Rozchod!Celý divný.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Září 2021, 03:21:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod!Celý divný.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [Vše] Tisk
Autor Téma: Rozchod!Celý divný.  (Přečteno 25804 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2015, 18:43:54 »

Zdravím.

Opět Mám takový problém. A opravdu nevím co to je. obou nám je 26, a oba máme už delší vztahy za sebou.
S přítelkyní jsme se seznámily na seznamce. Prvních pár dní jsme se bavily a poznávali na oko. Zjistily jsme i po těch zprávách, že toho máme dost společného. Nejvíc jí překvapilo, že mám rád stejnou hudbu jako ona. A dřív jsem tančil tance co ona teď. Tak nabídla první schůzku, ta dopadla neuvěřitelně. Hned jsme si sedli, jak prdel na hrnec, oblezli město, kecali o všem a dál jsme zjištovali, že máme na svět, vztahy, uplně stejný pohled. Takhle to šlo asi měsíc, kdy jsme si řekli že do toho praštíme. I když už to bylo víceméně jasný. Uběhli 5 nádherných měsíců, bez jediné hádky, problému. Každý den jsme se viděli, a když ne tak jsme si volali. Sex nadherný. Z předchozích vztahů sem si bral ty chyby, které jsem nasekal, a tudíž tenhle vztah jsem chtěl vzít uplně jinak. Na nic nespěchat… Občas překvapila ona mě, pak zase já jí… To co ona neměla v bývalým vztahu jsem jí dával. Prostě to co neznala. Že její přítel taky může něco darovat, nebo jen tak pro ní udělat protože chce. Jezdily jsme na akce. Chodily do města, ven na procházky. Prostě jsme měli stejnou nápln života. CCA po 4 měsících už mi na ní bylo jasný, že mě má o dost víc jak ráda. A sama se asi bála mi říct. A čekala na mě. Já jsem to cítil, tak jsem počkal na dobrý okamžik a ty slova jsem jí řekl. Byla štastná, bylo to na ní vidět. A i nasledně odpověděla co tak dlouho chtěla říct. Vztah dál pokračoval krasně. Seznamila mě z rodinou, přáteli. Já se svojí a s mými kamarádi. Všechno plynulo krásně. Až do teď.
Prostě na ní přišla depka a všechno to na ní asi padlo. V práci to má naprd a bůh ví kde ještě. Par dní jsme se neviděli ale i tak jsme si volali a i tak jsem jí říkal že jí ve všem podpořím, ať má problémy jakýkoliv, že jí chápu. V týdnu mi říkala jak mě moc chce vidět, v pátek mi píše že jsem pro ní moc důležitý, a že mě nechce dávat na druhou kolej. Tak jsem jí řekl, ať víkend stráví s přáteli, s rodinou a vypustí trochu páru od všeho. No a to byla asi chyba. V neděli mi píše jak to s náma vidím. Já uplně opařený co se děje. Natož napsala že od vztahu očekávala víc, a že se nezamilovala za celou dobu, a že teď není štastná. WTF LOGIC? Chápete to. Ona mi celou dobu říká jak mě miluje, jak mě nechce ztratit a pak tohle? Ještě 3 dny předtím mi při odjezdu dala velkou pusu a moc tě miluju. A teď že se rozhodla ze dne na den takhle.
No nedělal jsem z scény "nechápal jsem byl jsem jak puk". Prostě 5 Měsíců mi něco říká, nějak se chová a pak ze dne na den tohle, a ještě po facebooku, co tvrdila že to nesnáší řešit problémy. No večer mi to nedalo sebral jsem špetku hrdosti, a koule, a jel jsem za ní si to vyříkat na ferovku. Nečekala to. Nebyla nadšená, ale jinak bych to nedal, kdybych nevěděl co za tím je… Celou dobu říkala co to napsala, že myslí važně a nic jiného tam není (Prý to psala s kamarádkou) Nemyslím že by v tom byla ta kamarádka vycházíme spolu dobře i když jí moc neznám ještě. , no moc jsem tomu nevěřil, ale dobrá. Bylo vidět že jí něco trápí a né jedna věc. A přes všechno jsem se k tomu prokousal.
Očividně má problémy i někde jinde než jenom v práci. Já jí říkal, že po celou dobu vztahu jsem za ní vždy stál. Že tohle ona ví. Ale stejně z ní lezlo, že o ní ještě spoustu nic nevím (divný sotva jsme spolu 5 měsíců) Za to prostě ten člověk nejde poznat celý, a to jsem jí taky řekl. A musí to vědět. Dál říká že není štastná nic jí neděla štastnou momentálně. Asi se to na ní celý sesypalo. Jenže já nechci aby to řešila takhle. O problémech se musí mluvit. To jistě ví. Natož jsem podotknul, že pokud mi něco nechce říct sama, tak to z ní přece páčit nebudu. Prostě až bude chtít, sama mi to řekne. Ví že za ní stojím ať se děje co se děje, v problémech ne problémech, a když si nebude vědět rady rozseknu to… Naznačovala nějaký problémy, a to že jí ještě hodně neznám. A, že prý neříká že to nedáme dohromady, ale klasika, že to chce vyřešit sama, a být teď sama. Bylo vidět že celkem asi nechce abych odešel. Ale už bylo pozdě večer. Domluvily jsme se že jí dám ještě věci. Až jí napíšu, kdy jí to přivezu. Pak jsme zase řešily, co a jak, chtěl jsem vědět co jí trápí nebo co se stalo. Samozřejmě říkala furt to stejný. Při odchodu mi sama od sebe řekla že si určo napíšeme. Ne kvůli tim věcem. A já dodal. Že číslo, facebook, mobil na mě má. Až sama bude chtít, tak se ozve… No jel jsem domu a za půl hodky sms. Že doufa, že neudělám nějakou blbost (Nemyslela sebevraždu, to bych v životě neudělal a ona to ví) … Nechápu asi se bojí abych neojel půlku vesnice. No napsal jsem, že to nemám v plánu, a šel spát. Pak jsem si akorát přečetl že je moc ráda.

A teď co stím. Asi nic co? Prostě čekat až napíše, ozve se sama… Jenže já nechci aby to takhle skončilo. Zaležími na ní. A celý to je divný. A jestli se stydí, kvůli tim problémům. Nebo se bojí mi je říct, že bych to nechápal. Nebo nechce problémy házet i na mě. Nechápu to celý absolutně… Já přece za ní stojím, ať jsou problémy jakýkoliv… Nebo se něco o tom víkendu stalo v tu sobotu? Co jí trápí a myslí si třeba že bych jí to neodpustil nevěru atd, a vymýšlí tohle? Co myslíte? Ona mi tam napíše, že chce chlapa, který se sní bude chodit bavit a bude se na těch akcí bavit celkově. Odůvodním prostě jednou jsem na akci řekl, že mě ty songy moc neberou, a teď to vytáhla? Přitom sama řekla že ta akca byla tragédní. Nechápu. Na všech ostatních jsme se báječně spolu a s kamarádily bavily. A nebo že jí občas zarazilo že jsem něco řekl blbě. Ale tak jsem člověk, že jo to se stane, ale to mi má říct. Já si teď uvědomil, že pár slov byli špatně. A teď bych je neřekl. No nenapsala přímo co. Takže jsem to bral jako okecávání toho všeho. A vymýšlení zbytečných prkotin… Já fakt nevím co teď…

Těm kdo to přelouskal gratuluji píšu fakt v afektu, a za každou radu budu vděčný.

Jen dodám že sama od sebe semnou chtěla jít bydlet. Že se tak rozhodla. I pro to aby jsme za sebou nemusily každý den dojíždět a bylo by to tak o dost lepší. A mohli být spolu víc. Já s tím souhlasil byla to fakt první holka s kterou jsem chtěl jít doopravdy bydlet protože jsme si prakticky ve všem rozuměli a ten pohled na vše jsme měli stejný. Hledali jsme byty všechno okolo.
Nebo že do svých ex se vždy zamilovala po roce a víc až. A u mě to šlo prostě snadno a takhle do toho spadla a je to krasný. A pak mi píše tohle?  

Rozumíte tomu?

SMS rozprava!Dva dny potom.
 
… Jak se mám. Napsal jsem dobře, že jsem dělal to a to. Tak odpověděla, že je ráda, když to takhle beru. Odepsal jsem,  Koplo mě do zadku ten pocit, když semnou někdo nechce být, a já jen sám na tom nic nezměním. Takže život jde pro mě .
 
Ona, že se to může změnit časem třeba (asi naznačovala, že by jsme to mohli zkusit znova)
 
Pak psala že jí to vše moc mrzí. Natož říkam, že mě taky. Měla asi nějaký důvod a že to nechci řešit po facebooku.
 
Pak jsme ještě řešily, že to není jen o mě ale i o ní co chce apd. A že prý ted chce být jen sama. Odpověděl jsem, že to respektuju a do ničeho jí nutit nebudu/nechci. Pokud sama nebude chtít. A tím to končí.


Já vím tady sem to trochu pokazil asi. Tím kopancem do zadku. Když o ní stojím.
 
Co teď? Já fakt nevím. A nechci promrhat nějakou šanci. A nechat to uležet. To né. I když vím že ted krok je na ní. Jenže psát = dolejzání nechci nic pokazit.Jinak abych poodhalil nějaké problémy u ní.

Díky za názor… Ano i já si říkal, že tam něco je… Já si říkám že mám v mnoha tich problémech pravdu. A ještě o nějakých nevím. Prostě se mi je bojí říct. Trapně. Nebo nechce abych s tím si lámal hlavu i já. Jánže já sem šel do toho vztahu, s tím že kdykoliv něco bude. Tak se za ní postavím. Samozřejmě ta důvěra proč sem to tak chtěl se nevybudovala za měsíc ale buduje se furt… Všechny její minulý vztahy skončílo tím že jí partner podvedl. A ona to pak ukončila… S tím posledním byla 2 roky a poslední 1 rok jí podváděl. A od začátku vztahu ve všem lhal. Ve všem jí přitakával. A přitom to byla prostě jen lež. Další problém bych viděl i doma. Její mamka je fantastická hodná, vtipná, ale prostě jí dává sežrat všechno. Vodu, sprchu, jí kontroluje, jídlo, dává tuny pouček. Peníze co si od ní pučila chce tolik a tolik vrátit. A tak to je. Tady bych viděl taky silný problém… Na druhou stranu táta je opak mamky… Protože to mají tak asi naprogramované. Ze kdyz sla zpet k rodicum bydlet nez si najde jiný byt. Tak tam musí trávit i cas. Ne furt, ale víc… Její mamka má o ní hodně strach, takže když jela ke mě vždy jí volala. Dřív se jí stala taková jedna nemilá věc. A od te doby je to takhle. A ted když její sestra měla problémy s přítelem, tak brala sestru jako zpovědnici a nejlepší kamarádku. Na tom nic není zvláštního kdyby jí furt nepsala, že je semnou, a to samé možná takhle podávali přátelé. Ale na druhou stranu já s ní neměl problém ani s jejími rodiči, přáteli nikde, a když přidáte tu práci kdy jí všechno sypali na hlavu (i když jsem jí říkal at dá výpověd že tu práci vždy sežene) … A pak to takhle dopadlo. Možná jen usuzuji. Ale chci aby jste v tom bylo co nejvíc zasvěcený. Já to psal prostě v afektu kdo mi co poradil. Nemyslel jsem to tak hrozně. Ale chtěl jsem aby viděla že jsem se z toho nesložil. … ASi máš pravdu, že by to měla vědět. A já bych měl aspoň pocit toho že jsem proto něco udělal. A ona by to taky viděla. ŽE to nejsem jen JA JA JA JA v tom vztahu… I když si říkám že i tak už jsem pro to udělal. Ale prostě ten pocit kdy nevím jestli napsat nenapsat… Nejradši bych si to vyříkal z očí do očí. Ale. Bude chtít jít ven? Není ještě brzo? Chci aby trochu vypustila od toho… Ale zároveň nechci aby to co ke mě cití vychladlo. Prostě nepromarnil čas. Nechci aby to takhle skončilo. O to mi jde. Snad jsem trochu ty problémy objasnil… Záležími na ní.  


Dnes mi psala..Kdy jí vrátím půjčený tel. Tak jsem jí napsal že dnes nemůžu, že už něco mám, ale že zítra po práci bych za ní dojel před dům. A předal tel. + Bych jí řekl co prostě citím(Samozřejmě to jsem neřekl). Na to už neodepsala....Navíc už smazala i fotky společný a to tam byli ještě 2 dny zpět..Fakt jsem z toho na palici.....A nevím co...Mám jí říct co cítím? Až tam pojedu? Nebo ne?...

« Poslední změna: 17. Květen 2015, 19:05:50 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2015, 18:45:00 »

Jinak ten předposlední odstavec byl na tuhle odpověď z jiného fora.

Četla jsem si to tady i jinde, kam jsi psal ten samý dotaz. Já si myslím, že jádro pudla bude v tom, jak Ti říká, že: "jí ještě hodně neznám… " Jenže, co si pod tím představit, netuším - to ví jen ona sama. Možností je mnoho, třeba i takové, které ani netušíš, protože se znáte krátce. Částečně to může být vše, o čem dedukuješ, ale částečně to tipuji i na něco, co zatím netušíš, s čím se Ti ještě nesvěřila. Třeba to nějak souvisí i s jejími minulými vztahy, když se do každého zamilovala až po roce a více - něco asi bylo někdy špatně, když se dokázala zamilovat až po roce a déle, což mě přijde zvláštní, proto uvažuji, že v minulosti bylo u ní něco špatně ve vztazích, případně doma v rodině. S Tebou to bylo sice mnohem dříve, ale možná na ní nezvykle moc rychle + pokud se jí do toho nakupily nějaké jiné ostatní problémy - práce, doma rodiče, sestra, pak známí, přípaně kamarádka, se kterou to prý psala… Taky mi přijde zvláštní, proč mají rodiče, sestra, tedy její rodina problém s tím, že jí málo vidí, když je jí už 26 let, že už je přeci jen velká holka, tak je jasné, že nebude každý den doma s rodiči jako dítě. Prostě si myslím, že ta slečna má nějaký problém, pro který to neustává a ten odhaduji možná pramení už z rodiny, nebo minimálně z nějakého nevydařeného vztahu, ale stejně je mi tam je divné i to, že rodina ji vyčítá, že tam s nimi není, proto odhaduji, zda-li tam není začátek jejího problému. Bohužel, jak není zvyklá, že by takhle někdo při ní ve všem stál, jako Ty, tak jí nedochází, že jsi její šance na překonání toho nějakého problému, případně ne jen jednoho. Zkusila bych zpomalit, ale já osobně bych jí zároveň nenapsala to, že: "Koplo mě do zadku ten pocit, když semnou někdo nechce být, a já jen sám na tom nic nezměním. Takže život jde pro mě dál… ",  hlavně tu poslední větu, jak jsi psal v jiné diskusi. To je takové nějaké, jako kdyby jsi jí řekl nebo dal najevo, ok, beru to, přijímám to, je mi to jedno, tak jdu dál. Já vím, že Ti na té druhé diskusi všichni radí, že máš dělat to a to, aby Tě neměla jistého, ale já si myslím, že momentálně, pokud o ní opravdu stojíš, není toto na místě, že by minimálně měla vědět, ať už to dopadne jak chce, co k ní cítíš a tak. Samozřejmě, že pak už je to jen na ní, ale Ty budeš alespoň vědět, že jsi udělal vše proto, aby to mělo šanci dopadnout dobře. Nemyslím, že by to byla z Tvé strany jakákoliv slabost či kontraproduktivní. Naopak, maximum toho, co jsi mohl udělat. Tak to vidím já a nejen proto, že jsem žena. Jednala bych tak, i kdyby se jednalo o muže - kdybych o něj stála, chtěla bych, aby to věděl, i kdyby to nakonec nedopadlo - pak teprve bych šla dál. To je můj osobní názor. 


Já vím je to delší, ale tak abych nějak zasvětil do celého problému.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Květen 2015, 08:46:24 »

Třeba na ní padla ta opravdová deprese, ne teen deprese z toho, že má beďar, ale pravá deprese a v tu chvíli potřebuje podpořit, zkus s ní být, udělat jí radost. Pokud ti za to stojí a není to jen hysterka, která mění nálady podle počasí, tak si za tím jdi....

Já byl šíleně zamilovaný do ex, která byla přesně tou hysterkou, jsou to ženské, které tě totálně pohltí, miluješ je extrémně a pak je zase chvíli extrémně nenávidíš stejně jako ony tebe. S takovou to nikam nevede, ale pokud je to ženská, která není hysterická, třeba čeká jen a jen na tu podporu...

Velkej problém ale je ve vaší nekomunikaci... buď ji nedáváš činama dostatečně najevo, že jsi připraven zvládnout vše nebo si prostě spolu málo povídáte.... mnoho vztahů funguje tak, že se lítá pořád někde za kámošema, na akce, kouká na filmy, ale když se spočítá, kolik se toho namluví, je to špatně.

Každopádně místo toho, abych ji nechal být, tak bych jí řekl, že jí naopak nemůžu nechat být, protože ji miluju a každý, KAŽDÝ, problém s ní zvládnu!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Květen 2015, 11:07:21 »

Třeba na ní padla ta opravdová deprese, ne teen deprese z toho, že má beďar, ale pravá deprese a v tu chvíli potřebuje podpořit, zkus s ní být, udělat jí radost. Pokud ti za to stojí a není to jen hysterka, která mění nálady podle počasí, tak si za tím jdi....

Já byl šíleně zamilovaný do ex, která byla přesně tou hysterkou, jsou to ženské, které tě totálně pohltí, miluješ je extrémně a pak je zase chvíli extrémně nenávidíš stejně jako ony tebe. S takovou to nikam nevede, ale pokud je to ženská, která není hysterická, třeba čeká jen a jen na tu podporu...

Velkej problém ale je ve vaší nekomunikaci... buď ji nedáváš činama dostatečně najevo, že jsi připraven zvládnout vše nebo si prostě spolu málo povídáte.... mnoho vztahů funguje tak, že se lítá pořád někde za kámošema, na akce, kouká na filmy, ale když se spočítá, kolik se toho namluví, je to špatně.

Každopádně místo toho, abych ji nechal být, tak bych jí řekl, že jí naopak nemůžu nechat být, protože ji miluju a každý, KAŽDÝ, problém s ní zvládnu!Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..
Zaznamenáno
DredwerkzKarma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Květen 2015, 22:54:36 »

Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..

Zkusím to pojmout trochu jinak.
Poslední dobou koukám, že kdo se div né chlubí, že nejsou jak ostatní, ani jedna hádka a jsou skvělí, tak pak tvrdě narazí a diví se. Ono je blbost, že jste dokonalí a že si sedíte na 100%. Podle mě je právě ten čerstvej vítr říci si, co se mi na druhém nelíbí, nebát se to hlavně dát najevo, když mně něco vadí. Nakonec jsou to i první měsíce, kdy se formujete a vytváříte si mantinely, kde se navíc v návalu zamilovanosti dá leccos změnit k lepšímu, pak už to jde hodně těžko.
Očividně i tahle situace ti vadí, asi i sere natolik, že to řešíš na internetu. Řekl si jí ale, že tě to od ní mrzí, že si nečekal, že se takhle může zachovat a jak se cítíš ty? Ono je na jednu stranu hezký podpořit, ale to se dělá tím, že se podpoří, né to ve dvou dnech napsat stokrát a když ona něco udělá špatné, tak to omlouvat vším kolem, jen ona za to nemůže. Úsměv
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Květen 2015, 08:22:50 »

Právě, že vůbec nebyla hysterická ani za celou dobu našeho vztrahu nebo randění....Žádný výlev nebo něco..Však píšu ani jedna hádka, výtka. K mé osobě nebo ode mě k ní..

Zkusím to pojmout trochu jinak.
Poslední dobou koukám, že kdo se div né chlubí, že nejsou jak ostatní, ani jedna hádka a jsou skvělí, tak pak tvrdě narazí a diví se. Ono je blbost, že jste dokonalí a že si sedíte na 100%. Podle mě je právě ten čerstvej vítr říci si, co se mi na druhém nelíbí, nebát se to hlavně dát najevo, když mně něco vadí. Nakonec jsou to i první měsíce, kdy se formujete a vytváříte si mantinely, kde se navíc v návalu zamilovanosti dá leccos změnit k lepšímu, pak už to jde hodně těžko.
Očividně i tahle situace ti vadí, asi i sere natolik, že to řešíš na internetu. Řekl si jí ale, že tě to od ní mrzí, že si nečekal, že se takhle může zachovat a jak se cítíš ty? Ono je na jednu stranu hezký podpořit, ale to se dělá tím, že se podpoří, né to ve dvou dnech napsat stokrát a když ona něco udělá špatné, tak to omlouvat vším kolem, jen ona za to nemůže. Úsměv


Nikdy to není dokonalý. Možná sem to tak pojal, a napsal. A tím vším bylo myšleno, že nám to klapalo v tich důležitých věcech..Však píšu, že jsem někdy řekl něco blbě co ona vzala jinak Úsměv protože v některých věci bere jinak než já..Tak to je a bude.........Ale jak píšeš nikdy to nebude 100% a kdyby to bylo 100% moc by to časem za nic nestálo. Máš pravdu. Tohle jsme prostě šidily. Že jsme si nesedli, a neřekli naplno co na tom druhém vadí.. Ale prostě je to daný tím jak psal Joei...Spoustu zážitků.. Furt někde. Když doma tak prostě filmy, vaření, mazlení, sex.....A tohle jsme tím vším prostě vypustily...Já vím chyba...Řeším to na internetu abych to co nejvíc pochopil a viděl co nejvíc názorů na to,  a rad. ikdyž vím že je to na mě a na ní.....Úsměv...Ano tohle jsem řekl, když jsem tam za ní jel ten večer.....Že mě to celý mrzí, a že to je pro mě jako kdyby na mě půl roku hrála divadlo/přetvářka, a bůh ví co ještě..To máš pravdu. Že by si člověk neměl nic namlouvat, když to ten druhý prostě z koní. Ale jsme lidé chybujem. A když je to poprvé a třeba tam jsou opravdu ty problémy někde. Tak není myslím na místě jí ještě víc podlamovat nohy.....Samozřejmě beru i to že psát neustále o podpoře je na nic...Proto jsem jí to řekl do očí...Jak to celý citím....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2015, 09:19:09 »

Proč se ti nechce otevřít? Už se ti někdy stalo, že se u něčeho zarazila a nechtěla o tom mluvit? jak jsi se v tu chvíli zachoval... já místo toho, abych té své řekl, že ať si to teda nechá, tak jsem to z ní vypáčil, protože pro mě je komunikace důležitá a vědět o tom druhém skoro vše taky. A nepotřebuju, aby měla zábrany, protože to vytváří problémy.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2015, 14:57:07 »

Proč se ti nechce otevřít? Už se ti někdy stalo, že se u něčeho zarazila a nechtěla o tom mluvit? jak jsi se v tu chvíli zachoval... já místo toho, abych té své řekl, že ať si to teda nechá, tak jsem to z ní vypáčil, protože pro mě je komunikace důležitá a vědět o tom druhém skoro vše taky. A nepotřebuju, aby měla zábrany, protože to vytváří problémy.

Nestalo. Vždycky jsme o tom pokecali, ať to bylo cokoliv(ale ne stylem že by jsme si prostě nějaký volný čas sedli a promluvily si)Vždy to vyplynulo ze situace, že jsme se o tom bavily, mluvily. . Bývalí vztah, problémy okolo. Rodina, zdravý...Vždycky jsem si všímal. Jak o tom mluví, a když já něco řekl, tak jak se zachová. Já nevím proč, protože má možná nějaký blok z minulých vztahů, kde to dopadlo jak to dopadlo. Ztráta důvěry, podvádění apd Nevím co tam je.....Já jsem s ní byl včera venku. Chtěl jsem jí dát ten mobil protože bude(Slava) končit nejspíš v té práci. Tak aby měla nějaký tel. Sama od sebe mě pozvala na drink, chtěla být se mnou... Večer probíhal normálně. Prostě nemáme problém se sebou, sranda, doteky, náznaky, škádlení..Ale ona sama prostě neví co se to s ní děje. Nikomu nic neřekla, nesvěřila se. Její máma sama nevím proč to takhle utla se mnou, líbil jsem se jí...  Za tich 14 dní nasekala kupu chyb, o kterých se mi svěřila(sama od sebe), když jsme o tom mluvily. Že chtěla pomoct prostě letitým kamarádům od fetu. A uplně se to obrátilo proti ní. Byla prý uplně mimo, a chtěla takhle ten svůj stav přejít.. Ten člověk jí dokonce uhodil(vědět to tak ho asi přerazím)totální smažka!.Ale prostě to byli letitý přátelé které znala 7-10 let. A v tu chvíli si prý uvědomila co dělá. Jak moc chybuje. A že si to uvědomuje. Natož dodala že už chce být jen v kontaktu s lidmi na který jí moc záleží, a má je ráda...Jsem tam i já dodala. Zeptal jsem se, jestli si myslí, že budeme kamarádi? Ona, jestli mi připadá, že tohle celý, to jak se k sobě máme,chováme vypadá jako kamarádství.Že nikdy nebudeme kamarádi. Když nás to k sobě tak táhne...Já odpověděl, že já bych ani nechtěl být kamarád. Že to nejde. Když k sobě cítíme to co cítíme. Ale ani jeden teď neodpověděl co jsme momentálně..Já řekl jen, že jsme dva lidi, který si v hodně věcech rozumí a přitahuje je to k sobě...V průběhu večera se už ke mě dost měla. Naše společná kamarádka(a její nejlepší) jí tam neustále říkala ať neblbne. A jako by mi pomáhala, ať spolu jsme.Ona tam pak říkala že to nejde ze dne na den, takhle udělat........ Teď se s ní sejdu abych vyjistil info, a třeba mi něco poví. Jinak za celý večer se mě dotýkala, mluvila v množném čísle o nás ! Ne o sobě...Chtěla se dokonce líbat, jenže to já nechtěl, z důvodů trochu napitého. Když už, tak chci aby to bylo v normálním stavu.


No šli jsme si lehnout a tady to prostě nešlo udržet. Prostě jsme se dotýkali, hladily. Sama mi brala ruku a dávala si jí k sobě....Tiskla se ke mě uplně na kůži. Já jí k sobě prostě silnějším objetím přitiskl ke mě....Hladil, trochu líbal části těla, silněji stisknul rukou, tam kde to má ráda. No měla z toho husinu, dost se jí to líbilo, bylo to vidět. Už jsme byli v normálním stavu, jen se nám motala hlava krapet....Řekla, že jí to chybělo. Tenhle pocit, těch doteků, toho kontaktu. A začala to rozebírat. Že prostě dělala chybu za chybou. Že to ví, ale jen teď nevím co to s ní je...Řekla že věděla, že to bude mít dohru že tam přijedu, tenkrát ten den, a že jí to zbořilo. Říkala, že kdyby tomu nechtěla dát šanci, tak by mi už tenkrát řekla konce šlus apd. A vůbec by mi neříkala něco o tom slepení. To mi řekla asi 5x jo od té události......Že to není ztracený, a že by to chtěla dát časem dohromady, kdybych i já chtěl, a jí odpustil pak teda. Že by jsme mohli být spolu. Že ví že udělala chyby. Že mi ublížila.....No řekl jsem jí prostě, jak to cítím. Že nikdy jsem druhou šanci nedal (ona že taky ne). Ale dodala že prostě chybujeme, a že nic není ztracený. Já akorát řekl že mi na ní prostě moc záleží, a že bych si připadal, pak jako kdyby mi na tom vztahu nezáleželo nikdy, na ní taky ne. Jako kdyby mi to bylo vlastně jedno. A prostě tomu tu šanci nedal. Že za ní stojím at je problém jakýkoliv. Že to zvládnem a já s ní..


Jen abych dodal ptala jsme mě proč jsem jí nepsal, proč jsem jí ignoroval trochu, jestli mi chyběla. Odpověděl jsem, že jsem se chtěl zachovat jak idiot. Nechat to plavat, a jít dal. Řekla jestli si myslí že by to bylo správný. Ne nebylo uvědomil jsem si počas té odluky, že mi za to k**** stojí, ta holka, a že nechci aby to skončilo, takhle blbě, bez šance, ignorem.. A že chci být s  ní....Pak jsme šli spát, ještě několikrát za noc se ke mě tulila i ráno kdy jsme byli už normální mi říkala kde jsem ať jdu k ní.  Ráno uplně ko. Doprovodil jsem jí k busu, a při odjezdu jsem jí dál dlouhou pusu na tvář(Tady asi moje debilita měl jsem to zkusit na pusu), a pohladil po boku a dolních partií(zadek).

Takže takhle do dopadlo naše schůzka.
« Poslední změna: 19. Květen 2015, 15:28:35 od Cizinkx » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Květen 2015, 14:47:50 »

Takže je to na dobré cestě, ne? on opravdu každý dokáže udělat chybu a pokud si ji uvědomí a poučí se z ní, tak je to přece super!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Květen 2015, 16:07:51 »

Takže je to na dobré cestě, ne? on opravdu každý dokáže udělat chybu a pokud si ji uvědomí a poučí se z ní, tak je to přece super!


Ne!! Dávám si odstup. Uplně jsem k ní změnil přístup.... Od té kámošky jsem si mnohé dozvěděl. A i když je to ženská tak radí kupodivu opravdu dobře...Ani se nedivím 35 let a už vdaná a x vztahů za sebou....Říkala mi že jsem ted typickej " zadná vrátka"..Ze neví absolutně co chce ta holka, na jednu stranu ten vztah chce moc, na druhou na ní prostě přišlo jaro a musí furt pařit pařit a pařit bla bla, a neví co se to s ní děje, dělá kraviny za kravinou...Prý se vrátilo její staré já. O kterým nechtěla abych znal..Radši jsem se neptal..Asi si musí pořádně nabít hubu........Kámošce říka něco jiného, mě zase něco jiného...Když mi ukazovala, co jí psala. Jak mě právě odkopla. A jak nejsem chlap prý pro ní. Tak se mi dělalo špatně..A po týdnu má pro ní nějaké novinky škoda, že je nevím. Mohl jsem to utnou hned......No S tou kámoškou jsme byli na kafi, víně...6 hodin jsme to řešily.....Říka, že jednou už takovýhle stav měla no. Nejlepší  co ted  můžu udělat je to, že nemám nic dělat, a musím se pro ní udělat vzácným. Prostě jí musím šrotovat v hlavě, jinak jí to prostě do té hlavy nekopne. Všechno teď musím ukončovat já, schůzky apd s tím že třeba ještě něco mám..Vůbec neřešit naší budoucnost dokud to nebude řešit sama... Je to jediná šance. Jak to zvrátit pro mojí stranu....No ty dva dny jsem to udělal...Ráno jsem jí vzal tel v poho jsme pokecali. odpo už jsem jí tel ignoroval....Za 1 hodinu od ní asi 15x tel. a 2 zpravy pro jí to jako neberu co se stalo.....No večer jsem jí to zvedl..A už to jelo, že jsem nějaký divný, že jsem jí to vždycky bral, že jsem tajemný apd apd apd...Vždy odpovídám nebral jsem to protože jsem prostě něco měl...Večer jsem s ní šel na drink. Tady kupodivu bylo vidět že chtěla mě vidět.. Řekl jsem proč ne....No kdyby jste to viděli 2 hodiny v kuse mi říkala, jak jsem se změnil, že k ní asi moc už necítím. Jak si u mě stojí apd apd..Že není nic ztraceno..A proč by mě jinak zvala na drinky kdyby to nechtěla zase časem zkusit....A furt chtěla vědět to co sem jí říkal v té posteli před x dněmi jestli to platí. Prostě se obávala....Já se choval pořád normálně vždy tak nějak odpovědl. S klidem. Aby jí to šrotovalo v hlavě. Jasný každý udělá chybu, a pokud to není nic co by se nedalo změnit ta šance tu je! A jak říkám já tu šanci bych dal. Mám jí rád, záleží mi na ní...Ale to si ona musí uvědomit..Bod jedna byl že jsme si přiznali, že naše komunikace v tomhle trochu vázla...A souhlasily jsme, že tohle není nic co by se nedalo změnit.......No šli jsme pařit a pořádně to rozjeli doteky, oční kontakt, prostě mega zábava....Ona proč jsem takovýhle nebyl dřív, že by spoustu bylo jinak..Já říkam já takový jsem možná mě ještě nezná...No kdyby jste to viděli tu noc.. Šli jsme spát a zase obejmeš mě apd..Říkam ne, nejsme spolu.( Jsem snad pes když ona něco řekne, tak já to udělám?) Když mě chce obejmout nebo něco tak at uděla tu aktivitu, ten krok k tomu ).. Tak smutně hmm...A šli jsme spát...Do 5 Minut říkám byla  u mě, jak klíště, hladila mě, držela pevně za ruku......Ráno, kdy jsme byli normální uplně to samé. Přisátá na mě, hlazení. Spala mi v objetí pomalu...Jen doplním neudělal jsem žádnou aktivitu, to ona sama.


No ukončil jsem to tím že musím jít. Ona hmm ještě chvilku říkam jdu...Tak jsem odešel usmál se na ní zamával a šel. Pryč....Pak mi volala ta kamrádka, že s ní mluvila a prý jsem si zvykl na parták na pití, že jsme si to vyříkali!! AHA !! joke....Vidíte to.....No za hodinu od ní tel. Zvedl jsem ho. Že to bylo moc fajn se mnou bla bla bla...Tak jsem jí nahodil, že mi kamarádka říkala že jsem si zvykl na parták na pití. A už víte asi jak to dopadlo. Neee to bylo jinak ona to blbě pochopilaa, tak jsem to nemyslela...Šťastný.....Odpo ještě 5x volala nezvedal jsem.. Až večer. A zase to samý co jsem dělal, že je to divný, a pak píše, ještě tu noc, že to bylo semnou moc fajn, že jsem moc fajn a že si je tím jistá...Takže takhle to dopadlo....


Jinak dneska spolu jdeme na oslavu té kámošky...Tak se uvidí...Pak hodím info....Říkal jsem že budu zase hrát tu hru, budu v pohodě, bavit se...Nebudu se bránit jejím dotekům...Ale z její iniciativi, a když to večer půjde zkusím trochu přitvrdit(nemyslím, sex ale pořádný mazlení, tak jak to milovala ode mně, a pak přestanu) Prostě aby to v ní něco vyvolalo.....Uvidíme.
« Poslední změna: 22. Květen 2015, 16:20:02 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Červen 2015, 13:19:03 »

Přicházím po tejdením reportu co se vše událo...


Takže ta oslava dopadla katastrofálně...Záčátek a průběh paráda. Sešli jsme se dřív, šli jsme kupovat ten dárek. V obchodě mě brala za ruku, neustále opakovala(zlato, můj milý, můj drahý)Já jsem to nechával bez reakce) Když jsi zkoušela spodní prádlo, tak jsme oba naráželi že by to bylo v té kabince supr si to vy víte co...Byla sranda, bylo to fajn..Na narozkách se to podělalo. Ta kamarádka tam měla dost nudnou atmošku, a má přítelkyně musela odejít za sestrou jí s něčím pomoct ohledně jejího přítele..No domluvily jsme se že se vrátí a pak se spolu vypaříme, nebo půjdem do města...No po 2 hodinách nic..Pak telefon, že už na tu oslavu nejde že to tam je katastrofa. Tak říkám paráda. + Má teda že mě ukecávala ať za ní přijdu, že na mě počká bla bla..Bohužel mě to samotnýmu bylo hrozně trapný odejít nebo se vymluvit. Když jediná ta kámoška se mi tam věnovala..No urazila se a klapla mi telefonem.. Říkám ok tak si trhni. Druhý den se mi omlouvala. A trochu žárlila co s tou kamarádkou mám nebo s ní zamýšlím..Že jsem tam radši zůstal než abych přišel za ní. Vysvětlil jsem jí že mi to prostě bylo blbý a že mi říkala že přijde, a pak se vypaříme..Divný....No štvalo nás to oba ještě pár dní. Bylo to na ní vidět že jí to mrzí.

No ten další týden tu probíhal majáles. Tak za tu celkovou snahu, co ke mě měla celý ten týden. Jsem si řekl, že taky trochu vyvinu snahu a navrhnul jsem, že by jsme na něj mohli. Souhlasila..A divila se že jsem najednou tak příjemně akční.  Líbilo se jí to. Majáles jsme si mega užily. Oba bavily jsme se. I bez pití. Pařily jsme...Neustále mi psala jak to bylo semnou moc fajn a bomba. Neustále mi psala, že jí to všechno co jsme dělali chybí(Jen podotknu ona mi furt píše volá a sama řekla že je to teď ve větší míře než jsme se seznámily, byli spolu)Já nevyvíjím v tomhle iniciativu, aby jste si nemysleli, že jí já bombarduji, a snažím se jak mezek. Samozřejmě když vidím, že chce tak se taky posnažím......... No teď k jádru pudla. Uvědomil jsem si co jsem v tom vztahu dělal špatně. A dá se říct, že ten rozchod nebo ta kritická chvilka její, byla i mojí chybou, a ne jen prací rodinou apd..Že jsem se( i když to z mé strany, nebylo myšleno špatně, a na nic jsem nechtěl spěchat) Tak jsem to celý prostě špatně řešil..Prostě jsem se té holce strašně málo otevřel, a i když to brala na povrch normálně ve vnítř jí to žralo..Že jí nemám rád a nezáleží mi na ní, a takové myšlenky(Ikdyž jsem jí tohle dával najevo dost, tak přeci jen ten červík z minulých vztahů, že jí jenom lhali apd jí hlodal). Samozřejmě já jsem to tak nebral. Ale tady je její chyba, že mi to prostě neřekla na rovinu, že jí to štve(hned bych se k tomu postavil jinak).Bohužel tich pár náznaků jsem prostě nemohl pochytit, i když vím že mi je dávala. Tu chybu jsem si uvědomil sám bez její iniciativy mi to říct. A byla to pravda, že tohle byl ten největší problém....No uvědomil jsem si to...Teď spolu dost často trávíme čas. Připadá mi to jako naše první schůzky. Prostě sranda, dorážení. Dokonce mě dlouze objala před jejím domem. Vím že tohle je pro ní hodně objetí. Doteky rukou, držení, když jsme spolu šli. Víc zážitků. A hlavně je to teď hodně upřímný. Než předtím...


Poslední dva dny jsem se fakt kousnul, a vlastně to co sem měl dělat za tich 6 měsíců ve větší míře a ne v té mojí sobecké míře, dělám teď. Protože ona to chtěla vědět. Dva dny jsme se venku bavily, jaký jsem, co jsem dělal. Moje vztahy. A i když to je pro mě těžší než pro ní se takhle otevřít. Protože jsem měl dost zklamání..Tak chci aby viděla, že jí mám strašně moc rád, a záleží mi na ní, a chci jí pustit do svého života. I když jsem jí v ničom nelhal nebo tak. Měl jí celou dobu dost rád, záleželo mi na ní. Tak jsem touhle kravinou(ač z mé strany ne branou špatně dělal přešlapy)...Je to teď dost upřímný. Jako by se bála. Ale na rovinu mi do očí řekla, že tohle pro žádného chlapa nikdy neudělala, že by to sním takhle řešila a byla s ním, že mě má strašně strašně moc ráda, hrozně jí na mě záleží, že máme společných tunu věcí, hlavně, že jsem nekuřák jako ona......Píše mi volá mi víc. Píše mi jak jí to všechno chybí. Venku je sranda plánuje semnou tisíc věcí, že mě naučí na kolečkáčích, že jí musím naučit anglicky..Posílá mi třeba fotky jako dřív na messenger..Dokonce po mě chtěla zpět mojí mikinu, kterou jsem jí co jsme byli spolu půjčoval, nosila jí venku, u mě, do práce, že jí chybí....Když jí píšu že se koukám na Hry o trůny, tak píše, že by se chtěla koukat moc semnou a ne sama, i malinko žárlí...Občas řekne, že na ní pěkně prdím, nebo, že už na ní nemyslím(znáte to)...Ale prostě ten krok další neudělá, bojí se, nevím....Já to nechci uspěchat. Ale zase nic nezmeškat. Nechci na ní tlačit(ale zase to nechci posrat tím mým netlačením) Přemýšlel jsem že ve středu má volno, tak něco naplánuji já, nějaký výlet, aby se pořádně odreagovala a bylo jí semnou ještě víc fajn...


Co si myslíte? Jak postupovat? Dá se to dát dohromady?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Červen 2015, 18:21:27 »

Podle mě na to jdeš dobře. Tvoje příspěvky jsou strašně obsáhlý, tak se mi nechce všechno číst, ale mám jasno v tom, že když děláš teď to co děláš, tak ti to zase začíná vycházet. Takže jen tak dál. Minimálně můžeš mít jistotu, že pokud se vídáte skoro pořád, tak nemá příležitosti ani pomyšlení hledat někoho jinýho. A jelikož holka vztah potřebuje, tak má tenhle s tebou a stačí to správně budovat.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Červen 2015, 08:33:13 »

Podle mě na to jdeš dobře. Tvoje příspěvky jsou strašně obsáhlý, tak se mi nechce všechno číst, ale mám jasno v tom, že když děláš teď to co děláš, tak ti to zase začíná vycházet. Takže jen tak dál. Minimálně můžeš mít jistotu, že pokud se vídáte skoro pořád, tak nemá příležitosti ani pomyšlení hledat někoho jinýho. A jelikož holka vztah potřebuje, tak má tenhle s tebou a stačí to správně budovat.


To že jí píše tucet jiných kluků. Vím. Ona mi to vždycky říká co kde apd. Ve více případech, ne všechny samozřejmě, a vždycky si z toho děláme srandu..A Kdybych tohle hrotil, tak bych udělal ze sebe akorát blbce, a ještě bych se shodil, a možná jí odpudil..Navíc když zve neustále ven, a na schůzky, či procházky mě, tak chce ten čas asi trávit se mnou. Kdyby přeci chtěla, tak to tráví z kluky co jí nabalují a zvou na kafe apd, a co bych zmohl "nic"..Je pravda, že když jsme spolu, tak nikdy nezačínám konverzaci o nás dvou do budoucna..Vyhýbám se tomu, jak čert kříži. A snažím se z té chvilky vytřískat maximum, fajnové nálady, srandy, doteků, špetku škádlení apd i pod třeba nějakou záminkou znáte to, ale na polibek jsem se neodvážil teda, nechci být hrr hrr.. Včera mi zase volala jestli na ní počkám v práci. Říkala, že jí tam nabalovali dva chlapy na kafíčka apd Šťastný venku 40 stupnů a kafe....Prý z toho má už jen srandu, jak jsou trapní a vlezlý, a že jí to začíná pěkně štvát tohle...No chtěl jsem to pojat vtipně. A odlehčit jí. Přišel jsem tam. A tak, jako bych jí neznal, jsem dorazil do její prace, a zahrál jsem to ve stylu slečno Vám to dnes sluší, mám na Vas dvě prosby, nefunguje mi od Vás internet, a ta druhá závažnější, ehm nevím, jak to říct, přijala by jste pozvání na zmrzlinu. Šťastný Ten její dlouhý nekonečný usměv za to stál..Pak jsme šli na brusle, a prostě zase parádní den. Spousta smíchu, zážitků. Celou cestu zpět jsem jí držel za bok, a vezl jí na bruslích až domu...Při každé zprávě co mi přišla to bylo jen hm hmm zase ti píšou ty tvoje milenky...Šťastný Natož jsem narazil, že mi nedávno jedna moje známá psala, že mě zve k sobě na sbírku motýlů a film Šťastný...A že jsem se tomu musel smát. Neřešil jsem to, ale jen jsem se letmě zmínil, aby jsme se zasmáli spolu....To jste měli vidět, hmm hmm prý no vidíš to, tak s ní běž ven ne, když se ti líbí Šťastný..Ona jí viděla. A ví, že je hezká. Jenže pro mě (bez zájmu) to asi víte..No prostě sranda...Teď jedem na ten výlet. Celou dobu byla nervozní co budem dělat, apd, že to musí vědět, že takhle jsem se nikdy nechoval, takhle akčně mile, že na to bude furt myslet apd...Nic jsem neprozradil.... Vymyslel jsem cestu do Krumlova...Zabookoval jsem studenták, ve studentáku si pustíme společnou hudbu(Trancový sety). Jen jsem jí ten večer naznačil, že se jí zase trochu otevřu, to svoje já. V tom městě jsem žil 5 let. Takže je to nejlepší možný způsob, jak o sobě něco sdělit. Že to tam projdem + odreagování od našeho města. Vymyslel jsem ještě nějaký, aktivity návštěvy bludišť zrcadlových, který mění postavy. Možná Voskový figurýny. Ale jinak večer pak jako na dotuknutí navrhnu znova na brusle. Teda ona já si dám pěkně běh Šťastný...Tak se uvidí. Snad to dopadne fajn..

Jinak děkuji za komenty......Mě vlastně jde o to. Jestli je nějaká rovina, kdo udělá ten krok(já na to nechci tlačit spěchat, proto na to jdu takhle) Snažím se jí ukázat že vím, že to byla i moje chyba ve větší míře, a že mi na ní záleží, a myslím to sní vážně.. Nerad bych skončil jako nějaký Kamarád. Tohle taky musím ještě zmínit/naznačit, že nehodlám být kamarád nějaký..
« Poslední změna: 03. Červen 2015, 08:41:15 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Červen 2015, 14:38:00 »

Jinak abych doplnil....Výlet dopadl senzačně. Celý den fajn. Nálada fajn. Aktivity bomba. I ten Studenták s telkou zabral...Ve městě skvělý, škádlení vzala zmrzlinu a když mi dávala líznout tak mě  v tom vymáchala.. Prostě sranda, udělal jsem jí to taky, když chtěla zmrzku, a pak jsem jí to jemně usty(jako by po políbením rtů vyčistil) Prostě taková záminka...Nevím jestli si vyložit jestli polibek chtěla nebo ne..Jednu chvilku by snad i jo a pak couvla..No dojeli jsme domu vezme brusle a zase skvělí všechno..A na molu to přišlo

Ptala se mě co dělám o víkendu. Říkam že zatím nemám nic naplánovaného, tak že mě může pořádně naučit na bruslích a už to jelo. Já tu asi nebudu..Na otázky kde bude "nic"..Říkam ok..Víkend tu nebude..Už to mi bylo divný...No včera jsme se neviděli byla dlouho v práci..Po telefonu super....A že dnes pojedem zase na brusle...Říkam ok vymyslela to, přijedu.. Dnes mi volá že jí to v práci opět štve..Tak jsme kecali. A najednou z ní potichu vypadlo, že pojede na víkend na festák do Příbrami. A já cože? Tak říkám ok. Pojede tam se svojí partou nej kamarádu tady z města..Ona že ne, že ty by nejeli..Už to mi bylo divný. Že by jen tak jela na festák někam na dva dny. Sama ? 130km od domova. Aha. No koukal jsem na face a ona si před pár dny přidala borce z Příbrami. Že jo Šťastný Největší džouk. Takže mi to bylo jasný, že jede za borcem, který jí slíbil jeden volnásek, když tam s ním bude, a bude u něj spát, to je jistota...Takže paráda..Věc co nikdy neudělala. A najednou tohle? Začínám si připadat, jak totalní zadní vrátka všeho...Borce si přidá před týdnem do přátel, Bůh ví jestli ho zná déle. A hned jede na Festák za ním? Navíc se mě ani nezeptala, jestli bych třeba nejel s ní, když(jak tvrdí) chce všechno dělat semnou? Nejde mi o to jestli bych jel nebo ne, nebo nedejbože že bych jí něco zakázal. Ale spíš jen o to zeptání. Jenže borec je lákavější, tak proč by se mě na něco ptala.. Ale absolutní nezájem. Ani přátel se nezeptala...No mám pocit že semnou vorá jak blázen.....A tím jak furt říka že jí to vše chybí si mě vlastně jen omotává co kdyby..Tak tu pořád budu já...Jako já to nechci přehánět, ale tohle? Navíc po tom co se jí v minulosti stalo..Mám pocit, že ten člověk je z Badoo...na kterým tráví od rozchodu all time...Ale to zase trávila i semnou, a vždy jsme se těm blbcům tam společně smáli.


Ještě doplním:

No když jsem odcházel domu tak jsme asi 45 minut řešily to co se stalo. Ta chyba. Prostě jsme si to vysvětlovali. Že já si to uvědomuji. Že to byla moje kravina ač nechtěná, tak špatně řešená. A ona furt, že když jí někdo zklama tak jí to hodně dlouho trvá než se dostane do normálu. Ale zase já jsem tolik nepotentil. Prostě to bylo o té komunikaci, kde byla chyba i u ní a to ví.. Oba jsme se shodli, že to byla kravina prostě....Furt mluvila že jsem se ted zmenil, že jsem víc akční spontánní, jdu do všeho po hlavě. Že se jí to líbí, proč jsme to nedělali dřív..No byla zima, hnusně, tak se taky moc vymyslet nedá..Ale vždy dodám, že tohle nemění nic na tom, že bych to nedělal i kdyby jsme se dali dohromady, že to tak budu dělat furt....A takový ty věcí, že to co napsala tenkrát po facu nemyslela celkově tak. A že když toho člověka má druhý rád a záleží mu na něm, tak si tu šanci zaslouží a dají...Nebo že jestli jí budu mít rád i potom všem co se stalo...Na to jsem odpověděl, že pokud si té šance co ti dám budeš vážit, a já to na tobě uvidím. Tak ano...A takovýhle věci. Ale ani jeden větší náznak toho že to dáme dohromady..Na co se čeká? Až si to uvědomí ? Už je to měsíc po rozchodu. To je myslím dlouhá doba na to. A navíc poslední 2 týdny spolu trávíme všechen čas. A ona vidí na mě, že mě to mrzí. A že chci aby byla v mém životě...Dyt kdyby to nechtěla, tak přece semnou netráví čas, nevymýšlí věci, nevolá mi, nepíše mi. Neřeší to semnou. Tady zase vidím tu snahu na ní....Ale mě už , ale fakt nebaví čekat. Další týdny. Když se přeci dva mají rádi, a záleží jim na sobě, jak tvrdí. Tak si tu šanci dají. Zkusí to. Jako chápu že se může bát, ale myslím, že ted dostatečně ukazuji, že jí chci ve svém životě. A že mi na ní záleží, a stojím za ní.

Jinak ještě po tom výletu psala, jak moc děkuji, že si to mega užila, že tohle musíme dělat víc, že si vyčistila hlavu, a jak to bylo semnou skvělí a moc fajn celý den, že jsme měli vyrazit dřív aby jsme stihly všechno...

Co si o tom myslíte? Díky moc za komenty.. Nepřijde Vám to taky divný?
« Poslední změna: 05. Červen 2015, 14:57:39 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Červen 2015, 15:42:06 »

Jinak abych doplnil....Výlet dopadl senzačně. Celý den fajn. Nálada fajn. Aktivity bomba. I ten Studenták s telkou zabral...Ve městě skvělý, škádlení vzala zmrzlinu a když mi dávala líznout tak mě  v tom vymáchala.. Prostě sranda, udělal jsem jí to taky, když chtěla zmrzku, a pak jsem jí to jemně usty(jako by po políbením rtů vyčistil) Prostě taková záminka...Nevím jestli si vyložit jestli polibek chtěla nebo ne..Jednu chvilku by snad i jo a pak couvla..No dojeli jsme domu vezme brusle a zase skvělí všechno..A na molu to přišlo

Ptala se mě co dělám o víkendu. Říkam že zatím nemám nic naplánovaného, tak že mě může pořádně naučit na bruslích a už to jelo. Já tu asi nebudu..Na otázky kde bude "nic"..Říkam ok..Víkend tu nebude..Už to mi bylo divný...No včera jsme se neviděli byla dlouho v práci..Po telefonu super....A že dnes pojedem zase na brusle...Říkam ok vymyslela to, přijedu.. Dnes mi volá že jí to v práci opět štve..Tak jsme kecali. A najednou z ní potichu vypadlo, že pojede na víkend na festák do Příbrami. A já cože? Tak říkám ok. Pojede tam se svojí partou nej kamarádu tady z města..Ona že ne, že ty by nejeli..Už to mi bylo divný. Že by jen tak jela na festák někam na dva dny. Sama ? 130km od domova. Aha. No koukal jsem na face a ona si před pár dny přidala borce z Příbrami. Že jo Šťastný Největší džouk. Takže mi to bylo jasný, že jede za borcem, který jí slíbil jeden volnásek, když tam s ním bude, a bude u něj spát, to je jistota...Takže paráda..Věc co nikdy neudělala. A najednou tohle? Začínám si připadat, jak totalní zadní vrátka všeho...Borce si přidá před týdnem do přátel, Bůh ví jestli ho zná déle. A hned jede na Festák za ním? Navíc se mě ani nezeptala, jestli bych třeba nejel s ní, když(jak tvrdí) chce všechno dělat semnou? Nejde mi o to jestli bych jel nebo ne, nebo nedejbože že bych jí něco zakázal. Ale spíš jen o to zeptání. Jenže borec je lákavější, tak proč by se mě na něco ptala.. Ale absolutní nezájem. Ani přátel se nezeptala...No mám pocit že semnou vorá jak blázen.....A tím jak furt říka že jí to vše chybí si mě vlastně jen omotává co kdyby..Tak tu pořád budu já...Jako já to nechci přehánět, ale tohle? Navíc po tom co se jí v minulosti stalo..Mám pocit, že ten člověk je z Badoo...na kterým tráví od rozchodu all time...Ale to zase trávila i semnou, a vždy jsme se těm blbcům tam společně smáli.


Ještě doplním:

No když jsem odcházel domu tak jsme asi 45 minut řešily to co se stalo. Ta chyba. Prostě jsme si to vysvětlovali. Že já si to uvědomuji. Že to byla moje kravina ač nechtěná, tak špatně řešená. A ona furt, že když jí někdo zklama tak jí to hodně dlouho trvá než se dostane do normálu. Ale zase já jsem tolik nepotentil. Prostě to bylo o té komunikaci, kde byla chyba i u ní a to ví.. Oba jsme se shodli, že to byla kravina prostě....Furt mluvila že jsem se ted zmenil, že jsem víc akční spontánní, jdu do všeho po hlavě. Že se jí to líbí, proč jsme to nedělali dřív..No byla zima, hnusně, tak se taky moc vymyslet nedá..Ale vždy dodám, že tohle nemění nic na tom, že bych to nedělal i kdyby jsme se dali dohromady, že to tak budu dělat furt....A takový ty věcí, že to co napsala tenkrát po facu nemyslela celkově tak. A že když toho člověka má druhý rád a záleží mu na něm, tak si tu šanci zaslouží a dají...Nebo že jestli jí budu mít rád i potom všem co se stalo...Na to jsem odpověděl, že pokud si té šance co ti dám budeš vážit, a já to na tobě uvidím. Tak ano...A takovýhle věci. Ale ani jeden větší náznak toho že to dáme dohromady..Na co se čeká? Až si to uvědomí ? Už je to měsíc po rozchodu. To je myslím dlouhá doba na to. A navíc poslední 2 týdny spolu trávíme všechen čas. A ona vidí na mě, že mě to mrzí. A že chci aby byla v mém životě...Dyt kdyby to nechtěla, tak přece semnou netráví čas, nevymýšlí věci, nevolá mi, nepíše mi. Neřeší to semnou. Tady zase vidím tu snahu na ní....Ale mě už , ale fakt nebaví čekat. Další týdny. Když se přeci dva mají rádi, a záleží jim na sobě, jak tvrdí. Tak si tu šanci dají. Zkusí to. Jako chápu že se může bát, ale myslím, že ted dostatečně ukazuji, že jí chci ve svém životě. A že mi na ní záleží, a stojím za ní.

Jinak ještě po tom výletu psala, jak moc děkuji, že si to mega užila, že tohle musíme dělat víc, že si vyčistila hlavu, a jak to bylo semnou skvělí a moc fajn celý den, že jsme měli vyrazit dřív aby jsme stihly všechno...

Co si o tom myslíte? Díky moc za komenty.. Nepřijde Vám to taky divný?


Jo a víte co je největší džouk? Já nenašel ani jednu zmínku nějakého Festivalu v Příbrami tento víkend..6.6-7.6 2015...A ani lidi z Příbrami o žádném festivalu neví.
« Poslední změna: 05. Červen 2015, 15:47:27 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Červen 2015, 21:05:49 »

Jó chlape, nemáš to jednoduchý.
Normálně bych se jí narovinu zeptal za kým tam jede, resp. můžeš dělat, že si myslíš, že festival bude a zeptat se jí s kým tam jde a proč nejde s tebou, že bys tam rád byl. Jelikož se s ní asi do odjezdu neuvidíš, tak nevím, jestli má cenu to řešit po telefonu - můžeš jí akorát naštvat a ona natruc odjede a kdoví co se tam stane. Ale normálně buď žárlivej a ptej se jí, takhle by to vést fakt neměla.
No a ještě mě napadá, že když se jí tak líbí, že jsi spontánní, tak se víc spontáně pusť i do ní. Měl bys víc zabrat, to s tou zmrzlinou a pusou je jak olizování štěňátek. Já na tvým místě bych jí prostě začal líbat, trochu ji přidržel a zkoušel to znovu a znovu. Když to jde tak pomalu a ty s přístupem "nechci to pokazit, budu opatrnej" váháš a možná jí to nebaví. Ale jinak dobrej pokrok, jen se do toho pusť naplno, aneb žij, jako by byl tento den poslední.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červen 2015, 10:10:29 »

Jó chlape, nemáš to jednoduchý.
Normálně bych se jí narovinu zeptal za kým tam jede, resp. můžeš dělat, že si myslíš, že festival bude a zeptat se jí s kým tam jde a proč nejde s tebou, že bys tam rád byl. Jelikož se s ní asi do odjezdu neuvidíš, tak nevím, jestli má cenu to řešit po telefonu - můžeš jí akorát naštvat a ona natruc odjede a kdoví co se tam stane. Ale normálně buď žárlivej a ptej se jí, takhle by to vést fakt neměla.
No a ještě mě napadá, že když se jí tak líbí, že jsi spontánní, tak se víc spontáně pusť i do ní. Měl bys víc zabrat, to s tou zmrzlinou a pusou je jak olizování štěňátek. Já na tvým místě bych jí prostě začal líbat, trochu ji přidržel a zkoušel to znovu a znovu. Když to jde tak pomalu a ty s přístupem "nechci to pokazit, budu opatrnej" váháš a možná jí to nebaví. Ale jinak dobrej pokrok, jen se do toho pusť naplno, aneb žij, jako by byl tento den poslední.

No nakonec do té Příbrami nejela, ten člověk ty lístky nesehnal..Navíc co mi říkala, tak o tom věděla její mamka, segra, a měla snad jet s někým tady z CB ze známých. Navíc ten festival jsem tam nemohl ani najít, protože to byla taková ta nelegální party na poli. Něco jako dřív Czechtek apd...Takže to není nikde na netu..Takže jsem nejspíš přeháněl. Ale to s tím klukem to byla nejspíš tutovka..Skvělí nápad...Joo snadno se to řekne, hůř se to dělá..Ale už jsem nad tím uvažoval. Že to zkusím, a bud dostanu facáka nebo ne, nic víc se mi stát nemůže. Třeba na to vyloženě čeká až něco zkusím. Popravdě jakýkoliv můj dotek k ní, ať pohlazení tváře, vlasů nebo lehké/silnější obejmutí, doteky. Za jakoukoliv záminkou, neodmítá..... Včera jsme spolu trávily 8 hodin, na bruslích, pak jsme vzali psa a dali si výlet, a pak jsem navrhnul drink ve městě..Tam jsem měl na konci takovou příležitost myslím a já hlava dubová nic..Prostě jsem jí přejel rukou po vlasech, tváři a rty(Chyba tady jsem jí prostě měl políbit stůj co stůj)..Usmál se otočil, a šel na bus( Musel jsem jinak bych to nestihnul)Ona čekala že tam s ní počkám do té doby než přijede ten její, byla tak zvyklá ode mě. A teď tam stála, jak opařená, smutný obličeje na mě, když jsem odcházel. A prý ach joo, tak jdi no teda Šťastný....Přijedu domu a sms. Opět moc jsem si to užilaa, bylo mi celý den skvěle. A hned, že zejtra spolu něco podnikneme musíme..Ze by jsme mohli k vodě, nebo když bude zataženo přijela by ke mě na byt, na hry o trůny....Teď přemýšlím, jak bych to udělal. Ale za zkoušku nic nedám..Teď to budu podle tvé rady stupnovat víc a víc...Víc doteků, polibky(zkusím) a uvidíme..


On ten velký problém je ta její blbá práce.....Furt mi to říká. Že díky ní přišla absolutně o osobní život. Každý den jí tam někdo nasere, vedoucí je kráva, jde tam ráno a domu jde večer. Pokaždé jinak směny od vedoucí, která si to tam dělá jak holubník. Málo volno.. A ona se pak nemůže z ničeho radovat když ochází. Prý jí ani maličkost nedělají radost..Proto mi furt říká že by chtěla to co bylo než tam začla chodit. Opravdu to jsme byli oba štastni, měli na sebe tunu času. I na ostatní. A všechno co jsem pro ní udělal, z toho se tešila. A i to že udělala něco pro mě. I to jí těšilo...A ta práce to uplně zabila...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Červen 2015, 01:57:37 »

Jezisi, uz ji polib.... po takove dobe a takovem stravenem case je absolutne nezdrave na ni nic nezkusit. Sam se hrabes do pozice kamose, ty ji uzdravis dusi a pak skoci po jinem, ktery bude mit tah na branku. Ona na to ceka, potrebuje to.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Červen 2015, 12:19:40 »

Jezisi, uz ji polib.... po takove dobe a takovem stravenem case je absolutne nezdrave na ni nic nezkusit. Sam se hrabes do pozice kamose, ty ji uzdravis dusi a pak skoci po jinem, ktery bude mit tah na branku. Ona na to ceka, potrebuje to.


Já vím, máš pravdu....Už je to potřeba, po tich 2 týdnech.....Na nic už čekat nebudu, a ani nechci, stejně už to déle nevydržím jí nepolíbit....Ted až se s ní uvidím, jí prostě vezmu, a políbím jí ať je situace jakákoliv...Tak snad to dobře dopadne. A nebude pozdě..Pak napíši.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červenec 2015, 13:00:19 »

No napíši souhrn po 2 týdnech..


Párkrát(2) u mě spala. Nic nebylo. Bylo to takový, že nikdo nezačal, ale prostě tulení a všechno tam bylo. Druhý den ráno jsem jí při odjezdu políbil. Neucukla, čekala pusu na tvář, a já jí vlepil na ústa. Smála se, že prý mě zabije. No od té doby to šlo skvěle. Večer na drinku jsme spolu MLUVILY fakt jako mluvily co se stalo apd, proč nikdo nic v té posteli nezačal. Že by to taky mnoho vyřešilo. No oba jsme měli prostě strach. Z reakce druhého(shodli jsme se). No ten večer u mě spala znova. Ale jelikož měla své dny, zahrál jsem to trochu víc jinak. Líbání po těle, tam kde to má ráda. Líbání dole, přes spodní prádlo no znáte to. Byla z toho hotovson doslova. Vše klapalo. Scházeli jsme se, měli jsme i první ofic rande, zakončené sexem(nedomluveném), a to dost vášnivým. To šlo z jejích úst. Před mými kamarády říká, jak mi odpustila, a že tímhle vším mi dává šanci. Ale že prý jí hodně dlouho trvá než začne zase důvěřovat pořádně, a že prostě nechápe proč se tohle nedělo dřív, taková skvělá změna. Já jsem takový byl, bohužel ne víc spontálnější a akčnější.... Spoustu času jsme spolu strávily, spíme spolu. Výlety, města, koupání, prochajdy.....Dokonce si už i na rozloučenou líbáme. Ale pořád nechápu, proč pořád ofiko nejsme spolu. Proč to teda se mnou nezkusí pořádně...Já vím asi se bojí, ale za ten čas jsem udělal jednou botu. A od té doby nic. A ona to vidí. Říká to i...V sobotu teď dokonce řekla. Že pokaždý když za ní nehlášeně přijdu do práce, tak se jí rozbuší srdce, a tělo. A to po každé, když jí tam přijdu vyzvednout nebo za ní jen tak...

Teď jsme se dva dny neviděli. Trochu mě naštvala. V sobotu říkala jak něco v pondělí podnikneme, když má v úterý volno. Vemem psa apd....A v pondělí pak přijede domu, že jde do vany(údržba) a udělat véču, a po 2 hodinách napíše, že je KO...Že se uvidíme zítra. Říkám ok. Však se nic neděje, tomu rozumím, šel jsem ze sousedem na pokec...Druhý den mi volá a na klid řekne, že pily se sestrou na bytě, a že byla ještě pít u někoho na bytě(Nejspíš ještě se sestrou, nebo bez to nevím)a že šla spát v půl 12.. Říkám aha..Nejdřív mi řekne z prvu, že spala, a pak se vymáčkne takhle?... Však o nic nejde, mohla říct byla jsem pít se sestrou. U ní, a pak u někoho. A šla jsem spát pak. Pohoda jazz jedeme dál neřeším...A ne já celou dobu spala. A pak když se zeptám, že zní jako kdyby pila, se vymáčkne, že vlastně jo pila sem, jak blázen. Však mě nevadí, že to nevyšlo, když byla tuhoň, ale že neměla potřebu mi na fera říct "jdu pít se sestrou".


Co myslíte mám se jí zeptat? Proč vlastně ofiko spolu ještě nejsme? Jako já beru, že to chce čas, ale čekat na to 10 let nechci taky...A už mi to snažení a ukazování, že na to mám změnit ten problém u mě. ubírá síly do všeho. Pořád sem v nejistotě. Protože spolu prostě nejsme. Ani kámoši tomu nerozumí.

V takovéhle situaci jsem vlastně ještě nebyl za tu dobu co jsem měl vztahy. Absolutně teď nevím jak reagovat, postupovat.

Děkuji.
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 13:03:28 od Cizinkx » Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červenec 2015, 14:44:58 »

Normálně se scházíte, ledacos spolu podnikáte, líbáte se, spíte spolu, ale ty máš dojem, že spolu "ofiko" nejste? Ty čekáš, že ti řekne: "Odteď spolu chodíme"?
Podle toho co píšeš to je normální chození. Z minulosti se pouč a dál ji neřeš. A no a co, tak si s kamarádkama jeden večer popila...trošku si z ní třeba udělej srandu stylem "KO je nějaká zkratka pro kamarádskou opilost, jo? S jazykem" a nedělej z toho drama Úsměv
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červenec 2015, 15:54:48 »

Normálně se scházíte, ledacos spolu podnikáte, líbáte se, spíte spolu, ale ty máš dojem, že spolu "ofiko" nejste? Ty čekáš, že ti řekne: "Odteď spolu chodíme"?
Podle toho co píšeš to je normální chození. Z minulosti se pouč a dál ji neřeš. A no a co, tak si s kamarádkama jeden večer popila...trošku si z ní třeba udělej srandu stylem "KO je nějaká zkratka pro kamarádskou opilost, jo? S jazykem" a nedělej z toho drama Úsměv


Tak zrovna takhle to nečekám. Ale přece, je normální vědět jak to je mezi dvouma. Dřív jsme si taky prostě řekli po nějakém čase, že spolu chceme být, protože nám spolu je fajn. A pak jsme to akorát stupňovali, a všichni to o nás věděli.. Teď to tak není, něco sem potentil. Ukázal jsem, že mám na to to napravit, pomalu jsem si získal její důvěru, to že si našla ke mě zase cestu(jak tvrdí), ale pořád tam není to dokončení(Být spolu ve vztahu)Ano tohle je vztah, nebo budování jej Ale když jeden neví jak to je, tak ty myšlenky tu prostě jsou.....Všechno to co si napsal o našich aktivitách je pravda..Jen to " Jsme spolu" "Zkusíme to" nevidím, možná ona to dává najevo tím, jak semnou tráví čas,a všechno okolo...No kdyby to bylo normální chození, jak píšeš, tak se vodíme za ručičku, apd..Při setkání se políbíme a tak dále, jak jsme to dělali vždy, a jak to má ráda. Myslím že by jsme si i jinak psali.Teď je to jen utržkovitě....Ale pořád tu je odstup. Pořád se prezentuje nejspíš jako "free". Jasný nikomu do toho nic není. Tak se každému něco kvákne.

To mi nevadí, že popila. Nikdy mi to nevadilo. Jen mi vadilo, ten styl jakým to podala. Celý víkend, že něco podniknem(půjdem na Muzy na vodě). A pak mi napíše, že je uvidíme se zítra jsem KO (což v pohodě, normální), a druhý den mi řekne, že chlastala jako duha někde u někoho. To zní jako nechtěla jsem být s tebou, tak jsem ti radši napsala, že jsem KO. Mimochodem ani dneska to nevidím valně. Jak nečekané..
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 15:58:56 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Červenec 2015, 16:29:13 »

Když to čtu, tak jsem musel nalistovat na stránce, kolik že jí vlastně je. 26, no ale chová se teda dost "puberťácky".
Zkus se lehce zamyslet nad tím, co očekáváš od vztahu ty a co ona? Je to kam posouvat? Bydlíte už spolu?
Jinak bych ale tvrdil, že spolu chodíte. Nevím co za tím hledat, asi k tomu ještě nedospěla, aby ti třeba řekla, že tě muluje. Když se nevodíte za ruku, tak to zkus ty. Uvidíš jak to dopadne.Prostě dělej to, co očekáváš.

Jak už jsem psal dřív, normálně se jí zeptej proč ti neřekne na rovinu že jde chlastat a tvdí ti, že jde spát. V normálním vztahu by si lidé měli věřit a říkat si tak nějak pravdu. Tak to buď vůbec neřeš nebo to řeš, ale pořádně. Asi za tím toho tolik nebude, nejspíš z ní vypadne, že ji kamarádky přemluvily někam jít a ona je nemohla odmítnout z nějakýho pro tebe pitomýho důvodu a tobě to neřekla, protože by se cítila blbě, protože věděla, že jste byli domluvení. Ty to z ní ale dostaneš a proto se bude cítit blbě stejně a nakonec budeš za idiota ty. Ale fakt bych se jí na to zeptal  Šťastný.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Červenec 2015, 17:20:43 »

Když to čtu, tak jsem musel nalistovat na stránce, kolik že jí vlastně je. 26, no ale chová se teda dost "puberťácky".
Zkus se lehce zamyslet nad tím, co očekáváš od vztahu ty a co ona? Je to kam posouvat? Bydlíte už spolu?
Jinak bych ale tvrdil, že spolu chodíte. Nevím co za tím hledat, asi k tomu ještě nedospěla, aby ti třeba řekla, že tě muluje. Když se nevodíte za ruku, tak to zkus ty. Uvidíš jak to dopadne.Prostě dělej to, co očekáváš.

Jak už jsem psal dřív, normálně se jí zeptej proč ti neřekne na rovinu že jde chlastat a tvdí ti, že jde spát. V normálním vztahu by si lidé měli věřit a říkat si tak nějak pravdu. Tak to buď vůbec neřeš nebo to řeš, ale pořádně. Asi za tím toho tolik nebude, nejspíš z ní vypadne, že ji kamarádky přemluvily někam jít a ona je nemohla odmítnout z nějakýho pro tebe pitomýho důvodu a tobě to neřekla, protože by se cítila blbě, protože věděla, že jste byli domluvení. Ty to z ní ale dostaneš a proto se bude cítit blbě stejně a nakonec budeš za idiota ty. Ale fakt bych se jí na to zeptal  Šťastný.


Jo tohle je pravda, že v některých fázích se chová na 15 Šťastný..ale tak to já taky. Občas...To každý bych řekl...Ona od vztahu očekává kluka se kterým bude furt, bude mu věnovat svůj čas. Ať by s ním měla dělat i to co jí nebaví, prostě to tak chce.. Chce upřímnýho kluka co nelže. Bude mu důvěřovat a mít s ním otevření vztah. Hlavně ta důvěra. Po těch praštěních vztazích co měla..Ale zároven třeba nechápu že mě vadí, že by si vyšla s někým jíným. Prostě by šla s ním na schůzku pro ní by to bylo kamaradství nic víc, aby jí přestal opruzovat třeba. I kdyby on jí chtěl ošustit. Tak pro ni by to nic neznamenalo jen friend. Říkam ok když si dva důvěřují, tak se to dá, a ví o tom, mluví o tom, proč ne. Ale i tak je to vcelku zajímavý...To je asi ta volnost, důvěra mezi obouma...Ona to z nevěrou ma stejně jak já. Nesnáší jí. Nikdy by jí neudělala. A nesnáší ze srdce ty podlejzače na face, badoo co by jí nejradši vy víte co..A že jich tam má......Já chci až na to poslední což mi v důvěře nedělá zas takový problém..Podobné věci. Mít vybudovaný s přítelkyní vztah, na důvěře a společných zájmech, zážitcích. Chci s přítelkyní cestovat objevovat, žít život, a ne být usedlý doma. Tohle všechno splnuje do písmene . Což i tady bylo... Jasný potentil jsem to, ale měsíc, víc jak měsíc ukazuji, že to byl prostě zkrat. Který sem prostě změnil a budu jí to dokazovat i dál...Protože mi na tom záleží...Ale když mám tyhle myšlenky. Navíc jednou se zmínila, že ve vztahu potřebuje mít trochu strach???????A tohle nevím jak si vysvětlit...Jako o toho kluka se bát, že ho ztratí nebo něco takového?


Jo tohle je za tím, nejspíš. Ale zarázilo mě tam to K NEKOMU, že jo(Pily jsme se sestrou u ní na bytě, a nejenom u ní ptám, a kde ještě? No ještě jinde. Řikam ve městě? Ona to ne, ale třeba u někoho jiného, říkám aha) ...A netvrdila mi že tam šla se sestrou....A to mě štve. Takový styl....Jinak abych nastínil na dnešek se samozřejmě vysrala už taky...Ve 12 říká já ti zavolám. A domluvíme že dnes něco podniknem..6 Hodin po tom ani písmenko, ani telefonát..Takže to je znak toho, že po ty dva dny nemá zájem. Tak já ho teď třeba na nějakou schůzku mít taky nebudu. Jak jsem psal když vidím, že se snaží, tak se snažím i já a zároveň se obdarováváme navzájem společnými chvilkami. Ale tohle je naprd tenhle styl....Možná přeháním, ale pak mě nic nebaví....


Navíc po rozchodu šla s egem trochu nahoru že jo, což mi trošku vadilo, ale dělali jsme si z toho srandu...
« Poslední změna: 07. Červenec 2015, 17:28:54 od Cizinkx » Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Červenec 2015, 20:38:58 »

Tak já fakt nevím.


Připadá mi to, že jsme se vrátily zase o měsíc back na začátek. Nevím...

V to uterý byla s rodiči na zahradě a grilovaly. A myslela si že se stejně někam nepojede. Ale napsat fakt mohla....Ve středu jsem za ní jel, prostě překvapit, udělat fajn, změnu aby jí nehráblo z práce. Když jsem přijel..Udivená se slovy ty mě jdeš zkontrolovat do práce, řekla..Už to si říkám wtf...Ještě v sobotu byla celá štastná, když to udělam z vlastní iniciativy a teď tohle. Ne jako kdyby jí to vadilo, ale vyloženě nadšená nebyla. Večer pak proběhl vcelku pohotově pár škádlení apd. Sem tam se zasmála..Pusa samozřejmě nic, celkově se chovala odtažitě, aspoň jsem se dozvěděl, že to má v práci total na psyndu, a že jí to vysává a nedává to....Samozřejmě ráno nezavolala, jak dělávala. Odpo napsala, že už jí to nebaví, říkám ok je total v psycho sranci, dojedu tam budu opora... Dnes už to bylo lepší byla sranda, rejpali jsme do sebe. Sem tam nějaký pohlavky/pěstičky, když si s zní dělám srandu, to znáte, když Vás holka mlátí ze srandy/škádlení třeba. Ale celkově odtažitá. Žádný náznak. Na konci když jsem si říkal, že jí políbím furt couvala zpět....

(Mínus) Samozřejmě už ráno nevolá, tak jak dělávala. Na rozloučenou už nelíbá. Jak dělala ještě před nedělí. Nemá ani tak velký zájem něco podnikat. Ještě před pár dny jsme vymýšleli apd. A teď no možná budu mít volný víkend uvidím jak zítra, ty bys chtěl něco podniknout? To byla jako otázka jak Brno...Musí bydlet 3 týdny u sestry, kde je to taky naprd. Práce total(I když tam světla naděje, že příde nový vedoucí lepší) Celkově bez zájmu, kamarádský hrozně fuj...
(Plus) Nic. Jedině ten vedoucí nový. To by tam prý i zůstala a vzduch se vyčistil.

To že je jízlivá, a nepříjmná z práce chápu. To že jí sere, že se nemůžeme vidět víc, taky chápu. I když mi to dávala najevo dost divně. Ale mě nevadí tam prostě přijet vyzvednout jí a bejt s ní aspon chvilku. Driv jsem tohle nedělal právě, nebo dělal, ale ne z vlastní iniciativy nebo víc..Ale když prostě to "nejde"(ono by to šlo, ale ona asi moc nechce spíš je unavená, nasraná, tak si myslí, že by do té nálady zátáhla i mě, ale já jsem povahově jinde v tomhle), tak pořád lepší nez FB kde stejně píše slova typu jo jo a stroze.... Ale nerad bych aby ta práce zase něco potentovala. Když už jsme ten měsíc a půl něco vybudovali.


No psycho. Opravdu..Když už jsem sí říkal, že už fakt budem pár jako fakt PAR. Tak tohle...

Já už nevím jak se mám chovat. Postupovat.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 149
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Červenec 2015, 20:34:43 »

Pokud máš mentálně navrch, tak to s ní rozeber.... řekni jí, jak to vydíš ty a vyzvi ji, ať mluví o sobě, o pocitech. pokud jsi empatický, přečteš z toho mnoho informací, proč se třeba v danou chvíli chová tak, jak se chová....

Poznej ji, nalaď se s ní někdy na vážné téma.... může to být brané veselou formou, nemusíš se u toho tvářit, že ti umřel děda, ale nauč se s ní mluvit i o tématech, která jsou klíčová pro pořádný vztah. A pokud se ti nedokáže otevřít, poznáš, že je potřeba ještě budovat důvěru, dokud se ti ženská neotevře, nemyslí to s tebou vážně... chce to ale naslouchat, ne jen slyšet. Vezmi ji třeba na odpolední piknik.... netlač na to od začátku, vlastně tam jeď si to užít a pokud se ti bude zdát uvolněná, zeptej se na to, co tě zajímá, co jí brání v tom se ti poddat?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Červenec 2015, 22:38:09 »

Pokud máš mentálně navrch, tak to s ní rozeber.... řekni jí, jak to vydíš ty a vyzvi ji, ať mluví o sobě, o pocitech. pokud jsi empatický, přečteš z toho mnoho informací, proč se třeba v danou chvíli chová tak, jak se chová....

Poznej ji, nalaď se s ní někdy na vážné téma.... může to být brané veselou formou, nemusíš se u toho tvářit, že ti umřel děda, ale nauč se s ní mluvit i o tématech, která jsou klíčová pro pořádný vztah. A pokud se ti nedokáže otevřít, poznáš, že je potřeba ještě budovat důvěru, dokud se ti ženská neotevře, nemyslí to s tebou vážně... chce to ale naslouchat, ne jen slyšet. Vezmi ji třeba na odpolední piknik.... netlač na to od začátku, vlastně tam jeď si to užít a pokud se ti bude zdát uvolněná, zeptej se na to, co tě zajímá, co jí brání v tom se ti poddat?Já si myslím, že ona je si mnou až příliš jistá, jistá tak že ví. On se snaží a já sem ta co má navrch. Teď v tuhle chvíli..Ještě před pár dny týdny. Jsme se viděli, snažila se, byli jsme spolu.. Když si vezmu, že xkrát před kamarády, že mi odpustila, a že mi už důvěřuje, našla si ke mě tu cestu. A pak promítne, že spolu nejsme. Tak opravdu nevím. Začíná to smrdět víc a víc. Přece kdyby semnou vážně chtěla být a zkusit to semnou, tak to není jen v takové fázi. Já chápu že to nejde ze dne na den. Ale už to začíná být dlouho, a teď co se stalo tenhle tejden to je WTF!!!

 Však to se snažím, nebo aspoň zkouším. Teď když to měla nahoubelec celý týden, tak sem tam prostě jezdil, sám iniciativně, a říkal/ptal co se stalo, ať se mi otevře, svěří, co jí tam sere v práci, nebo kde to má blbý. Ona mi řekne co se stalo, proč je tak nepříjemná. Ona to furt shazuje na tu práci. Že ta jí vysává, nemá osobní život pak. Málo času.  Pak je na každého nepříjemná. Ale tohle je už divný. Když přijde problém s prací. Ona uplně otočí o 180 stupňu. A vůbec si asi neuvědomuje, že já se jí snažím být ta opora. A ten odrazový můstek.

Jako ona teď poslední tejden uplně otočila o 180, jako kdyby se to pondělí večer něco stalo. Od úterka jí nepoznávám..Jak říkám ráno nevolá, venku se chovala prostě odtažitě pusa neexistuje. Nejeví zájem něco podniknout. Na facu píše stroze. Někdy ani neodpoví.

Dnes mi psala. Ptal jsem se jestli má ten víkend volný. Prý ano. Říkám že by jsme po mohli něco podniknout. A odpověď ? Uvidíme a mrkající smajl. To je pro mě náznak nezájmu nebo slušně poslano do zadku. Tak jsem jí psal, že by jsme mohli vzít psa udělat výlet, večer do letnáku na film, a zakončit to drinkem, odreagovat jí od té práce apd....Před týdnem by z toho byla na větvi, že jsem tak akční šla by hned. A teď odpověď nemám peníze. Další negace nechci s tebou něco tvořit. Tak píšu, že Letnák je zadarmo a na ten jeden drink třeba, to mě nezabije.. Odpověď " Já nemám peníze " Ty to asi nechápeš stále. Nejdu nikam bez peněz. Já: Píšu já vím že nemáš peníze, ale to neznamená hned, že se něco nemůže podniknout. Odpověď : No nejde mi o to ze nebudu nic podnikat ale bez penez nepodniknu nikde nic když se budu chtít odreagovat. A věř že jeden Jack to nespraví. WTF!!!!! Na to sem napsal. Že podle ní je odreagování pouze v chlastu, když to tak čtu. Že jinak se odreagovat asi nedá. Ale o to mi nešlo, tam bylo to podstatný gro SE MNOU, že jo. Navíc já jí celou dobu zval což musela pochopit, a chápala. A to sem jí psal. Že tu nejde o jednoho jacka nebo 10x malinový pivo nebo 10x čupíto. Samozřejmě to si přečetla a ani se neuráčila odepsat...Dřív(No dřív ještě před týdnem) by šla a vůbec by prachy neřešila. Protože jsme je nikdy neřešily. Jednou pozvala ona mě. Pak zas já jí, když ona neměla. A teď tohle...


Tak jak si tohle mám vysvětlit. To prostě smrdí, hrozně. A já už fakt nevím.

« Poslední změna: 10. Červenec 2015, 22:45:20 od Cizinkx » Zaznamenáno
DredwerkzKarma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Kladno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Červenec 2015, 13:33:27 »

Mně už přijde, že v téhle situaci žádné povídání a vysvětlování nepůjde. Respektive jak říkal joei, máš naslouchat a né jen slyšet.
Koukni se, kolik ti za poslední dobu dala signálů a co sis z toho vzal ty, jak si vše pochopil? Jak čtu asi tak, že za vše může její práce a ona pak nemá na tebe náladu, aneb na něco se to svádět musí... I ti pak říká, že se musí trochu strach o tebe! Má tě prostě na háku, hraje si s tebou s přehledem, vždycky přiběhneš a přitom jako kdyby zkoušela co ještě vydržíš. Stále přiostřuje, zkouší a ty nikdy neuděláš gesto, že toho máš dost, že to bude podle tebe a celkově se rozhodnout jako chlap.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 11. Červenec 2015, 13:53:32 »

Já bych se stáhnul, začni to chvíli praktikovat jiným způsobem - jejím.
Třeba přileze.
A přečti si na qarkovi nějaké tipy ke vztahům, sám jsem se divil, když to čtu, že ty poučky sice znám, ale nepraktikuju je tak, jak bych mohl.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 11. Červenec 2015, 14:09:48 »

Mně už přijde, že v téhle situaci žádné povídání a vysvětlování nepůjde. Respektive jak říkal joei, máš naslouchat a né jen slyšet.
Koukni se, kolik ti za poslední dobu dala signálů a co sis z toho vzal ty, jak si vše pochopil? Jak čtu asi tak, že za vše může její práce a ona pak nemá na tebe náladu, aneb na něco se to svádět musí... I ti pak říká, že se musí trochu strach o tebe! Má tě prostě na háku, hraje si s tebou s přehledem, vždycky přiběhneš a přitom jako kdyby zkoušela co ještě vydržíš. Stále přiostřuje, zkouší a ty nikdy neuděláš gesto, že toho máš dost, že to bude podle tebe a celkově se rozhodnout jako chlap.


Já už si to taky začínám při smyslech uvědomovat. Ale pořád tomu nechci v některých chvílích věřit a to mě brzdí v radikálním řezu. Vždycky si řeknu budu za ní stát, ukážují tu oporu, když je jí naprd přijel jsem vyslechnul jsem jí.. A pak na druhou stranu mám v hlavě červíka. Že kdyby kruci chtěla, tak už se mnou dávno je. A žádné "dlouho mi to trvá než si najdu tu důvěru, nebo ti budu zase věřit, a takovýhle náznaky toho "mám tě na vodítku a budu zkoušet kolik toho vydržíš". Dokud si nenajdu někoho jiného. Přece už jsem jí za tu dobu ukázal hodně krát, že to byl pouze zkrat, jasný nějaký týden to trvá. To jí věřím, že když se zklame. Ale Protože vlastně od konce května do tohodle pondělí to bylo prostě hrozně fajn. A xkrát jsme se o tom bavily. A teď před týdnem. Už jsem ti odpustila, zase jsem si k tobě našla cestu, důvěřuju ti. Začnu s tebou spát, líbat tě na rozloučenou apd...Prostě jakoby vztah. Důvěřuje mi že mi na tom fakt záleží. Ale když se jí zeptá kámoš jestli spolu jsme, tak odpoví my spolu jsme? Nejsme..A pak příde pondělí jde v noci kalit a druhý den jako vyměněná.

Kámoška co jí trochu zná z mé strany. Mi radí ať jí ukážu co může ztratit, párkrát jí srazit na zem z tich oblak, kde líta, když se o ní každý zajímá a chce jí, píše jí apd. Aby si nebyla jistá, že já jsem ten co tráví s ní čas, ona si pak povečerech vypisuje z jinými, beztak tvrdí že je sama a vlastně je, že jo. Proč by říkala, že má mě. Ten kdo se jí na mne zeptal, tak odpověd byla, že máme kamarádský vztah, ale dokud nepocítí tu nejistotu, že muže něco ztratit, tak to bude do té doby jen takováhle srajda mezi námi..A nikam se to nepohne. I když už to vypadalo.. A věřím, že když se jí zeptám bude to stejná písnička. Netlač na mě, me to hrozně dlouho trvá. Než si vybuduji tu důvěru apd...Jí nejspíš tenhle stav vyhovuje, když já se snažim víc jak ona. Jí obletují ještě další. Tak proč by chtěla měnit. ŽE?


Nebo se taky mýlím ona je prostě psychicky vydeptaná. Fakt jí všechno sere. Nemá na nic náladu. Nechce mě do toho táhnout. Ale tich náznaku jak píšete už tu začíná být víc a víc k té první variantě.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 17. Červenec 2015, 11:25:19 »

Jinak abych dal po tejdnu zase udpade.

Dal sem tady na Vaše rady. O víkendu jsem se jí neozval. V neděli večer dvě zpravy(Ahoj, co jsem dělal dneska, včera apd) zajímala se. Říkal jsem to a tamto, že jsem se nenudil byl venku s přáteli byl na drinku apd...Ona jestli se nechci sejít, jít třeba do toho letnáku. No nešli jsme nakonec. Protože pak se na hodku odmlčela a nakonec si šla lehnout...Předem říkám, že celou dobu sem jel tím jejím stylem psaní. Takže jo jo hm hm, to je fajn apd...Když jsem musel jít ven(za přáteli) Tak jsem jí prostě jen napsal už musím zatím pa. A ona hned Kam musíš? Kam? No tak si jdi ať ti něco neuteče. Přijdu v 1 v noci domu. Ona se znova přihlásí a zpráva, tak už jsi doma? No napsal jsem ano. A šel sem spát....

Druhý den v pondělí jsem nevěřil, ona mi zavolala. To co týden nedělala teď udělala. A začali jsme se vysvětlovat ten celý týden. Ona, že jsem jí pekně o víkendu poslal do prdele apd. Že kdyby se neozvala, tak ani nenapíšu. Já zase, že z celého týdne mi jasně dávala najevo nezájem, tak proč bych jí měl jako psát?..No došli jsme k závěru že jsme se dost nepochopily oba. Ona celý víkend čekala až se ozvu, a já díky jejímu chování v tejdnu a v pátek, zase opak... A vzniklo z toho tohle...Ten den jsme se ještě viděli. Celou cestu jsme si ještě vysvětlovali naše nepochopení. A źe mě celý týden neposílala někam, nebo neignorovala. Ale víme své. A že tedy z mé strany to vypadalo, jako kdyby jí poslal do prdele. Až pak jsme se dostali k tomu pátku, že prostě nechtěla nějaký zvaní jenom protože nemá peníze. Že by jí to štvalo. Takhle kdyby to ten pátek napsala, tak ok. Ale ne tím jejím stylem. No furt psala, že jí nepochopím, nebo tak. Přitom celou cestu jsem jí chápal a snažil pochopit.  Ale furt, ty mě nechápeš, ty si to pochopil špatně. Nemá to cenu vysvětlovat. O maj gát...No dopadlo to tak, že jsem to pochopil naprosto normálně. Tak jak to myslela. Samozřejmě pusa na rozloučení nic. Další den opět ráno volala. Bylo fajn. S tím že jsme se bavily o bytech, že by jsme šli bydlet. Hned. Chce po mě byty, kam jsem šel, posílá mi byty který se jí líbí. No já v jednu chvilku trochu ujel a plánoval, jako že spolu ne, takový ty věci okolo toho, kdyby jsme tam šli.apd...A ona počkej počkej já někde už říkám že s tebou chci jít bydlet, že mluvíš tak jistě. ANO VIM DALSI NAZNAK...No večer jsem tam chtěl na ní počkat, ale jela hned dom a pak k rodičům.

Druhý den znova ráno telefonát(Světe div se). Chvilku jsme se bavily o bytech, a pak co dělám ve čtvrtek, že by jsme se mohli sejít třeba už odpo bejt celý den spolu a večer jít spolu na drink..Já říkám ok v plánu nic nemám, tak proč ne. Ona že mi teda dá vedět jestli se sejdem odpo hned, nebo večer. Říkám paráda něco se v ní hnulo, a píše volá, zase sama od sebe. Navrhuje společný chvíle...JENZE.


DNES JSOU TO PRESNE 2 DNY CO SE MA SLECNA NEOZVALA. HAHA!...Od středy ráno ani čárka, ani telefonát....Na včerejšek se absolutně vybodla. Ani na mojí zprávu, jestli to teda platí, nereagovala. A dnes ráno opět nezavolala...Nejhorší je, že ona byla celou dobu na FACU. Jak tu středu. Tak čtvrtek do 16:00 pak tam 5 hodin nebyla a pak znova v noci....Mění si tam fotky apd.. Dnes tam byla znova...ráno i teď odpo. Vidím to kvůli tomu, že je tam jen na telefonu, takže se mi tam ukazuje kdy tam je čas, a kdy ne taky čas. A zajímavost, ve čtvrtek tam byla na PC(WEB ikonka na facebooku) což je divný, jelikož ona pc ani notas nemá. U jejích rodičů bejt nemůže, ty předělávají byt. Takže byla u někoho doma..

Takže jak se tady psal slečna to má asi silně na háku. A mně taky. Já jsem si na ten čtvrtek nic neplánoval teda. A takhle sem dopadl. Tady je to nejspíš asi ukončený z její strany. Nebo absolutně nechápu.

Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 17. Červenec 2015, 13:19:35 »

Přesně tak jsem to čekal.

Podle mě se to ještě trochu vrátí. Pár věcí bych pak upravil: jdi si víc za tím, co chceš. Teď jsi zvládl to, že když je ti to jedno, tak se na ni vykašleš. Teď se zkus víc ponořit do toho, když spolu máte něco naplánovaný a ona se neozve, tak to nenech plavat, ale zavolej jí, napiš jí ještě jednou (s nějakou výčitkou, že "ty na mě kašleš nebo co"?).
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 17. Červenec 2015, 14:35:36 »

Přesně tak jsem to čekal.

Podle mě se to ještě trochu vrátí. Pár věcí bych pak upravil: jdi si víc za tím, co chceš. Teď jsi zvládl to, že když je ti to jedno, tak se na ni vykašleš. Teď se zkus víc ponořit do toho, když spolu máte něco naplánovaný a ona se neozve, tak to nenech plavat, ale zavolej jí, napiš jí ještě jednou (s nějakou výčitkou, že "ty na mě kašleš nebo co"?).

Čekal?
Jak myslíš jako vrátí? To jsem nepochopil teď.

To ano, teď je mi to jedno, nebo aspoň na takovými myšlenkami se snažím uklidňovat. Protože prostě vím, nebo jsem si jist, že to má na háku. Protože kdyby to neměla na háku, tak mi napíše i blbou zprávu na FCB. Nebo na mobil. Či druhý den. Omlouvám se bla bla bla....Ale ona nic. A to tam ten čas tráví 80% dne..Je sice pěkný, že to navrhla, ale co z toho když to takhle dopadne, nebo jak dopadlo moje navrhování......Tohle mi drží tu hlavu nad vodou. Jinak bych se v tom plácal. Už tak z toho mám náladu pod psa, a nic mě nebaví, na nic nemám chuť.. Uvidím jestli se ozve. Jako nechci jí psát, když včera sem jí jasně napsal, jestli to platí a nebyla schopná napsat slovo NE. Po dalších sms, bych si připadal jako v těrka nebo needy.  Jako rozumím jak to myslíš. Jenže to jsem měl takhle napsat včera no. + Tu výčitku.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Červenec 2015, 14:52:35 »

No čekal jsem to přesně tak, že zase začne dolézat. To, že něco navrhla a zase se na tebe vykašlala je její aktuální chování, to nebylo jisté, ale nebylo nečekané.

Podle mě se ti zase za nějakou dobu ozve, tak jak minule. Zase ahojky, a co a jak se máš, cos dělal atd. Tady bych dal do hry nějakou výčitku.

Že jí zavoláš nebudeš needy, to kdybys jí psal 5 SMS denně, na který neodpoví, tak jo. Ale pokud jste domluvení na schůzce a ona není schopná se vyjádřit, jestli to platí a ty sis kvůli tomu dělal čas, tak bych jí zavolal a kdyby nezvedala, tak znovu napsal nějakou tu výčitku ve stylu "Ty jsi mi posledně vyčítala, že na tebe kašlu, což není pravda. Ale když jsme teď domluvení a ty mi ani nezvedneš telefon se ti zdá v pořádku?".
Zde bych podotknul, že samozřejmě správný "alfa samec" nemá potřebu se někomu doprošovat byť jen druhou SMSkou. Ale ty teď nejseš v té situaci, kdy to můžeš takto udělat. Kdyby ti zobala z ruky, tak jo, ale na tuhle situaci mi to nepřijde vhodné (možná mě ale někdo opraví). Jak to ale už není aktuální, tak to neřeš. Později bych se k tomu vrátil, ale psát jí jen kvůli tomu je zbytečný.

Do budoucna by bylo nějaké drastické řešení, nejlépe když odjedeš na týden-dva na dovolenou a nebudeš jí ani psát, volat či zvedat telefony podle mě úplně nejlepší.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 17. Červenec 2015, 15:50:31 »

No čekal jsem to přesně tak, že zase začne dolézat. To, že něco navrhla a zase se na tebe vykašlala je její aktuální chování, to nebylo jisté, ale nebylo nečekané.

Podle mě se ti zase za nějakou dobu ozve, tak jak minule. Zase ahojky, a co a jak se máš, cos dělal atd. Tady bych dal do hry nějakou výčitku.

Že jí zavoláš nebudeš needy, to kdybys jí psal 5 SMS denně, na který neodpoví, tak jo. Ale pokud jste domluvení na schůzce a ona není schopná se vyjádřit, jestli to platí a ty sis kvůli tomu dělal čas, tak bych jí zavolal a kdyby nezvedala, tak znovu napsal nějakou tu výčitku ve stylu "Ty jsi mi posledně vyčítala, že na tebe kašlu, což není pravda. Ale když jsme teď domluvení a ty mi ani nezvedneš telefon se ti zdá v pořádku?".
Zde bych podotknul, že samozřejmě správný "alfa samec" nemá potřebu se někomu doprošovat byť jen druhou SMSkou. Ale ty teď nejseš v té situaci, kdy to můžeš takto udělat. Kdyby ti zobala z ruky, tak jo, ale na tuhle situaci mi to nepřijde vhodné (možná mě ale někdo opraví). Jak to ale už není aktuální, tak to neřeš. Později bych se k tomu vrátil, ale psát jí jen kvůli tomu je zbytečný.

Do budoucna by bylo nějaké drastické řešení, nejlépe když odjedeš na týden-dva na dovolenou a nebudeš jí ani psát, volat či zvedat telefony podle mě úplně nejlepší.


Jo takhle, to potom jo..No já jsem to teda popravdě moc nečekal. Pochopil bych kdybych to navrhoval já. Ale mohlo mě to napadnout když už, takhle jednala v tu neděli. Kdy se pak taky nešlo. Ale tam byla už noc, takže se to dalo chápat. Navíc ráno do práce.

Zkusím, to. Teď jí stejně nebudu psát a uvidím jestli napíše. Když napíše nějak tam tu výčitku, co to jako mělo znamenat zahraji. Ale samozřejmě ne hned, třeba během konverzace. Když nenapíše, tak je to asi jasný už..

To z ní rozumně bohužel, já jsem napsal. Pouze jestli to platí? A za to předpokládám, že teda ne...A to bylo všechno. Měl jsem tam dát nějakou výtku nebo trochu přitvrdit...No to je jedno...Jako já si nehraji na alfu, takhle sem to nějak už nebral. Ale prostě když se domluvíme, a jasně mi napíše/řekne já ti zavlolám napíši. Pak nic a ani na mé napsání nereaguje. Tak prostě se něco ve mně cvakne a řeknu si OK nemá zájem. Nemá potřebu. Tak už jí do třetice psát a doprošovat nebudu..A možná to je taky ta chyba. Měl jsem na to včera asi víc přitlačit. Napsat, když neodepisuje, zavolat a pak už jen napsat tu výčitku a čauvajs...

No to nevím kdy..Nastupuji do nové práce, ale to až za 14 dní. Teď si chci zařídit ten byt, chci si do měsíce koupit auto. Dovolená nepřichází moc v úvahu. V rámci financí.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Červenec 2015, 18:32:06 »

Jinak abych doplňil.

Včera volala psala, že bude končit v práci(Sláva). Vůbec se nezmínila o tom včerejšku promiň něbo tak...A s tím co sem opět dělal apd. A jestli mám dneska něco v plánu. No chtěla jít pít. Já říkám půjdu ležet byl jsem unavený.. Tak ona že to stejně bude lepší, když půjdem zítra(dnes)..Dnes ráno zavolala. Že večer se uvidí co a jak. Celou dobu sem s ní jednal normálně ale ne tak jako vždy. A ona to už mi jako nebudeš říkat bla bla bla(Tím co jí vždy říkám)..Z dáš se mi nějaký zaražený, odsekáváš.  A že by jsme mohli zajít na oběd. No ten zas tolik nevyšel. Viděl jsem jí chvíli. A tam pronesla že mi dá vědět co večer. A já jako ve čtvrtek? Kdy si mně měla na háku? To fakt nechci. Radši mi to řekni teď. A ona to je jako výčitka? A já říkám, to si poznala ne..A ona usměv a to naše já tě asi zabiju. No uběhl den a večer zavolala.. Dozvěděl jsem se že začla hulit(WTF)kupovala si OCB papírky..Takže asi s nějakým kámíkem, nebo partou. A že neví co večer. Jestli to platí. Říkám to je hustá změna za tich pár dní. A ona hold prostě sem to neměla potřebu říkat. Jako mě hulení zas tolik nevadí, když se de pít tak 1-2 joint je ok pro srandu za měsíc třeba. Ale předpokládám že ona teď hulí denně..A to mi už u holky vadí dost..A ještě mi řekne, tak jsem hold měla ve čtvrtek něco jiného na práci. Říkám aha. A proto si mi nenapsala nic a měla mě na háku jasně...A ona to si jako uražený, tak jsem řekl ne jen zklamaný. Od čtvrtka jsem si hodně věcí uvědomil, a mám to prostě na háku, už je mi to jedno..A ona Aha, zajímavý. Vysvětli mi to. A já říkám prostě to, že ty něco chceš podniknout a pak se na to vybodneš, už mi nebude dělat starosti. Mrzí mě to, ale je to tvoje rozhodnutí. A proč by mě mělo srát, že to máš na háku. Prostě jsem  jednal jako kdybych to měl na salámu ted už. Že se tak budu chovat. A ona že mi teda napíše večer sms, jestli pudem pít. A já říkám ne to mi to řadši řekni teď. Stylem DADO mám už něco lepšího, tak na drink s tebou prdím, apd. A ona kdybych něco měla, tak je to lepší ? A já říkám ano, protože by jsi nešla semnou na drink. Tak to je zákonitě lepší věc než se mnou. Hmm hmm, a pak jsem jí řekl, víš co napiš mi jestli to platí nebo ne.. Toť vše..Akorát jsem v jednu chválí, řekl že absolutně nechápu její jednání poslední týden..


100% napíše že to neplatí!!! 100% půjde radši s kamarádem/ novým objevem hulit...A 100% to okecá spánkem nebo něčím.....A druhá varianta nenapíše vůbec(Tím bych to měl za uzavřený, a napsal bych si akorát o věci na zpět)...A třetí varianta, napíše že chce jít...A tam si s ní promluvím co se děje nebo proč se tak chová....Ale tomu dávám 10% šanci že půjde.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Červenec 2015, 10:45:10 »

Jinak abych doplňil.

Včera volala psala, že bude končit v práci(Sláva). Vůbec se nezmínila o tom včerejšku promiň něbo tak...A s tím co sem opět dělal apd. A jestli mám dneska něco v plánu. No chtěla jít pít. Já říkám půjdu ležet byl jsem unavený.. Tak ona že to stejně bude lepší, když půjdem zítra(dnes)..Dnes ráno zavolala. Že večer se uvidí co a jak. Celou dobu sem s ní jednal normálně ale ne tak jako vždy. A ona to už mi jako nebudeš říkat bla bla bla(Tím co jí vždy říkám)..Z dáš se mi nějaký zaražený, odsekáváš.  A že by jsme mohli zajít na oběd. No ten zas tolik nevyšel. Viděl jsem jí chvíli. A tam pronesla že mi dá vědět co večer. A já jako ve čtvrtek? Kdy si mně měla na háku? To fakt nechci. Radši mi to řekni teď. A ona to je jako výčitka? A já říkám, to si poznala ne..A ona usměv a to naše já tě asi zabiju. No uběhl den a večer zavolala.. Dozvěděl jsem se že začla hulit(WTF)kupovala si OCB papírky..Takže asi s nějakým kámíkem, nebo partou. A že neví co večer. Jestli to platí. Říkám to je hustá změna za tich pár dní. A ona hold prostě sem to neměla potřebu říkat. Jako mě hulení zas tolik nevadí, když se de pít tak 1-2 joint je ok pro srandu za měsíc třeba. Ale předpokládám že ona teď hulí denně..A to mi už u holky vadí dost..A ještě mi řekne, tak jsem hold měla ve čtvrtek něco jiného na práci. Říkám aha. A proto si mi nenapsala nic a měla mě na háku jasně...A ona to si jako uražený, tak jsem řekl ne jen zklamaný. Od čtvrtka jsem si hodně věcí uvědomil, a mám to prostě na háku, už je mi to jedno..A ona Aha, zajímavý. Vysvětli mi to. A já říkám prostě to, že ty něco chceš podniknout a pak se na to vybodneš, už mi nebude dělat starosti. Mrzí mě to, ale je to tvoje rozhodnutí. A proč by mě mělo srát, že to máš na háku. Prostě jsem  jednal jako kdybych to měl na salámu ted už. Že se tak budu chovat. A ona že mi teda napíše večer sms, jestli pudem pít. A já říkám ne to mi to řadši řekni teď. Stylem DADO mám už něco lepšího, tak na drink s tebou prdím, apd. A ona kdybych něco měla, tak je to lepší ? A já říkám ano, protože by jsi nešla semnou na drink. Tak to je zákonitě lepší věc než se mnou. Hmm hmm, a pak jsem jí řekl, víš co napiš mi jestli to platí nebo ne.. Toť vše..Akorát jsem v jednu chválí, řekl že absolutně nechápu její jednání poslední týden..


100% napíše že to neplatí!!! 100% půjde radši s kamarádem/ novým objevem hulit...A 100% to okecá spánkem nebo něčím.....A druhá varianta nenapíše vůbec(Tím bych to měl za uzavřený, a napsal bych si akorát o věci na zpět)...A třetí varianta, napíše že chce jít...A tam si s ní promluvím co se děje nebo proč se tak chová....Ale tomu dávám 10% šanci že půjde.Docituji NENAPSALA ANI Ň!!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Červenec 2015, 13:55:43 »

To, že jsi po ní chtěl rozhodnutí hned bylo správně. A asi ji to docela vyvedlo z míry. Očividně žije z minuty na minutu, nezajímá ji minulost ani budoucnost.
Vidím to, že by sis s ní měl ještě jednou promluvit oč tu vlastně běží. Ale jinak to s tou holkou moc nevidím, nebo se ti snad zdá, že by se ti s takovou holkou (taková, jaká je teď) chtělo být, žít (a třeba i zplodit dítě)? Beztak mě připadá že to jde do kopru, žádné finty nefungují, v 80% času ji vůbec nezajímáš.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Červenec 2015, 15:17:05 »

To, že jsi po ní chtěl rozhodnutí hned bylo správně. A asi ji to docela vyvedlo z míry. Očividně žije z minuty na minutu, nezajímá ji minulost ani budoucnost.
Vidím to, že by sis s ní měl ještě jednou promluvit oč tu vlastně běží. Ale jinak to s tou holkou moc nevidím, nebo se ti snad zdá, že by se ti s takovou holkou (taková, jaká je teď) chtělo být, žít (a třeba i zplodit dítě)? Beztak mě připadá že to jde do kopru, žádné finty nefungují, v 80% času ji vůbec nezajímáš.


Taková perlička. Dnes psala. Zase co sem dělal co dělám. Apd. Říkam snídám. Ona že taky. Já říkám jo jo. Prostě jedu furt její styl. Ona asi ti hodně vadím viď nebo otravuju tě ? Říkám ne proč? Ona tak mi to tak přijde. Odpověď, tak to potom jo. Když myslíš. Ona proč se takhle chovám, že mě nechápe. Moje chování. JEDNO VELKY WTF !!! Tak sem zareagoval. Jednou si mi řekla, že ne všechno je růžový. Tak jsem si ty růžový brejle v tomhle čase sundal, a začal vnímat skutečnost a realitu. A podle toho se budu chovat. No začala se v tom štourat, říkam nebudu nic řešit po facu. Ona že jí přijde jako kdybych se uzavřel do sebe( Jenom proto že se jí po facu nesvěřím) Říkam ne. Ale jen chci svoje pocity a věci co ti chci říct sdílet s tebou venku FACE TU FACE. A ne po facebooku kde se můžem snadno oba nepochopit. Ona souhlasím. Nabídnul jsem jí ten drink. Že můžu dnes večer nebo zítra po práci na ní počkám a půjdem. Ona že teď je u rodičů. Říkam to neva teď stejně nemůžu. A zdůraznil jsem, že nemám zájem o nějaký UVIDIME, MOZNA, JA TI NAPISU. Prostě buď půjde nebo nebude chtít a bude mít přece něco lepšího v plánu..Klasicky NEODEPSALA.


S tou holkou co jsem chodil ANO! S tou holkou co jsem měsíc a půl po rozchodu tvořil a bylo to skvělí z obou stran. ANO! Ale s touhle holkou, která se chová, jako kravka, to opravdu NE...Ona si potřebuje vždycky namlít hubu jinak absolutně neví o co přichází. Ona si to podle mě teď vůbec neuvědomuje. Netankuje jí to. Nebo nevím..Ale jak píšeš ve větší míře jí absolutně netankuji. Nebo nemá potřebu. Je obletována jinými borci, je svobodná. Takže tak.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Červenec 2015, 11:17:04 »

Jinak dneska mi volala. Nečekaně včera se vylila jak dobytek prý. Takže samozřejmě semnou jít nechtěla. Ale šla radši z někým jiným.


Ptala se jak sem to myslel ty růžový brejle. Vysvětlil jsem jí to....Prý sem si to vsugeroval do hlavy hrozně špatně, že když mi neodepisuje, tak semnou nechce trávit čas, nebo má něco mnohem lepšího.Že to tak není. Neustále jsem se jí ptal. Pokud mi na každé naše setkání neodepíšeš, tak to asi znamená, že nemáš potřebu se semnou vidět ne? A ona hned, že si myslela, že bych jí poslal do zadku apd. Prostě okecávačky. Že jí teď tady vyčítám věci, zvyšuji hlas(to bylo jen kvůli mému telefonu). Jasně jsem jí daval najevo, že se chci vidět, celý 14 dní jsem se snažil, jezdil tam psal, jestli nikam nepůjdeme, nezajdeme. I ona furt psala jestli se neuvidíme apd, jak jsem tu psal...No ke konci konečně pochopila oč tu vlastně běží. O ty blbý slova. Mám něco jiného, nemám náladu, nechci tě vidět. Apd. Že mi celou dobu šlo jen o ten blbý zájem. A že pak bych nic neřešil. Že mi nevadí když bude čas trávit s rodinou, přáteli, nebo nebude na mně mít naladu nebude mě chtít vidět. Ona se myslela, že bych jí to hrozně vyčítal. Že kdybych jí jednou neviděl, nebo jednou mi nenapsala. Bylo by peklo... A ona tak teď už to chápu, a jestli už jsem klidný.... Jinak sem se dozvěděl. za A nechce se mi svěřit!!!!!!! Nikomu se nechce svěřit!!!! Prý....Ona mi řekla, že když se takhle změnila, tak to asi má nějaké důvody, že. A já tak mi je řekni. A ona, že to nechce řešit po telefonu. Ale prý doma to má naprd, segra je na ní naštvaná(kvůli mně, že jsme asi před týdnem nás dva řešily, před okny baráku a všichni to slyšeli) Nevidím v tom zase nějaký peklo(řešily jsme jednu věc, ohledně pozvání a gesta v baru třeba), jako ano může být na mně naštvaná, ale zas tolik se nestalo... Prý neví kde bude spát. Že u segry tolik nespí. U rodičů to taky nejde....Že spí všude možně po kamarádech. Kde se co vyskytne. To je prý problém se kterým se mi může svěřit..Hrozný ona moc dobře ví, že u mně může spát, jak bude dlouho potřebovat, mám tu velký pokoje, sem tu sám. Vedle je akorát sestra s dětmi, ale tu by ani nepotkala. Ale radši spí kde se co vyskytne, chlapi, kamarádi apd.....No a pak naznačila, že je tu ještě větší problém o hodně(říkám si takže se s někým vychrápala, nebo něco provedla)...Říkam tak mi ho upřímně řekni, o co jde, co se stalo.. A ona, že jsem pěkný detektiv, a že to po telefonu nechce řešit a zakecávala to....No neřekla mi to.....Ten problém bych rád věděl teda..


Jo a ještě dodala. Že prý teď vztah nechce. Hlavně kvůli té práci prý!!! A že až tam skončí, tak bude nejštastnější, a třeba se to změní...Že by semnou mohla být !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nice job...

Tak a teď co si o tom myslíte. Protože já nevím co mám dělat. V tomhle fakt ne..
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Červenec 2015, 11:37:00 »

Sám jsi napsal, že s holkou, co se takhle chová, být nechceš. Zdá se mi, že tě má trochu na háku a představuje si to způsobem "Až budu chtít, tak písknu a on přiběhne. Mezitím si můžu dělat co chci". Zkus se s ní sejít a narovinu si promluvit, vytáhnout z ní, co ji tak trápí. Možná se pak bude cítit líp a pookřeje, možná ne. A pokud se s tebou nebude znovu schopná dohodnout ani potom co řekla, že to nechce řešit po telefonu, tak máš jasno. Připravil bych se na vycouvání a zkusil se poohlídnout jinde, docela si s tebou hraje.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 20. Červenec 2015, 13:10:40 »

Sám jsi napsal, že s holkou, co se takhle chová, být nechceš. Zdá se mi, že tě má trochu na háku a představuje si to způsobem "Až budu chtít, tak písknu a on přiběhne. Mezitím si můžu dělat co chci". Zkus se s ní sejít a narovinu si promluvit, vytáhnout z ní, co ji tak trápí. Možná se pak bude cítit líp a pookřeje, možná ne. A pokud se s tebou nebude znovu schopná dohodnout ani potom co řekla, že to nechce řešit po telefonu, tak máš jasno. Připravil bych se na vycouvání a zkusil se poohlídnout jinde, docela si s tebou hraje.


To se ti nezdá. To je prostě pravda...Akorát to okecává, a neřekne to. Furt bude říkat, že to co říkám já nechápe, nerozumí tomu, přitom moc dobře ví jak to myslím. Furt se mně snaží držet pod nějakou kontrolou podle mě. Abych já měl neustále myšlenky, že to dopadne dobře, a že teď se jen něco stalo, že semnou bude chtít být apd, že na mě neprdí apd...Jasný neprdí píše mi, volá mi. Říká mi kdybych to měla na háku nevolám ti nepíšu. Okey, to beru. Ale to že to má na háku je fakt (celkově)....Ano to bych strašně rád, ale mi se nedomluvíme..To by z její strany bylo furt uvidíme, možná, napíšu ti...Ale v konečném cyklu půjde radši z někým jiným si zahulit vylít hlavu a bůh ví co ještě, a když jsem se jí zeptal kdy se teda uvidíme, a fakt tlačil na nějaký datum.Aby se z toho nevykroutila.. Odpověď teď mám samé odpolední v práci, a když budu mít volno, tak budu ráda když se uvidíme. Thats all!....

To bych taky rád...Co jí trápí tolik, pak mě zajímají ty důvody té změny...Ano jeden mi řekla, že neví kde bude spát. Musí spat po kamarádech a bůh ví kde ještě...Segra se s ní nebaví kvůli mně. A tady je první věc co mě po klapnutí telefonu zarazila. Ona mi před cca 5 dni volala, kde mi oznámila, že sestra jí poslala dlouhý sms sloh do práce, kde se jí moc omlouvá, za ten výstup, před barákem, apd. A že pro příště, ať řešíme své problémy dál od baráku, a že se jí omluvila vše v pohodě.. A najednou po 5 dnech je její setra kvůli mě na ní naštvaná? WTF AGAIN!!! Cítím lež.... A pak by mě zajímal ten větší problém, důvod, co provedla. Nebo co se stalo....A tam citím nějakou fakt hnusotu......Vyspání jinde s někým, možná tvrdší drogy, nová známost. Znovunavázání kontaktu s tím fetujícím kokotem co jí mlátil. A ještě horší vyspání s ním....Protože nevím  jaký horší důvod mohla mít provést..Možná zapletení z blbými lidmy. Fakt nevím.. Je to divný. Ale jak píše vztah teď nechce...Sama mi to vlastně řekla, že jo..
« Poslední změna: 20. Červenec 2015, 13:17:05 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Červenec 2015, 16:25:51 »

Měl bys ji přestat řešit. Tahle holka pro tebe nemá budoucnost. Tebe to trápí a jí je to úplně jedno. Nejseš v dobré situaci, zachraň se, dokud to jde.

Co provedla, že ti to nechce říct? Já bych věděl. Určitě se s někým vyspala.
Jestli chceš mít klid v hlavě, tak se sejděte, pořádně si promluvte a vytáhni z ní všechny informace co chceš. Po telefonu ti toho moc neřekne. Nečekej ale žádnou baladu a připrav se na to, že hodně věcí bys raděj ani neslyšel.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 20. Červenec 2015, 19:21:12 »

Měl bys ji přestat řešit. Tahle holka pro tebe nemá budoucnost. Tebe to trápí a jí je to úplně jedno. Nejseš v dobré situaci, zachraň se, dokud to jde.

Co provedla, že ti to nechce říct? Já bych věděl. Určitě se s někým vyspala.
Jestli chceš mít klid v hlavě, tak se sejděte, pořádně si promluvte a vytáhni z ní všechny informace co chceš. Po telefonu ti toho moc neřekne. Nečekej ale žádnou baladu a připrav se na to, že hodně věcí bys raděj ani neslyšel.Proč každého napadne že se s někým vyspala. Ale fakt jak moji kamarádi, tak naše společná kamarádka tohle řekla.Asi na tom něco bude...Ale nevěřím že by mi to vyklopila. Spíš by mi řekla jen to co by chtěla, že jo Úsměv. Všichni mi to říkáte vybodni se na to. Tohle nemá cenu. A já si to furt nechci přiznat...Ale teď bych si měl kruci říkat. Že mi to vlastně sama řekla, že ted nechce vztah Úsměv. To by pro mně měl být ten odrazový můstek. Jí přestat řešit.

Ano ten klid bych měl, kdybych to věděl. I kdyby to bylo humus, tak bych si řekl, že to za to nestojí. A duše by se uklidnila a zamával bych jí....Jenže bojím se toho, že ona mi to nevyklopí nebo jen to co se jí hodí, a vlastně v tich sračkách se budu brouzdat dál. A to už fakt nechci. Nechci si nic namlouvat. Ale je to fakt těžký.. Ta zakoukanost je u mně očividně hodně vysoká...
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Červenec 2015, 11:03:26 »

Jinak abych se dopsal co se vše stalo.


Tak moje milá mi ve středu psala. Zase jak se máš apd.. Končí v práci příští týden. A bude nastupovat hned do jiné. Prý se cítí ode dne líp jak se blíží ten konec..Ptala se mě co sem dělal. Říkal jsem že jsem hodně byl ve městě, na drinku apd..Ona a s kým.. Tak jsem jí na tvrdku řekl s tou naší společnou Kamarádkou(hodně jí štve jak po mně vyjíždí, a i když já bych s ní nikdy nic neměl, je zadaná apd, tak má milá ví že ona by mně z fleku ojela), no naštvala se brutálně. Prý vy jdete na drink a mně jako nenapíšete ? Odpověď ani jeden ti neměl potřebu psát. Prý tak to je dost chabý. Já říkám a co? Byla si stejně v práci, tak proč bych ti měl psát nebo ona? Zase to je slabý..Hned a to jste si jako museli psát ale. Hned se v tom štourala..Říkám no v pondělí jsme si napsali. A ona to se mi vůbec nelíbí tohle...No pak hned na to, kdy se uvidíme, že bude přemýšlet kdy by to šlo. Moje odpověď, tak přemýšlej já musím už jít pa..

Hned druhý den ráno telefon od ní. Šťastný to je neskutečný. Zase ptala se mně jak jsem se vyspal, apd jestli mě nebudí. Co ten byt. Jestli tam půjdu. A hlavně viděla na mým fcb profilu, auto co si budu kupovat. Je to Alfa 159, a dal jsem si jí nadherně vyfocenou na timeprofil. Prý to si děláš srandu, já čekala, že si koupíš nějakou starou rachotinu. Alfu. A ty takovou káru. To budeš teď velký frajer. Hmm hmm jako je krutá no líbí se mi dost...A takovýhle řeči..A zase já ti hned odpo zavolám kdy se uvidíme. APD.. No ptala se mně na bundu co sem jí dřív objednával, nepřišla, přisli mi zpět peníze. Tak říkala, že bude chtít peníze, protože nechce čekat než jí ta bunda přijde. A jestli se večer uvidíme. Říkám ok můžem. Využil bych to na to promluvení. No nakonec to nepotvrdila, jak se rozhodla. Říkám ok chce ty peníze nejspíš, dojedu tam....KOMEDIE !!!!! Přijedu tam. Vejdu do prodejny. A tam už týpek na ní čekal Šťastný Prostě 21 letý kolega už tam na ní čekal, že jí odveze domu Šťastný..Mimochodem ten co jí zval do kina na jídla apd Šťastný....Ona ne aby mi řekla, že jí ten kluk poveze domu. Přitom mi to bylo jasný hned, jak jsem tam přišel...Ona mně tam nechá čekat ještě 30 minut, kdy já se tam musel zabavit s uklízečkou. A až pak na mně ukázala ruku, že chce ty peníze. Jako ze srandy, ale pro mně dost blbá sranda....Dal jsem jí je, tak mně ještě chvilku podezřívala, že sem jí lohnul o 100kč(Určitě jsem to měl zapotřebí no)Ale prý jí pamět teď moc neslouží..Největší komedie byla při odchodu. Ona když zavřela krám, a kluk šel pro auto. Mi na pohodu asi po 40 minutách řekne, že jsem měl napsat, že přijedu, že si před 10 minutama zařídila odvoz. 10 minutama!!!!!!!!!! Já už tam čekal 40 minut....No prostě trapárna největšího kalibru. Týpek kdykoliv mohl odjet stačilo mu říct. Bydlí tam kousek. Ale tady bylo vidět, že to se mnou prostě nechtěla trávit, tak jela s ním...Ještě na konci jsem se usmíval, a ona to se mi jako směješ do ksichtu WTF!! Říkám to se mám na tebe radši mračit? A ona připadá mi to jako ne upřímný usměv. Řekl jsem měj se hezky. A ona co to jako je. To se už jako neuvidíme? TO se vidíme naposled?...Říkám pa. A odešel jsem. Ještě řekla ať jí napíšu až přijedu domu. No nenapsal jsem jí.


Ta uklizečka která nás zná oba, mně pak vezla domu. A říkala, že tohle bylo teda dost trapný. A je jedno jestli jsme byli nebo nebyli domluvení. Kdybych jí za něco stál, tak klukovi řekne, on by to pochopil. Autem to má za pár minut domu. Prostě jí šlo jen o ty prachy v podstatě. A i když říkala, že kdyby tu bundu chtěla, tak aby mě tam do práce netahala, tak stejně. Chtěla mě vidět. A v podstatě šlo jen o ty blbý prachy..A když je dostala, na klídek odjela. A mně tam bez problému nechala. Na klídek..
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Červenec 2015, 16:59:18 »

HIMYM s05e16... Zrovna na to koukám, tak mě napadlo, že se to sem hodí.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 25. Červenec 2015, 21:26:22 »

HIMYM s05e16... Zrovna na to koukám, tak mě napadlo, že se to sem hodí.


Skoda že HIMYM mně nikdy nechytil..Ale předpokládám, že tam je něco ve stylu... Prostě na to peče, má to na háku, všichni mi to říkají, mají pravdu a já stejně nevěřím, že? Úsměv
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 26. Červenec 2015, 16:30:10 »

Tak obětuj 20 minut Šťastný ... Ale ano.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 26. Červenec 2015, 16:57:39 »

Ženy se bít nemají, ale tahle by potřebovala vyliskat.
BTW Nedivil bych se, že za jejími neúspěchy v práci může to, že praktikuje podobný systém i v zaměstnání. Aneb sice si stěžuje na debilní kolegy, debilní práci atd., ale jediným důvodem, proč se jí nedaří, je právě ona a její lži a volnomyšlenkářství.
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 26. Červenec 2015, 20:17:48 »

Ženy se bít nemají, ale tahle by potřebovala vyliskat.
BTW Nedivil bych se, že za jejími neúspěchy v práci může to, že praktikuje podobný systém i v zaměstnání. Aneb sice si stěžuje na debilní kolegy, debilní práci atd., ale jediným důvodem, proč se jí nedaří, je právě ona a její lži a volnomyšlenkářství.


Je pravda, že v práci to měla dost nahovno. Vedoucí mladší kravka, svalovala veškeré kraviny firmy, že za to může má milá. A tu to akorát vysávalo. Neměla náladu na nic. Osobní život ta tam apd, všichni na ní naléhaly, rodiče segra, kamoši..A pak se to projevovalo... Ale vždycky jsem tam byl, přijel. A vždycky byla strašně ráda. Když jsem to brával iniciativně akčně po svým..Bohužel se z toho sesypala, a první na ráně jsem byl já. Vlastně ten člověk co jí z toho pomáhal a držel od tich sraček(narozdíl od rodičů, kamarádl, sestry) Tak jsem to koupil..Ale ta změna potom tu už jsem nechápal. Jak se z hodného člověka, stalo to co tady celou dobu už řeším, to nechápu..Ale to bylo k tomu rozchodu v květnu. Že sice jsem nahlodaný tím vším dost. Ale tu story o práci jí i věřím. Ae k dnešku.

Za dva dny napsala proč jsem se jí neozval... Že čekala, třeba včera, že napíšu. No kdo by měl zájem o napsání, kde ona pojede ten styl jednoho slova apd. Bez žádného efektu. Napsala že byla u své kamarádky, pro lístky na Let it Roll. Říkám tak to je paráda. Ona že nechápe moje vyjadřování. Říkám, že je skvělí když máš už lístky na ten festák(Samozřejmě už neodepsala)..Ano ona by potřebovala opět přes držku a padnout na hubu aby si něco uvědomila... A mým dolejzáním si toho moc neuvědomí..Oficiálně to vzdávám, jakékoliv snažení o ní. Řekl jsem přátelům, že kdybych měl nějaký splín jí psát apd. Tak ať mi jí radši vrazí..Na probrání. První kroky byli přepsání jména v telefonu, vymazání fotek z facu, vymazání fotek z pc a řekl jsem si, že od čtvrtka minimálně týden pauza od facebooku.......Jestli se mamé k sobě vrátit, tak musí chtít obě strany stejně a ne jedna strana víc(já). Takhle to prostě nefunguje a já si nabil tlamu..Ona to má na háku, protože to vidí. Že sem to chtěl řešit apd.  A že já jsem ten co je z toho víc na hoven, jak moc jí chci.. Ona je teď v rauši..Samý nápadník apd, festák Let it roll za humny..Hulení, chlastání nejspíš..Jiná parta, kluk. Tak proč by se upínala na vztah, a řesila ho....Tak jsem zvědavý, jak dlouho jí tenhle amok/styl vydrží. Ono to taky neni věčný chlastací styl apd........ Je mi jasná, že si teď neuvědomuje vůbec, že i ona ztrácí, nejenom já. A jestli si to uvědomí vůbec? Bůh ví. Třeba jo, třeba ne.....Ale na to čekat nesmím. To bych si akorát zabouchával další hřebíky do své rakve...

Už 3 týdny cvičím jak blázen. Potřebuji se někde zabavit. Snad mi vyjde ten byt. A auto.. Je pravda, že na jiný holky nemám náladu, a to mi jich píše celkem dost(nejvtipnější obě ex a ex ex bejvalky taky, jedna na to že bychom si spolu mohli občas vyspat, a druhá jestli někoho mám, a že by se chtěla vidět(no prostě klesají níž a níž), absolutně mě to spíš otravuje než povzbuzuje..A náladu jít do města, nebo mezi lidi, a nezávazně lovit holky nemám už vůbec..
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 28. Červenec 2015, 14:04:50 »

Dnes mi volala.


Ptala se mě opět co sem dělal. Za celou dobu co jsme se neviděli. Co ten byt a auto, říkám že hodně cvičím, apd. Prej hmm to budeš za chvilku pěkně vysekaný....Teď k tomu hlavnímu, Ptala se mně proč na ní seru, proč jí nenapíšu nebo nezavolám. Že třeba čekala včera nebo předevčírem...Proč jsem se tak změnil posledních 3 týdnech(vtipný z jejího pohledu). Tak jsem jí řekl že k tomu mám jistě důvody. Jako ona odpověděla tenkrát mně. Prý jaký. Říkám prostě důvody. Prý když nic špatnýho neudělala. ALe jenom teď když se nevídáme každý den jako dřív se chovám uplně jinak? A vyčítám jí to, že se nevídáme. Říkám nevyčítám jen to byla jeden z důvodů té změny. A ona tobě to hodně vadí že se teď nevídáme vid. Říkám vadilo no, ale teď už je mi to jedno. Ona nemyslím si. Odpověď. Ano teď už jo. Prý hmm...To už ke mně nic necítíš? Říkám nevím co cítím. Že ti nedokážu odpovědět. Prý takže už ke mně nic necítíš?...A furt takhle....Že to nechápe. Proč jsem takhle obrátil....A na to hned to už se teda vůbec neuvidíme? A já říkám a tobě vadí? Odpověď. Ano hodně mi to vadí, že se nevídáme. Na tož to zvopakovala ještě 5x krát.


Dál sem jí řekl, že zítra jdu na drink. Prý s kým já říkám s kámoškou mně vytáhla na drink. Prý aha to je hezký no..A zeptala se co ta naše společná kámoška. Tak jsem jí na klid řekl, že jsem si s ní psal a že teď čekám na odpověď kdy se sejdem. A ona to jste mě jako už vyškrtli ? Říkám nemáme důvod tě vyškrtávat. A ona mně to tak připadá, nelíbí se mi to...Za další viděl jsi moje nový vlasy na face? Říkám ne neviděl. Tak já ti pošlu pár mých fotek. Moje odpověd neposílej A hned hmm nechápu tě....Další Prý jestli pojedu na ten festák, říkám možná v sobotu na poslední den tam budu a ona cože? To je sranda? S kým? Říkám s kámoškou. A ona hmmmm..  Dyt si říkal že nemáš peníze, že ti je přednější auto a byt. Říkám peníze mám, ale vzhledem k tvojí změně, jsem si říkal, že je to pro tebe passé abych vůbec s Váma tebou jel.. A ona no já zase myslela, že když si říkal o tom autě a bytě, že na to pečeš ty. Tak to by jsme se tam mohli vidět ne? Říkám možná jo. Uvidíme. Odpověď já tě nechápu. Proč takhle odsekáváš a posíláš mně do prdele pomalu. Říkám nevím ještě jestli tam pojedu.. A pak musela jít a napíšeme si na facebooku.


Celou dobu jela. O mojí změně. Že mně nechápe. Že nic špatného neudělala. Na tož říkám, když semnou nemluvíš nebo tak, tak si člověk může domyslet bůh ví co, že...

Já už fakt nevím co. Moje hlava je k prasknutí. Nechápu.
« Poslední změna: 28. Červenec 2015, 14:08:40 od Cizinkx » Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 29. Červenec 2015, 21:06:55 »

Hm, holka asi vůbec nic nevím.
Mimochodem tahle konverzace ale k ničemu nevede. Měl by sis s ní hlavně promluvit o tom "co každému z Vás vadí". A vysvětlit si vzájemně některé situace. Prostě se jí zeptej "proč, když se na něčem domluvíme, tak ty to zrušíš"?  a "Proč mi říkáš, že čekáš na mě když čekáš na jiného kluka v obcohdě?"
Nebavte se o tom všem okolo, ale zaměř se na konkrétní věci. Sice pochybuji že to pochopí z tohoto, ale je možné, že podá aspoň nějaký rozumnější vysvětlení. Současnou konverzací ji akorát nasereš a budeš za špatného ty (aspoň to tak zatím je)
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 30. Červenec 2015, 10:05:49 »

Hm, holka asi vůbec nic nevím.
Mimochodem tahle konverzace ale k ničemu nevede. Měl by sis s ní hlavně promluvit o tom "co každému z Vás vadí". A vysvětlit si vzájemně některé situace. Prostě se jí zeptej "proč, když se na něčem domluvíme, tak ty to zrušíš"?  a "Proč mi říkáš, že čekáš na mě když čekáš na jiného kluka v obcohdě?"
Nebavte se o tom všem okolo, ale zaměř se na konkrétní věci. Sice pochybuji že to pochopí z tohoto, ale je možné, že podá aspoň nějaký rozumnější vysvětlení. Současnou konverzací ji akorát nasereš a budeš za špatného ty (aspoň to tak zatím je)


To je právě to, jak si s ní mám promluvit, když jsem jí neviděl a domluva s ní je fakt o ničom. Kdybych viděl tu snahu vidět se. Tak se chovám uplně jinak. A ne jenom kecy jak jí to sere že se nevidíme a nejsme spolu. Taky si myslím, že by pomohlo si prostě popovídat a konkrétních věcech apd.

Včera jsme si chvilku psali, prý konečně poslední směna v té praci. Říkam parada, to jsem rád. Prý co budu dělat, říkám večer jedu na jacka s tou kámoškou. Hmm tak si to užijte. Večer se ještě připojím na net. A ty už jsi doma? Píšu ne jsem na bytě a zachvilku jedu domu. Prý tak to jo. Přijel jsem domu. Píšu ty ještě balíš ? Už ne? Proč? Říkám zajímá mně co děláš. A na to mi přišla odpověď. Myslím, že máš určitě lepší věci na práci..Vyčítavě prostě podaný. Říkám aha, nechápu tvoje vyjadřování. A na to už nenapsala.

Jako chápe te to.

Teď stejně dva dny bude na tom LET IT ROLU, takže to se stejně neuvidíme. Stejně mi nenapíše. ANi si nechci domýšlet co tam bude dělat.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS