Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 00:48:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 19 20 [21] Tisk
Autor Téma: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)  (Přečteno 211177 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #500 kdy: 25. Prosinec 2008, 20:25:23 »

Ale předtim cíleně...
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #501 kdy: 25. Prosinec 2008, 20:53:14 »

D9: souhlasí a obdivují, protože to nezažili.
Comanch: z hlediska biologie jsme všežravci. Naší pátou chudí je chuť umami - někde jsem také slyšel chuť steaku.
kvaposak: ano, je to vyhnané do extrému, nepopírám. Ovšem zabíjené beze zbraně je těžší, protože je to mnohem osobnější. Nestačí pouze stisknout spoušť a nechat za sebe udělat všechnu práci kus rychle letícího kovu.
Jinak k tématu Smějící se
Kazisvět: měl bys trochu přibrat, vypadáš jak úplná tyčinka.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #502 kdy: 25. Prosinec 2008, 21:32:41 »

ačkoli jsem nikdy neřekl, že mám rád válku, tak jsem rád, že jste se na to schodli. Zajíma mě military, zbraně mě fascinují ( řikám zbraně, ne válka, i když to je úzce spojené)
Ano, tričko je mi opravdu veliké, kdybych skočil ze střechy skoro by bylo jako padák Šťastný. proto tot aky vypadá, že jsem tak strašně vyhublej. Hubenej jsem dost, hodně jím, cíleně se přejídám a taky hodně cvičím...a hlavně ruce mi jdou spíš do šlach než na svaly, ale čert to vem, pracuji  na tom.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #503 kdy: 25. Prosinec 2008, 21:35:02 »

Kazisvět: Je ti 15, seš ve vývoji, je běžný že kluci v tomhle věku jsou samá ruka samá noha, takže bych to zatim moc neřešil....
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #504 kdy: 25. Prosinec 2008, 21:37:46 »

přesně tak...otázka času....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #505 kdy: 25. Prosinec 2008, 21:50:37 »

No, ve vývoji jsem, to nepochybně. U mě ale to cvičení neni dělaný jen účelně na zvyšování síly a formování postavy, ale taky na celkové protažení a lepší pocit. Já jsem si na sobě všiml, že jak třeba cvičím, jsem daleko míň výbušnej, víc trpělivej a i takovej že nad tim mávnu rukou, takovej celkově víc uvolněnej...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #506 kdy: 26. Prosinec 2008, 11:19:35 »

To je zas chujovina s tou válkou. D9, válka je sebeobrana vždycky. Nikdy to není tak, že se dva u stolu dohodnou, že si udělají válku a pak na sebe naběhnou. Jeden vždycky začne a druhý na to odpoví. Navíc, podle mně války čistí vzduch. Po válce si vždycky lidi začnou vážit toho, co mají a věcí skutečně důležitých. Ve válce se také ukáže, kdo je zbabělec a kdo je skutečný hrdina. Třeba by se ukázalo, že ti kdo teď vykřikují "čechy čechům" by první utíkali až by mělo dojít na obranu vlasti Úsměv

Kazisvět s jeho názory na okraji politického spektra je snadný cíl, ale to co tu předvádíte je zbytečné.
« Poslední změna: 26. Prosinec 2008, 11:29:33 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #507 kdy: 26. Prosinec 2008, 12:20:19 »

Navíc, podle mně války čistí vzduch. Po válce si vždycky lidi začnou vážit toho, co mají a věcí skutečně důležitých. Ve válce se také ukáže, kdo je zbabělec a kdo je skutečný hrdina.
To si ze mě doufam děláš srandu, že jo?
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #508 kdy: 26. Prosinec 2008, 15:25:00 »

seš holt k smíchu..nende jinak
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #509 kdy: 26. Prosinec 2008, 17:44:38 »

K tem zbranim. Nevidim na tom, ze ma nekdo rad zbrane nic spatneho. Pouzije je ve zlem nebo bude prvni, kdo pujde branit vlast kdyz pujde do tuheho? To nikdo nevi a z toho konciku se to rozhodne poznat neda. Co si myslim, ze je daleko horsi a nebeznejsi je logika, kterou predvadi D9 -> "ma rad zbrane" = "ma rad valku". Spis nez zbrani zacinaji valky zvracenou logikou k protlaceni vlastnich zajmu/nazoru - jen muj nazor.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #510 kdy: 26. Prosinec 2008, 17:47:42 »

Midar: tady je ale problém v tom, že on má rád válku.. proto ho fascinujou zbraně, protože to k tomu patří...
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #511 kdy: 26. Prosinec 2008, 18:58:07 »

Midar: tady je ale problém v tom, že on má rád válku.. proto ho fascinujou zbraně, protože to k tomu patří...

Kde jsem řekl že mám rád válku? jestli jsem někde řekl, že mám rád II ww tak jsem to myslel tak, že mě zajímá.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #512 kdy: 26. Prosinec 2008, 19:30:20 »

Omg ted mi řekněte kdo si když byl malej nehrál na vojáčky a nepobyhal s pistolkama...každej chtěl byt bud popelařem,kosmonautem nebo vojakem a někomu to třeba vydrželo...Já na tom taky nevidím nic špatnyho,že má rád někdo zbraně pořád lepší tohle když se o něco zajímá sbírá to shání informace a takhle se učí dějiny než někde fetovat a dělat bordel!!
Ve třídě sme měli kluka taky militaristu sbíral kde co knihovna plná těchto knížek... byl členem KVH-klub vojenské historie a věděl víc než průměrná učitelka dějáku kecal ji do toho a ještě ji opravoval!
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #513 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:27:29 »

Abych taky trochu přispěl.. zbraně a obecně vojenství se mně líbí taky. D9 mě docela překvapil se svým  postojem. To, že se někdo zajímá o válku z nepracovního hlediska naopak přispívá k tomu aby se už neopakovala. Když v podvědomí veřejnosti nebude to, co válka přináší, je to předpoklad k tomu, aby si ji vyložila po svém. Mimoto války jsou, ať chceš nebo ne, součástí historie celého lidstva. Kluby vojenské historie, airsoft a paintball teamy, časopisy o zbraních.. To vše přináší informace nebo taky vyžití, a je přece lepší když si bojovnější jedinci vyhrají v lese s kuličkama plněnýma barvou než v noci na ulici s kovem.
Zbraně jako neúcta k životu? Jsou zbraně co životy zachraňují. Každý má přece právo na obranu. K tomuto tématu se mi líbí třeba film Mé druhé já (s Judie Foster) http://www.csfd.cz/film/223270-me-druhe-ja-brave-one-the/?text=70887 , nebo Equilibrium (,,jen" sci-fi, nebo taky výstraha jak může vypadat svět plný ,,míru a lásky") http://www.csfd.cz/film/10638-equilibrium/ .
Když bych to shrnul, tak odpor k čemukoliv co souvisí s válkou mi přijde jako hystericismus.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #514 kdy: 27. Prosinec 2008, 14:01:31 »

BornToHate: jenže on je rozdíl mezi "zájmem o" a "kladným postojem k"...

To, že se někdo zajímá o válku z nepracovního hlediska naopak přispívá k tomu aby se už neopakovala
To právě neni pravda. Všimni si, že o válku se hlavně zajímají mladí vypatlaní kluci - airsoft je už extrém... drtivá většina těchhle kluků sní o tom, jak pujdou na vojenskou školu a stanou se vojáky z povolání. Znam tady v Mostě celej airsoft team a všichni jsou názorama jeden jako druhej - lidově by se řeklo "zelený palice"... Jeden kamarád se teď rozhodl, že pujde na Univerzitu obrany, aby se stal vojákem. Bavil jsem se s nim o tom a ptal jsem se ho "proč chceš bejt voják?" a on na to odpověděl naprosto upřímně (a nechápavě, že se na to vůbec ptam) "abych mohl zabíjet lidi, nic jinýho mě na tom neláká"... tihle lidi se zajímají o zbraně a války... to, že existuje nějaký malý procento těch, kteří se zajímají o vojenství čistě z hlediska dějin, nic nemění na tom, že každej radikál v dnešní době má doma maskáče a kuličkovku...
Zaznamenáno

BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #515 kdy: 27. Prosinec 2008, 15:21:41 »

D9: rozmím co tím myslíš, ale myslím že takovýto postoj má vrozený (od přírody agresor), nebo ho k tomu vede něco jinýho než učebnice dějepisu a černobílý dokumenty. A jestli nakonec vstoupí do armády a odletí na nějakou zahraniční misi, nechá si urvat nohy od granátu jinýho magora (např. s turbanem na hlavě), tak je to čistě jeho věc. Pak je mi ale líto civilního obyvatelstva, to je pravda.
Nicméně kolik z těch tvrdých airsofťáků by si nakálelo do gatí už v zákopě při první minometné palbě.. Projevy během míru bych nebral tak vážně.
Zaznamenáno

Marius



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #516 kdy: 31. Prosinec 2008, 01:33:25 »

Jste trochu mimo. Valka vetsinou nevznikne kvuli nekomu kdo by mel jen rad zbrane, nebo by si hral na vojaka popr. by byl elitnim chladnokrevnym zabijakem. To jsou jen potencialni prostreky a ti lide nemaji schopnosti na jeji vyvolani. Valky vznikaji kvuli nabozenskym rozdilum, touze po ziskani uzemi nebo moci, z rasovych duvodu... Valky vyvolavaji inteligentni lide a vyborni manipulatori s ruznymi touhami, kteri treba ani nedrzeli zbran v ruce.

Kdybychom tu nemeli "zeleny palice" a byli tu jen sami pacifisty, tak je mozne, ze bychom nebyli. Clovek by mel byt na vojaky sve zeme vicemene hrdy.

Tim jsem chtel rict, ze pro spolecnost militaristi nebezpecny nejsou. Spise jsou prospesni. Nebezpeci jsou skinheadi, anarchisti, prehnani nacionalisti (protoze vytvareji organizovane skupiny a hlasaji demagogicka hesla).

Jeste k airsoftakum: spousta z nich nejsou militaristi, ale bavi je jen behat po lese a strilet na sebe z kulickovek, proste neco jako kdyz hrajou na PC CS.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #517 kdy: 01. Leden 2009, 12:35:29 »

Jsem si teď vzpomněl na výrok Carla von Clausewitze: Válka je pokračováním politiky jinými prostředky.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 19 20 [21] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS