orgasmus

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Květen 2024, 06:44:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  orgasmus
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Co se k Vam (nebo Vaší přitelkyni) nejlepe hodí?  (Hlasování ukončeno: 19. Listopad 2006, 19:22:30)
orgasmus mám (téměř) vždy - 20 (60.6%)
mám většinou - jindy předstírám - 1 (3%)
mám většinou - nikdy nepředstírám - 7 (21.2%)
v menšině případů - předstírám - 0 (0%)
v menšině případů - nikdy nepředstírám - 5 (15.2%)
ještě jsem neměla - předstírám - 0 (0%)
Celkem hlasů: 33

Stran: 1 2 3 4 [Vše] Tisk
Autor Téma: orgasmus  (Přečteno 66443 krát)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« kdy: 19. Listopad 2006, 19:22:30 »

Všude se to řeší, tak bude i tady  Super! he..

Jestli dosáhne orgasmu chlap, to se pozná lehce...

Ale jak jsou na tom ženy?
...v kolika procentech sexů dosahujete orgasmu?
...predstíráte orgasmus?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Listopad 2006, 19:24:52 »

Citace: "Lee Cougan"
Všude se to řeší, tak bude i tady  Super! he..

Jestli dosáhne orgasmu chlap, to se pozná lehce...

Ale jak jsou na tom ženy?
...v kolika procentech sexů dosahujete orgasmu?
...predstíráte orgasmus?


Nebylo by lepší místo "sexů" užít "pohlavních styků"?? Mrkající (Jen si rejpám)
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Listopad 2006, 19:26:15 »

Citace: "Mr. Burns"
Nebylo by lepší místo "sexů" užít "pohlavních styků"?? Mrkající (Jen si rejpám)

NE! NEBYLO!  Smějící se
...je to žůžový slovo...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Jujiro Matsuda



Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Listopad 2006, 19:39:21 »

no hej! kdybych zjistil, ze moje partnerka orgasmus vzdy jen predstira, tak bych s ni asi hodne rychle zatocil... Kroutící očima
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Listopad 2006, 19:41:08 »

Vsechny orgasmy predstiram  Šťastný  Smějící se  Šťastný
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Listopad 2006, 19:52:34 »

Co je to orgasmus?
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Listopad 2006, 19:55:24 »

Citace: "Lenny"
Co je to orgasmus?


Konstruktivní otázka, na které se dá stavět Smějící se
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Listopad 2006, 19:58:20 »

Citace: "Ondrash"
Vsechny orgasmy predstiram  Šťastný  Smějící se  Šťastný

ehh...to by me zajimalo, jak to bere tvoje pritulitelka  Super! myslis, ze to nepozna?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Listopad 2006, 20:00:33 »

Citace: "Lenny"
Co je to orgasmus?

Orgasmus = vyvrcholení pohlavního vzrušení. U muže je provázen výronem semene, u ženy stahy svalstva spodiny pánevní a dělohy.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Listopad 2006, 21:30:33 »

Citace: "Lee Cougan"
Citace: "Lenny"
Co je to orgasmus?

Orgasmus = vyvrcholení pohlavního vzrušení. U muže je provázen výronem semene, u ženy stahy svalstva spodiny pánevní a dělohy.


To toho o opravdovým ženským orgasmu moc nevíš.   Pískající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Listopad 2006, 21:41:16 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Lee Cougan"
Citace: "Lenny"
Co je to orgasmus?

Orgasmus = vyvrcholení pohlavního vzrušení. U muže je provázen výronem semene, u ženy stahy svalstva spodiny pánevní a dělohy.


To toho o opravdovým ženským orgasmu moc nevíš.   Pískající

Je fakt, ze opravdovej zenskej orgasmus sem nezazil  Tanec
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Listopad 2006, 23:07:03 »

Citace: "Lee Cougan"
Citace: "LordAli"
Citace: "Lee Cougan"
Citace: "Lenny"
Co je to orgasmus?

Orgasmus = vyvrcholení pohlavního vzrušení. U muže je provázen výronem semene, u ženy stahy svalstva spodiny pánevní a dělohy.


To toho o opravdovým ženským orgasmu moc nevíš.   Pískající

Je fakt, ze opravdovej zenskej orgasmus sem nezazil  Tanec


Heh, na to by spíš měla odpovídat nějaká slečna Šokovaný
Jak může chlap vědět, jak ženská prožívá orgasmus?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Listopad 2006, 23:45:38 »

Chlap to nevi... mam pocit, ze vetsinou odumre :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Listopad 2006, 11:40:25 »

lol...panove...tak nevim... obcas si rikam, ze mam sakra stesti, ze patrim k tem zenam, co nemaji problem orgasmu dosahnout... ale jeho popisem by se spis trefil Henlein nez autorky harlequinek Šťastný takze prece jen existuje chlap, ktery vi jak to vypada Mrkající))

vzhledem k tomu, ze me tu zna jen daemoniack (a tu uz nicim neprekvapim  Provokatér ) tak se nad vami smiluji... co presne chcete vedet?
jestli to na zenske poznate? to je hodne individualni...u nekterych to nepoznate nikdy... a taky zalezi na tom o jaky orgasmus se jedna...zenska jich ma vic Úsměv)) o to vic je skoda, ze je spousta zen, co ho nikdy nezazily...

ja osobne vazne nesleduji vlastni reakce - obavam se, ze v tom okamziku to fakt nejde Úsměv))  takze nevim, jak to vnimaji mi partneri a jestli poznaji kdy jsem nebo ne Úsměv)) ale klitoralni byva doprovazen jemnymi zaskuby tela a u toho vaginalniho ztuhnu protoze si chci prodlouzit ten zazitek a stazeni vaginalniho a panevniho svalstva to umoznuje  Provokatér  Smějící se kombinace obou je vsak dokonala a zacina se blicit tomu presladlemu hq popisu Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Listopad 2006, 12:40:50 »

Jelikoz jsem chlapec v sexu velmi zvidavy, tak uz jsem si s nekolika kamaradkami (u partnerek je to samozrejme) velmi otevrene promluvil.

Co se tyce orgasmu, tak jsem dosel k jednomu zaveru, ktery mi vsak zadna ze slecen nikdy nechtela potvrdit, na druhou stranu mi ho zadna ani nevyvratila a to, ze orgasmu dosahuji celkem bez problemu holky, ktere si dokazi samy pohrat se svojim telem, kdyz maji chut. Ty, ktere masturbaci zcela odmitaji a oznacuji ji za neco nepotrebneho, nekdy dokonce za neco nechutneho, tak mivaji problemy i s orgasmem. Myslim, ze zena, ktera se stydi sama pred sebou se nemuze dostatecne uvolnit, kdyz je s nekym jinym - ale tohle je jen na zaklade povidani si s nekolika slecnami, tak z toho nedelejte zadne zavery - jestli se k tomu zdejsi damy vyjadri, co si o tom mysli ony, budu tomu rad Mrkající

Jinak u zen je docela zakerne to, ze kazda reaguje na stejne veci uplne jinak a co plati na jednu, neplati na druhou (nikdy bezhlave neprebirejte "osvedcene" techniky z predchozich vztahu, ale je vzdy treba trosku experimentovat). Muzi jsou v tomto ohledu dle meho nazoru mnohem jednodussi Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Listopad 2006, 16:23:56 »

Citace: "Ondrash"
orgasmu dosahuji celkem bez problemu holky, ktere si dokazi samy pohrat se svojim telem, kdyz maji chut.


jo jo Smějící se  pak je mnohem snazsi najit si tu spravnou pozici a chlap si muze libovat v tom jaky je borec, ze mi to udelal  Provokatér  , ja jsem nadmiru spokojena... no parada ne?

plus co spousta zenskych ignoruje je, ze cim casteji orgasmus maji, tim snadneji ho dosahuji... ale toho chlapa prece nemaji po ruce 24h denne... bohuzel  Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Listopad 2006, 17:08:19 »

Citace: "Ondrash"
orgasmu dosahuji celkem bez problemu holky, ktere si dokazi samy pohrat se svojim telem, kdyz maji chut. Ty, ktere masturbaci zcela odmitaji a oznacuji ji za neco nepotrebneho, nekdy dokonce za neco nechutneho, tak mivaji problemy i s orgasmem.

Tak neco podobnyho me v zivote nenapadlo...ale jak tak nad tim ted premejslim, tak je to zrejme docela mozny  Stydlivý
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Listopad 2006, 03:53:09 »

Citace: "noghri"
klitoralni byva doprovazen jemnymi zaskuby tela a u toho vaginalniho ztuhnu protoze si chci prodlouzit ten zazitek a stazeni vaginalniho a panevniho svalstva to umoznuje  Provokatér  Smějící se kombinace obou je vsak dokonala a zacina se blicit tomu presladlemu hq popisu Úsměv))


Zavidim zenskym vaginalni orgasmus!

Pri porovnani toho, co prodelava muzsky a zensky mozek pri orgasmu, se pry da rict, ze muzsky orgasmus odpovida klitoralnimu orgasmu. Pokud by si ovsem mel muz navodit pocit podobny vaginalnimu ograsmu, musel by dostat ranu zkrz elektrodu voperovanou primo do prostaty.

... do cehoz nejdu  Smějící se
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Listopad 2006, 08:28:05 »

Mourn - jj, tak sem nad tim uz taky premysll, sem rad ze to mam nejak potvrzene....tak mam aspon pro sestru dalsi podlozeny argument proc to maji holky lepsi Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Listopad 2006, 15:43:42 »

Citace: "0254"
Mourn - jj, tak sem nad tim uz taky premysll, sem rad ze to mam nejak potvrzene....tak mam aspon pro sestru dalsi podlozeny argument proc to maji holky lepsi Úsměv
ehh....proc pro sestru?  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Listopad 2006, 15:49:11 »

Jinak...jak jsem zjistil, tento problem se nazyva anorgasmie. Jde o nedosazeni orgasmu i pri normalne dostatecne stimulaci a muze jit jak o psychicky, tak zdravotni problem, ktery doprovazi mimojine roztrousenou sklerozu.
Je mnohem castejsi u zen a zvlaste pak vzacny u mladsich muzu.  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Listopad 2006, 17:26:13 »

to Lee Cougan

protze se sestrou hodne mluvim + hodne sni mluvim o takovych vecech
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Listopad 2006, 19:46:01 »

Citace: "0254"
to Lee Cougan

protze se sestrou hodne mluvim + hodne sni mluvim o takovych vecech

Je fakt, ze taky se sestrou probiram leccos, co s nikym jinym, ale na tema orgasmu sme zatim asi nedospeli  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Listopad 2006, 18:40:51 »

No, hoši, tak tedy dobře... Stydlivý  Provokatér  Stydlivý
Zásadně nepředstírám. To nemá ve vztahu co dělat.
Taky nevím, jak se to na mně pozná. Některé holky jsou u toho úplně potichu, některé to dávají najevo velmi nahlas, opravdu je to velmi různé. Záleží i na rozpoložení.
Mně asi zrůžovějí tvářičky.
Vaginální orgasmus neznám, i když to často vypadá, že se to k němu úspěšně blíží, ale mám pocit, kdyby se to povedlo, že to nemůžu přežít ve zdraví.Úsměv
S tím klitoriálním jsem úplně spokojená, i když pro chlapa je to větší dřina Úsměv
A když to náhodou výjimečně není, tak se nic nedějě, protože i tak je to hezké.

Ještě je taky důležité, aby na to byl klid, nezvonily telefony, neslyšeli to sousedi a nehrozilo, že přijde do pokoje rodič (nebo dítko:-) ). Tím se to dá totiž úplně pokazit.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Listopad 2006, 22:07:07 »

dekuji za objasneni  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Listopad 2006, 22:38:16 »

ááá jsou tady samé šťastné ženy,tak teď jedna nešťastná Smějící se .....Já orgasmu nedosahuju při sexu v podstatě nikdy.......když už náhodou tak se mi musí proklatě dlouho pomáhat ručkama:).....A teď pozor - sama se sebou absolutně nemám problém - co se týče samouspokojování tak mám praxi od nějakejch 12 let a přitom mi to při sexu nijak nepomáhá i když se o tom s partnerem otevřeně bavíme..... Kroutící očima
Zaznamenáno
Sid



Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Únor 2007, 11:52:01 »

To Lee: myslím, že Ti v anketě chybí nikdy neměla a nepředstírám.

Jinak potěším triss - moje přítelkyně při sexu orgasmu také nedosahuje, ale při masturbaci to pro ni není problém.
Ještě k úvodní větě... kdysi předstírala (to už je dáávno) a dnes nepředstírá. A takové ospravedlnění spíš pro mě než pro vás:-) jak to spolu tedy můžeme dělat? Dle jejích slov je pro ni sex velmi příjemný (a je to na ní i vidět;) a často se to orgasmu blíží... blíížíí, ale třešnička chybí Smutný
Bylo období, kdy jsem se kvůli chybějící třešničce stresoval já, bylo období kdy ona, období kdy oba a teď ... no snažíme se a doufáme ;-)
Zaznamenáno

.. a přijde den, kdy pošlapeš své sny...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 06. Únor 2007, 14:07:50 »

Kdyby orgasmus byl ospravedlněním pro sex tak třetina populace nesouloží ....
Lidé spolu spí nejen kvuli orgasmu ne ? ....

Mimochodem jak vzpomínám na své VŠ léta taky jsem se trápil,  i chlapovi to na sebevědomí nedodá, ale ono to chce čas a možná trochu štěstí  ....
No a ta třetina populace , prostě nejen kvůli orgasmu je člověk živ ne ?  

A někdy takové pěkné pohlazení je někdy pro ženu víc než tři orgasmy Úsměv)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 06. Únor 2007, 16:26:30 »

ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne
Zaznamenáno
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06. Únor 2007, 23:05:22 »

Citace: "Mawe47"
ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne


No nechci do toho mluvit věci okolo neznám, ale toto by spíš chtrělo profesionála , a ted nemyslím z tvé viny , proste psychologa, vzdyt se kvuli něčemu v minulosti zbavuješ potěšení z pekných věcí v současnosti ....

A co se týče masturbace, pokud nemáš problémy z náboženského hlediska nevím jak přesněji by žena mohla zjistit co se jí líbí než sama, a pak nás tupé palice k tomu dokopat Úsměv))
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2007, 10:53:33 »

nojo, od byvalyho sem dostala knizku "kazda zena muze byt stastna" a je to neco o tom, at se neboji sveho tela a tak, ale nejak me to proste netihne... ani sem ji nedocetla...
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Únor 2007, 23:23:05 »

Citace: "Mawe47"
ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne


To je otrava...možná by to opravdu chtělo nějakého psychologa nebo tak něco, je škoda, aby ti to znepříjemňovalo život, když by si s tím třeba někdo věděl rady.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Únor 2007, 11:49:16 »

to sice je otrava, ale na co sem hledala na internetu, vsichni ti psyholozi sou za penize:(
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Únor 2007, 00:50:28 »

Když abstrahuji od toho, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, na rozdíl od mužského, tak pro mě osobně je úplně nepodstatné, zda li má holka orgasmus, či nemá,
Když nemá holka orgasmus, tak se nic neděje, hlavně, že ho mám já. A když náhodou dosáhne orgasmu, tak je to fajn bonus pro ni.
U stálých kamarádek vůbec nedbám na to, aby měly orgasmus. Jediné, kdy je pragmatické, abych se snažil o ženský orgasmus je, pokud mám nějaký nový objev, voňavý, s pevným sexy tělíčkem a velkýma kozama, a chci, aby příště, až jí zavolám se neošívala, tak je dobrý základ pokud prve měla orgasmus, na tom se dá dobře stavět.
Jinak obecně se dá říci, a je platné pro gentlemany, kteří nemají nouzi o buchty, že se o ženský orgasmus nemusejí přílišně starat.
Zaznamenáno
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 12. Únor 2007, 14:28:23 »

2SpeedMaster

Když abstrahuji od toho že nepraštit  egoistické blbce aby se mu rosvítilo nemá evoluční opodstatnění ............

Tak se mi zdá že si tady nějaký 14 lety kluk co holku viděl maximálně v časáku honí triko ( nebudu sprostý takže triko Úsměv ) , a nebo se jedná o  egoistického jedince s poruchou psychosociálního chování.

Nebudu litovat. tebe ,stejně bys to nepochopil ....
spíš lituji ty holky které by na tebe mohli narazit, takové pako to musí mít zážitek ......
Až jednou možná třeba dospěješ, pak zjistíš že existuje i neco jako zájem o partnera , do té doby doporučuji gumovou pannu , tak je ochotná k čemukoliv a zájem vůbec nevyžaduje
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 12. Únor 2007, 14:41:13 »

Nevim jak ostatni zde pritomni, ale dostat partnerku k orgasmu je samo o sobe krasnej pocit...ja pri tom dosahuju minimalne mentalniho uspokojeni! Navic je strasne supr, kdyz se v krecich sviji a usmiva se blahem  Mrkající

A ke Speedmasterovi se radsi nebudu vyjadrovat... Řekni to mé ruce Booooo!!!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 12. Únor 2007, 14:57:37 »

Ja se vyjadrim - je to vul... ale neco na tom jeho pohledu je: nedosahne orgasmu, nebude s nim dal spat, nehrozi, ze by se nam takovejhle pitomec rozmnozoval :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 12. Únor 2007, 17:00:02 »

Speedmasterovy příspěvky sou něco úžasnýho, u žádnejch jinej sem se tak nenasmál Smějící se

Jinak ten pocit, o kterým píše Lee, je skvělej, člověk se cítí jako chlap Smějící se
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 12. Únor 2007, 17:22:50 »

reagovat na Speedmastera nema cenu, jen ho to bude pobizet k dalsi aktivite... coz je hadam neco, cemu bychom se, aspon dle tech komentaru, se zde pritomnymi asi radi vyhli Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Únor 2007, 00:31:15 »

Nechápu, že nepřipouštíte jakoukoli názorovou pluralitu. Usurpujete si ten svůj jediný "správný" názor.
Já jsem nadhodil do pléna názor, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, a vy, namísto abyste se věcně a konstruktivně polemizovali, tak to a priori odmítnete (bez hlubší znalosti, ba co víc- bez žádné znalosti).
Vytváříte dogmata, jako že je fakt, že je ženská má mít orgasmus a chlap kterej to nevý je blbec nebo sobec. To jsou stejná dogmata jako o současném terorismu, středověkých světonázorech a podobně.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Únor 2007, 07:32:09 »

nejde o obsah SM ale o formu. je tu spousta lidi s odlisnymi nazory ale nepodavaji je tak, aby se kvuli nim nekdo mohl urazit, narozdil od tebe...
proboha, jsme tu jedna mala komunita a jsme tu od toho abychom si pomohli. chapu to, ze chces svymi zkusenostmi pripet do diskuze a je to ok, ale zkus to prosim delat tak, aniz bys kohokoliv urazel nebo generalizoval...

ja taky nechodim kolem a nerikam jaky jsou muzsky svine jen proto, ze si to treba myslim (teda nemyslim, ale byl to jen priklad Smějící se ). kdyz uz spis bych se zde snazila naznacit proc si to myslim (tedy, ze ten a ten jedinec se choval tak a tak a na NEJ jsem si pak vytvorila urcity nazor, ne na celel pleme...)

ad zensky orgasmus, cert vem evolucni opodstatneni, i kdyz, jeste jsem neslysela, ze by ta tva teorie byla uznana za spravnou... je to jen jedna z teorii Mrkající mela bych k tomu par argumentu, ale s nimi prijdu az odpoledne, ted jdu na zkousku...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 15. Únor 2007, 09:00:19 »

Citace: "SpeedMaster"
Nechápu, že nepřipouštíte jakoukoli názorovou pluralitu. Usurpujete si ten svůj jediný "správný" názor.
Já jsem nadhodil do pléna názor, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, a vy, namísto abyste se věcně a konstruktivně polemizovali, tak to a priori odmítnete (bez hlubší znalosti, ba co víc- bez žádné znalosti).
Vytváříte dogmata, jako že je fakt, že je ženská má mít orgasmus a chlap kterej to nevý je blbec nebo sobec. To jsou stejná dogmata jako o současném terorismu, středověkých světonázorech a podobně.





Za prvé já  nepolemizoval s tím jestli má orgasmus evoluční opodstatnění ....
Přečti si, co kdo píše, o tom s tebou nikdo nepolemizuje .....
Navíc trochu se podívej okolo sebe a zjistíš že spousta věci nemá evoluční opodstatnění ... jedna z nich je  například civilizované chování.

Já polemizoval s tvým vztahem k sexuálním partnerkám a ano tam jsem ochoten teda se podepsat pod názor který jsem předtím napsal.
A klidně to zopakuji tvoje chování a názory jsou názory egoisty s absencí empatie ...  což teda beru za psychosociální poruchu ...   prostě
lidově řečeno, jsi blbec který myslí jen na sebe (a obkecává to evolučním opodstatněním).
 
A mimochodem když napíši názor tak to neznamená že je to dogma, no a že ti tolik lidí napsalo to samé to také dogma není ( najdi si ve slovniku co to slovo znamená  ) ale to znamená že chytrý člověk by si mohl připustit možnost popřemýšlet jestli náhodou  názor  ( jak vidíš názor  ne dogma ) ostatních nemá něco do sebe.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 15. Únor 2007, 11:17:16 »

Pripustim-li, ze by speedmasterovy vyroky mohly vychazet z reality, tak jeho slecny stejne litovat nebudu neb jestli jsou tak blbe, ze s nekym takovym  travi intimni chvile... tak je to jejich problem - ano, je to smutne, ale je to jen a jen jejich vec Úsměv Kdo chce kam....
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Únor 2007, 21:24:09 »

Citace: "SpeedMaster"
Když abstrahuji od toho, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, na rozdíl od mužského...


Evolucni opodstatneni zenskeho orgasmu je proste - samicky, u kterych se nevyvynul, se mene parily a tak vyhynuly. Kroutící očima

Notabene samecci, kteri u samicky nevyvolavali orgasmus, mene plodili a taky vyhynuli...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Únor 2007, 21:48:29 »

A dle čeho usuzuješ, že samičky bez orgasmu se pářily méně než ty s orgasmem?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 15. Únor 2007, 23:19:18 »

nemas orgasmus --> nebavi te to tak moc --> neni duvod sex vyhledavat... nezda se mi ze by praveka spolecnost trpela predsudky a nazory viktorianske anglie Šťastný i kdyz...co ja vim Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 15. Únor 2007, 23:50:13 »

Vidím to jinak, můžou existovat i holky, který orgasmus nemají, ale sex maj rády. Stejně tak jako když skončí při masturbaci v půlce a sou spokojený...
Nevidim tam jenom dva stavy - mám orgasmus a chci sex, nemám orgasmus a nechci sex (resp. chci sex míň)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 16. Únor 2007, 00:15:42 »

lol no jo, to je fakt...ale myslis, ze v praveku to taky takhle braly? Úsměv
dyt tam se jim libilo i odtahnuti za vlasy/prehozeni pres rameno do jeskyne Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Únor 2007, 11:58:15 »

Citace: "noghri"
lol no jo, to je fakt...ale myslis, ze v praveku to taky takhle braly? Úsměv
dyt tam se jim libilo i odtahnuti za vlasy/prehozeni pres rameno do jeskyne Smějící se


No líbilo nelíbilo , tehdy se to tak moc nebralo, prostě věk Speedmasterů ,
obávám se že tehdy se na souhlas ci nesouhlas parnerky nejak nedbalo.
Navíc mít muže lovce byla větší šance neumřít hladem a když má člověk opravdu hlad že mu jde o život tak mu orgasmus bude docela volný....
Ikdyž tento přístup existuje i v dnešní době, ženy které preferují materiální zabezpečení........

A mimochodem pokud si pamatuji tak trestny čin znásilnění manželem je trestný od druhé světové války, do té doby to nebyl tresntý čin.
Takže i v docela nedávné době se nedá říci že záviselo na náladě partnerky moc ....

Leč nutno poznamenat že od pravěku se dost věcí změnilo.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 16. Únor 2007, 13:08:57 »

Pokud tedy v pravěku nezáleželo na názoru partnerky, znamená to, že také nezáleželo na tom, zda má nebo nemá orgasmus. Z toho vyplývá, že žádné evoluční opodstatnění ženského orgasmu není Mrkající
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 16. Únor 2007, 14:07:32 »

I kdyby to nemelo zadne evolucni opodstatneni, nevidim duvod, proc by si sex nemela vychutnat do konce stejne jako ja. To ze ho nedosahne vzdy uz nevadi, ja jsem ho taky nemel vzdycky, ale rozhodne to nebudu delat tak, ze ucel sexu bude uspokojit sam sebe a pri tom abych kaslal na ni... Dava prednost tomu, ze si sex uzijeme oba naplno. Jestli jsi se sebou spokojeny, tak jak pises (viz. Když nemá holka orgasmus, tak se nic neděje, hlavně, že ho mám já.)a partnerky ti na to pristoupi, proc ne, je to vase volba, pro me nepripustna, v pripade, ze se nejedna o ulet na jednu noc po omameni nekterych smyslu...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 16. Únor 2007, 14:43:50 »

Teď nevim jestli je to na mě. Já jsem se jenom snažil vyvrátit evoluční opodstatnění, ohledně tématu souhlasím s názorem většiny.
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 16. Únor 2007, 15:35:35 »

A ja som zas niekde davno pocul/cital, ze mozno stahy svalov pri orgazme pomahaju sa spermiam dostat tam kde potrebuju.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 16. Únor 2007, 22:29:44 »

Jestliže to příroda tak zařídila, že ženy (dejme tomu většina žen) orgasmus mají, tak nevím, co je na něm evolučně neopodstatněného  Mrkající

Speedmaster si z nás zřejmě dělá legraci, anebo je to looser, který si podobným sexuálním fantazírováním vylepšuje sebevědomí. Doporučuji návštěvu psychiatra Provokatér
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 17. Únor 2007, 00:31:37 »

Citace: "B961"
Pokud tedy v pravěku nezáleželo na názoru partnerky, znamená to, že také nezáleželo na tom, zda má nebo nemá orgasmus. Z toho vyplývá, že žádné evoluční opodstatnění ženského orgasmu není Mrkající


Neznamena. Pokud samicka mela poteseni z pareni, sama ho vyhledavala. Kdyz byla samicka anorgasticka, inicioval pareni pouze jeden z paru, coz je o celeho jednoho cloveka mene, nez v predchozim pripade. Vule samicky rozhodne hrala roli.

Navic se tehda praktikovalo mnohozenstvi a samozrejme neexistovala antikoncepce, coz dalo evolucni prednost orgastickym samickam, neb ty byly prakticky nepretrzite tehotne.

Ze ja se nedal na atropologii Úsměv.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 17. Únor 2007, 00:42:06 »

Na tom něco bude, ale pořád je faktem, že ženský orgasmus tehdy pouze řekněme urychloval rozšiřování populace. I když by inicioval páření pouze jeden z páru, pořád by se rozmnožovalo...
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 17. Únor 2007, 01:04:22 »

Citace: "B961"
Na tom něco bude, ale pořád je faktem, že ženský orgasmus tehdy pouze řekněme urychloval rozšiřování populace. I když by inicioval páření pouze jeden z páru, pořád by se rozmnožovalo...


To jiste. Ale potomstvo melo geny po mamince, cili bylo orgasticke. Evolucne se orgamus osvedcil a rozsiril Úsměv.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 17. Únor 2007, 11:24:00 »

Ještě se vrátím o příspěvek zpět, až teď jsem si toho všiml.

Citace: "Mourn"
Neznamena. Pokud samicka mela poteseni z pareni, sama ho vyhledavala. Kdyz byla samicka anorgasticka, inicioval pareni pouze jeden z paru, coz je o celeho jednoho cloveka mene, nez v predchozim pripade. Vule samicky rozhodne hrala roli.


Z čeho usuzuješ, že anorgastická (existuje to slovo vůbec? Šťastný) samička neiniciovala páření?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 17. Únor 2007, 20:31:26 »

hm...kdyby te neco jen frustrovalo, vyhledaval bys to?

a) pokud znaly masturbaci a timpadem i orgasmus a od samecka se ho nedockaly, proste sly jinam ne?

b) pokud neznaly masturbaci a ten chlap je vzrusoval, tak po kazdem aktu bez orgasmu stejne musely zustat s pocitem, ze tomu neco chybelo

c) pokud je chlap nevzrusoval, tak se pravdepodobne neparily... (biologicke duvody)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 17. Únor 2007, 22:06:51 »

Citace: "noghri"
hm...kdyby te neco jen frustrovalo, vyhledaval bys to?

a) pokud znaly masturbaci a timpadem i orgasmus a od samecka se ho nedockaly, proste sly jinam ne?

b) pokud neznaly masturbaci a ten chlap je vzrusoval, tak po kazdem aktu bez orgasmu stejne musely zustat s pocitem, ze tomu neco chybelo

c) pokud je chlap nevzrusoval, tak se pravdepodobne neparily... (biologicke duvody)

Znat masturbaci nemusi znamenat znat orgasmus.
A mit pocit ze tomu neco chybelo? To neznamena, ze se budou v budoucnu parit min nez ty s pocitem, ze tomu nic nechybelo. To je jako tvrdit, ze s oktavii si budu jen pro radost jezdit min casto nez s mercedesem. Je pravda, ze druhy si vic uziju, ale neznamena to, ze budu jezdit min... I kdyz nemaji orgasmus, porad to neni nic, co by jim bylo neprijemne a odrazovalo je od toho.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 17. Únor 2007, 22:31:07 »

No, s tou oktavii a mercedesem - preci jen, mam-li na vyber dva chlapy. Jeden je dobrej v posteli a docela tuckovej (oktavka)
Druhej je fakt nadhernej a v posteli je to proste uzasne... jenze toho druheho nemam na stalo..(medour)
Budu zit bez sexu? Ne, radeji se spokojim s oktavkou, protoze splnuje ucel.
Ale kdybych mela jeste tretiho, kterej je v posteli fakt prisernej a k tomu prdi (trabant), radeji investuji do dobreho vybratoru (tj. jezdim MHD)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Únor 2007, 11:15:24 »

Citace: "Mourn"
Citace: "B961"
Na tom něco bude, ale pořád je faktem, že ženský orgasmus tehdy pouze řekněme urychloval rozšiřování populace. I když by inicioval páření pouze jeden z páru, pořád by se rozmnožovalo...


To jiste. Ale potomstvo melo geny po mamince, cili bylo orgasticke. Evolucne se orgamus osvedcil a rozsiril Úsměv.


Jen krátká technická poznámka. Potomstvo má genom rovným dílem od otce i matky. Ženská má chromozomy XX, chlap XY. O pohlaví rozhoduje tedy chlap. Frigidita nebo i i jiné anorgastické poruchy se nedědí. Dědí se vždy genotyp, ne fenotyp.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 19. Únor 2007, 11:18:30 »

Citace: "Rachel"
Jestliže to příroda tak zařídila, že ženy (dejme tomu většina žen) orgasmus mají, tak nevím, co je na něm evolučně neopodstatněného  Mrkající

Speedmaster si z nás zřejmě dělá legraci, anebo je to looser, který si podobným sexuálním fantazírováním vylepšuje sebevědomí. Doporučuji návštěvu psychiatra Provokatér


Ještě kratší technická. "Loser" se píše v jedním o, máš li na mysli anglické slovo, které jsi pravděpodobně chtěla vyjádřit.
A je opravdu zábavné chlapa, jenž nedbá na ženský orgasmus, posílat k psychiatrovi. Opravdu dobrý vtip.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 19. Únor 2007, 16:01:43 »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Fenotyp

promin, ale to si trosku odporujes... pokud je stejne prostredi.... (nejsem biolog, ale podle toho co jsem si precetla)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 19. Únor 2007, 23:38:44 »

Citace: "daemoniack"
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fenotyp

promin, ale to si trosku odporujes... pokud je stejne prostredi.... (nejsem biolog, ale podle toho co jsem si precetla)


Tak radši nečíst wikipedii, může tam psát kdokoli a někdy je tam dost blbostí. A když už číst, tak umět přemýšlet. V ničem si samozřejmě neodporuji. Má se dnes za to, že většina druhů frigidity je získaných během života. Čili že spadají do fenotypu. A z matky na dceru se tedy nedědí. Jak přispěvovatel, na kterého jsem reagoval, chtěl naznačit, že ženy dosahující snadno orgasmu budou rodit dcery se stejnou vlastností.

Abych zareagoval ještě na jednu věc, která tady zazněla, tak svalové kontrakce poševního svalstva při ženském orgasmu mají odpodstatnění - a to, aby "nasály" poševními stahy ejakulát do dělohy, aby mohlo dojít k oplodnění vajíčka. (i když zdravé ženě nedělá problém otěhotnět i bez orgasmu, stačí když se její partner nepatrně dotkne rukama potřísněnýma ejakulátem vulvy a riziko otěhotnění je velké) To, co nemá evoluční opodstatnění, jsou ty libé pocity, které ženský orgasmus doprovázejí.
Takže myslím že ženský orgasmus je jakýsi atavismus, který, řekněme dlouhé statisíce let nepřežije. No uvidíme.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 20. Únor 2007, 05:29:44 »

Citace: "SpeedMaster"
Má se dnes za to, že většina druhů frigidity je získaných během života. Čili že spadají do fenotypu. A z matky na dceru se tedy nedědí. Jak přispěvovatel, na kterého jsem reagoval, chtěl naznačit, že ženy dosahující snadno orgasmu budou rodit dcery se stejnou vlastností.


O dedicnosti frigidity rec nebyla. Rec naopak byla o evoluci - vyvoji orgasmu, vzniku a duvodu jeho rozsireni. Nepochybuji, ze puvodne byl zensky orgasmus jen anomalni mutace (snad vzesla v prenesni ejakulacnich stahu na samici), ale jelikoz se v ramci prirozeneho vyberu velice rychle prosadila, "mutantky" ziskaly dominaci. To je evoluce.

Citace: "SpeedMaster"

To, co nemá evoluční opodstatnění, jsou ty libé pocity, které ženský orgasmus doprovázejí. Takže myslím že ženský orgasmus je jakýsi atavismus, který, řekněme dlouhé statisíce let nepřežije. No uvidíme.


Ja tu citim mensi terminologicke nedorozumneni. Ty mluvis o biologickem opodstatneni. Ano, zensky orgasmus nema zadne biologicke opodstatneni. Stejne jako nema opodstatneni, proc nam chutna jist a nebo je prijemne kalet. Jenze jedinec, ktery tuto formu "odmeny" ztrati, proste vyhledove chcipne a vyhyne.

Evolucni opodstatneni je ovsem zcela jina vec. Samice sice nepotrebuje ejakulovat, ale vedlejsim efektem bylo, ze se vice pari. A to je to evolucni opodstatneni.

Viz. jiny priklad z antropologie: Praveke zeny si vybirali muze s velkym penisem a ackoliv to nema biologicke opodstatneni, dusledek byl, ze se prumerna velikost muzstvi stale zvetsovala.

Co se tyce tve posledni vety, obavam se, ze pokud lide evolucne ztrati orgasmus potazmo jim zakrni libido, jednoduse vyhynou. Úsměv
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 20. Únor 2007, 05:31:36 »

Mimochodem ta teorie o tom, kterak pri orgasmu pochva nasava sperma mi prijde dost pritazena za vlasy. Dosud jsem o tom neslysel. Orgasmus je naopak v mensine pripadu doprovazen vyronem. To mluvis klitoralnim nebo vaginalnim orgasmu?
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 23. Únor 2007, 22:30:49 »

Citace: "SpeedMaster"
Ještě kratší technická. "Loser" se píše v jedním o, máš li na mysli anglické slovo, které jsi pravděpodobně chtěla vyjádřit.
A je opravdu zábavné chlapa, jenž nedbá na ženský orgasmus, posílat k psychiatrovi. Opravdu dobrý vtip.


S loserem a looserem máš pravdu. Přeci jen, je to již dosti dlouho, co jsem opustila školní škamna... (i když v diskusních fórech na netu se lze nadít o mnoho horších hrubek) Super! To ovšem nic nemění na podstatě problému.

K psychiatrovi tě posílám obecně, neboť z většiny tvých příspěvků čiší arogance k ženám a excentrismus v míře větší, než běžné.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 10. Červenec 2007, 17:01:32 »

precteno, zhodnoceno, nesmirne dekuji Speedmasterovi za pobaveni  Provokatér

k evolucnimu opodstatneni zenskeho orgasmu .... krecovitymi stahy deloha "nasava" sperma, coz zvysuje pravdepodobnost oplodneni .... takze ano, zensky orgasmus ma sve evolucni opodstatneni

a s ohledem na to, ze puvodnim ucelem sexu je plozeni potomku, tak evolucniho opodstatneni dbaly jedinec {kterym speedmaster bezpochyby je} by se mel sexu dusledne vyhybat. Pokud tedy neplanuje karieru SlimJima Rozsevace a ja pro dobro nas vsech doufam, ze ne.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 14. Listopad 2007, 18:27:03 »

Holky , když má chlap orgasmus , zajímalo by mě, kam nesnášíte,když se udělá , kam vám to nevadí , popřípadně kde to máte rádi.
Vím,že to bude na každé holce jiné.
Mě by to vážně zajímalo protože, mi přijde blbé se třeba s holkou s kterou poprvé spim,ptát se '' kam pak s tim '' .

Takové nej mi přijde,buď když je to s prezervativem,tak neni co řešit,nebo když se bere antikoncepce.
Když ne,tak na bříško nebo na prsa.?
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 15. Listopad 2007, 15:21:53 »

Bloody.ghost: Nepozeraj tolko americkeho porna prosimta...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 15. Listopad 2007, 16:22:49 »

Bloody.ghostuv příspěvek bych tak nezavrhoval, kdysi jsem taky řešil stejnej problém. Co jsem postupem času zjišťoval, tak asi se holce líbí, když se uděláš do ní, ale asi to bude taky individuální ( Prosil bych názor přítomných dívek Úsměv ).

A ke SpeedMasterov... Ten kdo se snaží používat tolik cizích slov v takové diskuzi jako je tahle (neřeknu na odborné přednášce), si prostě akorát potřebuje honit ego a potřebuje aby ho lidi za něco obdivovaly. K tomu jakej má přístup ke vztahu muž/žena se radši nevyjadřuju (sprostě můžu mluvit v hospodě, a ne tady)
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 15. Listopad 2007, 17:41:21 »

Má-li hormonální antikoncepci, není co řešit. Nemá-li antikoncepci, předpokládám, že ji máš ty, pak taky není co řešit. Tak co řešíš? Šťastný
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 15. Listopad 2007, 19:00:44 »

Pokud je kvalitni antikoncepce, tak myslim urcite do "ni", ne? Stydlivý
Alespon i potom co se udelas a zacnes ochabovat, muzes zustat v ni a tulit se v objeti... Andílek
Zaznamenáno
Bloody.ghost

Karma: -3
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 15. Listopad 2007, 21:52:13 »

Bloody.ghost: Nepozeraj tolko americkeho porna prosimta...

 Šťastný sem se fakt zasmál Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 15. Listopad 2007, 22:04:52 »

OT: Četli ste taky ten článek, že v puritánské americe mladý holky neberou orál, jakože zahybaj svýmu klukovi, když do toho nedávaj žádný city... To sem se fakt zasmál S jazykem

A k reakci na US po*no:
"V některých státech USA je zákonem zakázáno ztopoření penisu na veřejných místech" citace z Lidovky.cz
« Poslední změna: 15. Listopad 2007, 22:08:25 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 15. Listopad 2007, 22:37:47 »

to by me zajmalo jaky sou za to sankce Úsměv ... bych asi byl na dozivoti Úsměv (s tim se proste nekdy neda nic delat)
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 04. Prosinec 2007, 18:19:04 »

Co jsem postupem času zjišťoval, tak asi se holce líbí, když se uděláš do ní, ale asi to bude taky individuální ( Prosil bych názor přítomných dívek Úsměv ).

Nejlip do pusinky, ne? Pekne polknout a  je to hned uklizeno; nemusis nic utirat, nic ze me netece a navic je to rajcovni  Smějící se.....no, ale u solouze si myslim, ze je to lepsi i pro chlapa, kdyz se muze udelat dovnitr a nemusi ho vytahovat, ne....ale to nesmite mit zenskou jako ja, ktera nebere zadnou antikoncepci, pak radeji ven  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 05. Prosinec 2007, 10:30:33 »

Nejlip do pusinky, ne? Pekne polknout a  je to hned uklizeno; nemusis nic utirat, nic ze me netece a navic je to rajcovni...

No kdyby se k tomu stavěli všechny takhle tak je to paráda Šťastný. Moje předchozí přítelkyně by to asi neudělala ani za nic, tak jsem si řikal, že to holky moc nemusej, ale moje současná ta to bere jinak...jen jsem koukal kam to zmizlo Šťastný Stydlivý

S tim "dovnitř", je jasný že holka musí mít antikoncepci, pokud se teda nechcete pokoušet o prcka. Mě zajímalo spíš, jestli při tom má holka nějakej příjemnej pocit?

o~ o~ o~ o~ o~                 o~ o~ o~ o~ o~o~ o~ o~ o~ o~ o~ o~ o~        o~ o~ o~ o~ o~o~ o~ o~ o~
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 05. Prosinec 2007, 21:29:42 »

:

S tim "dovnitř", je jasný že holka musí mít antikoncepci, pokud se teda nechcete pokoušet o prcka. Mě zajímalo spíš, jestli při tom má holka nějakej příjemnej pocit?

o~ o~ o~ o~ o~                 o~ o~ o~ o~ o~o~ o~ o~ o~ o~ o~ o~ o~        o~ o~ o~ o~ o~o~ o~ o~ o~
Jestli miluje, tak je ten pocit urcite hezky...pokud nemiluje, tak je ji to jedno.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 07. Prosinec 2007, 03:02:27 »

Pokud si užíváte dost dlouho, tak je teplota ejakulátu IMO docela vysoká (vyšší než teplota těla). A s tim můlžou souviset ty příjemné pocity.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 07. Prosinec 2007, 16:37:33 »

Pokud si užíváte dost dlouho, tak je teplota ejakulátu IMO docela vysoká (vyšší než teplota těla). A s tim můlžou souviset ty příjemné pocity.

Nezlob se, ale to je fyzikalni nesmysl. Nic se v tele nemuze ohrat nad teplotu jadra, coz je cca onech 37°C, pokud ma clovek horecku, tak je to systemovy jev celeho tela, stejne tak jako normalni teplota. Trenim v uretre to taky neni, ta je lubrikovana z prostatickych zlazek uz pred ejakulaci. S nejvetsi pravdepodobnosti se jedna o subjektivni pocit, coz ovsem nemeni nic na pripadnych prijemnych pocitech, ktere to muze vyvolavat.
Zaznamenáno

omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 07. Prosinec 2007, 17:41:50 »

Nehledě na to, že spermie nepřežijou větší teplotu než 37° Úsměv...to by bylo dost nepraktický:-)
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 07. Prosinec 2007, 17:45:27 »

Nehledě na to, že spermie nepřežijou větší teplotu než 37° Úsměv...to by bylo dost nepraktický:-)
To je nějak vědecky dokázaný  Otázka Znepokojený
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 07. Prosinec 2007, 18:10:58 »

ja mel za to ze v takove teplote akorat nedozraji pri jejich rustu Úsměv ptze jinak by moc sanci nemeli, pohlavni organy jsou prokrveny, krevni obeh je znacne vysoky=>dost vedro
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 07. Prosinec 2007, 18:20:55 »

Teplota okolo 32°C az 34°C je dulezita pro zrani spermii, nikoli pro jejich preziti. Jinak by neprezily cestu vejcovody. Zrala spermie je naopak dost odolny tvor, protoze prezije kysele pH a bakterialni floru v pochve, coz je nutne pro zachovani druhu.
Zaznamenáno

Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 08. Prosinec 2007, 15:15:49 »

Jasny, proto taky neni moc dobry, kdyz si moc zahrivas svoje nadobicko dole... Kvuli spermiim, pak tam je moc horko a to se jim nelibi atp.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 08. Prosinec 2007, 15:40:14 »

Tak tak, notebook na kline neni moc stimulujici pro spermiogenezu, stejne tak dlouha jizda autem...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 10. Prosinec 2007, 12:45:04 »

OK, tak možná jsem nějaký exot Úsměv Ale rozhodně tenhle pocit mám.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 10. Prosinec 2007, 18:22:38 »

Exot jsi nehlede na tuto skutecnost  Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 10. Prosinec 2007, 20:27:42 »

Exot jsi nehlede na tuto skutecnost  Smějící se Smějící se Smějící se
Ted bejt bouchač, tak tě zabiju Šťastný A bejt holka tak se urazim. Šťastný Ale páč nejsem ani jedno, tak se zasměju xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 24. Prosinec 2007, 15:39:14 »

pornoherci si chladí varlata ledem... nevim proč, asi to s timhle souvisí...
Zaznamenáno

Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 25. Prosinec 2007, 00:05:54 »

No, to je zase trosku extrem Úsměv Ty to delaji mozna proto, aby jim v zaberu sourek nepripominal pytel s bowlingovou kouli  Provokatér Idealni teplota pro zrani spermii je zhruba 34°C a ne -34°C  Šťastný
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 25. Prosinec 2007, 01:46:20 »

Dělá se to pro to, že zážitek z orgasmu je o něco větší, stejně tak i obsah ejakulátu. U pornoherců bych tedy očekával spíše ten druhý důvod.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 08. Červen 2008, 14:57:29 »

tohle jsem našel na netu, jak dotaz na nějakých stránkách: Šťastný Šťastný

Ahojky. Máte hezké a užitečné stránky. Zdržuje mě to od učení:-) Mám se svým partnerem (17) už roční vztah, ale o sexu jsme se dohodli, že až v 18 nebo po mé marturitě. Nespíme spolu, provozujeme jen petting. Stačí nám to, jsme oblečení /kalhoty/ a já se bojím,abych i přeto neotěhotněla. Můžu, když na mě partner leží oblečen a já taky, otěhotnět? Oba jsme oblečení, je tu jen otázka vrstev oblečení.Díky Adriana - Andy:-)

to je mazec Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 08. Červen 2008, 16:42:59 »

co je na tom k smichu? asi ztloustla a ted hleda nejakou jinou pricinu nez to, ze moc zere Smějící se
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 09. Červen 2008, 18:49:55 »

Jen leží nebo se trochu pohybují?  Šťastný Jako celkem bych to i zkusil, pro muže to může OK, ale holka z toho nic mít nebude. A ani neotěhotní...to by musela nějaká spermie "prosáknout", což by možný bylo, ale snad mají tolik rozumu včas skončit tyhle chujoviny
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 28. Srpen 2008, 00:15:56 »

Téma orgasmus:
1. Ženy opravdu prožívají orgasmy každá jinak.
2. To že existujou jen 4 ženský orgamsy je blbost
3. Vysvětlim 2.:
 a) Vaginální
 b) Klitorisovej
 c) Anální
 d) Levá bradavka (nekecám fakt vědci zjistili že dráždění levé může dojít k orgasmu.
 e) Žena má pak ještě Mokré/Suché orgasmy. A může dojít k orgasmu i když se budete dotýkat třeba jen jejího ramene. (To jsem nedokázal, ale chtěl bych...)
4. U mužů to není stejný, ale podobný.
5. U mužů se říká že mají každý orgasmus stejný. Není to pravda. Osobně jsem zažil 2 druhy a chci ještě jiný. Jak jistě víte, orgasmus se nedá popsat. (Zkuste to, ale mě to nejde)
6. Pokud člověk dosáhne určitého duševního vývoje, začnou se s ním dít pořádně věci. (To jsem taky ještě nedokázal)
7. Pokud věříte víc než v 5 smyslů, tak je tahle věta pro vás: Pokud se muž vyvine na svoji nejvyšší duševní úroveň. Stane se z něj žena. (Z ženy se ale muž nestává)
8. Neodsuzujte mě za číslo 7. Darwin to dokázal a mě to zajímá. Nikdo nemůže říct že to tak je, ale nikdo taky nemůže říct že to tak není. Ty zakázané Darwinovy teorie zatím nikdo nezískal zpět.
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: 1 2 3 4 [Vše] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS