Žárlivost and shit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:00:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žárlivost and shit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Žárlivost and shit  (Přečteno 13376 krát)
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« kdy: 30. Prosinec 2015, 15:59:00 »

Nedávno mi došlo, v čem mám asi největší problém. A to je žárlivost. Nedělal bych z toho nějakou velkou vědu, jen mi přijde, že v mym případě se to projevuje poněkud ve větší míře. Vadí mi (resp ne nějak hodně, ale není mi to příjemný), když holka/přítelkyně/w.e jde s nějakým klukem ven, na kafe atd... I když je to třeba její kamarád. Rozhodně nejsem ten, kterej by něco zakazoval, to vůbec. Chápu, že je to všechno o důvěře, ale já prostě lidem nevěřim. Hlavně se to také projevuje i u holek, o které mám teprve zájem, tudíž tam se o nějaké důvěře mluvit nedá. S tím se váže i třeba další věc a to jsou bývalí. Rád bych znal názor, zda vám to třeba nevadí, když na to pomyslíte? Jasně, připadám si trochu divně, když tohle píšu, ale já to tak mám. Zajímalo by mě, zdali se to dá nějak minimalizovat nebo aspoň o něco snížit a nebejt z toho takovej vypleskanej.

Dík za názory týpci Přemýšlím
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Leden 2016, 11:52:21 »

Nejsi první ani poslední kdo to takhle cítí. Je to docela častej "problém"
Bohužel na to neexistuje nějaký originální řešení typu "dělej tohle a bude to zase ok"

Jakej je rozdíl mezi tim, když jí teprve balíš a svádíš, oproti tomu když už jste spolu ve vztahu? V tom prvním případě v ní neustále vzbuzuješ pocity. Jakmile přichází vztah, tak většinou si my chlapi začneme bejt moc jistý a je nám pohodlně, proto už jí přestáváme dobívat, a opadá takový to "kouzlo."

Doporučil bych dělat s ní dál zajímavý věci a zážitky, jako na úplně samotnym začátku. Ženská potřebuje cejtit, že o ní někdo stojí. A když jí budeš tyhle emoce dávat Ty, nebude mít potřebu hledat to u jiných chlapů - tim, že by chodila na kafe s "kámošema" nebo s bejvalejma.

Za mě takhle ve stručnosti. Když nad tim víc popřemýšlím možná mě ještě něco napadne.
Přeju šťastnej novej rok a good luck !!  Super!
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS