Proč nikdy nepozve holka kluka?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Květen 2024, 01:36:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč nikdy nepozve holka kluka?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Proč nikdy nepozve holka kluka?  (Přečteno 72670 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 17. Březen 2007, 21:30:05 »

tak to mas smulu, ja sem zrovna ted v ty ostrave a medovnik se pect nechystam:)
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 17. Březen 2007, 21:56:43 »

Hele, třeba sme se minuli Šťastný
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 18. Březen 2007, 00:48:13 »

Citace: "Mourn"
Teda, abych trochu zpestril diskuzi, ja bych se na prime pozvani od nezname slecny asi tvaril dost divne.

A proč proboha???

Citace: "Mourn"
by mi ta situace prisla takova... ehm... az prostitutni.

Ale když chlap pozve ženskou, to Ti "prostitutní" nepřipadá, jo? Fakt zajímavý...ale todle myšlení já asi nikdy nepochopim.

Citace: "Mourn"
Ja bych nevedel jak reagovat...

No to ale přeci ještě neznamená, že by bylo něco divného na tom, pokud to holky dělají! Spíše naopak...byl bych potěšen z toho, že ženský jen nečekaj až je někdo klofne, ale samy se taky snažej a konají nějakou jinou aktivitu než házení signálů, kterým rozumí jen ony samy a pokud je neodhalí chlap, je vnímán jako nedůftipný nekňuba a "nevšímavej" tupec.

Citace: "J/R"
Kdyby ste se na slaďouše chtěli mrknout...

No ale je vidět, že to ty baby moc nečtou...protože jsi tam k výšce 186-190 cm uvedl váhu 70-75 kg, což je teda solidní podváha a ten kluk by vypadal jako reklama na hlad S jazykem
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 18. Březen 2007, 01:55:12 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "J/R"
Kdyby ste se na slaďouše chtěli mrknout...

No ale je vidět, že to ty baby moc nečtou...protože jsi tam k výšce 186-190 cm uvedl váhu 70-75 kg, což je teda solidní podváha a ten kluk by vypadal jako reklama na hlad S jazykem
No, ja mam 190cm a 76kg a PODVÁHA to teda ROZHODNE neni Úsměv Rek bych, ze sem tak akorat. A este by bylo co ubirat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 18. Březen 2007, 09:51:36 »

J/R nic moc klucina, tenhle ty me take moc nebere Úsměv)) Nebo mozna moc mlade, preci jen, mliko na brade bych mu utirat nechtela... ale lide.cz jsou divni. Take jsem vytvorila profil a zjistila, ze znamkovani probiha na reciprokem systemu - co das ty me, ja dam Tobe. A jelikoz jsem dost vybirava

Avaranger: no, svaly jsou tezsi nez zbytek... na 190 bych si predstavovala kluka s trosku vetsi vahou Úsměv

Mawe47: jsem pro medovnik... chlapum bych nic nedavala, oni sladke tak nepotrebujou, ale my... to mame geneticky zakodovane :-P

S pozvanim na rande: zkousela jsem "napadne" naznaky - primo nepozval, ale rozhodne neodmitl... tak vam nevim...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 18. Březen 2007, 11:10:17 »

medovnik si snime sami... prece jen zenskych nas je tu min, tak budem mit vetsi porce:)

tak zkus napadnejsi naznaky:)
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 18. Březen 2007, 11:52:43 »

2 kvarkopako: Já mám třeba váhu 70 kg na asi 182 cm výšky a podle BMI to je eště normální váha, i když docela blízko dolní hranici normálu. Podle příbuzných z venkova jsem sice "chudé jak koza," ale to je u nich každej kdo nemá aspoň dvě pneumatiky.  Hodně lidí co znám je na tom taky tak nějak.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 18. Březen 2007, 14:02:17 »

to B961: daemoniack taky, at nam tu nevzbouzi vzpouru..navic to pak aspon bude 2:2  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 18. Březen 2007, 14:26:19 »

Citace: "noghri"
ale zjistila jsem, ze kluk, co ze me ma strach, ze ho odmitnu, neni to co hledam... neni pro me rovnocenny partner z hlediska sily osobnosti...


Vis, ono je to tak, ze pokud nekomu na Tobe zalezi, nebo je do Tebe zamilovany (za predpokladu, ze Te odnekud zna), tak ma prirozene strach z toho, ze ho odmitnes Vykřičník

Naopak kluk, ktery k holkam pristupuje stylem "da/neda" a kdyz "neda" tak je jich stejne 3,5 mld a "da" nejaka jina, to bere s klidem jako by kupoval rohliky.

Ale mas asi pravdu, kdyz se rozhlidnu kolem sebe... Lidi, kteri funguji pres city jsou obycejne sami a ti, co v holce vidi "nosic  *****" (damskeho prirozeni), slavi uspechy. Svet je zvlastni...

A jeste si dovolim citovat jeden prispevek, ktery se objevil na Qarkovi v komentarich. Clovek s nickem Portio napsal:

"Jenom taková malá poznámečka. Sebevědomí ja alfa a omega všeho a z vlastní zkušenosti vím, jak je těžký děsně žrát nějakou holku a bejt před ní sebevědomej. Protože když jí berete jako samotnou dokonalost…nejúžasnější, nejkrásnější div světa, zákonitě se před ní budete cejtit jako debil a o sebevědomí si můžete nechat jen zdát. Takže vám to nevyjde a ona nakonec bude s někým kdo si ji vlastně nezaslouží, ale dostane ji právě kvůli tomu že jí tak dokonalou nevidí a nežere ji tak moc, dokonce ji může mít jen na sex.
cituju:
"Žena je jako květina. Opravdoví muž o ní pečuje, opěvují krásu, bojí se jí i dotknou, aby se nerozplynula… A potom příjde nějaký osel a sežere jí"

Takže vám zbyde jen se poohlédnout po ostatních a to už půjde v pohodě protože všechny ostatní jsou už pak jen "jedny z mnoha" takže sebevědomí získate tak, že je vám to vlastně jedno a výsledek bude úspěch u holky ne který vám moc nezáleží a v podstatě ji máte jen na sex.
To je moje zkušenost. A teď můžou začít reagovat ty kvanta těch holek s klasickou věto a stěžováním si: "Proč jde klukům jen o to jedno??!"
Ne, klukům nejde primárně o sex, jenže realita nás nutí k takovýmu přístupu!!
Protože nám k tomu holky dávají podmínky a kluci jen přistupují na pravidla hry! Sorry, ale jestli je pravidlem "máš seběvědomí-máš holku" tak se snad už nikdo nemůže divit týhle zvláštní realitě.
A ta realita je: Hodný kluci, co by tý holce snesli modrý z nebe zůstávaj nakonec sami a buď dál čekaj (a že se nemusí dočkat) a nebo se z nich stává 2. typ kluků, a to Frajeři, který jsou pro holky COOL a V POHODĚ a mají všechno na háku. O tenhle typ se holky můžou pozabíjet a pak mě bude někdo se slzama v očích vyprávět, jaký sou kluci svině a že jim jde jen o jedno."
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 18. Březen 2007, 16:40:24 »

Mawe47: jenze u me je dalsi krom uz jenom: hele, tak co zajit ... beres???
Popr. mu to ukazat nazorne Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 18. Březen 2007, 16:45:49 »

Citace: "Mawe47"

-druhyho sem proste impulsivne polibila a bylo...

Tohle bych chtel zazit.  Šťastný

Citace: "vomi"
a co trebas:
-To je hezkej film, na ten jsem chtela jit...
-A proc jsi na nej nesla...???
-Nevim, nemela jsem s kym a samotnou me to nebavi...
-A nechtela bys tam teda jit se mnou, pac ja tam chtel jit taky...
-Hm, tak super...........
Na kluka zas moc nenapadne nemuzes nebo to nepochopi.... Úsměv


Já bych se chytil hned uz pri "To je hezkej film, na ten jsem chtela jit...".
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 18. Březen 2007, 17:33:37 »

a myslis, ze kdyz bys mu to rekla, ze by nesel? :)
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 18. Březen 2007, 21:47:46 »

Citace: "ja"
Citace: "noghri"
ale zjistila jsem, ze kluk, co ze me ma strach, ze ho odmitnu, neni to co hledam... neni pro me rovnocenny partner z hlediska sily osobnosti...


Vis, ono je to tak, ze pokud nekomu na Tobe zalezi, nebo je do Tebe zamilovany (za predpokladu, ze Te odnekud zna), tak ma prirozene strach z toho, ze ho odmitnes Vykřičník

Naopak kluk, ktery k holkam pristupuje stylem "da/neda" a kdyz "neda" tak je jich stejne 3,5 mld a "da" nejaka jina, to bere s klidem jako by kupoval rohliky.

Ale mas asi pravdu, kdyz se rozhlidnu kolem sebe... Lidi, kteri funguji pres city jsou obycejne sami a ti, co v holce vidi "nosic  *****" (damskeho prirozeni), slavi uspechy. Svet je zvlastni...

Koukám, že si stále pleteš city a zamilovanost.
Když je kluk zamilovaný do holky, kterou skoro ani nezná - tak soudí podle těla a ne podle duše (i když tomu nechce věřit).
Zamilovaný kluk říká, že mu jde o danou holku, ale ve skutečnosti myslí jen na sebe - podle něj má daná holka povinnost se do něj také zamilovat a žít s ním celý živost.
Zamilovaný kluk má stejný cíl jako ten, kterému jde jen to o "top jedno" - jen se to bojí přiznat.
Zamilovanost není žádný cit - je to biochemická reakce. Jejím cílem je zvýšit pravděpodobnost uskutečnění sexuálního styku

Ještě k tomu příspěvku, který jsi citoval. Naprosté většině kluků JDE primárně o sex. Naprosté většině holek připadá divné, když potkají kluka, kterýmu primárně o sex nejde.
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 18. Březen 2007, 22:06:44 »

Citace: "Galileo"

1)Když je kluk zamilovaný do holky, kterou skoro ani nezná...

2)Ještě k tomu příspěvku, který jsi citoval. Naprosté většině kluků JDE primárně o sex. Naprosté většině holek připadá divné, když potkají kluka, kterýmu primárně o sex nejde.


ad1: nevim, nechapu, nerozumim, neznam... to snad ani nejde, nebo jo?  Úsměv

ad2: tak asi nepatrim do te "naproste vetsiny"...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 18. Březen 2007, 22:15:59 »

souhlas s ja...primarne mi o sex nejde...a zamilovanej do holky, kterou neznam jsem jeste nebyl...to si pletes s touhou  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 18. Březen 2007, 22:28:16 »

Citace: "ja"
Citace: "Galileo"

1)Když je kluk zamilovaný do holky, kterou skoro ani nezná...

2)Ještě k tomu příspěvku, který jsi citoval. Naprosté většině kluků JDE primárně o sex. Naprosté většině holek připadá divné, když potkají kluka, kterýmu primárně o sex nejde.


ad1: nevim, nechapu, nerozumim, neznam... to snad ani nejde, nebo jo?  Úsměv

ad2: tak asi nepatrim do te "naproste vetsiny"...


ad1) píšu "skoro" Úsměv I když je to třeba tvoje spolužačka a znáš jí řadu let, tak oní vlastně nic nevíš. Teprve když z holkou začneš chodit tak ji začněš skutečně poznávat.
ad2) je to klidně možný, proto jsem napsal "většina". Ale pravděpodovnější je, že ti to připadá "špatné", tak si to nechceš přiznat. Schválně, dokázal by jsi chodit s holkou, které tě fyzicky nepřitahuje?
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 18. Březen 2007, 22:31:35 »

Citace: "Lee Cougan"
souhlas s ja...primarne mi o sex nejde...a zamilovanej do holky, kterou neznam jsem jeste nebyl...to si pletes s touhou  Mrkající
A co je pro tebe hlavní důvod, že místo toho, aby jsi se věnoval svým zálibám, investuješ úsilí, aby jsi získal holku? Proč třeba trávíš čas čtením tohoto webu?
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 18. Březen 2007, 22:47:13 »

Citace: "Galileo"

ad1) píšu "skoro" Úsměv I když je to třeba tvoje spolužačka a znáš jí řadu let, tak oní vlastně nic nevíš. Teprve když z holkou začneš chodit tak ji začněš skutečně poznávat.
ad2) je to klidně možný, proto jsem napsal "většina". Ale pravděpodovnější je, že ti to připadá "špatné", tak si to nechceš přiznat. Schválně, dokázal by jsi chodit s holkou, které tě fyzicky nepřitahuje?


pokud někoho znám řadu let, tak o tom člověku vím jaký je, jak se chová v určitých situacích. To je stejné, jako kdybys řekl, že kamarády, které znám 10 let, vlastně neznám...
Prostě oproti holce, kterou prvně v životě uvidím na ulici, vím o tom člověku dostatek informací, abych se dokázal rozhodnout, jestli by byla vhodná partnerka nebo ne.

K tomu sexu, možná na tom Tvém komentáři něco bude... Ale já fakt když se dívám na holku, tak si ji nepředstavuji v posteli. Jen tak mimochodem, když jsem byl naposledy šíleně zamilovanej (tak moc vlastě poprvé v životě), měl jsem jí plnou hlavu, ale na sex jsem opravdu nemyslel, vůbec!
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 18. Březen 2007, 22:52:34 »

Citace: "Galileo"
Citace: "Lee Cougan"
souhlas s ja...primarne mi o sex nejde...a zamilovanej do holky, kterou neznam jsem jeste nebyl...to si pletes s touhou  Mrkající
A co je pro tebe hlavní důvod, že místo toho, aby jsi se věnoval svým zálibám, investuješ úsilí, aby jsi získal holku? Proč třeba trávíš čas čtením tohoto webu?


třeba chtít mít někoho, kdo se na tebe bude těšit, s kým můžeš trávit volný čas, s kým si budeš moct povídat, kdo s tebou bude sdílet různé zážitky... kdybych chtel jen ten sex, tak si muzu rovnou zajit do bordelu, nemyslis?
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 18. Březen 2007, 23:07:36 »

Citace: "ja"
Citace: "Galileo"
Citace: "Lee Cougan"
souhlas s ja...primarne mi o sex nejde...a zamilovanej do holky, kterou neznam jsem jeste nebyl...to si pletes s touhou  Mrkající
A co je pro tebe hlavní důvod, že místo toho, aby jsi se věnoval svým zálibám, investuješ úsilí, aby jsi získal holku? Proč třeba trávíš čas čtením tohoto webu?


třeba chtít mít někoho, kdo se na tebe bude těšit, s kým můžeš trávit volný čas, s kým si budeš moct povídat, kdo s tebou bude sdílet různé zážitky... kdybych chtel jen ten sex, tak si muzu rovnou zajit do bordelu, nemyslis?

K tomu můžeš mít třeba kámoše, to nevysvětluje, proč by jsi k tomu měl mít holku, a proč by mělo být důležité, aby tě přitahovala.
Já jsem nenapsal JEN ale PRIMÁRNÉ. Jednou jsem potkal holku, která splňovala všechno, co jsi napsal. Kromě toho byla moc milá, a fakt se mi líbila její "duše". Jenomže mě nepřitahovala fyzicky. To samo o sobě stačilo, že jsem neměl zájem o všechno ostatní.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 18. Březen 2007, 23:15:20 »

Citace: "ja"

pokud někoho znám řadu let, tak o tom člověku vím jaký je, jak se chová v určitých situacích. To je stejné, jako kdybys řekl, že kamarády, které znám 10 let, vlastně neznám...
Prostě oproti holce, kterou prvně v životě uvidím na ulici, vím o tom člověku dostatek informací, abych se dokázal rozhodnout, jestli by byla vhodná partnerka nebo ne.

K tomu sexu, možná na tom Tvém komentáři něco bude... Ale já fakt když se dívám na holku, tak si ji nepředstavuji v posteli. Jen tak mimochodem, když jsem byl naposledy šíleně zamilovanej (tak moc vlastě poprvé v životě), měl jsem jí plnou hlavu, ale na sex jsem opravdu nemyslel, vůbec!

Jenže většina vztahů začíná krátce po tom co se lidé poznají. Schválně si udělej průzkum ve svém okolí, kolik lidí má vztah s někým, s kým se dlouho dobře znali. Téměř nikdo.

Ty jsi možná na sex nemyslel, ale tvoje tělo začalo vylučovat hormony, které tě měly donutit dělat vše proto, aby jsi byl v blízkosti své vyvolené. A rozhodně těm hormonům nejde o to, aby jsi si s ní povídal Úsměv
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 18. Březen 2007, 23:24:00 »

to Galileo:

Jo, ale už jsme kapku utekli od toho, na co jsem původně reagoval. Noghri napsala, že pokud se ten kluk bojí odmítnutí, tak pro ni není dost dobrej z hlediska síly osobnosti.
Jenže kluk, který ji bude chtít na to všechno zde zmíněné (i na ten sex), tak se toho odmítnutí bát bude, ledaže by měl přehnaně vysoké sebevědomí...

Naproti tomu kluk, ktere k ni bude pristupovat pouze s tim, ze ma peknou postavu, dobry "kozy" a peknou "prdel" a bude ocekavat, ze si co nejdriv "zasuka", tak za 1) dela tohle bezne a odmitnuti ho nevyvede z miry
a za 2) tim, ze ho to nevyvede z miry, tak se ani nebude bat odmitnuti
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 18. Březen 2007, 23:43:08 »

Citace: "Galileo"
Jenže většina vztahů začíná krátce po tom co se lidé poznají. Schválně si udělej průzkum ve svém okolí, kolik lidí má vztah s někým, s kým se dlouho dobře znali. Téměř nikdo.


Aha, tak to potom jo...začínám tušit, kde je ten problém. Já než si někoho pustím k sobě blíž, tak to trvá dost dlouho...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 18. Březen 2007, 23:47:59 »

Citace: "ja"

Jo, ale už jsme kapku utekli od toho, na co jsem původně reagoval. Noghri napsala, že pokud se ten kluk bojí odmítnutí, tak pro ni není dost dobrej z hlediska síly osobnosti.
Jenže kluk, který ji bude chtít na to všechno zde zmíněné (i na ten sex), tak se toho odmítnutí bát bude, ledaže by měl přehnaně vysoké sebevědomí...

Naproti tomu kluk, ktere k ni bude pristupovat pouze s tim, ze ma peknou postavu, dobry "kozy" a peknou "prdel" a bude ocekavat, ze si co nejdriv "zasuka", tak za 1) dela tohle bezne a odmitnuti ho nevyvede z miry
a za 2) tim, ze ho to nevyvede z miry, tak se ani nebude bat odmitnuti

Máš pravdu, zpět k tématu. Úsměv

No já si nemyslím, že kluk, kterému jde o vážný vztah, by se musel nutně více bát odmítnutí.
A naopak, jsou kluci, kterým jde jen o sex, ale nedokážou holku oslovit, takže se akorát na diskotéce ožerou.
A taky bych tolik ty kluky nedělil do dvou různých kategorií. Skoro bych řekl, že nejčastější je typ kluka, který, když se mu holka líbí, tak z toho chce vztah, ale zároveň chce mít s ní sex co nejdříve Úsměv

Tu poznámku od Noghri musíš brát takto: pro holku není zajímavý kluk, který se jí bojí. Holka nevěří, že by se takový kluk dokázal postarat o ni a o její děti. Když se bojí jí, jak by se dokázal postavit nebezbečí, které by ji ohrožovalo?

Vem to jako fakt a trénuj komunikaci s holkama. Brzy ti nebude dělat problém holku někam pozvat.
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 18. Březen 2007, 23:57:53 »

Citace: "ja"
Citace: "Galileo"
Jenže většina vztahů začíná krátce po tom co se lidé poznají. Schválně si udělej průzkum ve svém okolí, kolik lidí má vztah s někým, s kým se dlouho dobře znali. Téměř nikdo.


Aha, tak to potom jo...začínám tušit, kde je ten problém. Já než si někoho pustím k sobě blíž, tak to trvá dost dlouho...

Tak to zkus změnit. Proč musíš znát dobře holku dříve, než si s ní něco začneš? Není zajímavější ji poznávat ji, když ji balíš? Stejně to co potřebuješ, se od ní nedozvíš jinak. A vzhledem k tvému věku už asi nebudeš potkávat moc holek, u kterých máš šanci je nějak nezávazně poznat jako tomu bývalo někde ve škole. Stále více to budou situace, kdy holku někde potkáš a budeš se muset relativně rychle rozhodnout, jestli ti stojí za to ji někam pozvat a poznávat ji více.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS