Pomoc s kámošem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:09:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pomoc s kámošem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pomoc s kámošem  (Přečteno 7240 krát)
Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 09. Leden 2010, 21:19:44 »

Ahoj.Píšu s vážným problémem ohledně mé kamarádky.Já vím že to bude ohraná písnička ale já nevím co s tím dělat a určitě nechci aby byla neštastná.Ale musím začít od začátku.Má kamarádka Nicol před tak 3 měsíci začala chodit se Zdeňkem.Seznámily se přes kamarádku Markétu.Začali spolu chodit a trvalo jim to ty tři měsíce.Oni bydlej hodně daleko od sebe,navíc Nicol zjistila,že k němu nic necítí,takže to chtěla ukončit.Zdeněk teď ale vyhrožuju sebevraždou.Normálně bysme to brali na lehkou váhu,ale problém je že se mu to už jednou málem povedlo.Takže teď se k němu chce Nicol vrátit.Společně s Markétou se snažíme ji z toho dostat ven,protože je nám jasné že by spolu nebyly štastní.Vztah takto vynucený je k ničemu.Navíc Zdeněk je holkař.Na diskotéce to zkoušel i na Markétu a ta bohužel podlehla.Ted nevíme co dál dělat.Nechat je?Říct Nicol o tom za hnutí,aby se na něj vykašlala?Ale to může Zdeněk dokonat tu sebevraždu a pravděpodobně by to rozbilo i přátelství Nicol a Markéty.Markéta by prý možná věděla jak z toho Zdeňka vysekat,ale je tam to riziko ztráty dlouholetého přátelství.Potřeboval bych od tebe poradit co dělat s tím Zdeňkěm.Jak mu prostě vysvětlit že ten vztah je blbost aby mu neruplo v bedně a neudělal si něco znova. Tuhle zprávu jsem poslal i Qarkovi ale nwm kdy odepíše tak pls poraďte co s tím
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2010, 22:49:39 »

to je prekerka. ja jsem zastancem toho, ze kdyby kdokoliv v mem zivote spachal sebevrazdu kvuli vztahu, beru ho za blbce. jenze to se tezko radi a ona by si to dlouho nesla s sebou.

mozna je jen nech, at si spolu promluvi... a navic, pokud clovek neni totalne zoufalej nebo naopak hodne odvaznej, stejne se k sebevrazde neodhodla.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2010, 22:50:05 »

Jestliže Zdeněk vyhrožuje při rozchodu sebevraždou, tak je to ubožák. To že je holkař mi k tomu moc nesedí, mám víc teorií, ale všechny vedou k jednomu závěru.
S teroristama se nevyjednává. Vynucovat si vztah sebevraždou je naprosto nebetyčná sviňárna. Vůbec nechápu, jak to může někomu vlézt na mozek? Buďto se mnou budeš chodit, nebo se zabiju? Jak ten vztah pak asi musí vypadat Šokovaný
Jasně, Zdeněk nejspíš má problém. Určitě není psychicky v pořádku. To, že by se zabil moc pravděpodovný není, ale ta holka nemůže dělat nic jinýho, než od něho odejít. Nikdo nemůže být s někým kvůli tomu, že ten druhý by se jinak zabil. Tak to prostě fungovat nemůže.

Jediná možnost by byla, že by si ta holka ujížděla na ujetejch bláznech, kteří vyhrožují sebevraždou. V tom případě by pro ni mohl bejt zajímavej.  

Jestli je Zdeněk holkař, tak si najdu jinou. U mě je to ale ubožák, kterej nemá žádnou čest/sebeúctu/úroveň/hodnotu/rozum... nemůžu najít to správný slovo, asi od každýho něco. Nebo spíš od žádnýho nic.

Ať od něj dá Nicol ruce pryč. A to hned.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Leden 2010, 00:32:07 »

Jasně. Žádný sraní s nim. Rozejít a když bude vypadat sebevražedně, tak to říct přátelům, rodičům, etc, ať se o něj postaraj. Raději zničit život jemu (když si za to může sám), než Nicol, která by z toho byla vydeptaná a IMO by dost trpěla.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Leden 2010, 07:26:30 »

Co jsem se včera dověděl od Markéty tak s ním Nicol skončila.Zdeněk je zatím snad v pohodě.Bydlí daleko take ho nevídám.I podle mě je to ubožák,protože vztah založený na výhrůžce fungovat nemůže.Kdysi chodil s Markétou a měl nějaký svůj dlouholetý idol.Poté co ho jeho idol odmítl,se pokusil o sebevraždu,po tom se o tom,že valil do svýho idolu dověděla i Markéta a skončila s ním....

Abych to ještě dovysvětlil,tak jelikož bydlí daleko do sebe vídali se tak 2-3x do měsíce.Podle mého názoru je tohle asi ten důvod proč vyjížděl po Markétě.Jinak si to neumím vysvětlit.Jestli ji tak strašně miluje že jestli ho opustí tak se zabije proč to zkouší na jiný holky?

To by bylo asi vše.Ono mezitím se to asi vyřešilo samo:)ÚsměvÚsměvÚsměv..Zdeněk bude snad v pohodě,pokud by se něco dělo tak ještě napíšu...každopádně díky za radu všem
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Leden 2010, 11:15:25 »

Hm, možná by se zabít měl.... blbec..

Protože je dost pravděpodobný, že tohle vyhrožování bude dělat i jiným holkám a že to nakonec dopadne tak, že nějaký holce, která nebude dost silná na to, aby se na něj vykašlala, opravdu timhle zničí život...
Zaznamenáno

Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Leden 2010, 11:54:26 »

jako že to asi bude dělat dál když tohle je už podruhý....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Leden 2010, 13:18:38 »

Nezdá se mi kombinace sebevražda-holkař.
Podle mě to jsou jen plané výhrůžky jak získat tu holku zpátky. Dost divným a ubohým způsobem. Vypadá to dost vážně, proto je větší pravděpodobnost, že by se mu to povedlo.

Je ovšem blbost se podřizovat. Z donucení vám neprodají ani rohlík v samošce, a vztah z donucení je úplně nahouby. Holce by měl někdo říct, že to není tak vážný, jak to dosud bere. Jakkoliv ji odradit od vrácení k tomu klukovi.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Leden 2010, 15:54:21 »

Docela trapný vydírání ... sebevražednej děvkař? Nějak mi to nesedí, takže buď není děvkař nebo není sebevrah - jestli máš podložený to, že je děvkař, tak doporučuju natvrdo rozchod a on se nezabije. Bude hemzit, vyhrožovat, ale nebral bych to nijak vážně. Přesto bych jeho blízké upozornil na jeho psychiku - at si na neh odaj trošku pozor, protože debil to je stoprocentně ... BTW nechci vypadat bezcitně, ale když už se chce zabít, ať to udělá - o debila míň.
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Leden 2010, 16:03:22 »

no už je to druhý den od toho,co od něj dala ruce pryč a nějak jsem o jeho smrti neslyšel takže to asi byla jenom výhrůžka.
Zaznamenáno
Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2010, 14:06:36 »

Mno takže teď se to mírně zkomplikovalo Smutný Smutný

Vyšlo najevo,že na tý diskotéce nic nebylo,Zdeňek prý na Markétu něco zkoušel,ale ona ho prý odbila.Zdeněk se chtěl Nicol přiznat že se neudržel a Markéta v zájmu Zdeňka,aby ho ochránila vzala vše na sebe(řekla že po něm vyjela sama).Celej týden mě vodila za nos.To sice neřeší problém Zdeňka(btw už má nějakou novou známost Úsměv ) ,ale celou situaci to zkomplikovalo.Málem jsme se s Nicol pohádali právě kvůli tomuhle(já na tý diskotéce byl,ale nic konkrétního jsem neviděl,jen že furt někam odbíhali),že jsem jí to neřek.Zdeňka nemůžu vidět kvůli tomu jeho vyhrožování a Markétu jsem poslal k šípku za to,jak mě vodila za nos a já ze sebe dělal blbce.bezvadný ztratil jsem 2 kámoše a jednoho málem kvůli jedný blbý lži.chjo blbej svět  Smutný Smutný Smutný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2010, 15:07:53 »

Když se někdy něco takovýho děje, tak je nejlepší nevěřit nikomu a mít o všem svůj obrázek... vlastní názor. A nijak se do těchto věcí nemotat - halvně když to začíná být takové zamotané. Někdy je nejlepší dát ruce pryč a taky "Mluviti stříbro, mlčeti zlato" ;-) ...podle mě to časem vyprchá, opadne "nasrání" a "zklamání" a toto období přejde...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Reaper



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Sry neřeknu
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2010, 16:48:26 »

Ano souhlasím a od teď si na to dám pozor.Chtěl jsem jen pomoci a nakonec se to otočilo proti mě...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS