rozchody z pohledu chlapu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:27:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchody z pohledu chlapu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: rozchody z pohledu chlapu...  (Přečteno 43071 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 15. Říjen 2006, 21:00:02 »

Na zacatek bych rada poznamenala, ze tohle me vazne zajima, proto, ze te druhe (mensi) pulce lidstva proste nerozumim...

Jak vy chlapi koukate na rozchody?

Jaka forma rozchodu  je pro Vas nejlepsi?

Bojite se nas, nebo se bojite toho, co udelame... nebo toho, ze budete sami??

Muj otec rikal, ze nejjednodussi rozchod pro chlapa je proste utect.
Muj exdrahy mi poslal maila (po sesti letech).
Mate touhu neco vysvetlovat, neublizit, nebo proste jenom hodne rychle pryc ze vztahu?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Říjen 2006, 21:05:50 »

No forma rozchodu to nevim. Ale urcite je lepsi, si o tom nekde v klidu popovidat, nez to resit pres mail ci sms.

Pro me osobne je po rozchodu nejhorsi ten pocit samoty. Mel jsem treba nejake plany do budoucna atd. a ted je vsechno fuc. O ostatni holky ted vubec nemam zajem. Pak zacnu nad vsim premejslet a uvazovat a pomalinku to vse upada a upada az si najdu jinou.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Říjen 2006, 21:33:23 »

Vzhledem k tomu, ze kazdy jsme trosku jiny, tak budu odpovidat sam za sebe...
Citace: "daemoniack"

Jak vy chlapi koukate na rozchody?

tady nevim presne na co se ptas, jestli na duvod rozchodu, tak kdyz to bylo z moji strany, tak proto, ze ten vztah uz nestal za to a neveril jsem, ze se to se to muze zlepsit - hodne dlouho jsem o tom premyslel a zvazoval pro a proti...
Jinak je rozchod vzdy neprijemna vec, ale po case vetsinou zjistite, ze je to tak lepsi...

Citace: "daemoniack"

Jaka forma rozchodu  je pro Vas nejlepsi?

Forma z oci do oci je nejferovejsi. Po rozchodu se zbavit vsech veci a vseho, co muze ex-pritelkyni pripominat a pak se snazit o to, abych na ni prestal v kuse myslet - sport, pratele, parby, bohuzel casto i alkohol ve velkem.
(v zadnem pripade se nesnazim zapomenout, to ani nejde, kdyz vam na nekom zalezelo, jen prestat myslet, to je na miste, protoze to je to, co vas svazuje, proste si uvedomit, ze uz jste na to zase sami a jit dale)

Citace: "daemoniack"

Bojite se nas, nebo se bojite toho, co udelame... nebo toho, ze budete sami??

Prvni cas otazky nechapu, ceho bych se mel bat. Samota neni naskodu, aspon vycistite hlavu a zjistite, jak fajn je nekoho mit a priste si toho budete vice vazit.

Citace: "daemoniack"
Muj otec rikal, ze nejjednodussi rozchod pro chlapa je proste utect.
Muj exdrahy mi poslal maila (po sesti letech).
Mate touhu neco vysvetlovat, neublizit, nebo proste jenom hodne rychle pryc ze vztahu?

Kdyz uz jsem rozhodnuty, tak je nejlepsi ze vztahu pryc co nejrychleji. Ale urcite vysvetlit duvod a nejlepe osobne, jak uz jsem psal. Kdyz uz s nekym skoncim a myslim to vazne, tak je proste konec a mam k tomu duvod, jedine jak ji pomuzu, ze ji nebudu brat aspon mesic telefony a nebudu ji odpovidat na zadne sms, maily a podobne, at se z toho co nejdrive dostane, je to stokrat lepsi nez nejake omlouvani se apod.(to funguje na obou stranach, muze vam to pripadat, jako krutarna, ale je to fakt nejlepsi, znam z obou stran)

Rozchody jsou normalni, proste to nekdy prestane klapat a je to lepsi, nez si na neco hrat...
Nez se rozejdete, tak si to poradne promyslete, slepovany vztah uz nikdy nebude jako drive...
Z rochodu si vemte ponauceni - po rozchodu vetsinou zjistite, kde vsude jste udelali chybu - cas vratit nemuzete, ale z kazde chyby se muzeme ponaucit do budoucna - udelejte to Mrkající

ps:chtel jsem jeste neco, ale delam vic veci a vypadlo mi to, tak pak kdyztak dopisu Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Říjen 2006, 21:49:16 »

to Ondrash

ptala jsem se, jak to berete - jestli je to pro Vas jednoduche, normalka, neprijemnost, kterou musite resit nebo neco co se vyresi samo...

problem je v tom, co jsem zazila - po sesti letech vztahu me jen poslal mail, nic vic. Proste mi prislo, ze tohle je neco, co by se melo rikat osobne. Kdyz dam utratit psa, radeji take budu s nim a budu mu koukat do oci, at vi, ze si ho vazim a ze je az dokonce soucasti smecky... divna analogie, ale me asi nejblizsi.

Jinak, jak vas tu vsechny ctu, jste zrejme same idealy muzstvi... sakra, kde bydlite???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Říjen 2006, 22:11:52 »

to daemoniack:
Kdyz s nekym stravis cast svojeho zivota, tak je to vzdycky hodne neprijemne a nikdy to neni jednoduche.

Tvoje analogie neni zrovna nejlepsi Mrkající Ale resit rozchod mailem(smskou, telefonem...), at uz po 6 letech nebo po mesici neni zrovna stastne reseni. Mozna bych to bral, kdyby nebyl v CR. Souhlasim, ze pokud si to chce nekdo vyslechnout osobne, je slusnost toho, kdo kopy dava, aby se tomu postavil celem a byl shopny vysvetlit, proc to tak udelal a proc to tak citi - otazkou je, nakolik bys byla silna to prijmout a neoponovala jsi mu, ze to jsou jen bezvyznamne blbosti ->kdyz se kvuli tomu rozesel, tak to pro nej urcite blbost neni (ja to jednou jako blbost bral a pochopil az potom, jak to pro ni bylo asi dulezite  Stydlivý )

Cetl jsem jeste nejaky tvuj prispevek, kde nadavas na chlapi Mrkající Vzpomnel jsem si, kdyz jsem jednou dostal kopy a potkal nadruhy den svoji skvelou kamaradku, byla docela dost smutna (no vypadali jsme asi stejne), tak jsem se ji ptal, co se stalo, odpovedela: "Ondrashku, vy chlapi jste takove ku*vy" a ja ji na to odpovedel:"ja vim XXXXXXXX, ale vy zenske taky, tak si nemame co vycitat...", pak jsme se trosku pousmali a sli normalne pokecat.

Klidne si zanadavej, vybrec se, par dni si zadepkuj, ale nezustavej v tom moc dlouho nic tim nevyresis. Jak tady casto pisu: Hlavu vzhuru, nahodit usmev a jit dal...zivot jde taky dal a cekat na tebe nebude Mrkající Jestli muzu poradit, tak se na nikom nemsti, byla bys zase ty ta spatna a jeste by te to dozralo, ze ses tak chovala, tvoje vlastni svedomi by te k tomu donutilo, i kdyz si ted treba myslis, ze jsi tvrda a bezcitna...

Hodne stesti a prestan na nej myslet Mrkající On prisel o holku, ktera ho mela rada, o koho jsi prisla ty?(neber to za celou dobu, ale v okamzik, kdy jsi dostala kopy) a kdo prisel o vic? Mrkající

PS: Bydlime prevazne doma Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Říjen 2006, 22:19:53 »

No, nekde jsem to psala - bylo to bez vysvetleni, jenom ze je konec.
Mstit se, neni nak muj styl. Verim, ze kazdemu se vrati, co si nadrobi, takze jedine co muzu, je poprat mu stesti a doufat, ze se polepsi. I kdyz ve skrytu duse citim, jak rada bych mu aspon vrazila facku, nebo s nim metla o nejblizsi zed. Co me dostalo, byl zpusob rozchodu, ne sam rozchod - to se proste stava. Ale po tom, jak to udelal, nevim, jestli mu jeste verim nos mezi ocima.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Říjen 2006, 22:51:25 »

Citace: "daemoniack"
te druhe (mensi) pulce lidstva proste nerozumim...



Já jen nechápu jednu věc ohledně rozchodů a to beru jen případ, že ty dva se mají rádi a nechodí spolu kvůli spaní, ale lásce či tak nějak. A už vůbec nechápu holky.

Když je takový problém, že má dojít k rozchodu - je to tak strašný si tím druhým o tom promluvit a předejít rozchodu? Zřejmě jo, protože holky si něco zamanou a řeknou pápá. Někdy ani pořádně neví proč. To mluvím z vlastní zkušenosti  Smutný Když se to rozejde a ani si o tom se mnou nepromluví (proč) jako férová holka, tak si spíš pomyslím to, že ani o mě neměla takový zájem, jestliže nedokáže se mnou o takových věcech mluvit. Jsme lidi a tu hubu máme asi jen na to, aby byla do žaludku jiná díra, kterou se tam bude strkat jídlo, než ta dole.

EDIT: Jo a daemoniack, kde bydlí ty super holky??? Taky bych měl o jednu zájem  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Říjen 2006, 23:08:04 »

to LordAli
mno, super holky se asi vyznacuji tim, ze po nocich sedi na forech :-D

vsichni mame stejnej pohled na vec, ale zda se mi, ze kdyz na to dojde, nejak se to ztrati. A za lidi, bohuzel ci bohudik, mluvi jejich ciny, ne slova. Jen je skoda, ze pres ruzove bryle zpocatku ty ciny vnimame uplne jinak...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Říjen 2006, 23:21:31 »

Citace: "daemoniack"
to LordAli
mno, super holky se asi vyznacuji tim, ze po nocich sedi na forech :-D

Bohužel mám z toho takový pocit, že je to pravda.

Citace: "daemoniack"
A za lidi, bohuzel ci bohudik, mluvi jejich ciny, ne slova.

Tím jsem chtěl říci, že když se se mnou rozejde, aniž by třeba řekla štve mě tohle, nebo mám takový problém a mohlo se tomu rozchodu předejít, tak to raději udělají obráceně. Rozchod -> štve mě tohle, je tu takový problém - řeším to tak.

Když už můžeme mluvit, tak proč nemluvit a neřešit rozchod společně, nebo předejít rozchodu tím, že se domluvíme na nějakém řešení. Prostě z toho mám pocit, že si mě dotyčná už neváží. Pak se mi stane, že třeba příjde za měsíc, 2 a chce druhou šanci. Túdle nudle, nic nebude, když to jednou skončilo a nedokázala to se mnou řešit, nebo alespoň zkusit řešit, tak ať si trhne nohou. Nebyl jsem už pro ní tak dobrý. Beru, jednou bude jiná, třeba lepší.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Říjen 2006, 23:30:57 »

Zda se, ze problemy mame stejne.
Chapu, nekdy se proste chci s nekym rozejit, protoze me stve komplexne. A rici mu, jdu od  Tebe, protoze jsi debil, je fakt nepekne. Takze proste laska skoncila.
Ale na druhou stranu, po delsim vztahu nerici skoro nic, take neni dobre.
Jo, druhe sance nedavat, s tim souhlasim. Dokud nas nepoji SJM a deti, at si tahne, na svete je dalsich 5mld chlapu...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Říjen 2006, 23:34:57 »

Jasně, jsem pro férový rozhovor co, proč, jak? Se mnou se ta poslední rozešla a to jsem ji ještě musel nahánět, abych věděl co se děje a proč. Takže myslím, že ty neférové věci se dějí na obou stranách. Záleží na lidech.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Říjen 2006, 23:38:25 »

presne...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Říjen 2006, 00:41:33 »

Ale jak už jsem psal jinde a psali to jiní nejhorší pro chlapa asi je když s někým chodí, ona potom začne uvažovat neřekne nenaznačí nic a mezítím si najde jiného, o ničem si nepromluví a pak řekne sbohem někoho mám, i když je vám jasné oběma, že se tomu dalo předejít a říká si potom, že když sem nasadila tohle, tak už to nemůžu vrátit. Myslím tím samozrějmě dlouhodobé vztahy.
Jinak po 6 letech je to osobní vysvětlení nutné a předpokládám, že na to tady v tvém případě dojde. Forma rozhodě pro mě určitě po vzájemné dohodě. A ne nějaký útěk, pořád lepší kamarádku a navázané další než nic a spálit mosty.
A s tou samotou máš asi pravdu pokud, na to člověk není zvyklý. Hledal jsem v tom výhody, volný čas, žádné omezování, ale to je jenom dočasné plus. Takže i já jsem si vědom nějakých chyb, které jsou ovšem i na druhé straně a uvědomí si to člověk pozdě, jenom bych byl rád, kdyby si t chyby i když už třeba pozdě uvědomila i druhá strana.
Jenomže druhá strana se o nás většinou začne zajímat až když už máme někoho jiného a pak už bývá většinou pozdě.
Já se třeba všech věcí nezbavuju nikdy, nechávám si je, až po letech je vyhodím.
Jinak řešení, u mě sport až tak nezabírá, spíše pařby, volný sex dokud na to má člověk nervy a poté hledání další.
Někdy na rozchodech některé věci nechápu, třeba teď když si nechala moje klíče a zároveň mám její, s tím že se mám u nich doma semtam zastavit. Jestli čeká na svůj definitivní návrat do Čech a já, že to zatím srovnám na 50 na 50.
Jenomže já jsem na rozdíl od ní věděl co chci a ona ne, takže dost pochybuju, že bude druhá šance.
A s tím řešením problémů a mluvení plně souhlasím s LordAli. Taktéž nechápu ten ženský způsob řešení, nejen bože doplněný už dopředu tím přelezením na další větev, alepoň krátkodobě, aby si to dokázali obhájit samy před sebou. Pak na otázku proč je odpoveď protože někoho mám a racionální nic, i když se chlap takhle sebere, že je ochotný poprvé a naposledy tohle překousnout.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Říjen 2006, 08:38:46 »

Já mám rád, když mi holka upřímě řekne důvod proč se semnou rozchází. Nemám rád nalhávání. Už jsem to tu dokonce i někde psal. Když mě řekne že se zamilovala do jiného kluka a že už se mnou nechce být. Tak to vezmu líp než když mi bude něco nalhávat. Klidně se s tou holčinou budu i dál kamarádit. Např. se svoji bejvalou pořád chodím na kafe a výborně vždycky pokecáme.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Říjen 2006, 12:49:46 »

Na rozchodech me taky stve to, co se mi stalo. Holka, se kterou jsem mesic chodil, byla celou dobu uplne fanj, v pohode a tvarila se naprosto spokojena. Takhle to bylo pokazdy, kdyz jsme byli spolu. Pak ale jednou kdyz jsme byli spolu venku mi rekla, ze si mysli, ze nas vztah asi nema cenu, ze od nej cekala neco jinyho. Na tom vztahu ji podle me zalezelo, ze to proste nebyl rozchod ve stylu "Cau, uz s tebou nechci chodit". Nechapu ale to, proc celou dobu nic nerekla, nebo aspon nejak nenaznacila. Mohlo se tak predejit rozchodu...

Jinak po rozchodu je nejlepsi byt porad nekde s nekym. Treba si s kamosema nekam vyjit atd. ale hlave nebyt sam!
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Říjen 2006, 13:13:10 »

Citace: "Martin 79"
Ale jak už jsem psal jinde a psali to jiní nejhorší pro chlapa asi je když s někým chodí, ona potom začne uvažovat neřekne nenaznačí nic a mezítím si najde jiného, o ničem si nepromluví a pak řekne sbohem někoho mám...


Nejhorsi je kazdy rozchod, ktery se stane prave vam. Trosku jsem o nich premyslel (par jich zase bylo v mem okoli) - jak z nich ven? Jdete si sednout s nejakou osobou, s kterou si dobre rozumite - dane osobe se vykecejte, reknete, co vsechno se stalo, jak se hrozne citite, jak vam to ublizilo, pobrecte si, vyrvete se, opijte se jako dobytci, proste ze sebe vsechno pustte ven.
Druhy den ale pustte sebelitost z hlavy, ublizil vam nekdo a zivot podle vas neni fer? Ne neni, ale to vsichni vime... Dokud ze sebe budete delat chudinku, ktera se utapi ve sve sebelitosti, tak se z toho nikdy nevykopete a nic to neresi, maximalne uskutecnite par trapnych telefonatu nebo poslete stejne trapne sms a maily...
Kdyz se vam podari nelitovat sebe sama a jit dale, ziskate svoji hrdost, budete o zkusenost bohatsi a zase o neco silnejsi nez predtim...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 17. Říjen 2006, 16:19:46 »

tak predevsim rict pravý důvod rozchodu, pak uz se to vetsinou da rozdejchat, ale hlavne uprimne..a ne moc drsne  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Říjen 2006, 17:57:12 »

Citace: "Ondrash"
Citace: "Martin 79"
Ale jak už jsem psal jinde a psali to jiní nejhorší pro chlapa asi je když s někým chodí, ona potom začne uvažovat neřekne nenaznačí nic a mezítím si najde jiného, o ničem si nepromluví a pak řekne sbohem někoho mám...


Nejhorsi je kazdy rozchod, ktery se stane prave vam. Trosku jsem o nich premyslel (par jich zase bylo v mem okoli) - jak z nich ven? Jdete si sednout s nejakou osobou, s kterou si dobre rozumite - dane osobe se vykecejte, reknete, co vsechno se stalo, jak se hrozne citite, jak vam to ublizilo, pobrecte si, vyrvete se, opijte se jako dobytci, proste ze sebe vsechno pustte ven.
Druhy den ale pustte sebelitost z hlavy, ublizil vam nekdo a zivot podle vas neni fer? Ne neni, ale to vsichni vime... Dokud ze sebe budete delat chudinku, ktera se utapi ve sve sebelitosti, tak se z toho nikdy nevykopete a nic to neresi, maximalne uskutecnite par trapnych telefonatu nebo poslete stejne trapne sms a maily...
Kdyz se vam podari nelitovat sebe sama a jit dale, ziskate svoji hrdost, budete o zkusenost bohatsi a zase o neco silnejsi nez predtim...


Jj, nejhorsi je prave ten muj... ale i kdyz se vybrecis a vypovidas, porad to chce nakou dobu, nez to prejde...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Říjen 2006, 18:15:26 »

Teda s tím druhým dnem opuštění sebelítosti, jsi mě docela pobavil. To bych chtěl vidět, jestli někdy někdo byl po několika letech vztahu za dva dny v pohodě. A to vykecávání moc nepomůže. Já jsem chlastal obden i když jsem věděl, že nemám. A lepší být naštvaný než zklamaný. A když se vám podaří nelitovat sama sebe a jít dál, stylem bujarého nočního života, tak to pomůže jen částečně. Kromě toho to se nedá vydržet dělat dlouho. Taky jsem viděl rozchody ve svém okolí, a skoro jsem schopný garantovat, že čas jen tak nepomůže(možná dva roky, ale to je trošku dlouho) A to že budete silnější, ke štěstí nikomu nepomůže. Kdo zůstane sám, a není na to zvyklý, bude se v tom plácat několikanásobně delší dobu. Já se nelituju a stejně mi to vůbec nepomáhá naopak me štve mé momentální vlastní chování. Ona ta pointa je hlavně v tom, jak si člověk představuje to jít dále. Protože dále kam? Aby vás to dále potom samo nezničilo a nezměnilo charakter?
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Říjen 2006, 18:20:37 »

Martin 79
kam dale jit?? Ja premyslela o klasteru... no, dobre, uplne vazne to nebylo Úsměv
Ale doopravdy vim docela presne, jak se citis, proste jsem zazila po stejne dlouhe dobe neco podobneho. Zivot nekonci. Mam zajmy, mam kamarady, mam rodinu, mam psa a kocoura, o ktere se musim starat. Sice nevim,jestli jeste nekdy dokazu uverit chlapovi, ale snad i bez toho budu moc delat neco smysluplneho. Akorat takhle rano,kdyz se probudim, je mi fakt smutno, ze nemam komu vypravet sen a vecer se ke komu pritulit a rict mu, co jsem zazila a co on...
mno...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Říjen 2006, 18:58:12 »

Asi jsem to nenapsal uplne nejlepe - nejde o to, ze bys byl uplne v klidu, ale o to, ze prestanes ze sebe delat chudinku - to je prvni krok...
Delat ze sebe chudinku nemyslim tim, ze si sednes do kouta a budes rikat jaky jsi chudacek... Myslim tim to, ze si porad rikas, jak ti neco takoveho mohla udelat, kdyz jste si tak rozumneli, vzdyt jsi ji mel tak rad, vzdyt jste se ani nepohadali - nereknes primo, ze jsi chudinka, ale defacto je to v kazde te vete obsazeno, protoze to rikas proto, aby te nekdo politoval... kdyz to reknu hnusne tak je to proste fnukani - vim to, protoze jsem to delal taky. Vdycky kdyz se pristihnes, ze takhle uvazujes a myslis na to, jak ji chces zpatky, tak rekni sam sobe: Vzpamatuj se, timhle nic nevyresis!!!
Ze nepomuze cas? Ale pomuze, kdyz budes ale sam chtit a zacnes se podle toho chovat.(coz znamena, prvni se prestat litovat, protoze pak se v tom trapeni vyzivas a myslis, ze to proste nejde) Tu druhou osobu musis odstrihnout jak pupecni snuru - fotky pryc, darky pryc, vsechno co by ji mohlo pripominat pryc, (je na tobe jestli do popelnice nebo do krabice do sklepa) a ukoncit s danou osobou i kontakt a komunikaci...A pak se snazit mit co nejmene volneho casu.  Az se z toho dostanes, tak pak muzete zkusit byt kamaradi - ale ne drive tim si dobu, kdy v tom budes litat brutalne prodlouzis
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Říjen 2006, 19:22:47 »

Tak na to, že ji chci zpátky už nemyslím. Ale más pravdu, že na tom přerušení kontaktu asi něco bude. Fotky a majly už sem mazal, též soubory z počítače. S tím volným časem též, ovšem zatím se mi zdá, že jej mám až moc.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Říjen 2006, 19:27:01 »

Nejhorsi je, za mi ji vsechno strasne pripomina. A tim nemylsim maily, fotky, darky atd. ale treba jdu po ulici a vidim tamhle nejakej par a hned na ni myslim, nebo jdu kolem nejakyho mista a vzpomenu si, ze jsme tady byli spolu. Je toho proste mraky...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Říjen 2006, 20:07:05 »

Tak co se týká těch míst, tak sme na tom stejně. Asi začnu chodit kanálama. No vlastně, ale když už to tak zvažuju, tak bych nemohl chodit nikam, protože v mém rodném městě není zas až tak kam jít. To mě štve i když venčím psa.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
bottom_crawler

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Říjen 2006, 10:19:41 »

Docela závidím všem, kteří dostali jasnou informaci od své drahé polovičky, že je konec. Moje žena, se kterou jsem 7 let a studuje psychologii, haha, si to zařídila dost rafinovaně. Našla si chlapíka, který bydlí 300km daleko. Samozřejmě byla rozhodnutá jít k němu. Nicméně dle jejích slov jsem jí ten odchod zkomplikoval svou reakcí (popel na hlavu, prozření a uvědomění si vlastních chyb a podobně). Odstěhovala se na neutrální půdu, bydlí sama a rozhoduje se, jestli se vrátí ke mě nebo půjde za ním. To její rozhodování trvá čtvrtý měcsíc. Máme celkem časté kontakty, ať přes net nebo i osobní, když za mnou přijede. Takže se plácám v těžké nejistotě. Pravda, dobrovolně jsem přistoupil na tu hru, na tu roli a jsem trpitelsky čekající. Máte někdo podobnou zkušenost? Má to cenu, čekat?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS