Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 06:46:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk
Autor Téma: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd...  (Přečteno 144577 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 14. Květen 2008, 09:44:04 »

Rebel195

tolko vela bab je na svete a ty si vyberies prave zadanu a este k tomu kamosku?. vsak to je cesta do pekiel Kroutící očima

Stravil jsem s ni plno casu a nedokazu na ni nemyslet...vsak si precti v diskuzi "Jak prebrat dosavadni kamosku". Vim, ze to asi nikam nepovede. Ale to neni tema sem.
Kytka nikdy neurazi, tak proc ji nedat kvetinu jako kamarad kamaradce?
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #126 kdy: 14. Květen 2008, 09:58:33 »

povodne to nemalo byt tebe Šťastný ale to bude asi jedno. pozri, tu nejdu o tu kvetinu, tu ide o to, ze ty chces nieco viac. bol som na tom podobne ako vy. chcel som ju strasne moc, resp. som ju miloval ale co z toho, ked ona ma chcela iba ako kamosa. ja som s nou byt kamos nemohol a tym ten vztah aj skoncil Kroutící očima
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 16. Květen 2008, 18:28:10 »

Orchidej k narozeninám jsem předal, slečna byla velmi překvapená. Dostal jsem i pusu...bohužel ji hned potom odvážel její přítel. No co. Každopádně tolik nezáleží na tom, co je to za květinu (velká malá), hlavně že je pěkná a od srdce. I maličkost překvapí
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 18. Květen 2008, 13:58:24 »

A pointa:
Od tebe dostala kytku, od přítele ani třeba nic nedostane, ale stejně bude večer ležet v jeho posteli a ne v tvojí.

Shrnuto a podtrženo:
S dárkem nikdy nedosáhnete ničeho víc, než co byste dostahli bez něj Mrkající
Další hřebíček do rakve věty "Dám jí {něco} aby věděla jak mě na ní záleží a jak jí miluju."

Kytka nikdy neurazi, tak proc ji nedat kvetinu jako kamarad kamaradce?
Protože jí nedáváš, jako kamarád kamarádce, ale jako kamarád někomu na koho dnem i nocí myslí a kdo ho naprosto přehlíží Úsměv

EDIT: Jejda, pardon, sem si poplet témata, se mi to slilo do jednoho s "kytku na první rande"... Úsměv Ale i tak je to pravda Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 18. Květen 2008, 21:26:50 »

S dárkem nikdy nedosáhnete ničeho víc, než co byste dostahli bez něj Mrkající
Potlesk Karma ++
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 19. Květen 2008, 13:52:42 »

Avaranger: OK, takže tedy říkáš, že takovéhle holce kytku nemám dávat. Ale nějak nevidím žádný ponaučení...vysvětlení. Co mám teda dělat? Vykašlat se na ni úplně? Nebo jí jen potřást rukou a říct čau? Asi zapadám do kategorie hodnej blbec, ale nevím co jinýho dělat...  Otázka  Podivený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 19. Květen 2008, 16:34:44 »

Já sem to napsal do editu - sem si to splet s tématem, že jestli na první rande kytku Mrkající Když má tvoje kamarádka narozeniny, tak je jasné, že jí něco dáš. Úsměv Ale pointa z toho celého je, že to musí být JEN dárek. Čili věc, kterou jí dáváš, JEN PROTO abys jí udělal radost. Ne věc, kterou jí dáváš aby měla radost a uvědomila si, že jsi fajn, nebo věc, kterou jí dáváš aby měla radost a aby s tebou šla na další rande...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Powerful



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 16. Srpen 2008, 16:53:11 »

Moje přítelkyně teď bude slavit narozeniny,původně bylo v plánu lístky na italskou operu, ( ona moc ráda ) + večerní procházka prahou romantika apod... Ale nevyšly peníze protože když dát lístky na operu tak aby se nesedělo v posledních řadách ale v těch lepších..Tak jsem koupil polštářek s natiskoutou fotkou nás dvou + lehčí popis a hrníček s přáním a zase fotkou.Po nalití horké vody hrnek zbělá a fotka krásně vynikne.Myslim si že je to skvělý dárek.Ještě vymyslim kam zajít.Viděl bych to na noční procházku prahou jako když sme se poznali  a večeře v přijatelné restauraci cena / výkon ... velká romantika...doufám že všechno vyjde... Úsměv

A přítelkyně bude spokojená...
Zaznamenáno

Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 17. Leden 2009, 18:53:14 »

Ten polštářek s fotkou je dobrej nápad, ale kde se to dá nechat udělat (přímo ve fotoaliéru? Přemýšlím) a kolik to přibližně stojí?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 19. Leden 2009, 13:11:25 »

Mám přesně stejný dotaz ! Je to skvělý námět na dárek !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 19. Leden 2009, 17:48:25 »

Co jsem vygooglil, ceny jsou tak od 150 do 300 Kč a dá se to objednat ve speciálních obchodech na netu. Ale ve skutečných obchodech to asi ne.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 23. Leden 2009, 09:37:57 »

Dneska jsem se byl zeptat přímo u jedné fotografky v takovým menším ateliérku a říkala, že se to dá udělat klidně i u nich a cena se pohybuje tak do těch 300 kč. Úsměv
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 17. Duben 2009, 13:47:10 »

Zajímavý vychytávky jsou tady: http://www.dealextreme.com/
většina věcí je moc technických, dárky pro holky musíte hledat především v "Home & Office" (aspoň jako inspirace)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 18. Duben 2009, 11:34:37 »

No jasný. Kup jí Motherboard  Smějící se
Zaznamenáno
T0M$-0N



Pickup

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 06. Květen 2009, 15:17:07 »

Třeba můj kámoš koupil řetízek za 400 Kč a byli spolu měsíc ... na další den se rozešli ... Teď je skoro švorc  Šťastný  ... Takže nejlepší je koupit asik kytku ...  Super!
Zaznamenáno
DanielHlas
Host
« Odpověď #140 kdy: 07. Prosinec 2009, 22:02:18 »

Jak tu už pár lidí psalo, hlavní je že sis na ní vzpomněl. Ale taky je pravda, že některé dárky umí víc než jen potěšit na chvíli. Potěší jí opakovaně kdykoliv se na ně podívá a myslí na vás, což je dobře Úsměv

Nedávno jsem šel kolem zlatnictví a viděl jsem takové srdíčko se dvěma půlkama a dvěma řetízkama. Ze stříbra,zlata a dalších materiálů, vypadalo to opravdu hezky a tak mě napadlo, že je to vlastně dobrej dárek... Samozřejmě se to nebude líbit všem, ale některým romantičkám, které mají rádi  stříbro se to může líbit. Navíc mám zkušenosti že ostatní se na to hodně ptají odkud to má apd a ona o vás bude vyprávět a samozřejmě když na vás bude myslet bude si s tím srdíčkem hrát...Tak trochu to může i odradit některé kluky při nabalování, že uvidí že je zadaná...
Určitě vás napadne že by jste takový řetízek nenosili, ale když ho má ona tak by jste ho taky měl mít Úsměv Já osobně jsem to nosil na řetízku, který jsem mi držel za poutko u ryflí Šťastný ale nebylo to tak hrozný vzhledově Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 07. Prosinec 2009, 22:11:26 »

víš, on je problém právě a pouze v tom, jestli to opravdu bude ta slečna nosit... takže je to takový riziko to kupovat...
Zaznamenáno

DanielHlas
Host
« Odpověď #142 kdy: 07. Prosinec 2009, 22:15:03 »

To je taky pravda ano...Musíte to vycítit no Úsměv Ale třeba já měl slečnu, ona měla 8 stříbrných prstýnků ještě na noze takový a ještě naušnice atd y byla hrozná romantička tak ta to nosila fakt pořád a prakticky nikdy to nesundala Úsměv Taky může být při tom odhadování dobré zkusit jít kolem zlatnictví a říct "Hele tohle je docela dobrý co? Takový romantický" a čekat na její názor...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 07. Prosinec 2009, 22:30:53 »

no tohle ti závidim.. slečnu, která nosí šperky.... já třeba ted nevim, jestli si můžu dovolit koupit aspon lehkej řetízek holce, která nenosí ani náušnice....
Zaznamenáno

vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 14. Leden 2010, 00:01:08 »

Ja osobne mam rad a libi se mi to kdyz pro svoji milou udelam neco rucne. Treba si vyhraji z milostnym dopiskem. Nebo tak
Zaznamenáno
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 18. Srpen 2010, 22:30:14 »

Přítelkyně má narozeniny za 14dní a tak sem začal vymýšlet co jí koupit. Chodíme teď často do centra města a lítáme po obchodech. Dnes sem si sedl a dal dohromady co mi v posledním týdnu říkala že potřebuje a co by chtěla. Chce kabelku, potřebuje kalhotky a prý ještě nemá nic Hello Kity. Tak mě napadlo koupit jí kabelku která se jí líbila a k tomu kalhotky Hello Kity ale tady si nevím rady. Chtěl bych se vás zeptat zda-li nejsou dva dárky moc. A ty kalhotky...připadá mi že to je kategorie dárků který dáte spíše sobě než přítelkyni.

Předem děkuji za odpovědi Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 18. Srpen 2010, 22:55:50 »

o je otázka...2 dárky moc? dej ji klidně 10 když to udělá radost tobě a jí taky.pokud to s ní myslíš vážně, nevidím důvod na tom šetřit.

je moc dát za dárek 200, 500,1000, 5000? 20 000?
to záleží na tvých možnostech
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 05. Říjen 2010, 13:26:08 »

Zrovna teď zpracovávám zajímavý dárek. Přítelkyně je kuřačka, takže jsem si sedl, a vytvářim ji luxusní krabičku na cigarety. Ono něco takového nění těžké udělat a můžete si to nechat vytvořit skoro v každém grafickém studiu (i u nás ve škole) a nestojí to skoro nic. Každopádně, další nápady: nechat vytvořit knihu (deník), plakát, různé krabičky, pozvánky atp...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 15. Leden 2011, 18:43:09 »

Když už jsme u těch dárků...jaká slavíte s holkama výročí? Třeba to, že už jste spolu jeden měsíc?  Otázka
A ještě-jak je to s dáváním dárků, když někam jdeme? Je nějaké to pravidlo, aby to s sebou holčina nemusela celou dobu tahat... třeba když jí dám růži a jdeme do kina? Já už vážně v tomto nějak zrezivěl. Šťastný
« Poslední změna: 15. Leden 2011, 18:47:56 od Cj » Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 15. Leden 2011, 19:20:15 »

Kytka v kině je hodně nepraktická  Úsměv Nedáš ji do kabelky, batohu atd., taky jí nebude dělat dobře tak dlouhá doba bez vody (obzvlášť růži Úsměv).
Jinak měsíc spolu bych slavila velmi symbolicky. Mě by překvapilo už jenom to, že si to kluk pamatuje  Šťastný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS