forum.QARK.net

Pokecání => O rozchodech => Téma založeno: cross 10. Březen 2008, 11:15:04Název: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: cross 10. Březen 2008, 11:15:04
ahoj,
nedávno jsem potkal prima slečnu (22), ale nějak to vybouchlo a zatím se s tím nedokážu srovnat a nechci o ní jen tak přijít. No, jak to vlastně bylo:
Potkali jsme se na jedný akci a pokecali až do rána a dal jsem jí na sebe kontakt. Stejně jsem to ale nevydržel a našel jí na icq a napsal jí. Pak se mi během týdne ozvala a domluvili se hned na výlet a další den jeli na lyže. Bylo to báječný, celý den jsme se pořád bavili a smáli se. Bylo mi s ní prima a seděla mi ve všem, o čem jsme se bavili. Večer jsme ještě dlouho pokecali před barákem. Za dva dny jsme šli večer na procházku a pěkně se nám protáhla a skončili jsme u líbání. Další den jsme šli na véču a vše bylo o.k.
Pak jsme se dva dny neviděli, protože jsme oba nestíhali a poté my napsala po icq, že ještě nemá vyřešenou minulost (rok předtím se rozešla s jiným a asi z toho měla i peklo a poznamenalo jí to) a že teď asi nedokáže s někým být a veškerej čas věnuje škole, koníčkům a mladšímu bráchovi. Chce, abychom zůstali kamarády. Pak jsme si týden psali smsky, ale neviděli se až včera jsem jí volal a dneska jí doprovodil do školy.
Jak to rychlo začalo, tak to ještě rychlejc skončilo :-( Pořád se s tím nemůžu moc srovnat a dělám věci, který normálně nedělám. Je to báječná holčina, sedla mi nejvíc ze všech, co jsem kdy potkal, a dokázal se s ní bavit úplně normálně (což taky někdy nedovedu) a i když jsme spolu vlastně ani nechodili, zamotala mi hlavu a nemůžu to tak lehce přejít. U dřívějších a delších vztahů jsem se s tím srovnával celkem v pohodě, ale tohle nějak nejde a nechci o ní přijít, teď alespoň jako kamarádku a časem třeba zas něco víc.
Chci jí říct, že mi s ní bylo a je báječně a takhle mi s žádnou ještě nebylo. A když bude chtít, že jí s čímkoliv pomůžu, poradím a může se mi i svěřit. Prostě chápu, že asi měla psycho a je to pro ní zatím těžké, ale nechci o ní přijít. I když jí tolik neznám, prostě nějak cítím, že je supr a že by mi moc chyběla.

Mám jí to říct nebo se něčemu radši vyhnout? Co byste dělali Vy?    Dík moc předem


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: Av4 10. Březen 2008, 12:15:26
Nerad ti kazim radost, ale "nemám vyřešenou minulost" je pro mě jasný signál, že mě nechce (myšleno za kluka). Jasně, je jí s tebou fajn,  ale jsi kamarád. Nic víc. Tak to aspoň vidim já. Jestli ti to stačí, tak není důvod nepokračovat. Buďto tě nechce definitivně, nebo si na to šel špatně. A nevzbudil si v ní ty správné pocity. Třeba si na ní šel moc rychle. Nebo moc pomalu. Nebo si působil, že jí chceš rychle "dostat". Kdo ví.

Prostě si zvykni, že holky mluví v náznacích a fakta pro ně nic neznamenají. Taky už sem to slyšel. "Chci bejt teď aspoň rok sama a urovnat si věci v hlavě. Sem hrozně zmatená, ..." a za měsíc byla s někym jiným.

Tím, co řekla vlastně naznačila: "Jdeš na to špatně. Necítím, že bych tě chtěla. "


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: waratah 16. Březen 2008, 11:46:03
Taky jsem to zažil... :? asi jsi na ní šel moc rychle, když jste se tak často vídali a ona věděla, že chceš až moc být s ní - což samo o sobě holky odpuzuje...jestli máš nějakou malou šanci, tak jedině tehdy, když se jí ted delší dobu nebudeš ozývat - a  navíc by měla mít tušení, že můžeš být i s jinou(ale zas to nepřežen - stačí kdyby Tě například viděla nějaká její kamarádka s jinou jak jdeš po ulici - třeba i se sestrou 8)to je jedno... :wink: a už vůbec jí neříkej, že je ta nejlepší jakou si kdy potkal, tím bys to ůplně zabil..chtějí nějaké napětí - vědět, že si Tebou nemůže být tak jistá...Rozhodně bych na ni ale netlačil a ozval se až po nějaké době..


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: daemoniack 22. Březen 2008, 16:41:31
hmm... pro me to ze nemam vyresenou minulost muze znamenat dve veci:
1) nechci ho a jsem srab mu to rict na plnou hubu (ale to bych se s nim nelibala)
2) libi se mi a moc, ale bojim se, ze se to zase cele podela...

A co bych chtela od nej? Asi ujisteni, ze o me stoji a take trosku pece - jen aby mi doslo, ze s nim se fakt bat nemusim. Mozna si i promluvit o bejvalym, aby vedel, ceho ze se to ma vyvarovat...


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: Av4 25. Březen 2008, 22:34:21
uz je to 16 dni a autor nikde :)


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: Luci 15. Duben 2008, 18:39:51
No z vlastní zkušenosti tu holku chápu...a určitě to nemusí znamenat to,že ti nechce do očí říct, že jsi jí volnej.Dej jí čas, ona se ozve sama...Věř mi  :wink:


Název: Re: Nechci ji ztratit
Přispěvatel: Av4 15. Duben 2008, 21:07:53
Neni měsíc už dost dlouhá doba? :)