nejtvrdší kopačky?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:14:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nejtvrdší kopačky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: nejtvrdší kopačky?  (Přečteno 21132 krát)
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červenec 2008, 17:55:59 »

Asi před měsícem jsem se seznámil na oslavě narozenin s jednou skvělou holčinou. Několik dní jsem j psal, pak jsme šli párkrát ven-prostě tak jak to bejvá. No znám dobře její kámošku a ta mi řekla ať dám od ní ruce pryč že nejsem její typ, ale tak co mi říká kámoška mě moc nezajímá a hlavně nevěřim na to že je někdo něčí typ, podle mě to prostě nejde jen tak řict-toho chci a toho ne i když vůbec nevim jakej kdo je. No ale abych se vrátil k věci. Jednou jsme takhle šli ven a ona říká jestli nechci jít k nám domu, tak jsem řekl že jo a koukali jsme se na nějakej film. Dala mi pusu. No druhej den už jsme se líbali a za pár dnů už jsme se pořádně mazlili. A ona mi říká: nechci se zamilovat, poslední mi hrozne ublížil a ja mam strach. No ja jí řikám že se nemusí bát a ze podle mě se nejde na povel zamilovat. Večer mi pak rika ze je do me zamilovana. Okej parada zacnem spolu chodit a ona mi porad rika jak me miluje, ja jsem v tom už až po uši. No a pak nastane tejden kdy musí jet nekam na chatu protoze tam byla nejaka rodina seslost a ja musel bejt v praci. No a celej tejden si volame pisem a jak se hrozne milujem. Upnej zacatek vztahu, to kdy lítáte v oblacích. No jeste v patek mi rika jak me miluje a v nedeli kdyz prijedu mi najednou napise ze potkala nejakyho typka, ze se do nej zamilovala(behem 2 dnu...) a ze vlastne si jenom myslela ze me miluje a ze to se mnou konci.  :shock:Jen tak na ferovku proste pohoda a ze je ji jasny ze to nepochopim. A ja to nechapu, ja ji hrozne miloval, a ted vidim ze to muselo bejt od ni hrozne falesny nebo prinejmensim urcite neuprimny. Ona mi rika ze to bylo na plno ale to by se prece behem dvou dnu neobratila o 180° a nekopla me jeste k tomu fakt bezcitne, proste na jen tak mi rekla ze ma frajera, do prdele. Jasne muzu si rict ze mi za to nestoji nebo ze kdybych byl sni dyl bylo by to horsi ale aspon bych to chapal ze uz em nema rada. Takhle hned na zacatku vztahu to je prostě podle me fakt drsný. Tak by mě zajímalo co si o tom myslíte a co mám kurva dělat, pořád ji miluju ale zase mám nějakou hrdost. Nevím kudy kam, za každej příspěvek budu vděčnej...
Zaznamenáno
antton



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - vychod
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červenec 2008, 19:29:23 »

No ono je milovat a milovat. Tohle podle me bylo z jeji strany jenom takovy poblazneni...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Červenec 2008, 20:14:10 »

di jinam.. tyhle holky jak furt tvrdej jak te milujou, jak jim chybis a pri prvni prilezitosti skoncej u nekoho novyho, kteryho vlastne "skutecne" milujou stojej za hovno Kroutící očima

ONY ABSOLUTNE NETUSI, CO TO ZNAMENA NEKOHO MILOVAT Vykřičník

nejspis to jen videli u svoji kamaradky, nebo v nakym romantickym filmu, a tak jim prislo strasne fajn bejt jako taky "zamilovany". fuck na ne, btw ten typek dopadne stejne jak ty
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červenec 2008, 20:34:05 »

Nevím jestli zrovna já ti mám co radit. Ale u takovejhle holek to musíš poznat už sám, jakej požadujou vztah. A neni to nic těžkýho. Když jde na to moc rychle, je jasný že to taky rychle zkončí.
Je mi líto
Zajdi si raději v pátek na disco  Šťastný
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Červenec 2008, 23:16:04 »

Celkem přesně vím jak se teď cítíš. Ono je to někdy strašně těžký odhadnout člověka, a ikdyž se zdá sebelepší, tak to pořád neznamená, že nemůže udělat něco, co je fakt masakr. Budeš to muset nějak přečkat a prostě najít jinou, tahle by za to stejně nestála. Slovo "miluji tě" má pro ní jinej význam, bezcitovej
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Červenec 2008, 23:48:11 »



ONY ABSOLUTNE NETUSI, CO TO ZNAMENA NEKOHO MILOVAT Vykřičník

Tak s tim absolutně souhlasim, to jen já to vzal moc vážně, jsem člověk co to bere hodně přez city... hlavně nejhustší natom je, že mi ještě řekla, že si asi jen myslela že mě miluje, ale že to nemůžu pochopit...a taky ne. To chápe snad jen ona, prostě dávat do citu rozum není možný, nejde si říct:má prachy toho budu milovat. Nejsem zadnej zenskej  idol, ale prave ze mi rikala ze si me zamilovala kvuli tomu jakej jsem...ono je to jakz nějaký grotesky, protože mi utekla s hasičem Smějící se jenže víte co, přesně si říkám že je to svině ale pořád jí miluju a to je nejhorší...a jak tu psal GR77A, člověk se nedá odhadnout jestlitě zmasakruje nebo ne, jistej si nemůžeš bejt už vůbec ničim...
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Červenec 2008, 00:44:17 »

Zajímalo by mě kolik Ti je a kolik je slečně, protože brát vážně, resp. říct vážně někomu po pár dnech "Miluju Tě" je vrchol naivity z obou stran .... .

Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Červenec 2008, 10:06:34 »

Zajímalo by mě kolik Ti je a kolik je slečně, protože brát vážně, resp. říct vážně někomu po pár dnech "Miluju Tě" je vrchol naivity z obou stran .... .


18 a 18..Ono možná že to je vrchol naivity, v tom případě jsem naivní člověk, ale i kdyby mi to neřekla ani já jí, tak todle je prostě silný kafe hele Neutrální a zase pár dní to nebylo, něco přez měsíc no...
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #8 kdy: 09. Červenec 2008, 11:18:45 »

bud rad, ze to trvalo tak kratko. aspon sa z toho rychlejsie dostanes. ta baba este nie je zrela na vztah.
Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Červenec 2008, 11:29:56 »

bud rad, ze to trvalo tak kratko. aspon sa z toho rychlejsie dostanes. ta baba este nie je zrela na vztah.
Jo to asi neni, si myslim že jí to ani s tim typoněm nevydrží, ale tak to už mi muze bejt jedno... a nejhorsi to bylo ze zacatku, ted uz me to ani tolik neboli, je to tim ze jsme spolu byli opravdu jen chvilku, jenom mi to nepodala zrovna moc setrnou formou...pro jedno kvítí slunce nesvítí  Kroutící očima
Zaznamenáno
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Červenec 2008, 12:44:28 »

viem, ze ti to moc nepomoze, ale ludia sa rozchadzaju aj po 10 rokoch a niekedy ani nevedia preco, takze toto isto najtvrdsie kopacky neboli.
Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Červenec 2008, 12:55:19 »

viem, ze ti to moc nepomoze, ale ludia sa rozchadzaju aj po 10 rokoch a niekedy ani nevedia preco, takze toto isto najtvrdsie kopacky neboli.
Název jsem nezvolil podle toho, jak dlohou jsem s ní byl, právě že naopak. Dostal jsem čočku v naprostym začátku, v době kdy lítáš v oblacích a něco takovýho by tě ani za boha nenapadlo.Ale určo jsou horší, todle byl jen šok...
Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Červenec 2008, 18:42:39 »

No dneska konečně jsem se s ní sešel, předtim mi to všechno řekla jenom po telefonu...Dozvěděl jsem se, že si prej si s tim typem rozumí víc než se mnou a tak že prej měl v podstatě přednost, že si na mě snad ani za ten tejden nevzpomněla(přitom mě pořád psala...) no jako hustě ne, bylo to od ní teda pěkně falešný, ačkoliv říká že to brala hrozně vážně, tak asi zas tak vážně ne...to by se přece jen tak nepřeorientovala ne? Otázka Eh?
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Červenec 2008, 23:41:40 »

Kašli na to. Tohleto bádání člověka jen ničí. Určitě máš v okolí plno jiných, lepších holek než byla tahle, tak hurá za nima  Super! A jak jsi sám napsal - pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Červenec 2008, 06:56:44 »

Hele mistře, bud rád, že ti to řekla a můžeš jít v klidu dál...  Kazdymu je jasný,že tě to s*re,ale nic s ti mtedka neudelas... takze zvednout hlavu a koukat po jinejch  Úsměv
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Červenec 2008, 09:32:34 »

Hele mistře, bud rád, že ti to řekla a můžeš jít v klidu dál...  Kazdymu je jasný,že tě to s*re,ale nic s ti mtedka neudelas... takze zvednout hlavu a koukat po jinejch  Úsměv
No nic jinýho mi nezbejvá Mrkající takco hele nemá cenu se v tom utápět, je pozdě na všechno tak snad se najde nějaká jiná  Znepokojený jinak díkza všechny komenty  Vykřičník
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Červenec 2008, 15:05:38 »

Ta holčina to s tebou nemyslela vážně (možná jen letní známost?) a rozhodně do tebe nebyla natolik zamilovaná, aby tě kvůli nějaké nové známosti ihned neopustila. A celkově to chování na mě působí dost nevyzrále. Když jsem četla ten článek, myslela jsem, že vám je tak 15/max. 16 let.
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. Červenec 2008, 11:56:24 »

to Luk_ass:
Něco Ti povím, upnul ses na ni a to není dobrý. Vím, jak se cítíš, i já dostal přes sms kopačky, že prostě nechce být se mnou v kontaktu a přitom před prázdninami říkala, že mě nechce ztratit..to je nejhorší, co mě mohlo potkat a nic horšího jsem ani nepotkal.Za tu dobu jsem jsem ztratil tolik energie a sil, že mi utekly ty nejhezčí zážitky...Ale na druhou stranu máš zkušenost, kterou nikde nekoupíš a příště budeš vědět co a jak dál..Jedna věc: musíě být svůj, ale ne kvůli tomu nepovedenýmu vztahu být tvrdší, ale mít jen pootevřená zadní vrátka- myslím koníčky a přátele, abys pak měl kam utéct.... mimochodem mohu ti potvrdit, že ty 18náctky nevědí, co je vztah a dojde jim to až za několik let, koho ztratily - ale taky jim to dojít nemusí...
Jinak ta pravá se bude s tebou snažit najít určitý kompromis, kdy být spolu a respektovat Tě, kdy pro ni nebudeš mít na nějakou dobu čas.....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Červenec 2008, 10:31:03 »

Buď rád, že jsi rád. Tahle holka skutečně neví co chce. Možná časem zjistí, že udělala špatně, když tě opustila. Třeba přileze sama. Raději bych dal od ní ruce pryč, i kdyby se ti začala omlouvat, že vlastně zjistila, že jseš mnohem lepší. kdyby přilezla, tak já bych jí šanci dal, ale tohle nedoporučuju. Jestli už ses s tím smířil, tak běž jinam. Jen já mám moc laskavé srdce a snadno odpouštím
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Červenec 2008, 11:03:20 »

Buď rád, že jsi rád. Tahle holka skutečně neví co chce. Možná časem zjistí, že udělala špatně, když tě opustila. Třeba přileze sama. Raději bych dal od ní ruce pryč, i kdyby se ti začala omlouvat, že vlastně zjistila, že jseš mnohem lepší. kdyby přilezla, tak já bych jí šanci dal, ale tohle nedoporučuju. Jestli už ses s tím smířil, tak běž jinam. Jen já mám moc laskavé srdce a snadno odpouštím

pokud to je směrováno na Luk_asse, tak si myslím že by měl být rád...i já jsem rád, že to i tak u mě dopadlo. Vrátila se ke svýmu bejvalýmu, který jí volal několikrát za den i po jejich rozchodu a pak jí volala jeho matka, jestli k němu nevrátí...taky že jo..mrzí mě, že se nechala poddat a nedala nám prostor..ale běda jí, ať za mnou přileze...jen jí plním přání, že nechce být se mnou v kontaktu, i když velice nerad....
Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Červenec 2008, 16:17:56 »

Tak vám díky za názory. Jak tu psala saila, taky jsem si říkal že je to jako kdyby jí bylo 15..a to myslím jí, neřekl bych že jsem udělal nějakou chybu. A jak tu píše Marťas, jo jsem docela rád i když to pěkně nasere no, všichni mi říkaj že se připlazí ale já ani nevim jestli bych chtěl, taky docela rád odpouštim no, ale tak ona se najde jiná Úsměv už top neřešim Mrkající Vykřičník
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Červenec 2008, 21:02:48 »

Skvely! Tenhle tvuj posledni prispevek me docela dost potesil. Myslim, ze budes fajn kluk, tak zacni koukat kolem sebe, je prece leto!!! Vsude samy holky a spousta moznosti k seznameni. Verim, ze to nebude trvat dlouho a nejaka se kolem tebe objevi. Ale hledej si uz trosicku vyzralejsi slecnu, ne nejakou v 18ti letech chovajici se pubertacku jako kdyby ji bylo 15.

Tak lovu zdar ...  Mrkající
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Luci
Host
« Odpověď #22 kdy: 21. Červenec 2008, 08:25:35 »

Hele asi takhle, až to přijde tak to přiijde..nebal první holku, která se ti bude zamlouvat,ale dej tomu volnej průběh.Nebyli jste spolu dlouho, takže čas to za chvíli vyléčí a až budeš připravenej, tak směle do toho...teprve pak budeš opravdu spokojenej.Teď by sis stejně našel jenom nějakou náplast.Tak už to bývá a jestli jsi tu svou holku, co ti dala takhle trapně košem měl opravdu rád, tak bys jí akorát s tou její náhradnicí měl v úmyslu dělat naschvály a provokovat, aby na tebe žárlila.Nebyl jsi s ní dlouho, takže si myslím, že brzy už budeš v pohodě.Jé léto - bav se, užívej si a třeba ti zamotá hlavu úplně jiná a na tuhle už si ani nevzpomeneš,.věř mi, já vím o čem píšu.Já dostala kopajdy po roce taky po smsce.Takže už se v tom nešťourej a nededukuj..nakonec zjistíš, že stejně tim nic nezměníš.Ať ti tohle hnusný období co nejrychleji uteče  Mrkající
Zaznamenáno
Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Červenec 2008, 12:37:55 »

Ale hledej si uz trosicku vyzralejsi slecnu, ne nejakou v 18ti letech chovajici se pubertacku jako kdyby ji bylo 15.
Díky Mrkající btw myslel jsem si že je vyzrálá, očividně to byla jen dobrá herečka  Šťastný Šťastný  asi to nejde úplně odhadnout, ale risk je zisk Smějící se mizim ven do víru velkoměsta  Směrovka
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Červenec 2008, 11:43:25 »

Dnech bych se drzela tohoto sloganu mam neco podobneho doma
Když jde na to moc rychle, je jasný že to taky rychle zkončí.

ja byl take rychlej ulovek jen jsem to ustal az na 13 let manzelsvi
a stejne tak lovi dal,jen u toho mam deti

takze bych ti poradil to co jini ber kramle a pouc se,je to nejlepsi skola zivota
nebudes pak cely zivot trpet
naopak ji podekuj ze ti dala ranu budes priste vestrehu
dnes bych byl rad za takovou ranu,kdyz vidim me male kluky
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS