Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Květen 2024, 07:08:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích  (Přečteno 61120 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 10. Červenec 2007, 19:16:36 »

Chce to mit jen trosku trpelivosti a umet vybirat...
Souhlas:)
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Červenec 2007, 19:18:37 »

jezis ale ja nic takovyho nerek, ze bych se s holkou rozesel kvuli hadrum (to by musel bejt fakt extrem)

pro mawe: aha, takze kdyz mi rekla ze si koupila novy kalhoty (a mela je na sobe), tak sem mel rict: fuuuj, to je hnus?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Červenec 2007, 19:24:41 »

Ne nemel si ji rict ze je to hnus, ale mel si ji aspon rict, ze se ti moc nelibi. Me kdyby kluk rekl "sou pekny, perfektne ti seknou" mela bych pocit, ze se mu v nich libim a tudiz bych je s nim nosila... kdyz by me rekl, ze se mu moc nelibi, dala bych si pozor, abych je na setkani s nim zase nenosila.

Ja nechapu, proc vy lidi standartne zapominate na uprimnost?? aproc ji taky nedokazete prijimat?

me kamos rekl, ze mu flanelka prijde hnusna a ze nechce, abych ji s nim ven nosila. Rekl mi to normalne, s usmevem, a ja to akceptuju a s nim si proste beru ven neco jineho.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 10. Červenec 2007, 19:26:46 »

Ne nemel si ji rict ze je to hnus, ale mel si ji aspon rict, ze se ti moc nelibi. Me kdyby kluk rekl "sou pekny, perfektne ti seknou" mela bych pocit, ze se mu v nich libim a tudiz bych je s nim nosila... kdyz by me rekl, ze se mu moc nelibi, dala bych si pozor, abych je na setkani s nim zase nenosila.

Ja nechapu, proc vy lidi standartne zapominate na uprimnost?? aproc ji taky nedokazete prijimat?

me kamos rekl, ze mu flanelka prijde hnusna a ze nechce, abych ji s nim ven nosila. Rekl mi to normalne, s usmevem, a ja to akceptuju a s nim si proste beru ven neco jineho.

to byl blbej priklad.. myslim ze je rozdil kamos/pritel.. hmm? Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 10. Červenec 2007, 19:29:14 »

a v cem? v tom, ze pritel nemuze vyjadrit svuj nesouhlas?

Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 10. Červenec 2007, 19:32:36 »

a v cem? v tom, ze pritel nemuze vyjadrit svuj nesouhlas?



ze pritel proste nemuze bejt uplne objektivni/uprimnej... proste automaticky tu vec pochvali... navic kdyz je vztah ve fazi budovani, tak by kritika novyho obleceni, ze kteryho ma treba holka radost nevypadala dobre..
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 10. Červenec 2007, 19:37:43 »

Me tohle prijde uhozeny, me by mnohem vic vadilo ze me keca, nez kdyby vyjadril jak to citi.
Ale jak rikam, asi bych nemohla mit kluka, kterymu by tamansky obleceni a flanelka prislo hnusny - a kdyz by mu uz hnusny pripadalo, cekala bych ze se ozve a pokud by mel nejaky logicky argumenty, klidne by me mohl ty znackovy rifle koupit, abych mela v cem s nim chodit ven
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 10. Červenec 2007, 19:40:38 »

Me tohle prijde uhozeny, me by mnohem vic vadilo ze me keca, nez kdyby vyjadril jak to citi.
Ale jak rikam, asi bych nemohla mit kluka, kterymu by tamansky obleceni a flanelka prislo hnusny - a kdyz by mu uz hnusny pripadalo, cekala bych ze se ozve a pokud by mel nejaky logicky argumenty, klidne by me mohl ty znackovy rifle koupit, abych mela v cem s nim chodit ven

no.. myslim ze kdyz by klukovi prislo tamansky obleceni a flanelka hnusny (me), tak by s tebou chodit ani nezacal... a to ze kdyz by mel logicky argumenty, tak do tebe muze vrazit dva litry na kalhoty, jakoze za odmenu ze si to vyargumentoval me fakt pobavilo Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 10. Červenec 2007, 19:50:07 »

To je asi ten rozdil v nas dvou. Ja nejsem povrchni.

Nojo, byla to blbost:) ale proste kdyz by mu to vadilo, bud by s tim mel neco udelat(koupit nove, rozejit se) nebo to nechat bejt. Ja sem si vzdycky myslela, ze vztah je o tom jak se dva maji radi a jak spolu vychazi a ne o tom, zda nosi znackovy obleceni nebo ne
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 10. Červenec 2007, 20:25:12 »

a v cem? v tom, ze pritel nemuze vyjadrit svuj nesouhlas?
ze pritel proste nemuze bejt uplne objektivni/uprimnej... proste automaticky tu vec pochvali... navic kdyz je vztah ve fazi budovani, tak by kritika novyho obleceni, ze kteryho ma treba holka radost nevypadala dobre..
Dá sa to povedať aj inak: "Je to dobré, ale v tom (niečom inom) sa mi viac páčiš." Dievča to aj viacmenej pochopí a zároveň ju nezosmutníme/neurazíme.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 10. Červenec 2007, 20:31:26 »

Dá sa to povedať aj inak: "Je to dobré, ale v tom (niečom inom) sa mi viac páčiš." Dievča to aj viacmenej pochopí a zároveň ju nezosmutníme/neurazíme.
Souhlas. Zalezi na tom, jak a co reknes, ale podle me je dulezite proste nejakou miru nesouhlasu vyjadrit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 10. Červenec 2007, 21:28:01 »

protoze flanelka je fuj! dyt v tom prece vubec nemuzes vypadat sexi Vykřičník barbiny sou sice jen tupy barbiny, ale koukni se jaky nosej pekny tricka atd. a jak vynikne jejich vystrih Mrkající
Nikdy si neviděl správně stavěnou slečnu ve flanelce. Poránu je to pohled k nezaplacení Úsměv Zvlášť, když je to moje flanelka takže je jí pořádně velká. Z toho fakt nemůžu Úsměv (hlavně to nesmí vypadat jak flanelka na věšáku Šťastný )

ale blbost. ja prakticky zadny kapesny nemam, sem student a stejne rocne utratim za hadry pres desitku... vsichni studenti si totiz nevalej doma zadky a chodej treba na brigadky... ale je pravda ze asi jen ja utratim skoro vsechny penize pak za hadry (a pivo samozrejme Smějící se)
No, tak já do doby než sem začal vidělávat na netu a na kompech, tak sem měl měsíční příjem někde k 200,- A myslím, že sem se snažil dost. Teď na VŠ jsem tak na 2000,- za mesíc a sem spokojenej Úsměv Ale zase potřebuju věci jako nové PC (P150,40MB RAM a 1,5G HDD fakt nestačili Úsměv ) nebo noťas, který sice "nepotřebuju" ale zkrátí mí čekání (cca 10% z celého dne) a zvýší mi příjmy Úsměv

Takže sme na tom vlastně stejně, jen máme různé priority.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 10. Červenec 2007, 21:50:35 »

ale blbost. ja prakticky zadny kapesny nemam, sem student a stejne rocne utratim za hadry pres desitku... vsichni studenti si totiz nevalej doma zadky a chodej treba na brigadky... ale je pravda ze asi jen ja utratim skoro vsechny penize pak za hadry (a pivo samozrejme Smějící se)

Hm, ja byl do minuleho mesice taky student a zadek jsem si doma rozhodne nevalel  Mrkající behem 5 let studia VS jsem 3 roky makal, ale taky musis platit bydleni, jidlo a takovy ty podruzny veci  Smějící se a prijem z brigady neni buhvijak zavratnej, aby si clovek zil na vysoke noze.

P.S. za pivo neutracim
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 10. Červenec 2007, 22:22:30 »

ja na brigady pri studiu nechodila, ale vzhledem k inteligenci rozvrhu a rekonstrukci baraku sem mela doma stejne tolik prace, ze bych na brogadu mela cas leda v noci...

Jinak jo, musim rict ze desne rada se po sprse oblecu jen do kosile a kalhotek a je to uzasnej pocit:) takze chapu, ze to musi byt i uzasny pohled na takovou slecnu:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 11. Červenec 2007, 00:33:15 »

Vida, konecne pozitivni nazor, Mawe Úsměv

To teda je Úsměv A jeste kdyz je slecna vysprchovana, s mokryma vlasama a vonava... no tak to bych se asi neudrzel S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 11. Červenec 2007, 06:51:46 »

Neni to trosku divne, ze k pritelkyni jsi min uprimnej nez ke kamosce?? Ja myslela, ze takova pritelkyne je nekdo, s kym bys potencialne chtel zit, sdilet soukromy a tak... a nerict ji, ze se Ti nelibi co nosi - to bys ji take nerekl ze nejis jatra a cely zivot vedle ni trpel jejich prekusovanim,jenom abys ji neurazil, ze ona je vari rada a mysli si ze dobre?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 11. Červenec 2007, 09:27:59 »

Avaranger > az na to ze ja nedokazu zcela ocenit ten pohled na takovou holku Úsměv ale treba objevim chlapa co ho oceni;)

daemoniack > krasne si to napsala
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 11. Červenec 2007, 11:36:44 »

Dae: No, záleží na povaze holky. U depresistky s malým sebevědomým si to dovolit opravdu nemůžeš. Z tvého příkladu - jediná šance je asi "Mmm, výborný, ale víš co mám ještě o hodně radši? [něco]! Úsměv". A to nemluvím o tom, že se o sexu má mluvit, když v něm třeba jednomu něco chybí. Ale to neplatí v tomto případě. V 90% případů to končí dočasným celibátem protože "je úplně neschopná, tak radši nebudem už nic zkoušet" Šťastný Na facku.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 11. Červenec 2007, 14:04:20 »

To je asi ten rozdil v nas dvou. Ja nejsem povrchni.

Nojo, byla to blbost:) ale proste kdyz by mu to vadilo, bud by s tim mel neco udelat(koupit nove, rozejit se) nebo to nechat bejt. Ja sem si vzdycky myslela, ze vztah je o tom jak se dva maji radi a jak spolu vychazi a ne o tom, zda nosi znackovy obleceni nebo ne

hele ja si partnerku vybiram proste i podle vzhledu/dojmu a hadry od congu na me dobrej dojem nedelaj... a kdyz nakou holku poznam, tak uz je vetsinou videt jak se oblika, takze s ni ani chodit treba nezacnu.. no obcas holku poznas v prostredi (sport), kde nevis jak se oblika kdyz chodi normalne ven, takze pak nastane problem a ja to vyresil tak, ze sem ji ty kalhoty pochvalil.. no asi to byla chyba

Dá sa to povedať aj inak: "Je to dobré, ale v tom (niečom inom) sa mi viac páčiš." Dievča to aj viacmenej pochopí a zároveň ju nezosmutníme/neurazíme.

ok, beru pro priste na vedomi Mrkající

Nikdy si neviděl správně stavěnou slečnu ve flanelce. Poránu je to pohled k nezaplacení Úsměv Zvlášť, když je to moje flanelka takže je jí pořádně velká. Z toho fakt nemůžu Úsměv (hlavně to nesmí vypadat jak flanelka na věšáku Šťastný )

no mame hold jinej vkus Šťastný ale holky sou poranu kouzelny, to zas jo Mrkající

Hm, ja byl do minuleho mesice taky student a zadek jsem si doma rozhodne nevalel  Mrkající behem 5 let studia VS jsem 3 roky makal, ale taky musis platit bydleni, jidlo a takovy ty podruzny veci  Smějící se a prijem z brigady neni buhvijak zavratnej, aby si clovek zil na vysoke noze.

no hele zalezi jakou brigadu sezenes... a to mi chces rict ze sis vsechno jidlo, bydleni atd. na skole platil sam? ja si chci na vejsce rozhodne najit brigadku, ale myslim ze z penez rodicu bych jakz takz (takze zadny znackovy hadry a casty navstevy hospod Smutný) vyzil i tak...

Neni to trosku divne, ze k pritelkyni jsi min uprimnej nez ke kamosce?? Ja myslela, ze takova pritelkyne je nekdo, s kym bys potencialne chtel zit, sdilet soukromy a tak... a nerict ji, ze se Ti nelibi co nosi - to bys ji take nerekl ze nejis jatra a cely zivot vedle ni trpel jejich prekusovanim,jenom abys ji neurazil, ze ona je vari rada a mysli si ze dobre?

myslim ze tady az tak nejde o uprimnost, ale o to ji potesit... ty taky svymu priteli rikas pokazdy pravdu? neco jako milosrdna lez u tebe nefunguje? tak to ti zavidim... jinak pritelkyne je nekdo, s kym je mi fajn, kdo me pritahuje, kdo se mi libi, s kym si rozumim a kdo mi vyhovuje v posteli (tohle vsechno dohromady ale vetsinou nenastane)... budoucnost vazne neresim, vim ze at si najdu kohokoliv, ze s nim proste do konce zivota nebudu. je to asi blby, ale zazil sem toho prilis malo asi... ale v 19 si hleda celozivotni partnerku... ani omylem Vykřičník

Dae: No, záleží na povaze holky. U depresistky s malým sebevědomým si to dovolit opravdu nemůžeš. Z tvého příkladu - jediná šance je asi "Mmm, výborný, ale víš co mám ještě o hodně radši? [něco]! Úsměv". A to nemluvím o tom, že se o sexu má mluvit, když v něm třeba jednomu něco chybí. Ale to neplatí v tomto případě. V 90% případů to končí dočasným celibátem protože "je úplně neschopná, tak radši nebudem už nic zkoušet" Šťastný Na facku.

jo, byla to depresistka s malym sebevedomim, to sem asi nerek co? a s tim sexem si to zas trefil u jinej mej holky Šťastný akorat ja celibat nezaved, jen sem se proste prestal snazit ji delat dobre, protoze ona byla vazne neschopna... ale tak lepsi pravacka zase..


jo jeste k tem brigadkam: co ja mel na stredni, tak sem skoro rok delal o vejkendech v supermarketu, a mesicne sem vydelaval cca 2500,- takze sem si pak moch dovolit vylety do prahy za nakupama (ted sem trosku zmenil styl, takze vsechny ty drahy veci se mi valej ve skrini Stydlivý). ted pujdu na vejsku a cely prazky opet makam.. vydelavam cca 7000 mesicne, mamka neco prihodi a budu taky kupovat notebook avaranger... dystak nakej doporuc tak za 25 000,-  Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 11. Červenec 2007, 15:16:59 »

Neci rodice ale nemaji penize, aby davali detem kapesny. Ja dostavam od rodicu cca od 16 pouze penize na salinkartu a pak dostavam k vanocum a k narozeninam penezity prispevek kdyz neco potrebuju nebo tu vec co potrebuju... ale vetsinou to neorekroci litr a kdyz by to bylo nad litr, musis si rozdil zaplatit. A ja si radsi zaplatim tejden v adrspachu nez abych si koupila rifle za 2000

No dobre, depresivni pesimistka asi neni to idealni, ale porad to jde rict spoustou jinych zpusobu co tu byli recene a ne ji to chvalit, kdyz se ti z toho dela zle
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 11. Červenec 2007, 17:10:01 »

afi:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43891 (22,000; slušné vybavení; renomovaná značka; dobrá výrdž)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44741 (20,000; skoro to samy; super vydrz -prej az 4,5h)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42553 (22,000; jako u vsech slabsi grafika - jestli to nechces na hry; vydrz s C2D bude taky OK imo)

Mawe47:
Nebudeš tomu věřit ale někdy to u takovéhle holky fakt nejde. A úplně nejhorší je, když se necháš ukecat a řekneš jí pravdu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 11. Červenec 2007, 17:41:22 »

avaranger > nojo, mozna ne... ale ja fakt nesnasim, kdyz se cilene lze a ona i bolava pravda je mnohdy lepsi nez lzi
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 11. Červenec 2007, 18:08:51 »

avaranger > nojo, mozna ne... ale ja fakt nesnasim, kdyz se cilene lze a ona i bolava pravda je mnohdy lepsi nez lzi
Pokud máš ráda hodinové hádky o ničem a rozvchody, tak jo Úsměv

A neodpovídej, že s ní nemam chodit, když je taková. Sama asi víš, že lásce neporučíš. A já ji miloval takovou jaká byla.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 11. Červenec 2007, 18:12:05 »

nojo, ja vim ze lasce neporucis...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 11. Červenec 2007, 18:59:13 »

Neci rodice ale nemaji penize, aby davali detem kapesny. Ja dostavam od rodicu cca od 16 pouze penize na salinkartu a pak dostavam k vanocum a k narozeninam penezity prispevek kdyz neco potrebuju nebo tu vec co potrebuju... ale vetsinou to neorekroci litr a kdyz by to bylo nad litr, musis si rozdil zaplatit. A ja si radsi zaplatim tejden v adrspachu nez abych si koupila rifle za 2000

ted nejak nechapu na co reagujes, ja prece jasne napsal ze si na vsechno svoje obleceni vydelavam z brigadek... to ze ja to dam na rifle za 2000 a ty na neco jinyho je jen a jen tvoje vec...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS