Jak utěšit kamarádkU. ;-)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Květen 2024, 05:13:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak utěšit kamarádkU. ;-)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak utěšit kamarádkU. ;-)  (Přečteno 7988 krát)
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« kdy: 05. Srpen 2007, 18:15:29 »

Ve vedlejsim boardu je bratrsky topic, nicmene myslim ze by bylo zahodno ty dva topicy rozdelit. Navic se nechci ptat jen na rozchody, ale vseobecne by mne a urcite nejen mne zajimaly nejake "osvedcene rady" jak utesit slecnu, a nemusi to byt jen po rozchodu. Dam sem nejake zakladni body:

Jak presvedcit zenu o krase?
Slecne nekdo rekne ze je tlusta a ona si to moc bere. Jak utesit?
Slecna potka nejakou fakt peknou holku a zjisti, ze chodi s klukem ktereho ma uz par mesicu rada. Zacne si myslet ze je proti ni skareda, jak presvedcit o opaku?
Po rozchodu
To asi mluvi samo za sebe.
Po neuspechu (pracovnim, skolnim)
Nepovede se zajistit si povyseni, at uz z jakehokoliv duvodu, mohla byt slecna povysena ale nakonec neni. Hodne ji to mrzi, jak utesit?
Ve skole je velky prusvih. Slecna vi, ze se to dostane i do jejiho osobniho zivota a zpusobi problemy. Jak utesit?
Obecne
Kdyz slecna place - jak by mel kluk (kamarad, pritel) utesovat? Vzit kolem ramen, nechat ji se vyplakat, utesovat, ze to bude dobre, apod?
Zaznamenáno
Master03



.

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha 6
Příspěvků: 36


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 05. Srpen 2007, 18:52:21 »

... utesovat, ze to bude dobre, apod?
Mam jeden citat:
Docela dobrý přítel vám řekne, ať si neděláte s ničím starosti, že všechno bude dobré. Ideální přítel vám pomůže podívat se pravdě do očí a bude stát po vašem boku, ať se stane cokoli.
Pam. Brown

Slecne nekdo rekne ze je tlusta a ona si to moc bere. Jak utesit?
Rict ji ze je krasne hubena (a v lepsim pripade pripojit pusu)  Smějící se
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Srpen 2007, 18:53:52 »

...nejen mne zajimaly nejake "osvedcene rady" jak utesit slecnu...

Z vlastní zkušenosti vím, že na tohle je těžké hledat nějaký mustr - je to silně individuální, protože každá slečna je jiná Vykřičník Jedna je víc netykavka, druhá méně...každá má jiný smysl pro humor...a co jednu rozesměje, druhou může urazit Sákryš Takže čert aby se v tom vyznal...je tedy potřeba slečnu alespoň trošku znát, než se člověk do něčeho takové pustí a na základě těchto "znalostí" volit "strategii" Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Srpen 2007, 19:50:34 »

Hlavne nepremyslet jako chlap...

slecny nechteji v takovem pripade reseni... bohate staci, ze tam budes a ze ji das najevo, ze ma v tobe oporu (1.faze). Kdyz je to nejhorsi za ni, pak nastupuje to co rika kvarkopaku, tedy individualni pristup. U nekterych pomaha vzit je ven na prochazku nebo na nejakou odreagovavaci aktivitu, u jinych zase navsteva cukrarny, nektere uvitaji kdyz je rozesmejes. Vlastne je to celkem jedno, jestli nejsi uplne mim, nemel bys mit problem poznat, zda to aspon trochu pomaha nebo ne. Hlavne uz v druhe fazi nepodporovat v sebelitosti, k tomu slouzi ta prvni, kdy si na chvili potrebuje pobrecet a politovat se, ale s usmevem se snazit rozptylit, popripade, pokud se jedna o problem resitelny a ona si o to reseni rekne, pak ji ho nabidnout (mas li nejake).

jinak Master03 s tim citatem, no ano, je to pravda, idealni pritel nebude vedle tebe vzdy jen pasivne stat...spis vsak pozna kdy je cas nechat te byt a kdy je cas pomoci ti postavit se pravde celem Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Pepino



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: ... Jak kdy ... Zlin/Ceska Lipa
Příspěvků: 16


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2007, 08:55:34 »

Kamarádka (řekl bych přítelkyně, ale tak se trendově nazývá jiný typ vztahu) měla problém se svým přítelem (partnerem, jen nevím jestli se ten kluk je její opravdový partner), neměl vyřešené svoje problémy s bývalou, ani v práci. Tak nějak to přenášel na ní. Přišel jsem k ní, ležela se slzami v očích v posteli a plakala. Zaptal jsem se, co se děje, ale ona mi s pláčem v očích říkla: "Jdi pryč". Říkal jsem si, to moc nepomůžu, že zůstanu. Reakce byla opět se slzami: "Prosíííím Tě, běž pryč." Neřekla to ve stylu: "Vypadni!" ... Jak se v takové situaci zachovat?

- zmizet a nechat ji odpočinout,
- třeba nemluvit, ale zůstat u ní - kašlat na to co říká a řídit se tím co vidím,
- nebo dělat úplného ignoranta, přijít k ní a snažit se jí nějak uvolnit, i přes další "odpálkovávání".

Já v tu chvíli zvolil odchod. Jak by ste se zachovali vy, popř. jak se zachovat jindy, když podobná sitace u někoho, kdo má problém nastane?
Zaznamenáno

... Dnesni den si uzivej jako by mel byt ten posledni ...
Stacy
Host
« Odpověď #5 kdy: 10. Srpen 2007, 14:59:13 »

Tak to je celkem dilema, ale holky většinou potřebují se vykecat, tudíž bych asi zůstala, ale zticha, případně na ni hned nevybalovala veškerá řešení jejích problémů, jen soucítila... Odchod mi jako nejlepší nápad nepříjde, jelikož pak by si mohla myslet, že ses na ni vykašlal taky. Teda podle mých zkušeností to tak většinou chodí...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Srpen 2007, 13:16:03 »

No, takový vtípek k tématu:


http://www.xkcd.com
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Srpen 2007, 06:09:47 »

pepino : ja bych volila zustat, obejmout, byt zticha a cekat co z ni po chvili vypadne.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS