Rozchod aneb jak Dál...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:06:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod aneb jak Dál...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod aneb jak Dál...  (Přečteno 9555 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 19. Leden 2011, 16:29:13 »

Zdravim

Chtěl bych se svámi podělit o můj problém.Před pár dny se semnou rozešla přítelkyně dost celkem drsně,ale ač to nehorázně bolí vím že sem to zkazil nejspíše já..Začnu od začátku at si uděláte vlastní dojem.S přítelkyní sem byl rok a půl dalo by se říct harmonický vztach kdy se oba doplnovali,řekněme nejsem žádnej hodnej klučík,občas sem dokázal něco dost po..rat..ale přesto sme si celkem dost hodně rozumněli měli společný koníčky,zaliby,sny.Jasně parkrát sme se chytli ale nikdy sem na ní nezvedl hlas a ona na mě.Podporovali sme se navzájem bylo to fajn uživali sme si sami sebe, v něčm sme se neomezovali,a vídali 1-2 týdně a když nám vyšel víken byli spolu.V sexu sme neměli problem,užívali sme si vše každou společnou chvilku,ale problem je že když nastou problémy,ona je ten typ kdy se prostě uzavře nafoukne nemluví semnou nic Ano někdy sem si sám myslel že je vše OK že sem si to nalhával ale kždy vtom člověka nechá žít těžko může něco dělatHodně mě to vadilo ale prostě vždy sme si otom dokazali promluvit druhej den bit v malý míře,před vánoci přišly problémy.Jí přišli zkouškové,doma problemy,a já jí občas v tý době zklamal.Je to ten tip co jí zklame i maličkost a zasahne to hlavně city.Ano vždycky sem si to uvědomil,ale stejně sem to někdy dokázal zkazit,a tak přišel trest,a rozchod.Bylo mi strašně,má opora,má láska prostě řekla že je to na ní moc že už me nemiluje,ale pořád mě moc ráda ale ne tolik aby byli vtu chvíli štastná.Já jako optimista normal bych to vzal tak nějak život de dál ale prostě se kterým je mi dobrře a sem sní stastnej hmm to byla síla i na mě [Smutný] Ale věděl sem tenkrat věděl že sem přidal polínko do ohínka že to byla i moje chyba,ale z vlastní zkušenosti sem věděl že když jí budu premlouvat nebo tak nemělo by to cenu.Rozešli sme se a ja jí tejden nepsal nechal to být občas sme si napsali jak je nebo tak.Po tejdnu sme začli s přateli chodit ven a víc se zase škárlit bylo to moc hezké jako na začátku, ale pořád sem nic nezkoušel jelikož mám kousek cti a hrdosti nepřinutilo mě to jednat protože to ja sem to sní chtěl řešit,a já jí nedal v problémech kopačky idkyž sem na tom měl lví podíl.Druhý tejden se nám začlo stejskat a mě brutalně ikdyž vím slepovaný vztahy(ale vím že prostě tu holky chci a strašně)asi nemaj cenu věřím že když to skončí kvuli nečemu co se dá řešit má cenu začít znova.Dali sme to z5 dohromady a já prostě určil pravidla pokud nebudeme problémy řešit, a nebudem k sobě upřímny a snažit se oba dělat vztah štastným deme od sebe ona že souhlasí můžu říct ten měsíc až do ted byli něco nadhernýho znovu snad eště víc sme se do sebe zamilovali,až do minulýho tejdne kdy nastal problem ja byl s Kámoši pryč a měl sem jí napsat až vyjedu a že se pro ní stavim doma a budem spolu jenže ja omylem místo
jejího čísla zadal jiný a omlylem sem to uložil do konceptu a mylně věřil že je poslano.Po příijezdů k ní mi řekla že jí nic nepřišlo at se kouknu do telefonu a tam sem po jejím číslem nic neměl,a už to začalo
,nevěřila mi,a když sem si u ní obhajoval pravdu nevěřila,mě to mrzelo hodně moc,ale pořád sem jí říkal že sem jí nelhal ona že je zklamaná a že jí to ranilo že už dál nemuže.ANO jednou sem jí ve vztahu zalhal před půl rokem kdy sem jí nechtěl tahat do svýych problemů,to mě tenkrat mrzelo ale od tý doby nidky v ničem Vím že bez důvěry se ve vztahu chodi neda,ale vím že ona si tu důvěru u mě taky musela vydobít tak sem chtěl i ja jenže nic.A ted kvůli sms mi dala kopny,a já bit optimista sem zničenej sou to 3 dny co mám dělat hodně mě to mrzí.Říkala že by kvůli sms nikdy nerozešla,ale když sme si otom povídali stejně ktomu vyznívalo že nemůže uvěřit jak sem to nemoch neposlat..Mě už se to stalo několikrát,ale jí ne takže při rozhovoru mi nevěřila..Nevím eště ten den byla štastná semnou, a najednou Odmilována a nemá mě tolik ráda jak je to možný...Jasný když to zasáhne city bolíto hodně ale já sem vničem nelhal a vona takovejdel obrat,chápu udělal sem omyl ale kruci sem člověk,ale snad né něco co by nešlo vyřešit mohla mě seřvat nebo podusit,ale rozchod sem si rozhodně nezasloužil...Jak se ted mám chovat radši jí nepíšu chci jí moc z5 protože věřím že to cenu má a todle nebyl důvod kvuli čemu se lidé rozchazejí.Poradtě jak bych jí získal zpět..Nevěřim že se tak rychle odmilovala apd ted se oba snažíme odragovat ona jezdí s přateli na disco ja jí to přeju ja chodím ven na internetu vidím jak ten její kamarad z destvy který chtěl v době když sem sní chodil komentuje všechno najdenou a to mě ubíjí...Věřim že potom všem co sem sní zažil že to cenu má ale chtěl bych aby to tak cítila ona jak jí teda mam získat...Děkuji za rady...je mi 21 a 20 jí sme mladý ja vím...Děkuji
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Leden 2011, 08:35:38 »

Nějak mi připadá, že nejsi dostatečně samostatný na takový vztah. Prostě děláš zbytečně moc chyb a jsi moc hrdý než aby jsi uznal svou chybu před ní. Podle mě musíš zamakat na sobě a ona by měla přehodnotit svoje ideály, protože pokud hledá člověka bez chyb, měla by si najít někoho zidealizovanýho a nejlíp, aby už byl po smrtí, aby ji něčím nepřekvapil. Možná jen nejste připraveni na vážnej vztah, protože ona nechce řešit problémy a ty možná neumíš.... jen mi to tak vyznělo, jak to je nebo není, to budeš vědět ty.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2011, 12:41:41 »

Nějak mi připadá, že nejsi dostatečně samostatný na takový vztah. Prostě děláš zbytečně moc chyb a jsi moc hrdý než aby jsi uznal svou chybu před ní. Podle mě musíš zamakat na sobě a ona by měla přehodnotit svoje ideály, protože pokud hledá člověka bez chyb, měla by si najít někoho zidealizovanýho a nejlíp, aby už byl po smrtí, aby ji něčím nepřekvapil. Možná jen nejste připraveni na vážnej vztah, protože ona nechce řešit problémy a ty možná neumíš.... jen mi to tak vyznělo, jak to je nebo není, to budeš vědět ty.

Ale možná sem to špatně formuloval.Jasně když sem udělal botu, a moc dobře sem věděl že je to má chyba, tak se se jí omluvil pěkně mezi 4ma očima že mě to mrzí.Ale jak říkam stou sms to byla chyba moje tak napůl že sem omylem zadal jiný číslo jistě jí se to zdálo divné tomu sem rozumněl za to sem se jí taky omluvil, ale tu sms sem jí doopravdy psal takže proč bych měl lhát já se akorát hájil pravdu a stálo mě to užasnou holku prostě todle mě ted bolí že člověk nelže a dostane kopny :(Snad se kvůli tomdle lidi nerozchazi proto bych chtěl bejt zase sní mám jí rád.Stou hrdostí sem to myslel tak že sem jí po rozchodu neotravoval nelez sem jí do prdele a neškemral aby mě vzala z5...Čekal sem až to udělá ona...víš....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2011, 12:46:36 »

Rozumím ti. Rozhodně 1 sms není důvod k rozchodu. tam je daleko větší problém.. buď u ní nebo u tebe.
A pokud člověku lžeš, respektive jsi zalhal, tak je logické, že ta důvěra už nikdy nebude taková. Ne každý má totiž pochopení pro lež a to, že jsi to s tím člověkem vlastně myslel dobře:-)

Možná je fakt na čase si dát pauzu. taky jsem si 3 dny po rozchodu říkal, že lepší nenajdu.... a našel jsem holku, která je o milion procent lepší než bývalka, která měla blbé nálady, nic neřekla, pořád byla uražená.... nechápu, jak jsem s bývalou mohl tak dlouho vydržet.... cunt....

Dej tomu čas, snad měsíc, snad 2 a budeš se na to dívat jinak. pokud nemáš s balením holek problémy, třeba objevíš nějakou, která je o dost zajímavější a je dost možné, že to bude holka, u tkeré bys to na první pohled nečekal.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2011, 13:34:36 »

Rozumím ti. Rozhodně 1 sms není důvod k rozchodu. tam je daleko větší problém.. buď u ní nebo u tebe.
A pokud člověku lžeš, respektive jsi zalhal, tak je logické, že ta důvěra už nikdy nebude taková. Ne každý má totiž pochopení pro lež a to, že jsi to s tím člověkem vlastně myslel dobře:-)

Možná je fakt na čase si dát pauzu. taky jsem si 3 dny po rozchodu říkal, že lepší nenajdu.... a našel jsem holku, která je o milion procent lepší než bývalka, která měla blbé nálady, nic neřekla, pořád byla uražená.... nechápu, jak jsem s bývalou mohl tak dlouho vydržet.... cunt....

Dej tomu čas, snad měsíc, snad 2 a budeš se na to dívat jinak. pokud nemáš s balením holek problémy, třeba objevíš nějakou, která je o dost zajímavější a je dost možné, že to bude holka, u tkeré bys to na první pohled nečekal.

Taky sem přemýšlel co vtom může být, ale doopravdy mě nic nenapadlo pokaždý to vyšlo na tu sms.Jasný mohla to bejt ta poslední kapka že jak říkam nejsem svatej, ale zas to byli vždy hovadinky kterým sme se později smáli takže tak..Stou pauzou určitě souhlasim oba 2 potřebujem nachvilku vorazit od sebe apd..neříkám že neni lepší todle mě absolutně nenapadlo vím že je spousta skvělejch holek, ale prostě nemam náladu na ně protože vim že stejně momentálně myslim na tu kterou mam rád a se kterou bych chtěl bejt!!!Píšemi sama od sebe za těch 6 dní co sme od sebe mi psala asi tak 4-5 krát jak se mám co dělám mých kamarádů se ptá jestli to stou posilkou myslim vážně a že mě chce na svých narozeninách.....Včera mi napsala kdy pujdem ven apd.....řekl sem že se domluvíme třeba někdy, a ona napsala určitě se domluvíme mno........
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS