vsechno jsem po****. Absolutne mi nejde na rozum co to melo byt za stupidni plan, ale ted uz je to stejne fuk:)
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Září 2009, 07:11:58 »

Tak, jenom abyste byli v obraze..vcera se stala opravdu nemila vec. Nebo pro me spise prekvapiva. Mam jet do zahranici a jak uz jsem rikala, mam u neho stale veci ktere mi neni schopen vratit. Ne, opravdu si nehledam zaminky jak ho videt, jenom je to dost dulezite.. Clovek si mysli, ze po mesici se leccos uklidni. Ale kdyz vam dotycny vezme telefon se slovy co chces a nech me na pokoji.... To me opravdu dostava.
Jenom by me zajimalo, zda mi to nekdo z vas nemuze osvetlit. Proc je to takova tragedie, ze vim, ze mi tak dlouho lhal a od te doby s nim nemou normalne mluvit. On na me od te doby neustale rve, podotykam opravdu rve jako na male dite. Kricel na me do telefonu, ze nejde o to, ze nema cas, ale ze se se mnou nechce vubec videt a nasledne mi to polozil se slovy, ze nejsem normalni kdyz ho nikdy nepochopim. Zhrzene ego?.... Snad nemuze cekat pochopeni a chvalu...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 21. Září 2009, 10:58:32 »

Nedospělej a neumí se vyrovnat s prohrou. Jako malé děcko. Ale nevím proč se divíš, takovýhle nutně musel být celou dobu (rozchod z něj určitě děcko neudělal) a jakého sis vybrala takového ho máš Úsměv Poučení pro příště, no Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 24. Září 2009, 12:05:54 »

To ano, nejlepsi skola zivota Šťastný.. Ja sama nevim proc, ze bych byla moc hodna a naivni?? Smějící se.. no moc se to teda nevyplaci
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 24. Září 2009, 12:46:04 »

To s "hodná" asi moc společného nemá Úsměv Spíš ta naivní no Úsměv A taky bych tipnul hříšné myšlenky typu "dokážu ho změnit" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Září 2009, 21:33:27 »

Citim se zneuzite  Smějící se Smějící se Smějící se... Nee, tak samozrejme, zamilovanej se vzdy chova ponekud jinak...a me pripada ze jsem i po rozchodu mela jeste klapky na ocich a zila si ve svym imaginarnim svete..
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 25. Září 2009, 14:46:44 »

Přečetl jsem si teď celej topic (nějak sem neměl čas to tady sledovat) a říkám si, co je tohle vůbec za člověka? Nad tím nejde dělat nic jinýho než se smát. On to zřejmě nemá v hlavě v pořádku. Nebo já sem tak divnej, že to absolutně nechápu (ano, možná na to má vliv i to, že sem zažil nevěru na vlastní kůži a vím, jaký to je - ale to s tim tak uplne nesouvisi).
On nedokáže absolutně převzít zodpovědnost nad svým jednáním. Hledá chyby u druhých místo toho, aby se kouknul do zrcadla a přiznal si, jakej je debil.

miela: Neřeš ho, takovej člověk ti za to nestojí Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Září 2009, 21:55:52 »

Ja vim ze nestoji, ale jak rikam, pul roku jsem zila v iluzi...asi se rada trapim, nebo nevim Vykřičník
Ale zajima me, jestli opravdu muze byt chlap ve vztahu aniz by mu na slecne zalezelo, to podle me neni mozne a je to jenom dalsi z jeho naprostejch kecu..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Září 2009, 21:10:20 »

Možný to je.

Má jí místo pravačky Úsměv (rozuměj: na sex)

Ale v tu chvíli je otázka definice, jestli je to potom vztah. Ale není problém se chovat jakože jsem ve vztahu, i když mi na slečně nezáleží. Je spíš s podivem, že si slečna zmíněného nevšimne. I když v tomhle kontextu mám na mysli takové to chození na rande, vodění za ručičku, akce s kamarády a tak a ne skutečný vztah s důvěrou, svěřováním se, chápavostí atp...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 12. Říjen 2009, 15:59:25 »

Diky za nazor...mno kazdopadne asi je spokojeny, muze si masirovat ego coz je pro neho v tuhle chvili nejpodstatnejsi:)
Jenom nevim proc, asi mi to vzdy bude lito a vzdy mi na nem bude svym zpusobem zalezet. I po tom vsem.. Nedokazu to vysvetlit..proto i ty pocity kdy me velmi mrzi ze me naprosto ignoruje a ani neni schopen v sebemensi mire vyhovet. Nedokazala jsem se smirit s tim, ze me muze takhle "vyskrtnout",proto jsem v tom asi byla tak moc zahackovana Podivený.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 12. Říjen 2009, 16:24:49 »

Diky za nazor...mno kazdopadne asi je spokojeny, muze si masirovat ego coz je pro neho v tuhle chvili nejpodstatnejsi:)
Nj, jak jsem už psal: "...jakého sis vybrala takového ho máš..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 17. Říjen 2009, 21:03:58 »

Ja to vim...
Omlouvam se, ze to znova "ozivuji", ale me samotne uz nepripada normalni me chovani... Vsechno to vim, co mi delal, jak se ke me choval, ano uplne vsechno.. Ale stejne to porad nejde hodit za hlavu, obcas se citim dobre...ale pak prijdou tyhle pocity... Navic videt ho s pritelkyni, to je pro me ta nejvetsi rana... On je ke me uz dokonale chladny. Proste se v tom NEMUZU takhle porad patlat....snazim se, ale proste uplne vymazat ho nemuzu.. Pripadam si jak v bludnem kruhu. asi potrebuju nafackovat, abych se probrala.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 18. Říjen 2009, 15:34:41 »

Se stav. Tě proplesknu Šťastný

Je to dva měsíce, ne? Tak to není tak dlouhá doba. Ale jestli to nebude lepší, tak je to něčím co si tak osobně nazývám "extrémní paradox" Úsměv A to, že byť podmínky jsou extrémní opaky, tak výsledek je stejný Úsměv

Celé to sedí a padá na sebevědomí. Buď je moc nízké (první extrém) a ty jsi na něm závislá, a nedokážeš bez něj zvládat vlastní život. A  nebo je moc vysoké (druhý extrém) a tvoje uražené ego se odmítá smířit s tím, že byste měli být od sebe, nebo že by to nemělo být podle tebe.

Na oboje pomáhá myslet "out-of-the-box" Úsměv Dívat se na všechno, jako kdybys radila kamarádce, jak se má zachovat. Hned to fungovat nebude, ale když o tom budeš přemýšlet neosobně (tzn. oprostíš se od toho "já chudák a on má holku a je šťastný"), tak i ty city za chvíli pominou. Hlavně se nelitovat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 18. Říjen 2009, 19:48:42 »

Dva mesice jo, ale od doby, kdy jsme natvrdo prerusili kontakt... Jinak jsme se rozesli v lednu, problem byl v tom, ze pak nasledovali ty nase nekonecny boje... Proto rikam, ze uz je to fakt nenormalni, moje neschopnost to hodit za hlavu...
Hele opravdu zajimavej nazor...ale co kdyz oba extremy spojim dohromady?:-D.... Uz me to nici
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 22. Listopad 2009, 09:02:47 »

Tak opet pridavam zazitek...Predem rovnou podotykam, ze ted uz vim, ze byla chyba na to pristoupit, ale myslela jsem ze uz spolu muzeme konecne normlane komunikovat. Nic jsem v tom nehledala. Ja prote asi zustanu porad nenapravitelna.
Prijel za mnou muj ex, do Prahy. Vubec nevim, co se to stalo a najednou byl schopen se mnou mluvit a vubec to, ze mi chtel venovat vikend. Nerozumim tomu. Zprvu vypadalo vse pohodove, ale za nejakou chvili me zacal neskutecne kritizovat. Vzdy formou nejake narazky. Kdyz jsem se ozvala, odpovedi bylo, ze to tak prece nemysli. ale rikam vam, sranda to taky nebyla. Sli jsme vecer ven, kdyby mohl, sel byl nejradeji dvacet metru daleko ode me. Pripadala jsem si jako slepice, ktera se snazi zaujmout jeho pozornost. Pritom on prijel za mnou, ja ne. Byla to katastrofa. Zeptala jsem se proc teda vubec prijel, tak mi rekl, ze zase zacinam, staci prej abych se uz jenom rozbrecela a at okamzite prestanu s timhle chovanim, jinak si zacne myslet, ze to byla chyba a pojede domu.
Co to ma znamenat? Proc teda jezdil, kdyz se ke me choval jako k povlu... Vedle neho si vzdy pripadam jako clovek bez hrdosti a nazoru.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS