Nevěra?!?!?! co mám dělat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:40:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra?!?!?! co mám dělat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra?!?!?! co mám dělat  (Přečteno 95857 krát)
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 19. Leden 2009, 16:42:56 »

arcadio: Jestli je nevěra normální, pak teda já jsem nenormální... když je ve vztahu nevěra, tak přece ten vztah ztrácí smysl ne ? Asi jsem ještě dítě...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 19. Leden 2009, 17:48:49 »

arcadio : Asi se pohybuješ mezi lidma co nemají koule. Jasně, vždycky se může stát že ti holka bude nevěrná, ale to není důvod proč bych to měl omlouvat a kdybych to zjistil dost pravděpodobně ten vztah skončím. Věrnost je pro mě zásadní

DODATEK : Míň čti co vyzkoumal průzkum ve městě Liverpool a víc se pohybuj mezi lidma v dimenzi zvané realita
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 19. Leden 2009, 17:53:59 »

a vyposlechl jsem si ze ani nejsem chlap...a ze ten pres ICQ ji slibil treba mikinu... a dalsi veci... 

Dobře jsi udělal že jsi se sní rozešel. Podle toho že ti toto vyčetla to vypadá na zlatokopku. A zlatokopky jsou jako děti, chce mikinu, koupíš ji mikinu. Příště bude chtít dovolenou, koupíš jí dovolenou. Pak bude chtít auto, pořídíš jí auto a bude chtít tryskové letadlo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 19. Leden 2009, 20:34:28 »

a vyposlechl jsem si ze ani nejsem chlap...a ze ten pres ICQ ji slibil treba mikinu... a dalsi veci... 

Dobře jsi udělal že jsi se sní rozešel. Podle toho že ti toto vyčetla to vypadá na zlatokopku. A zlatokopky jsou jako děti, chce mikinu, koupíš ji mikinu. Příště bude chtít dovolenou, koupíš jí dovolenou....

A v týhle fázi už bych ji kopnul někam  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 19. Leden 2009, 20:36:32 »

Víte co je zvláštní!! na jednu stranu jsem strašně šťastnej, že jsem svobodnej! nadruhou strašně nešťastnej že jsem sám! vždy jsem si říkal že ten co to ukončí je na koni a je mu skvěle!! vracím se teď do bytu a tam prázdno a vzpomínam jak na začaátku vstávala se mnou jen aby mi dala pusu než půjdu do práce, jaká byla legrace a jak to bylo na začátku skvělý. musím řict že mi to chybí a dlouho chybělo!!!!!!!!!!! jak bylo skvělý když začala říkat sejdeme se doma:) rve mě to na kusy.... myslel jsem že budeme mít zabezpečenou rodinu....
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 19. Leden 2009, 20:47:59 »

Ale zároveň si vedle těhlech vzpomínek uvědom, že ona nedělala JENOM to, že s tebou vstávala a říkala ti pěkný věci. Ona tě taky podváděla a k tomu se chovala jako kdyby se nic nedělo.

Tímhle porozchodovým stavem si prochází snad všichni. Ale čím dřív si ji přestaneš idealizovat, tím líp a dokážeš znova navázat jiný a teď už lepší vztah, protože ses poučil z chyb.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 19. Leden 2009, 21:05:25 »

arcadia: Vymlouvat se na přírodu mi přijde pokrytecký. Člověk už dávno není zvíře. Stejně tak vymlouvat se na to, že to dělají ostatní...

Já osobně to vidím stejně jako Mr.LiWu - věrnost je pro mě základní princip vztahu.

P.S.: Protože tohle OT je docela konzistentní, můžou to IMHO moderátoři v klidu odtrhnout...

Edit: Díky Pentaxovi za korekturu!
« Poslední změna: 19. Leden 2009, 21:34:08 od Augi » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 19. Leden 2009, 21:31:15 »

Augi: asi to mělo být směřovaný na arcadia

xin: Máš ode mě bod za to, že jsi to zvládl. Začátky jsou vždycky hezký, jak píšeš, ale tuším že teď ke konci už to nebylo tak ideální. Dodám příběh od jedné holky. Ta to zažila dvakrát: měla kluky, kterým byla po nějaké době ukradená. Přestože je milovala, rozhodla se to s nimi skončit a udělala dobře.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 20. Leden 2009, 00:07:55 »

xxiinnxxiinn: Tohle je zatím fajn Úsměv Počkej až na ní začneš bejt naštvanej, to bude teprv peklo Šťastný A pak se z toho dostaneš a bude. Bude. Bude jiná a lepší Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 20. Leden 2009, 06:54:51 »

nastvanej na ni samozrejme jsem, nejradsi bych ji neco napsal...ale nevim co,aby si uvedomila co vsecko znicila, o co jsme prisli....... tj v haji.... nechybi mi to co bylo ted, ale to co bylo driv mi chybi strasne moc!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 20. Leden 2009, 14:31:12 »

Jsi poučený a nenecháš to příště zajít tam, dke to bylo teď. To je fajn, ne? Úsměv Hlavně jí nic nepiš. To je jednak k ničemu, a jednak se nic nedozvíš a jednak jediný komu to pomůže bude ona...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 20. Leden 2009, 15:59:38 »

Víte co je zvláštní!! na jednu stranu jsem strašně šťastnej, že jsem svobodnej! nadruhou strašně nešťastnej že jsem sám! vždy jsem si říkal že ten co to ukončí je na koni a je mu skvěle!! vracím se teď do bytu a tam prázdno a vzpomínam jak na začaátku vstávala se mnou jen aby mi dala pusu než půjdu do práce, jaká byla legrace a jak to bylo na začátku skvělý. musím řict že mi to chybí a dlouho chybělo!!!!!!!!!!! jak bylo skvělý když začala říkat sejdeme se doma:) rve mě to na kusy.... myslel jsem že budeme mít zabezpečenou rodinu....

To je normální že ti chybí když jste na sebe byli zvyklý. Ale to nebude trvat věčně, dej tomu trochu času
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 20. Leden 2009, 17:46:32 »

Jsi poučený a nenecháš to příště zajít tam, dke to bylo teď. To je fajn, ne? Úsměv Hlavně jí nic nepiš. To je jednak k ničemu, a jednak se nic nedozvíš a jednak jediný komu to pomůže bude ona...

Myslíš, že vážně může ovlivnit to, co si holka zachce? Ano, možná nějakým způsobem to jde trošku ovlivnit, ale prostě vždycky to bude záležet na ní. A když ona bude děvka, tak tomu prostě nijak nezabráníš.

xxiinnxxiinn: Nic jí nepiš. Přesně jak píše Avarang3r, tobě by to nijak nepomohlo. Musíš to překonat. Začít chodit do posilky, nebo něco hrát s kamarádama. Nějakým způsobem vyplnit čas, abys nemusel přemýšlet co by kdyby...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 20. Leden 2009, 20:19:48 »

zdar, diky moc, byl js po dlouhy dobe zaposilovat.... bylo to good... mate pravdu, jen mne ta bjevalka zas vytocila... je to rychlovka, ze uz je u novyho frajera... aze chce vybrat kuchyn a kde.... zase veci,ktery me hluboce zranujou,pze to same jsme meli ted v planu...  fakt nechapu, proc to dela....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Leden 2009, 20:21:53 »

To je u některých ženských normální že po rozchodu se hned stěhuje k novému frajerovi (To dá rozum, přece nebude na ulici a na nájem bytu nejspíš nemá když jak píšeš nepracuje ). Nejdůležitější teď bude o tom moc nepřemýšlet..neřešit to a zítra třeba jít s kámošem na jedno a pozítří zas do fitka..zaměstnat se něčím jak už ti tu radili, časem to vyprchá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 kdy: 20. Leden 2009, 20:30:03 »

xxiinnxxiinn: Teď prožívám něco hodně podobnýho, takže Tě úplně chápu. Fakt to chce se nějak zabavit, chodit ve s kámošema, nebát se poznat nový lidi a hlavně tomu dát čas. Nic jinýho myslím nepomůže. A samozřejmě přerušit veškerej kontakt.
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 20. Leden 2009, 21:08:52 »

AUGI: prerusit veskery kontakt... mam strasnou tendenci s ni jen tak kecat,treba pres icq,nebo mail, kdyz se me na neco zepta.. mamchut ji nejak odseknout,abych ji dal najevo jak mi je lhostejna a ze na ni seru... jen nevim,jestli to s ni neco udela... nechci se mstit... ale aby pochopila moje totalni opovrzeni jeji osobou!!!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Leden 2009, 21:10:16 »

Udělá. Ujistí se že tě ten rozchod bolí a bude mít navrch
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 20. Leden 2009, 21:26:52 »

takze kdyz se mne bude na cokoli ptat,nemam vubec reagovat na nic?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 20. Leden 2009, 21:29:33 »

takze kdyz se mne bude na cokoli ptat,nemam vubec reagovat na nic?

Nene, bylo to pochopeno jinak než jsem myslel. Podle mě bys neměl reagovat, jak jsi tu psal jednu možnost, úsečně, jakoby uraženě -> tím jí dáš najevo že tě to bolí. Pokud se na něco zeptá, tak bych odpověděl, ale konverzaci bych nevyhledával, když už nic jinýho, nedopřávej ji ten pocit že tě dostala Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 20. Leden 2009, 21:39:34 »

takze kdyz se mne bude na cokoli ptat,nemam vubec reagovat na nic?

Reaguj, ale pokud možno neutrálně (bez citů) a sám konverzaci s ní nevyhledávej (nepiš jí). Tím dáš najevo, že seš v poho a že nejseš z toho rozchodu úplně v ři*i.
Znám ten pocit, kdy tě to strašně láká s ní mluvit, ptát se jí na něco, komunikovat. Ale tim nic nevyřešíš a pak tě to bude akorát štvát ještě víc.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 20. Leden 2009, 21:58:58 »

co ji treba zkusit rohodit - pokud uz se pta na kuchyn... ze moje super kamoska, s kterou js mel driv pletky ji am taky... a nestezuje si, kdyz uz chce doporuceni,at ho ma se vsim vsudy
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 20. Leden 2009, 22:00:00 »

co ji treba zkusit rohodit - pokud uz se pta na kuchyn... ze moje super kamoska, s kterou js mel driv pletky ji am taky... a nestezuje si, kdyz uz chce doporuceni,at ho ma se vsim vsudy

Věř že ji nerozhodíš..ne tímhle
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 20. Leden 2009, 22:01:56 »

jj,zas amte recht, neutralnost,nevyhledavat kontakt,nepsat ji kvuli necemu..
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 20. Leden 2009, 22:03:35 »

Asi nejlepší by bylo začít žít nový život bez ní a vůbec neřešit co si myslí... vím že se to snadno říká a praxe je těžší, ale proto je důležitý pořád něco dělat - fitko, pivko s kamoši,... hlavně hlavu vzhůru, podívej se na to jak brzo začala s tím novým borcem dělat věci, které jste teď měli dělat spolu - holka která tě takhle zradí si nezaslouží, abys vůbec přemýšlel o tom co si asi myslí...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS