Rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:20:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod  (Přečteno 7040 krát)
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« kdy: 30. Červen 2008, 08:44:27 »

Asi 1 mesic jsme se spolu bavili pak jsme spolu zacali chodit a kdyz jsme spolu chteli jit ven tak mi prisla SMS:nech me zit,potom se se mnou prestala bavit,kdyz sem se ji zeptal proc,napsala mi ze si nasla noveho co se se mnou nebavila...vubec nevim co jsem udelal spatne Smutný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Červen 2008, 09:12:36 »

Koukám, že Ti je 15 ... předpokládám, že té holce je 15 nebo 14 ... a v tomto věku se mi zdá celkem normální, že to holky střídaj jak ponožky. Nebyl jsi její první kluk, že ne? ...podle mě už před Tebou měla tak 2 kluky ne? ... tedka zjistila, že balit kluky je pro ni lehký ... tak si běhá od jednoho ke druhému ... ale z toho časem vyroste ... ale pro Tebe to ted znamená, že si nemáš dělat těžkou hlavu z něčeho, za co nejspíš nemůžeš ... je to běhna...  Mrkající ....
A i kdyby ty řádky, co jsem napsal, nebyly pravdivé, kašli na to a netrap se tím ... nebyli jste spolu dlouho (skoro vůbec...) ... holek tu ještě běhá  Mrkající ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Červen 2008, 09:21:04 »

Myslim ze mas pravdu  Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Červen 2008, 09:22:56 »

a děkuju myslim že už to chápu  Mrkající
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Červen 2008, 09:24:38 »

ale nejhorsi je ze u nas na skole jich je strasne malo Neutrální
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Červen 2008, 11:56:21 »

Budeš potkávat holky venku ... dáš se nezávazně do řeči ...a kdo ví co z toho ještě vzejde ...  Mrkající Netrap se těmato věcma ... užívej si života a bud takovej ten "fajn a v pohodě" a holky si Tě budou všímat samy ... pak je stačí jednoduše oslovit ... a pude to samo ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Červen 2008, 17:01:15 »

a jeste horsi ze bydlim na celkem hodne malym meste Šťastný skoro vesnice Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Červen 2008, 17:04:33 »

Tak pojedeš na intr na střední ... je ti 15 let ... jsi v devítce ... ne ? ... tedka pojedeš na střední ne ? ...a jestli ne tak příští rok no ...  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červenec 2008, 09:14:34 »

Heh ridils jsem se tvymi slovy a vypada to na novou znamost...dam ti vedet jak se to bude vyvijet  Smějící se
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Červenec 2008, 11:05:47 »

No vidíš a pak že to nejde ... (já teda myslel že to potrvá tak měsíc než si tímto způsobem někoho najdeš a po pár dnech to přišlo ... seš rychlej jak sra*ka voe  Šťastný ) ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS