matka, city, bejvalá....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 03:56:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  matka, city, bejvalá....
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: matka, city, bejvalá....  (Přečteno 17556 krát)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Březen 2008, 21:33:42 »

Avaranger:
co mě k ní tak přitahuje? Nad touhle otázkou přemýšlím už delší dobu, kromě toho, jak se chová - je taková aktivní a já tak nějak strašně rád podporuju ty její činnosti, nevim baví mě tak nějak někoho výst... a ukazovat lidem tu světlejší stránku života (což ona zase často nevidí,...), muzika, kterou poslouchá.. tak nějak se schoden kam jít pařit.. nevadí jí ani pařba v rockáči ani na nějaké smažárny (málokterá holka by se mnou šla tady do toho našeho rockáče.. a ještě by si to tam užila), pak to jsou všelijaký charakterový vlastnosti - jakože je ochotná pomoct, lidem kolem, má zájem o to co dělají lidi kolem ní.. a aby byli šťastní (i když časti ti přehání na úkor svýho štěstí).. řekněme, že se skvěle doplňujeme.. ona dávala tak trochu mantinely tomu mýmu nekonečnýmu optimismu a díky ní sem dokázal mít i ten realistickej pohled na věc...a já zase tak nějak dával mantinely tomu jejímu pesimismu... pak tu je ještě vzhled... jakože prostě je to přesně ten typ holky, kterej se mi fakt líbí.. a splňuje všechno, co bych chtěl..  a hlavně tam mezi náma už hned od začátku přeskočila taková silná jiskra, se které se později stal silnej proud Úsměv) prostě to co sem dokázal za dobu, co sem byl s touhle holkou... takovej pokrok jak v byznysu tak na sobě samým... sem ještě nikdy za takovou "chvíli" neudělal... byla takovej můj silnej motor Úsměv

Je mi jasné, že teď mi řeknete, že tohle všechno mi může dodat i jiná... já to nepopírám..ale prostě nevim, zatím sem to tak nějak zkusil se 2ma.. s jednou to dopadlo tak, že sem rád, že sme teďka kamarádi a bavíme se.. ale jinak nic... a s druhou sme taky kamarádi... prostě de o to, že i když třeba chvíli sem s tou holkou... tak stejně po čase... (tak tejden.. někdy malinko dýl).. začínám zase v hlavě myslet na Lucku... ale samo od sebe.. nijak tomu nepomáhám...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 11. Březen 2008, 14:46:29 »

No a tohle přesně co si napsal je princip te přehnané fixace Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Březen 2008, 21:15:48 »

no, nevim.. jakože já si uvědomuju, že bych mohl být s někým jiným..ale tak co už Úsměv btw... jak by si chtěl odpovědět na otázku - Proč by si chtěl být s ní? aby to té definici neodpovídalo? Úsměv spíš by mě zajímalo.. jak si prohodit ty role s tím týpkem Úsměv ....
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 11. Březen 2008, 22:07:14 »

Ty to koukám vůbec nechápeš. Teď už nic prohodit nemůžeš! Už je pozdě. Takhle ty "komunikační triky" nefungujou. Můžeš je použít, pokud tě holka nezná a ty chceš navodit u ní pocit, že se dobře znáte aby jsi snadněji získal. Ale pokud se ona sama rozhodla, že tě vymění za někoho jiného, tak těžko změníš její názor.
Přestaň se na ní fixovat a najdi si někoho jiného
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS