To sou všechny stejný?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:08:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  To sou všechny stejný?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: To sou všechny stejný?  (Přečteno 14584 krát)
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« kdy: 06. Říjen 2007, 23:00:18 »

Takže, právě se se mnou rozešla holka kterou já pořád miluju. Je mi z toho na nic. Víc než to, sem totálně na dně..  Nechápu proč mi to udělala.. Byli sme spolu necelý půl rok. Patřilo to mezi nejhezčí chvíle mýho života. Chodili jsme spolu ven, do školy. Nehádali sme se. Všechno bylo fajn.. Ale včera jsem ji potkal večer ve městě a řekla že si musíme promluvit, ale až později. Ten den sem z ní dostal akorát to že mi řekla že si mě nezaslouží a že sem na ní moc hodnej a vona na mě nemá pořád čas.. neumí si ho udělat. ale když jsem se ptal jestli tim chce říct že se rozcházíme tak řekla že to ne... Řikal sem si že to může znamenat rozchod anebo to že mi chce říct že si uvědomila o co přichází když neměla zrovna čas (ale to sem si spíš vymodlil).
Dneska sme se domluvili že pujdem ven, z sms od ni jsem cítil že není něco v pořádku, byla najednou taková věcná, bez smajlíků, někdy neodepisovala... nevím kde byla chyba.. Venku mi řekla že náš vztah neni takovej jako byl dřív a co by se dělo kdyby sme spolu nechodili. Sice se na to takhle zeptala ale nakonec její názor byl že už to dál nechce.. Porad se sice ptala na to jak dal, ale bylo mi jasny ze jeji nazor se jen tak nezmeni. Tak se se mnou rozesla..
Ona skončila den předtím s házenou a řekla mi že to na ní nějak dolehlo že šla pít a přitom o tom přemýšlela a došla k tomuhle závěru.

Zajmalo by mě..
A) Proč sou holky takový? Že když je na ní kluk trochu hodnej tak je to hned kamarád, a zničí kvůlu tomu půlroční vztah během několika dní. To je dobrý se občas asi pohádat že jo?
B) Mám nějakou možnost jak ji ještě získat? Ještě předevčírem mezi náma bylo všechno v pořádku. A fakt nevim jak dál.
C) Co mam dělat když to nevyjde? Jako že asi ne... Nechci bejt doma abych měl čas na ni myslet. Možná že začnu s bojovym sportem.. Ale jinak nvm
D) Nestalo se mi tohle poprvý, ale jak to že jsou lidi který spolu choděj několik let a klape jim to? Jak to dělaj?
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Říjen 2007, 23:12:46 »

Mrkni se sem Směrovka http://forum.qark.net/o-chlapech/proc-hodny-kluk-kamarad/
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Říjen 2007, 23:27:21 »

JJ, tam nejdes vsechny otazky. A vice mene zadne odpovedi, protoze nejsou. Je vsechno nelogicke, avsak skutecne Úsměv Vyhrava ten kdo miluje min.

Mas moznosti v lasce:

a) budes chodit s holkou, ktera pro tebe neni ta prava => nebudes ji naplno milovat => nedopadne to takto
b) budes chodit s hokou, kterou chces => budes ji milovat "spravne", cilize naplno => dopadne to takto
c) budes chodit s hokou, kterou chces => budes se muset obcas prekonat a neco ji odmitnout, obcas ji proste nastvat, nekam neprijit neco proste => je sance ze to nedopadne jako ted Mrkající

moznost je jeste za d):

d) zmenis sam sebe - nebudes brat holky jako partnerky, ale budes se k nim chovat jak k hadru, vzroste ti sebevedomi, protoze s tebou zadna nebude moct nic udelat a budes to ty kdo bude ridit situaci => budes mit kteroukoli budes chtit => protoze ses zmenil tak budes tezce spokojen, prohyris mladi s uzasnyma kockama a az ti bude 35 tak zjistis, ze uz to neni takova zabava, ze chces nejakou holku s kterou ti bude hezky a budes se zase ucit, jak bejt trosku milej a respektovat svou partnerku S jazykem

plus moznost e)

e) najdes tu jedinou uzasnou holku, ktera te chce at ses jakejkoli a bude te chtit porad a ty budes chtit ji porad, jenze sance je +/- 1:3,000,000,000 Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Říjen 2007, 08:40:23 »

A mne napadla aj moznost, ze si nasla ineho a tie kecy typu, ze si ta nezasluzi a ze si na nu moc hodny a ona na teba nema porad cas, su len take rozchodove.
Teda pripadaju mi take aj keby si nikoho nenasla a s tebou sa rozisla s hocijakeho dovodu.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Říjen 2007, 08:52:43 »

taky mi to tak skoro přijde.. protože podle mě neni normální aby to šlo takhle najednou.. ještě i ve čtvrtek sme byli v pohodě a v pátek najednou zjistí že už jí vztah nic nedává. Přišlo mi že jak sme o tom rozchodu mluvili vypadalo to že pro ní to nic není, jakoby to brala najednou sportovně. Asi už neni šance jak ji získat zpět že jo? nebo spíš nemá cenu to zkoušet...
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Říjen 2007, 12:02:13 »

a) Takové nejsou jen holky.
Že by to bylo proto, že holka může mít hodného kamaráda, ale od partnera očekává něco víc?. Když vložíš dívce do rukou celý svůj život, riskuješ že si toho nebude vážit protože už nemá oč usilovat. A ani nebude vědět co s ním, takže ho pravděpodobně zahodí.
b) Šance je vždy. Navíc si uvědom že někdo koho nemůžeš v osmnácti vystát, může dospět a být pro tebe ve dvaadvaceti ideální partner.
c) Bojové sporty po rozchodu můžu jen doporučit, jsou skvělé.
d) To přijde časem. Vztahy jsou o tom že naplňuješ potřeby partnera a on zase tvoje. Jen potřeby mladých lidí se mění neuvěřitelně často, oni o tom ještě většinou neumí mluvit a říct partnerovi co se změnilo. Tak místo vysvětlování se s ním prostě rozejdou, protože jim přestal vyhovovat.
Časem si ujasníš co od partnerky vyžaduješ ty a až potkáš slečnu, která už to má taky trochu srovnané, budete mít delší vážný vztah.

Riziko, že se partnerce změní potřeby, ale zůstane navždy a pokud o tom nebudete mluvit může ti holka rozbít během pár dnů i dlouhý vážný vztah. (Tuším že někde na fóru byl příběh kluka s kterým se partnerka "bezdůvodně" rozešla po sedmi letech.)
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Říjen 2007, 12:26:02 »

chci to s ni ječtě nějak zkusit.. jenže nevim jak na to. podle me mam 3 moznosti
A)buď ji dobývat ale to mi příde jako blbost, jen ztratim na ceně
B)nechat to tejden vychladnout a pak ji zavolat/pozvat ven abysme to nak probrali
C)nechat bejt, treba se sama ozve-to by bylo nejlepší, ale šance že se ozve je víc než mizivá..

problém možná taky je že se spolu stejně každej den budeme vídat... jak se k ní mam chovat?
Zaznamenáno
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Říjen 2007, 19:36:43 »

To sou všechny stejný?

"Všechny nejsou stejný, některý jsou i horší"


(pouze citát) Úsměv
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Říjen 2007, 20:54:05 »

takže zjišťuju že v tom je asi jeden blb.. její kámoš, a kdo ví co jí řek když měla slabou chvíli po tom co sekla s házenou a byla v hospodě...

to mění situaci... ale pořád nechápu, to holka zahodí spokojenej půlroční vztah kvůli nějakýmu blbýmu vyhulovi? fakt teď je mi z toho 10x hůř než včera..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Říjen 2007, 21:56:25 »

No jo no, hormony jsou svine.
Jestli jsme vsechny stejne... asi ne, verim, ze jsem mnohem, mnohem horsi - jsem k tomu jeste tvrdohlava.
Co musis delat aby sis ji udrzel - zkus byt partnerem a ne poslusnym stenetem, ale ani hajzlem. Ovsem nevim, zda si toho bude vazit - pokud je momentalne zakoukana do nakeho jineho, mas minimalni sance, takze ji nech trosku vymachat cumak v novem vztahu a uvidis, kdyz to nevyjde, mas sanci, kdyz ne... tak to proste nebyla ONA.
Bojovy sport... uvidis, zda to bude to prave, byt Tebou, zkusila bych casem i neco s filosofii... trebas necekane najdes nake jine cesty jak ty zenske resit Úsměv Ale rozhodne tedka Ti to pomuze prijit na jine myslenky Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2007, 22:43:55 »

její kámoš, a kdo ví co jí řek když měla slabou chvíli po tom co sekla s házenou a byla v hospodě...
Mela depku, on ji vyslechnul a nenavrhoval zadne reseni. => je uzasnej a rozumi ji => je zblaznena Úsměv

a) je moc hrda, nez aby se k tobe vratila => sance mala, musi to byt jinak, nez ze za ni "dolezes", spis, ze vas "nahodou" osud svede zase dohromady
b) neni tak hrda a vrati a ozve se sama => vyzaduje aby ses neozval ty
c) neni hrda, ale sama se nevrat =>musis se ozvat ty
d) bude s nim spokojena, protoze neni blbej a vi ze holky nechteji reseni, holky nechteji pomoct, holky nechteji (prozatim) OPRAVDOVE pochopeni (preferuji to naucene = chapu te, nerikam nic) a vi, ze holky nechteji nekoho, kdo je bude mit rad... bez omezení... => zustane s nim a ty muzes klidne stat na hlave a nic se nezmeni Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Říjen 2007, 17:54:35 »

super.. Smutný.. takze teď už stačí poznat jaká je... Stejně holky sou divný,.. takhle rozbít dobrej půlroční vztah kvůli nějakýmu buranovi kterýmu de vo jedno.. to je přinejmenšim zvláštní. Takže mě se vyplatí asi jen čekat a doufat..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Říjen 2007, 18:00:26 »

Pul roku neni nic... Jsi mladej, pro jedno kviti slunce nesviti... a tak, znas to Úsměv bude lepe
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Říjen 2007, 19:45:55 »

takhle rozbít dobrej půlroční vztah kvůli nějakýmu buranovi kterýmu de vo jedno..
Spokojená ženská je horší než bin-Ladin Šťastný Protože jí to v tý krásný hlavičce začne šrotovat, jakto že to tak hezky funguje, a šrotuje to tam tak dlouho, až se něco po*ere Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Říjen 2007, 20:20:40 »

Avaranger  Smějící se Smějící se Smějící se

johny89 : jestli ještě hledáš odpověď na téma proč, doporučuji ti přečíst si kníhu "fenomén mužství a ženství" z té se dá pochopit, proč je ženský svět jiný než ten náš.  Andílek
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Říjen 2007, 20:33:13 »

A nebo "proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách" a případně "Proč muži lžou a ženy pláčou" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Říjen 2007, 14:40:59 »

Tak mi napsala sms vicemene tohle..Ahojky, nechtela sem aby to dopadlo tak, že se k sobě nebudeme znát. Mám tě moc ráda a nechci o tebe prijit. Jenom uz nedokazu vic nez bejt kamaradka. Myslis ze je mozny , ze budem pratele? Prosim, nekdy...
Situace se má tak že se prakticky jak ona tak já sobě vyhýbáme i když si sebe určitě všímáme.
A ja nevim..co jí mam psát? nebo jí nemam psát? Za to co mi udělala a podle mě ještě z nějakýho důvodu co mi neřekla.. Ja bych s ni vedomě chtěl být za každou cenu, ale rozum mě upozorňuje že to neni nejlepší, protože už to nebude tak jako dřív a až jí nabalí nějakej kluk, tak to se mam dívat jak se s nim líbá, voděj se za ruku atd.? Toho se prostě nechci dožít, to by na mě působilo stejně jako teď.. Ja ji chci zpět Smutný
Poraďte mi pls..., co můžu dělat?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Říjen 2007, 15:45:01 »

zkusila bych odvykaci kuru...
Ver mi, vim jake to je, kdyz se zamilujes a ten druhy chce nekoho jineho, pred Tebou s nim flirtuje a ja nevim co jeste... ale co? Chces ji zabit, mucit, svazat a chovat v kleci? To preci neni vztah. Jedine, co dle meho muzes je rict ji,jak se citis a byt aspon ten kamarad a doufat, ze ji to casem dojde a vratit se. Ale spis by ses mel porozhlednout nekde kolem a tehle slecne poprat hodne stesti....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Říjen 2007, 21:13:01 »

Heh no reknu to nejlepsi co muzes ted udelat, nepis ji, vyhybej se ji, nevsimej si ji a ono ji treba dojde, ze udelala chybu, jenze to uz pak tbe muze byt jedno... Jasny reknes si ze ji milujes a ze tohle nedokazes, ver mi za par tydnu to prejde a reknes si ze si udelal dobre... A kamarad s ni byt? To tak za par mesicu muzes zkusit, rozhodne ne ted... Akorat bys z toho bys spatnej mnohem delsi dobu a stejne by to k nicemu nevedlo... Jsou lepsi ver tomu a trapit se kvuli tomu? To nema cenu, nechce, ok, no tak mas smulu, prece nebudes dolizat a delat ze sebe nevim co, jen abys ji nejak ziskal zpatky az se ona rozhodne, ze te zase cche, kdyz ji to nebude vyhovovat? Prece nejses jeji pejsek na voditku... Ale fakt muzes ji chtit zpet jakkoliv moc, tak ji nepis, prekonej to a premoz sam sebe a fakt nepis, tot muj nazor a mluvim ze zkusenosti, ze to nejlepe funguje, za par dni ti treba napise sama od sebe a kdyz ne, tak to proste nebyla ta prava... ted to sice boli, ale prejde to.... My sice obcas myslime tim dole, ale mam takovej pocit, ze holky obcas zase ten mozek vubec nemaji  Šťastný Jinak nic proti holkam, at me tu zase neukamenujete  Šťastný

Edit1:To Avenger: Hrdost jooo to je oskliva potvora, kdyz ji ma nejaka holka sakra vysokou, je to fakt blby Úsměv) to ti pise pak veci typu jestli cekas ze prilezu zpet ja...ale to se enstane..tak nizko bych neklesla,i kdybyhc mela steskem probrecet vsehcny noci tak ja neprilezu... to si pak rozmyslis hodne rychle jestli o takovouhle holkuj este stojis, ktera nedokaze premoct aspon trochu svoji hrdost a ukazat ti ze ji na tobe zalezi...
« Poslední změna: 09. Říjen 2007, 21:26:29 od Skull » Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Říjen 2007, 16:48:02 »

Tohle sem ji napsal:

Ahojky,taky mě to trápí,ale muj názor je,že musíme asi oba zapomenout.protože když se ted budem spolu ,"bavit", tak to všechno jen zhorší.bolí mě říct ti to takhle,protože tě pořád miluju a je těžký si najednou zvyknout nemít tě u sebe,netrávit  stebou čas a i když to bylo všechno hezky,ty sis vybrala ze uz semnou bejt nechces a budu te respektovat.asi sama víš jaký to pro mě je,možná že už se mnou nebudeš chtít mít nic spolecnyho,ja bych to i pochopil.kdyby sis to nekdy rozmyslela muzeme si o tom promluvit,ale jinak bych to nechal jen na pozdravu..bude to pro nas oba jednodussi..

Myslite ze dobry?
Dolejzat za ni nehodlam... Uvidime jestli casem napise...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Říjen 2007, 18:17:46 »

*CHEERS* Pekne napsane, citlive a pritom jasne. I kdyz ta hlaska o tom "rozmysleni" je tam IMO navic... (a zavani to takovym tim, "snazim se to napsat tvrde, aby sis to rozmyslela")
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Říjen 2007, 19:31:07 »

*CHEERS* Pekne napsane, citlive a pritom jasne. I kdyz ta hlaska o tom "rozmysleni" je tam IMO navic... (a zavani to takovym tim, "snazim se to napsat tvrde, aby sis to rozmyslela")

Trochu souhlasim, napsane to je dobre jinak...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS