Šišlavá holka - ano či ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 13:06:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Šišlavá holka - ano či ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by ti, že holka šišlá?
Ano
Ne
Neřeším

Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Šišlavá holka - ano či ne?  (Přečteno 18436 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Červen 2007, 17:41:35 »

Hmm, ja obcas zdravivam "Guten Tag", ale bez uspechu. Kde je chyba? Úsměv

Možná ta doba po válce, kde většina čechů nemůže osobně němce ani cejtit - hlásím se do klubu. Hlavně v těch pohraničních oblastech odkuď pocházím. Dokonce mi to i jakýsi skopčáci studenti jednou řekli sami.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Červen 2007, 17:45:45 »

ona nemcina je hlavne neprijemna na poslech... take slecne k svickam radeji pustite nejakou romantiku misto Linkin Park, tak se neni co divit, ze my zase radeji poslouchame franinu nez nemcinu Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Červen 2007, 19:28:17 »

Mě němčina náhodou nepřijde tak hrozná. Ale to bude možná tím, že jsu z jedné čtvrtiny Němec. Neměl jsem ji teda rád ve škole, kvůli složité gramatice a taky protože to učily pěkný semetriky. Ale na poslech mi přijde fajn.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Červen 2007, 22:56:49 »

Ted tu mame na tyden nemku na vymenu, a dal bych si rict, a navic nemci mluvi nemecky horzne hezky a mekce S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Srpen 2007, 18:57:02 »

Mě němčina náhodou nepřijde tak hrozná. Ale to bude možná tím, že jsu z jedné čtvrtiny Němec. Neměl jsem ji teda rád ve škole, kvůli složité gramatice a taky protože to učily pěkný semetriky. Ale na poslech mi přijde fajn.

To znám..máme taky mladou semetriku a to je skoro o 5 let starší než já. Je to taková modelka a já díky handicapu musím na ni čučet z 1.lavice a to velice nerad. Mimochodem němčinu mám rád, ale díky ní obliba německého jazyka u mně upadá.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 31. Srpen 2007, 00:33:59 »

Ja rikam Bon Jour docela casto a slavim s tim nemale uspechy Šťastný

Hmm, ja obcas zdravivam "Guten Tag", ale bez uspechu. Kde je chyba? Úsměv
To už bych se raději loučil "Alles Gute", to může alespoň někoho donutit k pousmání. k opakování Guten Tag - toprý den guten tag toprý den bys asi většinou neměl dost času.

Ale trochu mi to připomnělo náš recesní pozdrav z gamnaziálních let "Gesundheit!" Úsměv
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 31. Srpen 2007, 00:41:11 »

Jinak šišlání - záleží na konkrétním případu - v ideálním to může být roztomilá chybička, nedílná součást její osobnosti a člověk to na ní bude milovast, v horším jí nebude rozumět nebo bude mít nepříjemnou barvu hlasu, že to nepůjde. prsotě bych to neřešil, buď se mi líbí taková jaká je i s vadou řeči nebo ne. Tedy asi bych si dokázal představit i případ, kdy se mi líbí, i s tím šišláním, ale často ji nemůžu rozumět. To jap ak o zvyku, toleranci a rozhodnutí toho každého, jestliby mu to vyhovovalo nebo ne. Prostě pokud to netvoří nepřekonatlené obtížepro vztah, tak je to banalita, kterou bych se vůbec nazabýval.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 31. Srpen 2007, 09:46:24 »

hmm, ja obcas zdravivam "Guten Tag", ale bez uspechu. Kde je chyba? Úsměv

Zkus za Guten Tag ještě dodat Zimmer frei, třeba se nějaká fraulein chytne
Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 31. Srpen 2007, 09:54:37 »

Jinak šišlání - záleží na konkrétním případu - v ideálním to může být roztomilá chybička, nedílná součást její osobnosti a člověk to na ní bude milovast, v horším jí nebude rozumět nebo bude mít nepříjemnou barvu hlasu, že to nepůjde. prsotě bych to neřešil, buď se mi líbí taková jaká je i s vadou řeči nebo ne. Tedy asi bych si dokázal představit i případ, kdy se mi líbí, i s tím šišláním, ale často ji nemůžu rozumět. To jap ak o zvyku, toleranci a rozhodnutí toho každého, jestliby mu to vyhovovalo nebo ne. Prostě pokud to netvoří nepřekonatlené obtížepro vztah, tak je to banalita, kterou bych se vůbec nazabýval.

to je nádherná představa, ale v realitě to funguje trochu jinak. Sám mám trochu jiný handicap a vím, že tady i jinde mi psali, že bych to neměl řešit,co se týče partnera. Ale bohužel, není to ono a nefunguje. Ne, že bych sršel pesimismem, ale jen v tomto směru moc světle to nevidím. Možná je to tím, že lovím blbě a dokonce i se špatnými nástroji. Nechci tyto skvělé stránky zamazat smutkem, ale kolikrát to vede k zoufalství, když ti lidé se stejným handicpem nerozumí. Ne, že bych chtěl, aby se chovali mile, ale prostě jsem musel spustit vrbu...
 
Zaznamenáno
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 31. Srpen 2007, 10:25:06 »

Mě by to vůbec nevadilo ,možná by mi to přišlo i roztomilý ,záleží jak moc by šišlala a jak by jí šlo rozumnět. Každej má nějakou chybičku ,ale když je jinak super .... Kroutící očima
Zaznamenáno
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 07. Září 2007, 19:58:22 »

...umí perfektně anglicky...
Tak ať mluví anglicky a šišlání nepoznáš  Šťastný

Jinak dovedeš si představit, jak na tebe potom bude vzpomínat...? "Jo, díky tomuhle klukovi už mluvím normálně. Učil mě to, strávil se mnou tolik času a já  mu za to budu nadosmrti vděčná...."
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS