rozchody z pohledu chlapu...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:13:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchody z pohledu chlapu...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: rozchody z pohledu chlapu...  (Přečteno 43070 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 20. Říjen 2006, 11:12:13 »

Auuu, tak to je drsne. S timhle zkusenost nemam - me ignoroval jenom 4 dny (a uz tak me to zabijelo).
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Listopad 2006, 00:13:45 »

Nasrath...nečekal bych, až se milostpaní rozhodne...buď o mě stojí nebo neví a to nevím, mě nestačí...když to není jednoznačný, ať to radši není... Velmi smutný
Zaznamenáno

Life is outside!
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Listopad 2006, 11:00:58 »

Citace: "Tomassimo"
Nasrath...nečekal bych, až se milostpaní rozhodne...buď o mě stojí nebo neví a to nevím, mě nestačí...když to není jednoznačný, ať to radši není... Velmi smutný


100% souhlas
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Listopad 2006, 15:48:48 »

Citace
100% souhlas

tak ja sice naopak naprosto nesouhlasim, ale muj nesouhlas vyzniva samozdrejme zcela virtualne
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Katalyzator

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Leden 2007, 11:44:56 »

Ja jsem se 26.11.2006 rozesel s pritelkyni po 2 letech. Byl jsem ten, kdo to ukoncil - protoze jsem nebyl moc spokojenej. I nadale jsme se setkavali, tak 1*tydne - dokonce i spolu spali a skoro jako kdyby se nic nestalo a celkove se k sobe chovali fajn. Pak zacali vanocni prazdniny a ja se rozhodl, ze to s ni chci jeste naposled zkusit, zacal jsem ji psat a dali jsme se dohromady - dozvedel sem se velkou nahodou, ze zacala chodit s nakym typkem ze skoly a ze je to vsechno na truc, ze s nim ani nespi, ale bohuzel po dvou letech uz poznam, kdy mi lze a kdy ne, tak jsem ji zbabele vlezl v noci do telefonu a zjistil, ze s nim uz tyden po nasem rozchodu spala a ze jeste, kdyz se mnou chodila, tak uz ho 14dni nahanela. Kdyz sem ji rozhozenej jako prase probudil at mi precte tuhle zpravu, kde to bylo vsechno napsany, tak zacala plakat a doopravdy jsem nevidel v zivote nikoho, tak na dne jako bylo ona v ten a dalsi den (mozna tomu pomohla i menstruace, kterou prave mela). Psala mi zpravy, jak to vsechno neni, tak jak to vypada a at ji to odpustim, ze me strasne miluje. Odpustil, rekli jsme si, ze udelame fakt tlustou caru za tim vsim a ja ji poprosil, ze jediny co si preju, aby na sobe zmenila, aby ke me byla 100% uprimna a kdyz to nedokaze, tak at se na to fakt radsi definitivne vyserem. Ona me naopak poprosila, abych vydzel do stredy (3.1.2007), ze mu nechce oznamovat rozchod po telefonu a ze mu to chce rict osobne. Den predtim, nez se s nim setkala jsme spolu jeli vecer pro naky piti a vylezlo z ni, ze vlastne nevi, jestli se s nim chce rozejit, tak sem se nastval a rozhodl se mu sam zavolat, aby ani on nebyl chudak blbec a vedel pravdu o tom jaka je - pritelkyne mi v tom 2hodiny branila a pohadali jsme se nejbrutalnejs v zivote, vcetne toho, ze ja kreten sem ji ublizil ... drzel jsem ji tak pevne za ruku, ze ma modriny a par facek padlo od obou stran (strasne mi to mrzi, poucil jsem se tak, ze uz v zivote nedam zadny zensky ani malou facku). Potom, co se mi povedlo mu zavolat, tak rekla, ze me nenavidi a ze jde spat na vlakac, tak sem ji premluvil at neblazni a at se tady jeste vyspi - celou noc jsme ani jeden nespali a povidali si, vypadalo to zase tak, ze to bude v pohode. Ale druhej den prisla tvrda rana - volam ji, jak je na tom a vylezlo z ni, ze miluje jeho a sere ji, ze se na ni vysral, kvuli tomu, ze jsem mu zavolal a at ji necham bejt, ze ma na praci dulezitejsi veci, nez me a ze se k nemu chce vratit - nebo vlastne, ze si chce vsechno rozmyslet, ze nevi koho chce.

Od ty stredy jsem ji nezavolal ani nenapsal, ale vim, ze ona doopravdy nahani toho typka zpet, vola mu - pise mu a me je strasne, protoze mi prijde, ze jsem ji opravdu miloval a dostal sem takhle tvrdou ranu. Me uz ani nenapise, jak mi je i kdyz sem ji plakal hodinu do telefonu, jak ji miluju. Uz 3ti den jsem v prdeli, dost brecim a premyslim, jak je mozna uz s nim .... skoro celej den sem nejak zabavanej, vypovidal jsem se uz dost lidem a stejne ji porad hrozne chci.

Myslel jsem, ze nejrozumejsi bude ji dat cas, at si opravdu rozmysli, co chce a kdyz se bude chtit vratit nakonec ke me, ze se ji trebas dam i tu doopravdickou posledni sanci - vzdyt si myslim, ze je to moje zivotni laska Smutný

Poradte neco .....
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 05. Leden 2007, 13:36:52 »

to si budes myslet pokazde - ze je to tvoje zivotni laska... nebo to bude jenom tak.
Ale co ti na to rict, jsem zenska a tak zbabele resim problemy cokoladou a sportem... nebo jinym chlapem
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 05. Leden 2007, 15:44:07 »

to daemoniack: Co je na tom zbabeleho? Mrkající Lepsi nez je resit sezenim v koute, depkovanim a presvedcovanim se, ze se vrati Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Leden 2007, 20:18:01 »

to Katalysator:
Být tebou, tak ji nechám plavat, protože tak, jak jsi to napsal mě připadá, že stejně o tebe nemá zájem - nijak si tě neváží. Ať si klidně za tím týpkem jde, protože jednou by se mohlo stát to, že zase budeš znova uvažovat o tom, jestli jí dáš další šanci (až potká zase někoho jinýho). Když není věrná teď, tak nebude zřejmě ani potom.  Mrkající

Jsou lepší  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Andy75



Karma: 0
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 06. Leden 2007, 03:43:47 »

Mno, zapoj rozum, když s tebou mlátěj city o zeď.... Každej stejně zvolí svoji cestu, i když všichni okolo budou mluvit o tom, že si tu palici rozbiješ... Jediná rada zní: snaž se jednat s rozumem, i když je to velice těžký....
Zaznamenáno
halftime



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pardubice
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Leden 2007, 23:40:16 »

No dostal jsem kopačky na silvestra po přípitku takovým způsobem, že se moje holka líbala s klukem co byl na tý akci taky.Chtěl jsem jí dát kopačky, ale byla moc opilá tak jsem jí řekl, že jí chci dát druhou šanci a ať mi dá ty kopačky ona, jestli chce...dala mi je no.Za 3 dny psala, že je jí to líto a že se chce kamarádit, tak sem na to přistoupil, ale bohužel když sem jí zase viděl, tak sem jí řekl že to chci zkusit znovu, klapalo nám to a ona mi nebyla schopna říct jedinej důvod, proč to udělala ,než proto že byla opilá a že mě má jenom ráda, ale nemiluje...A tak řekla, že si to musí rozmyslet...Už to trvá od 5.1. a vidíme se tak 3x za týden, je to hrůza...Ale nemůžu to s ní zkončit, dokud se nerozhodne a může to trvat třeba půl roku.Zažil jste to někdo?Jak to řešit?Vykašlat se na ní teď bohužel nepřipadá v úvahu... Podivený
Zaznamenáno

Když je člověk na dně, alespoň se má od čeho odrazit.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 27. Leden 2007, 21:55:49 »

To halftime: mám pocit, že tohle nemá cenu. Proč bys měl čekat, až se ona rozhodne? Myslím, že situace je jasná. Sice to bolí, ale měl bys to asi ukončit.  Jinak se budeš zbytečně trápit a za nějakou dobu to tak stejně dopadne. Podivený
Zaznamenáno
max75

Karma: -1
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 03. Únor 2007, 15:13:03 »

radsej hrozny koniec, ako hroza bez konca ... to sa naozaj chces trapit mesiace, a pasivne cakat?? myslis, ze sa k tebe vrati zo sucitu? a stal by si o taky vztah?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 03. Únor 2007, 19:15:37 »

sice to bude bolet, ale je lespi to ukoncit... co az misto libani skonci sexem a cizim ditetem, napriklad...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 03. Únor 2007, 21:59:23 »

Citace: "Mawe47"
sexem a cizim ditetem, napriklad...

Ty teda umíš potěšit Smějící se
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 03. Únor 2007, 22:03:45 »

nj, ja sem realista...
Zaznamenáno
rider

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 05. Únor 2007, 11:19:02 »

Po rozchodu ktery jsem si pred nedavnem prozil a ktery me stal moc sil, muzu rict ze pokud by ti dva meli i dal spolu vychazet, nemeli by v dobe rozchodu uz nic tajit. Lepsi rict vse, hned a na rovinu a i kdyz to bude treba pro tu chvili kruty, rozhodne s takovou osobou by me delalo mensi problem pote nejak vychazet nez z nekym, kdo zamerne zastira a snazi se situaci "zjemnit" a dat najevo, ze neni vse tak jak se jevi. Samozrejme by se meli volit vhodny slova, ale rozhodne nepredstirat a nedavat jiny duvody nez skutecne jsou. Jde to dost tezko, pokud v tom je nevera, kterou se samozrejme snazi neverna osoba tajit a pak by najednou mela rict treba "ja jsem ti dva mesice lhala", kor kdyz ma nejakou svou hrdost, ale urcite (aspon u me) to vytvori dojem toho, ze ten clovek umi taky priznat chyby a ne jen davat vse za vinu tomu, ktereho opousti (byt uz k tomu duvody byly). Chyba preci nikdy neni jen na jedne strane...
Zaznamenáno
halftime



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pardubice
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 13. Únor 2007, 16:36:07 »

Zval jsem jí na akci, nejdřív se vymluvila na peníze a spaní(je z jinýho města), když sem řekl že jí zvu a spát může u mě, tak mi napsala smskou že se už rozhodla a když sem se s ní chtěl sejít, tak mi napsala..."A je to tak důležitý se sejít"?No ,takže díky týhle větě bych s ní už nechtěl nikdy nic mít, takže se to nakonec vyřešilo samo. Šťastný Teď se cejtim naprosto v pohodě, že sem se jí zbavil.
Zaznamenáno

Když je člověk na dně, alespoň se má od čeho odrazit.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 13. Únor 2007, 17:30:53 »

halftime: Ten pocit ti závidim, ten už sem necítil hodně dlouho Kroutící očima
Zaznamenáno
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Únor 2007, 19:46:23 »

Kamos to vyresil tak, ze ma uz asi 3 tejdny vyplej mobil a ma stesti ze ma dva byty a jeho stara zna jen jeden Šťastný Je to trosku sileny, ale svym zpusobem taky moznost.
Zaznamenáno

czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 20. Únor 2007, 23:40:18 »

Citace: "GSXR"
Kamos to vyresil tak, ze ma uz asi 3 tejdny vyplej mobil a ma stesti ze ma dva byty a jeho stara zna jen jeden Šťastný Je to trosku sileny, ale svym zpusobem taky moznost.


moznost to je....jak ji privest do lecebny...
rozchody nemam rad proto, ze sem jich za prve moc nezazil...nastetsi a za druhy hrozne nerad ublizuju. kdyz vim ze me miluje,ale ja proste uz nemuzu, tak je to dost tezky. resit to pres mobil nebo mail je blby, ale nekdy se to proste stane uplne neumyslne
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 21. Únor 2007, 15:24:28 »

Citace: "czechboy1"

moznost to je....jak ji privest do lecebny...
rozchody nemam rad proto, ze sem jich za prve moc nezazil...nastetsi a za druhy hrozne nerad ublizuju. kdyz vim ze me miluje,ale ja proste uz nemuzu, tak je to dost tezky. resit to pres mobil nebo mail je blby, ale nekdy se to proste stane uplne neumyslne

Řešil jsi už takto nějaký rozchod? Pokud ano, prosím o zkušenost do SZ...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 21. Únor 2007, 16:09:19 »

Citace: "B961"
[
Řešil jsi už takto nějaký rozchod? Pokud ano, prosím o zkušenost do SZ...

No, muzu Ti rict, ze ja tohle reseni zazila - muj ex.me nejdriv tyden ignoroval, pod ruznymi zaminkami si odnesl nektere sve veci v pomerne sirokem casovem horizontu (nejspis, abych nepojala podezreni) a kdyz jsem byla fakt zoufala a nevedela, co se mu mohlo stat, tak mi poslal mail... tim prakticky znicil vsechno pekne, co jsme spolu zazili. Takze pokud chces, aby ta holka nelitovala casu s Tebou straveneho, tak se s ni rozejdi jako chlap!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 21. Únor 2007, 16:34:24 »

Citace: "Katalyzator"
Poradte neco .....

Nech ji jit. Uz ten fakt, ze si nasla nekoho jineho misto tebe (jeste nez to s tebou ukoncila) je dostacujici pro tvrzeni, ze je to vice nez pravdepodobne vypocitava mrcha (sry, vim, ze to zni blbe). Kdyby byla co k cemu a stala za to, tak ti na rovinu  rekne, ze te uz nemiluje.

IMO si nebyla jista, ze ji to s tim typkem vyjde, tak se nechtela poustet vetve, dokud nebylo jiste, ze ma jinou, ktere se muze chytit.

A co se tyce toho, ze te stve, ze ted muze byt s nim. Vim presne jak se citis. Zazivam tak trochu to same. Sice uz sem to trochu prekonal, ale stejne... ted sem v obdobi kdy nevim, jestli kdybych ji potkal, tak bych mel chut ji libat nebo fackovat. (i kdyz bych ani jedno z toho ve skutecnosti neudelal Úsměv )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 07. Březen 2007, 17:33:28 »

Citace: "Katalyzator"
pohadali jsme se nejbrutalnejs v zivote, vcetne toho, ze ja kreten sem ji ublizil ... drzel jsem ji tak pevne za ruku, ze ma modriny a par facek padlo od obou stran (strasne mi to mrzi, poucil jsem se tak, ze uz v zivote nedam zadny zensky ani malou facku).


poučil ses, že UŽ neublížiš? sakra, ikdyby tě ženská mlátila válečkem, ty nemáš nejmenší právo ji to vracet...tak by se chlap chovat neměl, spiš srab... ale beru...záleží jak se na to dívá ona,ale myslím že když už si jí ublížil, nemáš důvod/jistotu že to neuděláš znovu, můžeš si říkat co chceš, ale řekl bych že tím se naprosto ztratí důvěra.
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Luci
Host
« Odpověď #49 kdy: 05. Únor 2008, 12:47:08 »

Jinak po rozchodu je nejlepsi byt porad nekde s nekym. Treba si s kamosema nekam vyjit atd. ale hlave nebyt sam!

No jo ono se to řekne...nebýt sám.Můžeš být třeba i v tom největším kraválu na diskotéce,ale pořád tvoje myšlenky ten kravál přehluší.Já to měla blbý v tom,že po rozchodu jsem omarodila s hnisavou angínou...a ležela s tím dlouho..byla jsem doma sama a málem jsem se utrápila...někdy si fakt osud s náma zahrává a zkouší co vydržíme
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS