Proč?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:02:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč?  (Přečteno 6798 krát)
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« kdy: 03. Březen 2012, 02:41:14 »

Zdravím,
Píšu protože už to dám nejde.Jinak bych se neodhodlal se svěřit internetu jenže že mám pár deci pod kůži a tak jde všechno líp.Ale popořadě.....
   Léčím se z rozchodu,na pohled nic zajímavýho,prostě  nám to nevyšlo jako tisíce jiným párům.Je to už nějakej měsíc....mám už pár rozchodů zasebou,tak vím co dělat a co ne,ale přesto je tenhle v něčím jinej.S moji ex jsme se rozešli něco kolem loňského října(uf je to už dlouho,byli jsme spolu cca rok).Přečetl jsem si pár článků o tom jak se s tím vyrovnat,přestat komunikovat s ex,vyhodit veškerý věci jako připomínku apod.Jenže to má jeden háček,ona je totiž součástí mého života jako social circlu,máme společný známý,kamarády a přátele,společnej podnik kam chodíme.Prostě neexistuje cesta jak se s ní přestat vídat nadobro nebo o ní přestal slyšet od kamaradů,leda že bych přišel o svoje nejlepší přátele a to já si prostě nemůžu dovolit.
   Bohužel ted nevím jak pryč,jsem jak v začarovaným kruhu ze kterého nejde ven(jdi ven a ošukej deset jiných holek).Zrovna jsem se vrátil z jejích narozenin,totální masochismus,jinak se to ani vysvětlit nedá,minuty trvaly jako hodiny,hodiny jako dny.Když vidítě tu která vám zlomila srdce jak se ohmatavá s jinýma a flirtuje,jako by Vás krájeli na malinký kousíčky a podávali k večeři.Kdo zná tak ani nemusím popisovat,není snad horší pocit.možná to člověk potřebuje, aby si uvědomil že je čas ku*va jít dál a nezabývat se jednou jedinou rybou v moři,ano já vím.Jde jen o to se se slzama v očích smát a nevidět když vidíte,předstírat že je všechno v pohodě ikdyž není dokud se to nestane skutečností.jak dlouho to však potrvá?měsíce?roky?
   Jsem jen PFU co myslí na jednu,přál bych se aby jí už nikdy v životě nepotkal,udělal tlustou čáru a šel dál,jenže to se nevyplní,bude to tu znova a znova.
   Než jsem se dneska vydal na svoji popravu tak jsem celé dny trávil abych to zvládnul,pročítal jsem zde uvedené příběhy lidí, kteří jsou v situaci horší než já.Nechal se motivovat lidmi a jejich schopnostmi v oblasti sociální dynamiky,Smoula007,Barzini,Ambruzzi,Av4 a jinými abych co nejlépe zvládnul svojí situaci(tímto děkuji).Jenže moje snaha vešla vniveč.Jak jsem stál na baru jako ten největší ubožák a díval se bavící se lidi (včetně ex) jsem zjistil že ještě nejsem připravenej tomuč čelit,proč?Radši jsem odešel,už to prostě nešlo dál.
   Hrozně rád bych byl PUA co se nenechá strhnout citama a jde se bavit a je mu vše jedno,jak na to když stále myslím na tu jedinou?(jdi ven a ošukej deset jiných).Nejsem žádnej krasavec a moje sebevědomí je na bodě nula.
   Chci se jen z toho vypsat,nic jinýho nepomáhá.Je to jako souboj já vs ona,a musím uznat že dostávám slušně přes držku.Jako holka má v některých věcech výhodu jak víme...Jediný co chci je už být z toho venku a ikdyž vím že to přijde,tak to čekání mě zabíjí.Nechci ji zpátky,byla by to blbost,chci jen už být tím, čím jsem byl před ní.Je to těžký když žijete na malém městě,ale nikdo neříkal, že to bude lehký pokud to s náma nevyjde.Asi jsem přecenil svoje schopnosti v oblasti udržování vztahů a ted musím sežrat to co jsem si sám nadrobil,jiná cesta neexistuje.
   Tímto chci dodat odvahu těm,kteří jsou v podobné situaci.Chce to jen nechat plynout a čas to vyléčí,párkrát musíme prostě padnout na hubu než jsme schopni zvítězit.Musíme vše brát jako zkoušku, která nás posune dál a my se tak stali lepšími.Hodně štěstí všem...

  Pokud jste to přečtli tak vám děkuju.budu rád za kometáře a připomínky.
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Březen 2012, 16:45:00 »

Tak těch 10 neo....ej, ale aspoň se s pár líbej, to ti dá zpátky pocit, že nejsi nula.
máš zkušenosti, sám to píšeš, pár rozchodů za sebou máš.

Moje ex mi utekla s jedním z mých nejlepších přátel. Ale když zjistila, že jsem si našel jinou, předvedla krásnou žárlivou scénu.
Pokud s tebou zametala, jde o to si uvědomit, že jsou jiné, lepší a pak si s pár takovejma užít, zase ti to vyčistí zrak. Chce to nejen dostatek času, ale hlavně to chce vytrvalost a cíl, za kterým jdeš!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2012, 19:53:28 »

Neřekl bych, že by se mnou zametala.Je to holka a využívá jen svoji atraktivitu,jak říká sama "užívá si".Což jí samozřejmě nemůžu nijak vyčítat.Já bych dělal to samé.Máš pravdu joei,vím že to bude chtít vytrvalost a že jsou i lepší než je ona...jen je najít
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS