Nestojím o vztah...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 02:27:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nestojím o vztah...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nestojím o vztah...  (Přečteno 7971 krát)
Frish

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Prostějov
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 20. Květen 2008, 17:37:08 »

Zdravím,

chci položit "normálním" lidem z tohoto fóra jednoduchou otázku. Je podle Vás špatné, když člověk o dlouhodobý vztah nestojí 1.) protože vidí na svých rodičích, jak to většinou dopadne. 2.) zajímá ho spíše kariéra a úspěch než rodina a představa výchovy dětí se mu zdá úplně mimo realitu? Já osobně jsem s tím stavem spokojený, protože vidím příklad svého táty, který by bez rodiny byl určitě šťastnější (stejně všechen čas věnuje podnikání) a já jak se zdá, jsem po něm zdědil velkou část povahových vlastností....
« Poslední změna: 20. Květen 2008, 17:40:32 od Frish » Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Květen 2008, 17:45:28 »

Ne nemyslím, že to je špatné, když  ti to nevadí, tak je to v pořádku. Užívej si života  Mrkající Třeba časem změníš názor a třeba taky ne, ale to přece nevadí ne ? Ale zase proč nějaký ten vztah nezkusit a pak si to srovnat v hlavě jestli to opravdu nepotřebuješ, protože vidět vztah z pozice dítěte může být zkreslené a ty jsi přece v mnoha věcech jiný než rodiče ne  ?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Květen 2008, 19:14:11 »

Každýmu vyhovuje něco jinýho... mě osobně zas myšlenka stálýho vztahu s rodinou láká Úsměv
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Květen 2008, 19:19:29 »

taky si myslím, že dokážu dost dobře žít bez vážného vztahu (teda v pátek večer si to většinou nemyslím), být nezávislá, než lpět na nějakém muži....
Takže pokud nechceš být sám proto, abys mohl ojet každou druhou, tak si myslím, že proti tomu nemůže nikdo nic namítat.
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Květen 2008, 20:51:12 »

Jsi ještě mladý a až ti bude 25, budeš mít možná jiný názor. V 19 se vidí všechno ještě jinak, ale potom začne člověka lákat spousta věcí a začne přemýšlet po studiu i o budoucnosti atd.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Květen 2008, 21:35:52 »

Zdravím,

chci položit "normálním" lidem z tohoto fóra jednoduchou otázku.

Ty uvozovky jsi tam udělal správně Mrkající...chválím Smějící se

Já osobně jsem s tím stavem spokojený

V tom případě nechápu smysl založení tohoto topicu...chceš se jen utvrdit ve "správnosti" svého postoje Otázka Pokud ano...tak za sebe říkám, drž se toho, u čeho jsi spokojený... Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 21. Květen 2008, 06:52:14 »

Jojo, taky bych se držel toho, co považuješ za správné. Rozhodně bych z Tvého momentálního postoje neměl strach, imho se to časem změní. A když ne, tak nevadí - já bych si stál za svým...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Květen 2008, 23:47:32 »

Ale bacha na "vidim jak to funguje u mých rodičů"... abys nebyl překvapenej, že to funguje nějak jinak, než si viděl Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Květen 2008, 05:47:24 »

Pokud jsi spokojeny, nic proti... ale me tohle vadi, zvlast u peknych mladych kluku - je jich trvaly nedostatek a kdyz pak ti volni tvrdi, ze nechteji vztah, pokazde me napadne, zda nejsou nahodou "jejich". Ale to je ciste sobecky povzdech :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Květen 2008, 12:17:41 »

Ale za to asi fakt můžou rodiče..... mě stačí bejt s nima tak půl dne, a už nikoho nechci Šťastný

Pokud jsi spokojeny, nic proti... ale me tohle vadi, zvlast u peknych mladych kluku - je jich trvaly nedostatek a kdyz pak ti volni tvrdi, ze nechteji vztah, pokazde me napadne, zda nejsou nahodou "jejich". Ale to je ciste sobecky povzdech :-D

Ale holky tohle dělaj taky (viď daemoniack) Úsměv a možná i častěj, skoro každá moje kámoška čas od času.... hlavně že u mě ti to nevadí Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Květen 2008, 18:36:13 »

Co máš z toho já taky jak nad tim tak přemyšlím o vztah nestojím Úsměv,,, Jenom bych chtěl sex Znepokojený ale tod vše Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Květen 2008, 19:20:32 »

Nechápu vás Šťastný já stojím o dlouhodobej vztah mnohem víc než o sex Úsměv
Zaznamenáno

L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Květen 2008, 19:47:16 »

taky sem stál a vždy když se to povedlo tak to bylo k ničemu mám špatny zkušenosti ze vztáhu a už mě nebaví... no když se něco naskytne zlobit se nebudu ale nestojím o tom Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Květen 2008, 11:23:36 »

L1ST3r: Možná si měl štěstí na sex a smůlu na vztah. A třeba to příště bude obráceně ... hehe Úsměv A budeš sem psaát, že po poslední zkušenosti chceš vztah a na sexu tolik nezáleží Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Květen 2008, 12:49:39 »

pokazde me napadne, zda nejsou nahodou "jejich".
Jako myslíš bukvice Kroutící očima Otázka To víš...mně to poslední dobou moc nemyslí...je zkouškový a v ten moment je záhodno vypnout veškerý přemýšlení a chápání...pouze se soustředím na biflování zpaměti Ďábelský Takže se jen ujišťuju... Super!

Ale holky tohle dělaj taky (viď daemoniack) Úsměv a možná i častěj, skoro každá moje kámoška čas od času.... hlavně že u mě ti to nevadí Šťastný
No holky právě todle moc často nedělaj...teda co já vim...a nebo rozhodně méně často než kluci. Co se vztahů týká, tak já osobně ženský přirovnávám k opicím pohybujícím se na stromě...ty taky nepustí jednu větev, dokud se pevně nedrží větve další... Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS